Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Eldiven

için 457 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Eldiven

Birçok tarzda tercih edilebilen erkek eldiven modelleri mevsimsel ve fonksiyonel kullanımlar olarak kategoriye ayrılmaktadır. Kumaş türünde veya renk çeşitlerinde farklılık teşkil eden eldivenler yer almaktadır. İhtiyaç doğrultusunda iş ortamlarında veya günlük hayatta tercih edilen eldivenler, deri, yün, polar, dokunmatik yüzeyli, örgü ve kapitone dokulu olmak üzere birçok çeşitte yer almaktadır. Eldiven modelleri, içi polarlı yapısı sayesinde soğuk havayı geçirmemektedir. Dış kısmında kırmızı, beyaz ve lacivert olmak üzere renk seçeneği sunan eldivenlerin genel rengi siyah olarak yer almaktadır. Standart beden aralığı bulunduran ürün kullanıcılara sunulmaktadır. Antrasit renginde yer alan erkek eldiven modelleri, termal yapısı sayesinde vücut sıcaklığının %80’nini korumaktadır. Aynı zamanda termal eldivenler içeriğinde yer alan materyalleri sayesinde vücut terini emerek vücut sıcaklığını ve dengesini korumaktadır. Soğuğun çok arttığı ve uzun sürdüğü yörelerde hareket kabiliyetini düşürmeden kullanım imkanı sağlayan termal eldivenler kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretilmektedir. İçeriğinde yer alan polarlı yapısı soğuk havayı emerek eldiven iç sıcaklık değerlerini korumaktadır. Eldivenin içe bakan yüzü siyah, dış düzeyi antrasit renginde yer almaktadır. Standart beden aralıkları sunan ürünler 1 ve 2 numaralı olmak üzere iki adet beden seçeneği mevcuttur. Kamuya açık alanlarda hijyen kuralları doğrultusunda tercih edilen ürünler, garson servis eldiveni modeli ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kaydırmaz özelliği sayesinde otel, kafe, restoran ve bistro alanlarında kullanıma uygun olan eldivenlerin renk seçeneği beyaz ve beden aralığı standart olarak yer almaktadır. Servis eldiveni olarak belirtilen ürünler genel olarak 10’lu paket seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda servis eldivenleri sezonsuz olarak tercih edilmektedir. Eldivenler kaz ayağı deseni ile mevcuttur. Parmak detaylı standart boy eldivenler gri ve siyah renk seçenekleri ile yer almaktadır. Yünlü ve likralı kumaşı sayesinde pratik ve hızlı bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrıca ürünün hafif oluşu sayesinde kullanıcının hareket kabiliyetin engellememektedir. Aynı zamanda eldivenin kumaş yapısı el yüzeyini ve parmak uzuvlarını sıkmamaktadır. Özellikle kış mevsimlerinde daha çok tercih edilen polar iç hacimli eldivenler avuç içi kısmında yer alan ekstra haznesi ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Siyah, antrasit ve lacivert olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan eldivenler, bilek kısmı ve parmak kısmında yer alan lastik ve boğum bölmeleri sayesinde standart beden aralığı sağlamaktadır.

 Erkek Eldiven Seçiminde Fark Yaratacak Tarzlar

Erkek Eldiven Seçiminde Fark Yaratacak Tarzlar

Tercihe göre kullanım alanları sunan eldiven çeşitleri, günlük hayatta gereksinim duyulan aksesuarlardan birini teşkil etmektedir. Özellikle kış aylarında kullanıcılar tarafından oldukça ihtiyaç duyulan ürün boy uzunluğu, eldiven parmak kısımları olmak üzere birçok çeşitlilik sunmaktadır. Kalın ve geniş iç hacmi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan eldivenler renk çeşitlerine göre kategoriye ayrılmaktadır. Üzerinde yer alan desenleri ve aynı zamanda klasik takım elbise ve kaban uyumlu eldivenler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Gri, mavi ve kahverengi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile yer almaktadır. Farklı tarzlarda yer alan eldiven modelleri kapitone kaplama dokusu ile kullanıcılara sunulmaktadır. İç kumaşı polar olan ürünün dokunmatik ekran kullanımları için ekstra özelliği de ye almaktadır. Tek renk ve standart beden aralığı sunan eldiven kapitone modelleri kışlık erkek aksesuar kategorisinde yer almaktadır. Ürün kahverengi renk seçeneği ile yer almaktadır. Baklava deseni diğer adı ile kapitone olarak adlandırılan eldivenler deri kumaşı ile bulunmaktadır. Siyah renk seçeneği sunan ürün xsmall, small, medium ve large olmak üzere dört farklı beden aralığı oluşturmaktadır. Standart boyutlarında yer alan hafif yün ve akrilik karışımı materyalden oluşan eldiven sonbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilmektedir. Ekstra kalın dokulu olarak yer alan polar eldivenler, mavi, siyah ve kahverengi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ekstra polarlı kalın eldivenler standart beden aralığı teşkil etmektedir. Ancak bilek kısmında yer alan lastik bölmesi sayesinde kullanıcılar rahatlıkla kullanım sağlamaktadırlar. Eldiven, bilekteki lastik haznesi sayesinde herhangi bir düşme ve potluk hissi barındırmamaktadır. Hakiki deri kumaşlı yer alan eldiven toka detayı sayesinde bilek boyutuna göre ayarlanabilmektedir. Xsmall, small, medium ve large olmak üzere dört adet beden aralığı sunan ürün, taba ve siyah renkleri olmak üzere iki adet seçenek imkanı sağlamaktadır. Hakiki deri özelliği sayesinde ince ve hafif olan eldivenler iç kısmında bulunan pelüş dokusu dolayısıyla soğuk havayı geçirmemektedir. Hakiki deri eldivenler, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle sonbahar – kış döneminde tercih edilen mevsimlik aksesuarlar ve erkek eldiven fiyatları model, renk ve içeriğinde yer alan materyallere göre değişiklik göstermektedir.

Erkek Eldiven Modelleri

Erkek Eldiven Modelleri

Gelişen teknoloji sonucunda eldiven kullanımının da çeşitliliği artmaktadır. Özellikle eldivenin parmak kısmında yer alan dokunmatik başlık haznesi sayesinde eldiveni çıkarmadan dokunmatik telefonları ve benzeri aksesuarları kullanmak mümkündür. Kullanıcılara kolaylık ve pratik bir çözüm sağlayan erkek eldiven modelleri renk ve doku çeşitleri ile yer almaktadır. Eldivenler araç sürmek için oluşturulmuş özellikleri ile kategorilere ayrılmaktadır. Rahat ve pratik bir kullanım sağlamayı amaçlayan eldivenler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sürücü eldiveni olarak yer alan modellerin el dış kısmı üzerinde toplamda beş adet olmak üzere göz – boşluk kısmı yer almaktadır. Yapışkan cırtlı detayı sayesinde açılıp kapanarak kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayarlanabilir başlığı sayesinde sürüş sırasında kullanıcılara kolay ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda sürücü eldiveni turuncu ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunmaktadır. Sezonsuz olarak tercih edilen erkek sürücü eldiveni içeriğinde yer alan delikli detayı sayesinde tasarımsal olarak fark yaratmaktadır. Eldiven tercih edilirken beden aralıklarına dikkat etmek gerekmektedir. Her kullanıcı için belli başlı proporsiyon özellikleri gerektiren eldivenler beden seçeneklerine göre kategorilere ayrılmaktadır. Eldiven seçerken beden aralıklarını tespit etmek, el avuç içi genişliği ve parmak uzunluğu ölçüsü sayesinde belirlenebilmektedir. El avuç genişliğini tespit etmek için parmak uzuv kısımlarının altında yer alan en uzun noktadan ölçüm yapılması gerekmektedir. Parmak uzunluğunu tespit edebilmek için ise avucun en alt noktasını oluşturan avuç – bilek birleşme yerinden parmak ucuna kadar ölçüm yapmak gerekmektedir. Belirtilen kriterler doğrultusunda erkek eldiven bedeni aralıkları şu şekildedir; xsmall bedeni için parmak uzunluğu 10 cm, avuç içi genişliği 10 cm ölçüsünde; small bedeni için parmak uzunluğu 10,5 cm, avuç içi genişliği 10,5 cm ölçüsünde; medium bedeni için parmak uzunluğu 11 cm, avuç içi genişliği 11 cm ölçüsünde ve large bedeni için parmak uzunluğu 11,5 cm, avuç içi genişliği 11,5 cm ölçüsünde yer almaktadır. Baklava kabartması olarak adlandırılan kapitone modelli erkek eldivenleri iç polar dokusu sayesinde soğuğu geçirmemektedir. Dokunmatik ekran için kullanım özelliği sağlayan eldiven sonbahar ve kış mevsimlerinde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Dilerseniz erkek şapka ve bere modellerine de bakabilirsiniz.

 Erkek Erkek Eldiven Çeşitleri

Erkek Erkek Eldiven Çeşitleri

Genel olarak incelendiğinde erkek eldiven çeşitleri deri, kumaş, bez, örgü, yünlü veya el örgüsü şeklinde farklılık göstermektedir. Hakiki kuzu derisi olarak yer alan erkek eldivenleri içi kışlık kullanım için likralı bir doku teşkil etmektedir. Sonbahar ve kış mevsimlerinde deri erkek eldiveni kullanıcılara sunulmaktadır. Siyah renginde yer alan ürün small, medium, large ve xlarge olmak üzere dört adet beden aralığında bulunmaktadır. Bilek kısmında yer alan lastik detayı sayesinde kolay bir şekilde el ve bilek kısmına uyum sağlamaktadır. Ayarlanabilir başlığı sayesinde kullanıcı bileğinde sıkmadan ve gevşeme yapmadan kullanabilmektedir. Parmak detayı bulunmayan oval kesim gelen eldivenler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı tasarımı ve fonksiyonel kullanımı sayesinde ısı akışını koruyan ürün, siyah renk seçeneği ve standart beden aralığı ile yer almaktadır. Bilek kısmında yer alan yapışkan cırt haznesi ayarlanabilir kayışı ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dolayısıyla hızlı ve pratik kullanım imkanı sağlayan ürün, avuç içi fileli doku özelliği bulundurmaktadır. Bazı erkek eldiveni modelleri, parmak kısmında yer alan boğum detayları ve birden fazla yapışkan ayarlanabilir kayış sistemi sayesinde pratik kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yarım parmak özelliği gösteren ürün iş sırasında veyahut sürüş esnasında tercih edilebilmektedir. Söz konusu orta boyutlu eldivenler, sarı ve siyah renk seçenekleri ile yer almaktadır. Yünlü ve akrilik kumaş yapısı sayesinde pek çok kez yıkanabilme özelliği teşkil etmektedir. Düz desen özelliği gösteren ürünler, sonbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilebilmektedir. Renk olarak haki, siyah ve kahverengi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Eldiven parmak baş kısmında yer alan siyah hazneleri farklı tasarım özelliği oluşturmaktadır. Standart beden aralığında yer alan el sarıcı eldivenler, bilek lastikli kısmı sayesinde herkes tarafından tercih edilebilmektedir. Kalın ve soğuk geçirmez hacmi sayesinde kar eldiveni standartlarında oluşturulan ürün farklı desen ve renk seçenekleri ile yer almaktadır. Standart beden aralığında yer alan ürün, soğuk iklimlerde kullanıcıların hareket kabiliyetinin azalmasını önlemektedir. Kış sporları ya da aktiviteleri sırasında ihtiyaç oluşturan kar eldivenleri ayarlanabilir kayış haznesi ile mevcuttur. Takım amaçlı, birbirinden farklı kemer modellerine de bakabilirsiniz.

 Kullanım Alanlarına Göre Erkek Eldiven Stilleri

Kullanım Alanlarına Göre Erkek Eldiven Stilleri

Eldivenleri sonbahar, kış veya diğer mevsimlerde kullanmayı tercih eden kullanıcılar için erkek eldiven kışlık modelleri ve mevsimlik eldiven modelleri olmak üzere kategoriye ayrılmaktadır. Örgü desenleri ile yer alan ürünün parmak kısımları yarıya kadar bulunmaktadır. Yarım eldiven olarak belirtilen ürün lacivert renginde yer almaktadır. Parmaksız eldivenler iş ortamlarında ya da günlük kullanımlarda kullanıcıların tercihleri doğrultusunda oluşmaktadır. Delikli ürün detayı oluşturan örgü motifli eldivenler, polyester materyalinden oluşmaktadır. Siyah üzerine beyaz desenlere sahip yünlü eldiven modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda hafif özellik gösteren ürünler, sonbahar ve kış mevsimleri boyunca kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yıkanabilir yapısı sayesinde birçok kez kullanılabilir özelliktedir. Çeşitli modeldeki süet eldiven çeşitleri fonksiyonel olarak kullanım imkanı sağlamaktadır. Bilek yan detaylarında cep haznesi bulunan ürün kullanım şıklığı oluşturmaktadır. Siyah renginde ve standart beden aralığında bulunan ürün kış boyu kullanım için ideal kriterdedir. Yarım parmak detaylı dış giyim ve günlük kullanımlar için tercih edilen ürün, avuç içi boğumlu yapısı sayesinde sıklıkla değişkenlik göstermektedir. Açılır kapanır dış bağlantı detayı kullanıcıların el – avuç ölçüleri doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Farklı renk aralığı sunan eldivenlerin örgü motifleri yer almaktadır. Beyaz renkte ve standart beden aralığında bulunan çeşitli eldivenler hafif ve pratik özelliklerde bulunmaktadır. %100 deri ve yünlü tekstür özelliği barındıran mavi renkteki eldivenler, kullanıcıların beğenisinde sunulmaktadır. Yarım parmak modelli erkek eldiven çeşitleri ise, kesik örgü ve siyah renkli olan özellikleri ile mevcuttur. Yün kumaşlı eldiven, bilek kısmında yer alan gri lastikleri sayesinde standart beden aralığı teşkil etmektedir. Aynı zamanda birçok eldiven modellerinin de kullanım alanları farklılık oluşturmaktadır. İş alanlarında tercih edilen bez ve tek kullanımlık eldivenler koruma ve hijyen koşulları sağlamaktadır. Birçok renk özellikleri ile yer alan ürün sezonsuz olarak tercih edilebilmektedir. Orijinal, yapay veya hakiki deri seçenekleri ile yer alan eldivenler ise günlük kullanımlar için idealdir. Sonbahar ve kış sezonu için kullanım seçeneği sunan ürün siyah renk özelliği ile bulunmaktadır. Beden aralığı ve renk seçenekleri ile tercih edilebilen ürün soğuk hava koşullarında rüzgarı ve suyu geçirmemektedir. Özellikle sıcaklığın sıfırın altına düştüğü yörelerde kaçınılmaz bir ihtiyaç imkanı sunan eldivenler polarlı ve yünlü içlik yapısı ile yer almaktadır.

 Erkek Erkek Eldivenlerinde Dokunmatik Modeller

Erkek Erkek Eldivenlerinde Dokunmatik Modeller

Eldivenlere farklılık ve dinamik bir tarz yaratan modeller mevcuttur. Birçok kullanım için pratiklik ve zaman tasarrufu sağlayan erkek eldiven dokunmatik şeklindeki modelleri ile yer almaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar herhangi bir işlem sırasında eldiveni çıkarmaksızın kullanım sağlayabilmektedirler. Modaya uygun olarak tasarlanmış eldiven modelleri dokunmatik ekran uyumlu tarzları ile dikkat çekmektedir. Siyah ve suni deri özellikli olarak yer alan ürün bilek kısmında bulunan düğme ve lastikli klipsi sayesinde kullanıcı tarafından kolayca ayarlanabilmektedir. Yapay deri özelliği ile yer alan eldivenler dokunmatik ekran özelliği sağlamaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar teknolojik araç ve gereçleri kullanırken eldivenleri çıkarma gereksinimi duymamaktadırlar. Yünlü ve akrilik kumaş karışımı oluşan eldivenler dokunmatik ekran özellikli çeşitleriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda parmak başlığı haznesinde siyah şekil detayı bulunduran ürünün beden aralıkları standart olarak yer almaktadır. Sezonsuz olarak tercih edilebilen ürün baskılı desen ve gri rengi ile bulunmaktadır. Eldivenin kumaş içeriğinde akrilik materyali yer almaktadır. Kamuflaj motifli kar eldivenleri, soğuk yörelerde duyulan ihtiyaç doğrultusunda üretilmektedir. Kalın iç hacmi ve rüzgarı önleyen dokusu ile bulunmaktadır. Bilek kısmında ayarlanabilir kayış detayı yer almaktadır. Dolayısıyla standart beden aralığında bulunmaktadır. Kış boyunca kullanım kolaylığı sağlayan kar eldivenlerinin lacivert ve bordo renkte yer alan modelleri de mevcuttur. Dışı süet kaplama içi yün ve bilek kısmı koyun kürkünde oluşan eldiven, fonksiyonel ve tasarım olarak farklılık teşkil etmektedir. Taba rengi, siyah, lacivert ve kahverengi olmak üzere dört adet renk seçenek imkanı sağlayan eldivenler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Avuç içi genişliği göz önüne alınarak beden aralığı belirlenen eldivenin beden ölçüleri 10 cm, 11 cm ve 12 cm olmak üzere üç kategoriden oluşmaktadır. Su ve rüzgar geçirmez özelliği ile yer alan eldiven içi tüylü yapısı sayesinde soğuk havayı absorbe ederek sıcaklık dengesini korumaktadır. Tek renk ve tek beden aralığında ürünler yer almaktadır. Nano polar teknolojisi ile üretilen eldivenler askeri faaliyetlerde ve sıfırın altında olan soğuk yörelerde tercih edilmektedir. İç kısmı polar olan ürünün soğuğu geçirmeyen özellikteki dış kumaş hacmi mevcuttur. Standart beden aralığında yer alan ürün bilek kısmından lastiklidir. Aynı zamanda beyaz, siyah, haki ve kamuflaj olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunmaktadır.