AKSESUARLAR

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Siyah Beyaz Çapa Desenli İnce Kravat

  89,90 TL

  69,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bakır Kahve Dokulu İnce Kravat

  89,90 TL

  69,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lacivert Karo Desen Beyaz Paunlı İnce Kravat

  89,90 TL

  69,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kırmızı Mavi Şal Desenli İnce Kravat

  89,90 TL

  69,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Siyah Minik Desenli İnce Kravat

  89,90 TL

  69,90 TL

Erkek Aksesuarları

Erkek aksesuar kullanıcılar için farklı bir tarz oluşturan, şıklığı ve stil farkını ortaya koyan bir ürünlerin bütünüdür. Çok fazla çeşit ve farklı ürünlerden oluşan aksesuarlar, kullanıcıların farklı zevklerine hitap ediyor. Bu aksesuarlar, değişik bir tasarım anlayışının ürünü olarak da görülebilir. Genelde giyim, kıyafet tamamlayıcısı olarak da kabul edilebilir. Aksesuarlar erkek kullanıcılara özel olarak üretilmiş olup, kullanıcıların yapacağı farklı tercihler ile, farklı tarzların oluşmasına ve stil açısından yenilik kazanmaya olanak sağlıyor. Erkek aksesuar seti kravat, papyon, kemer , şapka, bere, mendil, anahtarlık gibi ürünlerden oluşur. Bunun dışında aksesuarlara, atkı, kaşkol ve fular da örnek olabilir. Genel olarak bu ürünler kullanıcıların kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Erkek kullanıcılar, imajlarını bu ürünler ile tamamlayarak, daha şık bir görünüm elde edebilir. Üretim açısından, bu tarz ürünler modadan çok fazla etkilenir. Bu duruma örnek olarak şapka ve bere verilebilir. Soğuktan korunmak adına kullanılabileceği gibi, sadece aksesuar amaçlı kullanılanları da olabilir. Bu tarz şapkalar, işleve yönelik kullanılırken tarzı da yansıtabilir. Materyal olarak yün kullanıldığı gibi, kumaş ve keten kullanılarak üretilenleri de mevcuttur. Erkek kullanıcılar, farklı görünümlere sahip olan bu şapka ve berelerle kendilerine has bir stil yakalar. Bu tarz aksesuarları ve çok daha fazlasını erkek giyim ve aksesuar sayfamızdan sizler de inceleyebilirsiniz.

 Erkek Aksesuarları ile Fark Yaratın

Erkek Aksesuarları ile Fark Yaratın

Erkek kullanıcıların günlük yaşamda farklı bir şekilde kullanacakları, kolye, bileklik, saat gibi takı aksesuarları ve kravat, kemer gibi aksesuarlar onların tarzının belirleyicisi olabiliyor. Bu aksesuarlar giysiler ile bütünlük gösterirken, seçkin bir stil kazanılmasına yardımcı oluyor. Erkek aksesuar yüzük ve kolye, pek çok kullanıcı tarafından bir tarz belirleyicisi olarak kullanılıyor. Tüm kullanıcılar ürün sayfası üzerinden beğenisine uygun, kişisel imajını ortaya çıkaracak, vurgulayacak ve destekleyecek farklı aksesuar modellerine erişebilir. Bu aksesuarlar, sadece şıklık amacıyla değil, işlevsel yönleriyle de oldukça fazla tercih ediliyor. Bu tarz işlevsel aksesuarlara örnek olarak çorap gösterilebilir. Kış aylarının vazgeçilmez bir ürünü olan çoraplar, soğuktan koruma ve daha konforlu bir kullanım sağlama açısından oldukça işlevsel bir aksesuar. Dikişsiz ve dikişli modelleri mevcut. Bu çoraplar, farklı renklerde, modellerde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Erkek için aksesuar çeşitlerini inceleyerek kendiniz için uygun olanlarına sahip olabilirsiniz.

 Erkek Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

Erkek Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

Erkek aksesuar önerileri dikkate alındığında, aksesuarların hayata renk katıp, imajı desteklemesi oldukça önemlidir. Bu aksesuarlar, kullanıcıların stillerine göre görünüm elde etmesine yardım ediyor. Kullanıcılar kişisel beğenileri doğrultusunda, farklı tasarımlarda olan aksesuarları tercih edebiliyor. Erkek aksesuar kombinleri özel ürünleri bünyesinde barındırıyor. Bir kutu içerisinde de olabilen, kullanıcıların ihtiyacı olduğu ürünleri içeriyor. Aksesuar takı çeşitleri de, farklı giyim tarzlarıyla kombinler yapabilmeye yardımcı oluyor. Erkek aksesuar hediye seti pek çok parçayı içerisinde bulunduruyor. Bunların içinde cüzdan ve kemer de sayılabilir. Bir diğer grup ise kol düğmesi ve kravatların bulunduğu kutulardır. Bu hediye kutuları sayesinde, kıyafetler ile uyum sağlanarak, kullanıcıların farklı tarzları yansıtılmış oluyor. Saat, bileklik, kolye gibi takılardan, farklı aksesuarlara kadar, stil tamamlamak için akla ne geliyorsa, ürün sayfası içerisinde bulunabilir. Farklı aksesuar çeşitleri, kullanıcıların beğenisini kazanırken, şıklık ve farklılık vurgusunun da altını çiziyor. Bu kullanışlı, şık aksesuarlar erkek kullanıcıların imaj vurgusunda oldukça büyük bir önem sağlıyor. Siz de bu aksesuarları sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Erkek Aksesuar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Aksesuar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek aksesuar modelleri arasında bulunan şallar, erkeklerin sıklıkla kullandığı ürünler arasındadır. Burada önemli olan seçim yapmadan önce şalın malzemesine dikkat etmektir. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş şallar, daha estetik duracağı gibi, aynı zamanda kullanıcıların cilt sağlığı için de oldukça önemlidir. Şalların sadece erkeklerin kullanımına yönelik üretilenleri olduğu gibi, unisex kullanım için de üretilenleri bulunmaktadır. Tespih çeşitleri de yine erkekler için farklı bir aksesuar grubudur. Doğal taş, plastik, kehribar, oltu taşı gibi üretilenler olduğu gibi, ahşap olanları da mevcut. Kullanıcılar farklı ve değerli olan bu aksesuarlar içerisinden, kendi zevkleri doğrultusunda bir tercih yapabilir. Erkek aksesuar bileklik modelleri de yine kullanıcıların, stil tamamlama konusunda tercih ettikleri, başka bir grup. Günlük yaşamda, kıyafetlerde kullanılan stil anlayışı, bu sayede kullanıcıların yaşamlarına da yansıyor. Farklı ve sık kullandıkları kemer ise, hayat kurtaran bir aksesuar olarak kabul edilebilir. Kemer kategorisinde yer alan ürünler, kumaş ve deri materyaller ile üretilir. Böylelikle bu üretimler, takım elbiselerle ve spor tarzda kıyafetlerle kolayca kombin yapılabilir. Rugan malzemeden üretilen kemerler de aksesuarlar arasında bulunabilir. Kullanıcılar, bu kemerleri tercih ederek diledikleri tarzda kombin oluşturabilir. Gömlek, çorap gibi aksesuarlar, klasik çizgilerle üretildiği gibi geometrik, etnik motifler ile de üretilebilir. Geleneksel ve modern tasarımların birlikte olduğunu görüyoruz. Erkek kullanıcılar, farklı istekleri doğrultusunda, zevklerine uygun aksesuarları ürün sayfasından bulabilir. Bunun dışında fularlar da, püsküllü ya da sade tasarımlarıyla ortaya çıkıyor. Burada yine geleneksel ve modern anlayışın kullanıcının beğenisine sunulduğu görülüyor. Çeşitli şekillerde, boyun bölgesine sarılarak kullanılan bu şallar her zaman farklı bir stil tamamlayıcısı olarak görev yapıyor. Bu stil kravat ve kol düğmeleri ile de tamamlanabilir. Bunun dışında yer alan, anahtarlıklar, küpeler, bileklikler, kemerler, saatler, çoraplar, erkek şapka ve bere çeşitleri stil tamamlayıcı ürünler arasında yerini almaktadır. Farklı markaların, farklı ve kaliteli materyal kullanarak ürettiği erkek aksesuar modelleri, kullanıcıların tarzlarını günlük yaşamda, evde, işte, okulda, toplantıda yansıtmasını sağlıyor. Bu aksesuarlar, farklı kategorilerde, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tüm kullanıcılar stillerini tamamlamak için aksesuara ihtiyaç duyar. Estetik bir görünüm, kaliteli şık bir kıyafet ve aksesuarlarla tamamlanır. Bunun yanında stil bu ürünlerden okunur. Bu nedenden dolayı kullanıcılar, stillerini tamamlamak, ya da hediye etmek amacıyla sayfamız üzerinden aksesuar beğenebilir ve diledikleri aksesuarı satın alabilir.