Eşofman Takımı

Rahatına düşkün erkeklerin vazgeçilmez kıyafetleri olan eşofman takımları, alt ve üst olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. Erkek eşofman takımı modelleri, erkekler tarafından sporda, evde, yürüyüş ve koşu yaparken ya da rahat bir gün geçirmek istediğinde kullanılmaktadır. Takım halinde satıldığından uyum içinde olmanızı sağlayan eşofman takımı modelleri aynı zamanda farklı üst ya da alt eşofman parçalarıyla da kolayca kombinlenebilir.

Eşofman Takımı Modelleri

Eşofman Takımı Modelleri

Eşofman takımları bir eşofman altı ve eşofman üstünün takımlanması ile oluşmaktadır. Tek seferde hem eşofman altına hem de bir sweatshirt ya da eşofman üstüne sahip olmak isteyenlerin tercihi olan eşofman takımları; birçok farklı kumaştan üretilmektedir. Kategorimizde bulabileceğiniz eşofman takımı modelleri arasında, birinci kalite ipliklerden üretilen ve nano teknoloji nefes alabilen dalgıç kumaş eşofman takımı, sauna etkili zayıflama eşofmanı, giysilerde form bozukluklarını, deformasyonu engelleyen likralı eşofman takımları, lisanslı eşofman takımları, jakarlı eşofman takımları yer almaktadır. Bunların yanı sıra kategorimizi inceleyerek daha pek çok eşofman modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca eğer eşiniz ya da kız arkadaşınızla uyumlu giyinmeyi seviyorsanız eşli eşofman takımlarını da tercih edebilirsiniz. Bu eşofman takımları ayrıca partnerinize şık bir hediye de olabilir.

Eşofman Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Eşofman Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Eşofman takımları yalnızca spor yaparken değil, günlük giyimin bir parçası olarak da sıkça kullanılmaktadır. Rahatlığına düşkün olanlar için önemli bir giyim ürünü olan eşofman takımlarını alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. İçerisinde rahat hareket edebilmek ve terlenildiğinde sağlık açısından herhangi bir problem yaratmaması bu husuların başında yer alıyor. Dolayısıyla eşofman satın alırken renk ya da modelinden ziyade yaptığınız spor türüne uyumuna dikkat etmelisiniz. Eğer eşofman takımını spor yapmak için değil günlük giyimde kullanmak için satın alacaksanız da buna uygun bir eşofman takımı tercih etmelisiniz. Eşofman alırken kullanım amacınıza uygun olmasının yanı sıra, kumaşın kalitesine, cildinizde herhangi bir sorun yaratıp yaratmayacağına dikkat etmelisiniz. Bu kriterlere dikkat ederek satın alacağınız bir eşofman takımının kullanım ömrü çok daha uzun olacaktır.

Eşofman Takımı Markaları

Eşofman Takımı Markaları

Kategorimizde de karşılacağınız sevilen ve birçok kullanıcı tarafından öncelikli olarak tercih edilen eşofman takımı markaları; Adidas, Nike, Puma, Lotto, Kappa, Lacoste, Lescon, Abercrombie&Fitch gibi markalardır. Uygun fiyatlı eşofman takımı markaları olarak; Lescon, Exuma, Hmd, Doreanse markalarını inceleyebilirsiniz. Eğer profesyonel olarak sporla uğraşıyorsanız ise; Adidas, Nike, Puma gibi markaların eşofmanlarına göz atabilirsiniz. Eşofman takımı markaları, çoğu zaman eşofmanın kalitesine ve kullanım amacına uygunlukda büyük rol oynamaktadır. Bu markalarda profesyonel ya da amatör olarak ilgilendiğiniz spor dallarına uygun eşofman takımı ya da spor kıyafetlerini kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca eşofman takımı alt ve üstlerini ayrı ayrı olarak da kombinleyebileceğinizi unutmayın. Sahip olduğunuz eşofman takımı altını bir sweatshirt ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Ayrıca eşofman üstlerinizi de ayrı olarak alacağınız eşofman altı ile şık bir şekilde farklı görünümlere sahip olarak kullanabilirsiniz.

Bunları Biliyor Musunuz?

  • Özellikle havaların sıcak olduğu yaz aylarında vücudunuzun spor yaparken mutlaka hava alması gerekir.
  • Spor yaparken bacaklarınızı ve kollarınızı rahat hareket ettirebileceğiniz eşofmanları tercih etmeniz gerekir.
  • Koku yapmayan, çekmeyen, diz ve dirsek izi çıkartma gibi deformeler oluşturmayan eşofman takımlarını kullanmalısınız.

Bunlara Dikkat!

  • Spor yaparken terlemek gerektiğine inanan çoğu insan bu sebepten mevsim fark etmeksinizin daima terleten kumaştaki eşofmanlarla spor yaparlar. Bu doğru değildir.
  • Bu, sağlık açısından olumsuz sonuçlar yaratabilir. Spor yaparken mevsimine uygun eşofman takımı kullanmaya dikkat edin.
  • Bu tür kumaşlardaki eşofman kullanımı ayrıca vücudunuzdaki toksinlerden kurtulamamanıza da neden olur.

Eşofman Takımı

için 796 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(5)
(5)
Berrak (16)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
Dagi (9)
DeepSea (7)
(1)
(1)
Dynamo (23)
EA7 (10)
(1)
Eros (6)
exuma (10)
(3)
Feyza (13)
Hmd (10)
Jumpsweat (21)
(3)
Kinetix (18)
(2)
Lescon (80)
(2)
(1)
(4)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Düz (157)
Çizgili (11)
Baskılı (7)
MOTİF (7)
(5)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(61)
ve üzeri (73)
ve üzeri (78)
ve üzeri (82)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL