Süt Saklama Poşet & Kapları

Anne sütünü sağdıktan sonra muhafaza edebilmek için süt saklama poşetinden ve süt saklama kabından yararlanabilirsiniz. Anne sütü, bebek için son derece kıymetli bir besin kaynağıdır. Bu nedenle her bir damlasının kıymetini bilmek gerekir. Anne sütünün içinde bulunan ve bebeğin bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayan canlı hücreler (antikorlar), buzdolabı rafında bekleyen sütün içinde bakteri üremesine engel olmaktadır, bu nedenle anne sütü güvenle buzdolabının içinde saklanabilmektedir. Anne sütünü en sağlıklı şekilde saklama yöntemlerinden biri, hava almayan cam kapları tercih etmektir. Cam kaplar, antikor ve süt yağı kaybını en aza indirmek için en doğru seçimdir. Camdan sonra en ideal tercih, sert plastikten yapılmış kapaklı kaplardır. Daha pratik bir saklama yöntemi arayan anneler ise süt saklama poşetlerini tercih edebilir.

Lansinoh, Kraft, Philips Avent, Nuk, Milupa, Humana gibi çeşitli markalar tarafından anne sütü saklama poşetleri ve kapları üretilmektedir. Weewel anne sütü saklama kaplarının içerisinde çok sayıda hijyenik süt saklama poşeti bulunmaktadır. Sızıntıyı önleyen fermuarlı tasarımı sayesinde uzun süre bebeğinizin sütünü güvenle saklayabilirsiniz. Üstelik poşete direkt olarak pompalamayı sağlayan ayarlanabilir kayışı ve çift katlı yapısı son derece güvenli bir kullanım imkanı sunar. Oda sıcaklığında, buzdolabında ve derin dondurucuda saklamaya uygundur. Sağdığınız sütlerinizin üzerine tarih atarak son kullanma zamanlarını kontrol edebilirsiniz. Buzdolabından ya da buzluktan anne sütü kullanacaksanız, her zaman eski tarihli olanı kullanın.

Anne sütüyle beslenen bebekler, formülle beslenenlere göre daha az sütle doyabilmekteler. Anne sütünü ilk zamanlarda küçük miktarlarda saklamak yeterli olacaktır. Küçük miktarda dondurulan sütün bir diğer faydası da çabuk çözünmesidir. İlk beslenme sonrası biberondan artan süt, bir sonraki beslenmede kullanılabilir ama daha sonrakinde kullanılması uygun değildir. Bebek büyüdükçe anne sütü saklama miktarı arttırılabilir. Dondurulmuş sütün üzerine yeni sağılmış süt eklemek istiyorsanız, öncesinde buzdolabında soğutmanız gerekecek. Anne sütünü saklama kabında dondurmadan önce üstte 2 cm kadar boşluk bırakmak gerekir; çünkü anne sütü dondurulduğunda genişler. Dondurulmuş ve çözülmüş süt, bağışıklık sağlayıcı özelliğinin bir kısmını yitireceği için bunun yerine taze sağılmış ve buzdolabında saklanmış sütün verilmesi daha faydalı olacaktır. Anne sütü 8 gün boyunca bozulmadan buzdolabında muhafaza edilebilir. Ayrıca dondurulan sütün 1 hafta içinde tüketilmesi gerekmektedir.

Süt Saklama Poşet & Kapları

için 871 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(1)
(1)
(5)
(1)
Avent (48)
(2)
Baby Time (6)
(2)
Bebedor (57)
(3)
(2)
(1)
Chicco (13)
(4)
(242)
(4)
Dr Browns (9)
(3)
(1)
(3)
(3)
Kraft (13)
Lansinoh (127)
(1)
Mamajoo (19)
(3)
(2)
Milkway (30)
milkway (24)
(2)
(1)
(2)
Nipplease (8)
(1)
Nuk (13)
(4)
(1)
(1)
Wee (22)
Wee baby (15)
Weewell (50)
Wee Baby (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(13)
(12)
(10)
(6)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (128)
ve üzeri (133)
ve üzeri (134)
ve üzeri (137)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL