Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Süt Saklama Poşet & Kapları

için 510 sonuç bulundu.

Süt Saklama Poşet & Kapları

Emzirme dönemindeki anneler, diledikleri anda bebeklerini besleyebilmek için anne sütlerini pompa yardımıyla pompalayabilir ve süt saklama kapları yardımıyla muhafaza edebilirler. Anne sütü saklamanın püf noktaları, süt saklama poşeti kullanımı ve birbirinden kullanışlı süt poşeti saklama modelleri burada sizleri bekliyor.

Anne Sütünü Saklamak İçin Nasıl Kaplar Kullanmalı?

Anne Sütünü Saklamak İçin Nasıl Kaplar Kullanmalı?

Piyasada pek çok farklı anne sütü saklama çözümü bulmanız mümkün; ancak uzmanlar, en sağlıklı süt saklama kaplarının BPA içermeyen plastikten ya da sıvı geçirmez kapaklı camdan üretilenler olduğunu vurguluyor. Plastik süt saklama çantaları, kullanışlı fermuarları ve uygun fiyatları ile anne sütü saklama konusunda size cazip gelebilir; ancak sütünüzün tazeliğini koruması ve plastiğin içerdiği zararlı maddeleri kendine bulaştırmaması için onlardan uzak durmanızda fayda var. Anne sütünü saklamaya yönelik, özel olarak üretilen süt saklama poşetleri BPA içermez, diğer poşet ve çantalara oranla daha kalındır ve çok daha sterildir. Daha dayanıklı olan bu poşetler, aynı zamanda sonradan kullanım amaçlı buzluğa da atılarak dondurulabilirler. Bununla birlikte fermuarlı bir süt saklama çantasına kıyasla özel süt saklama poşetlerinden sütü dökmek, çok daha kolaydır.

Anne Sütü Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Anne Sütü Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Yeni doğan bebeğinizin temel gıda gereksinimi olan anne sütünü saklamanın birkaç önemli püf noktası vardır. Anne sütüne uygun bir süt saklama kabı bulduktan sonra sıra, ne kadar anne sütü muhafaza edeceğinize karar vermeye geliyor. Eğer 1-2 haftalık bir bebeğiniz varsa tek seferde 60-90 mililitre süt verecek kadar anne sütü saklamanız yeterli. Öte yandan 1-6 aylık bebekler için bu miktar, 90-150 mililitreye yükselmelidir. Sütünüzü buzdolabına koymadan önce mutlaka poşette bir-iki parmak boşluk bırakın, zira sıvılar donduklarında genişler ve içinde bulundukları kapta kendilerine boş alan ararlar. Anne sütü saklama koşulları arasında bir diğer önemli husus da sütü ne kadar süre ile muhafaza edeceğinizdir. Bu süre, sütü nerede muhafaza edeceğinize göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin yeni pompalanmış taze anne sütünü anında dipfrize attığınızda onu 12 aya kadar saklamanız mümkünken daha önce buzluktan çıkıp, buzdolabında çözdürülen sütü en fazla 4 saat kadar muhafaza edebilir, ardından da atmak zorunda kalabilirsiniz. Söz konusu taze anne sütünün buzdolabında saklama süresi olduğu zaman ise bu süre zarfının 8 gün olduğunu da belirtmiş olalım.

Süt Saklama Poşetleri Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Süt Saklama Poşetleri Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Birbirinden kullanışlı süt saklama kabı çeşitleri, organik camdan üretilen süt saklama kavanozları, pratik süt saklama poşetleri ve anne sütü saklamaya dair ihtiyacınız olan her şey, bu kategorimiz üzerinden beğeninize sunuluyor. Süt saklama poşeti nasıl kullanılır gibi soruların cevabını da öğrenebileceğiniz ürün yorumlarını da okumanızda fayda var; herhangi bir saklama çözümünde karar kılmadan önce daha önce bu deneyimi yaşamış annelerden süt saklama poşeti tavsiyesi almanız işinize yarayabilir. Süt saklama poşeti fiyatları, marka ve malzemeye göre değişkenlik gösterebileceği gibi anne-babaların bütçesini zorlamayacak düzeydedirler. Wee, Phillips Avent, Nuk, Dr. Brown, Kraft, Bebedor, Mamajoo, Lansinoh, Milkway gibi markaların süt saklama poşeti çeşitleri en uygun fiyatlar ve her ihtiyacı karşılayacak alternatifler ile bu kategoride sizleri bekliyor. Bebeğinizin sağlığı ve bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm malzemeleri ise Bebek Bakım & Sağlık kategorimiz üzerinden bulmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Aqua (29)
Artimed (1)
Baby&Me (4)
Baby&Plus (1)
Babyjem (3)
BabyTime (1)
Bambino (1)
Bebedor (24)
Cbtx (2)
Chicco (1)
Dalin (2)
Dermolife (14)
Dr. Plus (1)
Dönbaby (1)
Kiinde (7)
Koroplast (5)
Kraft (12)
Lansinoh (84)
Mamajoo (22)
Materni (2)
Medela (1)
Milk'nmom (2)
Milkway (22)
Miraderm (3)
Mycey (2)
Nuk (7)
Philips (118)
Promum (1)
Scala (1)
Soly (7)
Spectra (4)
Uni Baby (6)
Vello (4)
Wee Baby (54)
Weewell (45)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapasite

(194)
(106)
(46)
(31)
(14)
(8)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (62)
ve üzeri (65)
ve üzeri (66)
ve üzeri (69)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL