Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Süt Saklama Poşet & Kapları

için 286 sonuç bulundu.
 • 113,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  99,09 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 108,90 TL
  Sachane
  %98
 • 133,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  116,14 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 93,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  81,56 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 255,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  222,63 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 139,00 TL 99,50 TL
  % 28
  MAYNATURA
  %93
 • 159,00 TL 154,61 TL
  % 3
  MAYNATURA
  %93
 • 29,00 TL
  mgmedikal
  %100
 • 70,99 TL 48,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  41,56 TL

  % 31
  SirinBaby&Kids
  %86
 • 454,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  350,34 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 704,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  542,84 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 769,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  716,09 TL

  MinikŞeylerr
  %100
 • 60,00 TL 44,88 TL
  % 25
  mandalina
  %100
 • 59,90 TL 44,85 TL
  % 25
  barışparfümeri
  %100
 • 749,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  697,49 TL

  Kiinde
  %100

Süt Saklama Poşeti & Kabı

Sektörde aynı üretimde bulunan birçok firmanın benzer ürünleri vardır. Bu ürünler benzer yapıda ve benzer içerikte olabilir. Fakat bu noktada dikkat edilerek alınması gereken önemli bir nokta vardır; poşetin içeriğinde yazan maddelerin sağlığa zararlı olmaması ve hijyenik bir şekilde paketlenmiş olmasıdır. Süt saklama poşeti nasıl kullanılır? Süt saklama poşetleri market poşetlerinden ve buzdolabı poşetlerinden daha kalın yapıdadır. Süt sağma makineleri ile birleştirildiğinde kaliteli süt poşetleri herhangi bir şekilde akma ve sızdırma yapmaz. Kolayca yırtılmadan rahatlığın konforunu yaşayabilirsiniz. Süt sağma poşetlerinin ağız kısımları açma-kapama kilitleri bulunmaktadır ve herhangi bir endişe yaşamadan sütlerinizi kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Sütleriniz bu sayede hava ile temasa geçmeden tazeliğini korur ve içerisindeki vitamin ve minerallerin kaybolmasını engeller. Bebeğini emziren ve sütlerini sağan anneler için üretilmiş olan ürünün kullanımı sizler için kolaylaşmış şekilde hazırlanmıştır. İlk olarak sağımı yapmak için süt sağma poşetini üzerindeki aparatından ayırıp havzasından çıkartmanız gerekmektedir. Daha sonra kapağını açın ve markaya uygun olan aparatı yerleştirip sağımınızı gerçekleştirerek sağımı yaptıktan sonra göğüs aparatını süt saklama poşetinden ayırarak saklama poşetinin kapağını kapatabilirsiniz. Ardından saklamak için üretilmiş küçük süt saklama raflarına sütlerinizi güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Dolaplarda kolaylıkla istifleyebilirsiniz. Bebeğinizi beslemek için kullanmak istediğinizde dondurucudan ürünleri alıp, tarihlerini mililitre ölçülerini ve saatlerini belirleyici bir şekilde üzerine yazmış olursanız sizlere kolaylık sağlayacaktır. Önce sağmış olduğunuz sütü önce vermeniz gerekmektedir. Ürünleri dolabınızdan alıp dondurucuda ve buzdolabında 4°C ve 6°C ısılarında muhafaza edebilirsiniz. Bu şekilde sütleriniz açılmadan 24 saat, açılınca ise 12 saat tazeliğini koruyarak sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

Süt Saklama Kabı ve Poşetinin Özellikleri

Süt Saklama Kabı ve Poşetinin Özellikleri

Bebeklerin gelişiminde en önemli faktörlerin başında gelen anne sütü, süt saklama poşeti ve saklama kapları yardımıyla, en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Bebekler için en değerli vitamin ve mineralleri içerisinde barındıran anne sütü iki yaşına gelene kadar vazgeçilmemesi gereken bir besindir. Anne sütü bebekler için doğal vitaminler ve zenginleştirilmiş besin değerleri içerir. Bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için 2 yaşına kadar anne sütünden mahrum bırakılmaması gerekir. Uygun koşullar ve ortamlar göz önünde bulundurularak anne sütüne davam, her koşulda sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bebeklerinizi hastalıklardan korumak ve bağışıklıklarını güçlendirmek için anne sütünün faydalarını inceleyebilir ve süt saklama poşetlerinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bebeklerin vücudu için gerekli tüm bileşenler anne sütünden temin edilir. Bu mucizevi besin kaynağı bebeklerin ellerinden alınmamalıdır. süt saklama poşeti & kabı sizlere getirdiği konfor sayesinde vazgeçilmeziniz olacaktır. Hijyen ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak, yüksek teknolojisi ve geliştirilmiş hizmet yapısı ile fabrikalarda üretimini sağlamaktadır. Gelişen ve globalleşen dünya pazarında her yeni bir güne farklı yeniliklerle uyanıyoruz. Tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretilen süt saklama poşetleri yenilikçi yapısıyla sizleri memnun etmeye hazırlanıyor. süt saklama kabı daima kaliteli ve özenli üretim malzemelerinden yapılmış malzemesiyle sizlere benzersiz konfor sunmaya hazırlanıyor. Yüksek muhafaza ve saklama alanıyla sizlerin beklentilerinize karşılık veren süt saklama poşet ve kapları kolaylıkları beraberinde getiriyor. Anne sütü saklama poşeti ve kabı Çalışan annelerin hayatlarına dokunup zaman tasarrufu sağlaması ve büyük ölçüde hayatı kolaylaştırmasıyla bu ürün sizlere her anda eşlik edecek. Mutlu anneler bebeklerine daha uzun zaman ayırarak gelişimlerini yakından takip edebilirler. Günlük yaşam temposunu, ev düzenini, ev işlerini ve iş hayatını aynı anda idare etmek zorunda kalan bireylerin hayat standardını koruyabilmeleri adına üretilmiş anne sütü saklama poşeti ve anne sütü saklama kabı tüketicilere sunulmaktadır.

Süt Saklama Poşetini Nasıl Kullanmalısınız?

Süt Saklama Poşetini Nasıl Kullanmalısınız?

Sütlerinizi kendi yöntemlerinizle kavanozda veya plastik şişelerde saklamaya kalkışırsanız sütleriniz bozulacaktır. İlk olarak sütlerinize dokunmadan evvel ellerinizi güzelce sterilize etmeniz gerekir. Süt saklama poşetlerini güzelce elinizle kavrayabilirsiniz ve dökülmeleri engelleyecek biçimde sütü içerisine boşaltabilirsiniz. İçerisinde oluşabilecek havayı ellerinizle vakumlayarak dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Saklama işlemlerinizi yatay bir şekilde difrizin içerisinde gerçekleştirirseniz hem yer tasarrufu yapmış olursunuz hem de dipfrizden alırken kolaylık yaşarsınız. Dipfrizden çıkarmış olduğunuz ürünü o anda direkt olarak sıcak suya koymak sütün içerisindeki minerallerin ve bileşenlerin besleyiciliğini azaltır. Anne sütünün içerisinde değerli antikorlar vardır mikrodalga veya ocakta ısıtmak antikorları öldürür. Sütünüzü en başta oda sıcaklığında ısıtmaya başlayarak ılınmasını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede süt ısıtmanız gerekiyorsa soğuk su yardımıyla musluk altında 10-15 saniye içerisinde kolaylıkla eritebilirsiniz. Daha sonra sütünüz buz halinden çözülmeye başlamışsa en fazla 70 derece olacak şekilde ısıtabilirsiniz. Tüm bu yöntemlerin haricinde bir diğer yöntem benmari usulü ile sütünüzü eritmektir. Benmari yönteminde tencerenin içine bir miktar su koyarak kaynadığından emin olun ve tencerenin üzerine suya değmeyecek şekilde kabınızı yerleştirin ardından sütü kabın içerisine koyarak çözülmesini sağlayabilirsiniz. Süt sağma makineleri ve süt saklama poşetleri markaların göre birbirinden farklı özellikler gösterebilir. Eğer sizin süt saklama poşetleriniz direkt olarak biberon ile bağlanma aparatına sahipse, süt saklama poşetini biberon ucu ile bağlayarak rahat kullanıma sahip olabilirsiniz. Fakat satın almış olduğunuz süt saklama poşetleri sadece klips ile açıp kapanıyorsa, dikkatli bir şekilde sütünüzü ısıttıktan sonra biberonunuza aktarabilirsiniz. Sağlık Bakanlığının yayınladığı rakamlara göre bu yöntemle kullanılacak sütler buzdolabında üç gün, difrizde ise 3 ay boyunca saklanabilmektedir. Süt saklama poşeti 25’li ve 50’liDiğer poşetlerin aksine süt sağma poşetleri sterilize edilmiştir ve hijyeniktir. Poşetin içerisinde zararlı maddeler (BPA, PVC ve FTALAT) bulundurmaz. 25’lik ve 50’lik seçenekleriyle ebeveynlerin kendi tercihleri doğrultusunda opsiyon sunar. Daha avantajlı ve ekonomik yollarla çoklu paket seçimi yapabilirsiniz ve sürekli süt sağma poşetleri almak yerine sürekli elinizin altında olabilecek ürünleri kullanabilirsiniz. Bu poşetler açma ve kapama kilitlerinin var olması, koku yapmaması ve tek kullanımlık konforuyla sizlere kolaylık sağlar.

Süt Saklama Poşetini Fiyatları Nelerdir ve Süt Saklama Poşetleri Önerilir mi?

Süt Saklama Poşetinin Fiyatları

Süt saklama poşeti fiyatları çeşitlilik gösterir. Her bütçeye ayrı ayrı hitap edebilecek sektörün varlığından kaynaklı fiyat aralığı değişebilir. Süt saklama poşetlerinin fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterir. İçeriklerine, kullanım alanlarına üretim koşullarına göre fiyat değişkenliği gözlenebilir. Daha fazla çeşitlilik gösteren süt saklama poşetleri daha yüksek fiyatlara doğru çıkabilir. 25’li ve 50’li paketler arasında fiyat farklılıkları olabileceği gibi marka bilinirliği ve kalite oranları arasında da fiyat farklılıkları olması normaldir. Fiyat bilgilerine daha ayrıntılı bir şekilde ulaşmak isterseniz emzirme ürünleri sayfamızı inceleyebilir ve ürünlere göz atabilirsiniz. Süt saklama poşeti yorumları Tüketiciler anne sütünün tek damlasına bile bu kadar değer verirken fiyat-performans düzeyinden maksimum fayda sağlamak istemektedirler. Anneler için bu dünyadaki en değerli şey bebekleridir ve bebeklerine faydalı olmak tek vazgeçilmezleridir. Annelerin sitemlerini dile getirirken, ‘’anne olunca anlarsın..." sözü aslında içerisinde birçok anlam yükünü, gözler önüne sermiş oluyor. Bebeklerini gözlerinden sakınan anneler sakladığı sütleri güvence altına almak isterler. Bu şekilde sızdırmayan saklama poşetleri, koku oluşturmayan ve bozulmaya izin vermeyen poşetler bir numaralı tercihleri olacaktır. Annelerin hayatını zorlaştıracak marka saklama poşetleri olumsuz yorumlara sebebiyet verecektir. Yorumlara, dilek ve şikayetlere değer veren her firma müşterinin takdirini kazanacaktır. Yerinde saymayan ve yeniliklerle sürekli yüksek kalitede, tüketicinin ihtiyacına yönelik yapılan her fayda olumlu yorumları ve beğenileri beraberinde getirecektir. Süt saklama poşeti tavsiyeHer tüketicinin zevkleri ve sağladıkları fayda birbirinden değişkenlik gösterirken kimi için aparatlı ürünler, kimi için daha sade pratik ve tek hamlede kullanım kolaylığı sağlayabilecek ürünler, ilk tercih olarak gözlemlenmektedir. Süt saklama poşetleri kullanım koşulları açısından her ne kadar pratik olsa da tek bir marka her tüketiciye fayda sağlamaz. Süt saklama kaplarından farklı olan süt saklama poşetleri tüketiciler açısından severek kullanılmaktadır. Gerek kullanım rahatlığı gerek çalışan anneler için çalışırken akıllarında süt saklama konusu ve bebeklerini besleme düşüncesi yer almaksızın gönül rahatlığıyla önerilmektedir. Birçok anneni de tercihi olan süt saklama poşetleri sizleri asla sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Süt Saklama Kabını Kullananlar ve Tavsiye Edenler

Süt Saklama Kabını Kullananlar ve Tavsiye Edenler

Süt saklama kabı tavsiye kimi tüketicilere göre daha yüksek düzeyde fayda sağlayabilir. Kendi etiketlerinizi oluşturarak kapların üzerine kolayca yapıştırabilir ve dilediğiniz zaman etiket bilgilerini göz önünde bulundurarak kullanım rahatlığına erişebilirsiniz. Dilediğiniz miktarda buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Poşetlere nazaran dış yüzeyleri hassas değildir. Kolay yırtılmazlar delici aletlerle temasında patlayıp sızdırma ve dökülme yapmazlar. Süt saklama poşetleri ile kıyaslandığında daha dayanıklı ve korunaklıdır. En büyük tercih sebeplerinden biri yıkanabiliyor ve defalarca kullanılabiliyor olmasıdır. Tek kullanımlık değildir. Bütçe dostu olan bu ürünler tüketicilerin süt saklama kaplarına olan ilgisini arttırıp yakın çevrelerine de tavsiyesiyle bilgilendirmelerini sağlar. Neredeyse tüm süt saklama kapları biberon başlıklarına uyum sağlayabilir. Ürünün bu özelliğinin tavsiye ediliyor olması sütü tekrardan biberona boşaltıp, sütün dökülmesini engellemekle doğrudan ilişkilidir. Süt saklama kapları pratikliği, güvenilirliği ve hızlı bir şekilde bebekleri bekletmeden besleyecek olmasıyla annelerin güvenini kazanmıştır. Ayrıca kapların dışından sütünüzün miktarını kolayca gözlemleyebilirsiniz. Süt saklama kabı kullananlar neredeyse tamamen bu üründen memnun kalmaktadır. Gerek saklama yöntemiyle gerek biberon ile anıda temas etmesinin rahatlığıyla kullananların favori ürünü olarak yerini alıyor. Kendini kısa zamanda sevdiren ve beğenerek kullandıran bu ürünü sayfamıza göz atarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Anne Sütünü Saklama Koşulları Nelerdir?

Anne Sütünü Saklama Koşulları Nelerdir?

Anne sütünü saklama koşulları Çalışan bir anneyseniz yahut doğum tecrübeleriniz istediğiniz şekilde ilerlememişse üzülmeyin çareyi yeni dünya pazarında üretilen hayat kolaylaştırıcı ürünlerde arayabilirsiniz. Doğum izninizin bitmesiyle beraber işe başlamaktan korkmak yerine size sunduğumuz ürünlerin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bebeğiniz ağladığında onu arkanızda bırakmak sizi üzer ve motivasyonunuzu düşürür ancak ileride ona sağlayacak değerli imkanları onun önüne serebilecek olmak düşüncesi bir nebze olsun yüreğinize su serpebilecektir. Ayrılık kaygısının bebeğinizle sizin aranıza girmesine izin vermeyerek sütünüzü kendi tercihiniz doğrultusunda seçeceğiniz ürünlerle depolayarak bebeğinizin size sütünüzle bağlı kalabilmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerinden bir süre sonra ayrılmak zorunda kalan anneler için tasarlanmış poşet ve kaplar büyük ölçüde rahatlıktır. Doğumu istediği şekilde olamayan anneler gönül rahatlığıyla saklama koşulları göz önünde bulundurularak sütlerini muhafaza edebilirler. Anne sütü bebek için çok değerli olduğundan iyi koşullarda saklanmalıdır. Anne sütünü uygun koşullarda saklayarak bebeğinizin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Bu sayede içiniz rahat ederek bebeğinizin beslenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Anne sütünü buzdolabında saklamak ya da derin dondurucuda saklamak en sağlıklısıdır. İlk olarak sütünüzü bir sağma makinesi yardımıyla sağabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken ellerinizin temiz olması ve rahat bir şekilde bulunduğunuzdan emin olmalısınız. Kapağı iyi oturmuş kaplara sütünüzü yerleştirmelisiniz aksi takdirde sütünüzün dökülme ihtimaliyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağmış olduğunuz sütleri sıcak ortamlarda bekletmemelisiniz. Anne sütünü saklama koşullarındaki anahtar kelime üçtür. Yani sağmış olduğunuz sütleri, dilerseniz süt saklama poşetlerinde ya da dilerseniz süt saklama kaplarında steril bir şekilde; buzdolabında en fazla saklanma süresi 3 gün ve derin dondurucuda saklanma süresi 3 ay olacak şekilde muhafaza edebilirsiniz. Anne sütünü saklama poşetlerine veya saklama kaplarına doldururken çok fazla ağzına kadar doldurmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bunun nedeni sütün katı hale geldiğinde kendi hacminin genişleyecek olmasıdır. Bu işlemi uygularsanız sütünüz dökülebilir. Paketin veya kabın içerisinde bir miktar boşluk bırakarak dökülmeleri önleyebilirsiniz. Donmuş anne sütünü dondurucunuzun ortalarında muhafaza edebilirsiniz. Dondurucunuzun orta bölgesi sıcaklığın en verimli ve eşit dağılan bölgesidir. Dalgalanmaları engellemek için süt paketlerinizi derin dondurucunuzun ortasına dökülmeyecek bir şekilde yatay olarak yerleştirmenizi öneririz. Anne sütü dondurucudan alınıp oda sıcaklığına getirildikten sonra hemen kullanılmalıdır. Bir defa tüketilmeyip oda sıcaklığına gelmiş sütler tekrar tekrar derin dondurucuya konulmamalıdır. Sizlere vermiş olduğumuz tavsiyelere riayet ederseniz zamana karşı meydan okuyarak en değerli hazinenizi bebeğinize sağlıklı yollardan ulaştırabilirsiniz.

Süt Saklama Çantasında Bulunması Gereken Malzemeler Nelerdir?

Süt Saklama Çantasında Bulunması Gereken Malzemeler Nelerdir?

Süt saklama çantası Bebeğinizin yanında olamasanız dahi onu ne sıklıkla emziriyorsanız o şekilde süt sağımı yapmanız büyük önem taşır. Siz her süt sağma işlemini gerçekleştirdiğinizde sütünüz artar ve verimleşmektedir. Gideceğiniz yerde sütleri saklamak için oluşturacağınız çantanızda en başta süt sağma makinenizi ve varsa yedeğini koyarak işe başlayabilirsiniz. Yedeklerin olması sizi küçük talihsiz olaylar karşısında ikinci bir seçenek sunacak ve rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Süt saklama çantanızın içerisine yedekleriyle birlikte süt saklama poşetlerinizi, süt saklama kaplarınızı, emzik ve biberonlarınızı yerleştirebilirsiniz. Sütlerinizin bozulmasını engelleyebilmek adına çantanızın içerisine küçük jel buzları doldurarak sütlerinizin soğuk kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sütleriniz soğukluğunu muhafaza eder. Süt sağarken sizlere yardımcı olan göğüs pompaları ve yedeklerini de çantanızın içerisine yerleştirebilirsiniz. Göğüs saklama pedleri gün içinde ağrıları engellemek için kullanım açısından kolaylık sağlar. Anne sütü saklama poşetlerinin yanında anne sütü saklama şişeleri de bulundurabilirsiniz. Poşetlerinize herhangi bir zarar geldiğinde sağım işlemine şişelerle devam edebilmeniz sizlere kolaylık sağlayacaktır. Herhangi bir dökülmeleri kolayca halledebilmek açısından çantanızda mutlaka ıslak ve kuru mendil taşımanızı öneririz. Kullandığınız süt saklama poşetlerini daha sonradan atmak için çantanızda poşet bulundurarak kendinize iyilik yapabilirsiniz. Bebeğinizle birlikte kendinizi düşünmek açısından enerjinizi yükseltebilecek küçük atıştırmalıklar ve en önemli içecek kaynağı olan suyu da süt saklama çantanızdan eksik etmemelisiniz. Sayfamızdan emzirme yastığı ve örtüleri seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Lansinoh (70)
Philips (43)
Wee Baby (25)
Bebedor (18)
Weewell (17)
Dermolife (10)
Milkway (10)
Aqua (9)
Kiinde (9)
Mamajoo (9)
Mochi (7)
Mycey (7)
Kraft (6)
Babyjem (4)
Baby&Me (3)
Cbtx (3)
Nimo (3)
Nuk (3)
V.I.P (3)
Artimed (2)
Milk'nmom (2)
Spectra (2)
Baby Mom (1)
Baby&Plus (1)
Bambino (1)
Dönbaby (1)
Koroplast (1)
Medela (1)
Ndcg (1)
Tuem Plus (1)
Uni Baby (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapasite

(105)
(52)
(23)
(18)
(6)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL