Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Göğüs Pompaları

için 118 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Göğüs Pompaları

Bebeklerin en temel yaşamsal fonksiyonları olarak bilinen beslenme süreçleri; anne sütü ile başlayan ve bebeklerin kas, kemik gelişimini direk olarak etkileyen bir süreç olarak bilinmektedir. Bebeklerin sağlıklı bir kas kemik gelişimi ile gelişerek büyüme evresini rahatlıkla tamamlaması için beslenmeleri, uyku düzenleri, bakımları büyük bir önem arz etmekte olup bu işlemleri kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan birçok ürün ve ekipman seçenekleri de mevcuttur. Annelerin rahat bir emzirme süreci geçirerek her an bebeklerinin beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilir donanımda olması üzerine geliştirilmiş ürün seçeneklerinden biri olan göğüs pompası kullanımı, emzirme süreçleri içerisinde tüm anneler tarafından güvenle tercih edilen bir yöntem olarak bilinmektedir.

 Göğüs Pompalarının Kullanım Amacı Nedir?

Göğüs Pompalarının Kullanım Amacı Nedir?

Bebekler doğumlarından sonra dış dünya ile tanışmalarının ardından hızla gelişen ve büyüyen canlılardır. Bebeklerin doğum sonrasında sürekli olarak düzenli uykuya, beslenmeye ve bakıma ihtiyaç duyduğu bilinmekte ve bu durum ebeveynlere birçok sorumluluk atfetmektedir. Bebeklerin beslenmesi; kas ve kemik gelişimini direk olarak etkileyen bir unsur olmakta ve bu durum büyüme hızlarını, sağlıklarını etkilemektedir. Bebeklerin gelişim sürecinde en temel gereksinimlerini karşılayan en besleyici gıda hiç şüphesiz anne sütü olarak bilinmektedir. Anne sütü; içerisinde birçok vitamin, mineral ve besleyici gıda bileşenleri bulundurması sebebiyle bebeklerin gelişiminde adeta bir süper gıda görevi görmektedir. Bebeklerin doğumlarının ardından anne sütüne duydukları gereksinim en az 6 aylık olarak bilinen süre zarfı boyunca gözlemlenmektedir ve aksi bir durum yaşanmaması durumunda anne adayları emzirme işlemine ara vermemelidirler. Emzirme süreci içerisinde annelere çok büyük bir sorumluluk ve iş düştüğü bilinmekte olup bu süre içerisinde annelerin sorumluluklarını hafifletmeyi ve yüklerini azaltmayı hedefleyen birçok aksesuar ve emzirme ürünleri bulunmaktadır. Süt pompası adıyla da bilinen göğüs pompası modelleri ise emzirme süreci içerisinde annelerin en büyük yardımcı ekipmanlarından biri olarak bilinmektedir. Bebeklerin her an ihtiyaç duydukları süre içerisinde anne sütünün erişilebilir ve tüketilebilir olması için birçok durumda annelerin sütleri geldiklerinde bir alanda depo etmeleri ve tüketime hazır halde bulundurmaları gerekmektedir. Göğüs pompaları ise bu amaca hizmet için geliştirilmiş ve süt sağma işleminde kullanılan ürünler olarak bilinmektedir. Süt pompası kullananlar diledikleri her an sütlerini sağarak kullanım anına kadar muhafaza edebilmekte olup bebeğin beslenmeye ihtiyaç duydukları an içerisinde tüketilmeye hazır halde sunulmasına imkan sunmaktadır. Tüm anneler ve anne adayları tarafından gerek emzirme süreçlerinde gerekse doğum öncesi hazırlık ve alışveriş süreçlerinde güvenle tercih edilen süt pompası ürünleri kullanımı dahilinde hem anneye yüksek konforlu ve sorunsuz bir emzirme süreci sunmakta hem de bebeklere her an beslenme ve anne sütü deneyimini yaşayabilme olanakları sağlamaktadır.

 Emzirme Süreçlerinin Vazgeçilmez Ekipmanları Süt Pompaları

Emzirme Süreçlerinin Vazgeçilmez Ekipmanları Süt Pompaları

Bebeklerin gelişim ve sağlıkla büyümesinde hiç şüphesiz anne sütünün tüketimi ve devamlılığı en önemli gıda takviyesi olarak bilinmektedir. Annenin doğum sonrasında emzirme sürecine geçiş yapması ve emzirme işleminin gerçekleşmesinin bebeğin gelişimine sunduğu birçok olumlu etkinin yanı sıra aynı zamanda anne ve bebek arasında oluşan duygusal bağın kuvvetine de etkisinin oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Anneler için doğum süreci zorlu bir süreç olarak bilinmekte ve kimi zaman hem fiziksel hem ruhsal olarak toparlanmaları uzun süreçler gerektirebilmektedir. Tam da bu noktada annelerin hayatlarını kolaylaştırmak ve doğum sonrasında adaptasyon aşamalarında onlara destek olarak yüklerini hafifletmeyi amaçlayan ürün seçeneklerinin başında ise kuşkusuz süt sağma pompası modelleri yer almaktadır. Süt sağma pompaları annenin sütü geldiği anlarda sağma işlemini gerçekleştirerek bebeğin beslenme ihtiyacı hissettiği an ve durumlarda hazır olarak kullanıma sunma imkanı oluşturmaktadır. Özellikle dışarıda bir anda beslenme gereksinimi duyan bebeklere her alanda emzirme işlemi gerçekleştirmeyi anneler kimi zaman talep etmemeleri sebebiyle evlerde veya müsait oldukları anlarda süt sağma işlemini gerçekleştirebilir ve sonra diledikleri anda bebeklerine verebilmektedir. Özellikle annelik ile yeni tanışmış ve henüz emzirme tecrübesi olmayan yeni annelere süt pompası tavsiye kategorisi adı altında öneriler ve tavsiyeler verilmekte olup süt sağma makinesi ve süt pompası kullanımı önerilmektedir. Süt pompası öneri ve süt pompası yorumlar kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni ve memnuniyet içermekte olup bunun en temel sebebi süt pompaları ve süt sağma makinelerinin kullanımı dahilinde kişilere kolay ve pratik işlemler, birçok avantaj sunması olarak bilinmektedir. Emzirme süreçlerinde büyük bir kolaylık ve konfor sunan Bebedor göğüs pompaları ve süt sağma makineleri; annelerin desteğe ve kolaylığa ihtiyaç duydukları lohusalık süreçlerinde birçok avantaj ile hizmet vermekte ve tüm anneler tarafından güvenle tercih edilmektedir.

 Birbirinden Farklı Kullanım Fonksiyonları ile Süt Pompaları

Birbirinden Farklı Kullanım Fonksiyonları ile Süt Pompaları

Süt pompaları ve süt sağma makineleri her ne kadar aynı amaca hizmet etse de özellikleri, kullanım seçenekleri ve fonksiyon farklılıkları olarak kendi içlerinde birçok farklı alt başlığa ayrılmakta ve kullanıcılara geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Her anne için emzirme işleminin uzunluğu değişiklik göstermekte olup ortalama olarak bebekler 12 ile 18 aylık süre zarfı boyunca emmeye devam edebilmekte ve anne sütü tüketimi gerçekleştirmektedir. Bu durum emzirme sürecinin yeni başladığı lohusalık evresinde her ne kadar sorun teşkil etmiyor olsa da sonrasında özellikle de çalışan anneler için birçok zorluk barındırmaktadır. Çalışan anneler gün içerisinde ev dışında ve işleriyle meşgul olmaları sebebiyle bebeklerinden uzak kalabilmekte ve emzirme işlemi aksayabilmektedir. Bu olumsuz durumun önüne geçmek için geliştirilmiş olan süt pompaları; anne evde ve müsaitken sütünü sağarak eve bırakmasına ve bebeğin anne sütüne ihtiyaç duyduğu anlarda tüketilmeye hazır halde bulunmasına olanak sunmaktadır. Süt pompası çeşitleri birbirinden farklı birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermekte olup annenin talepleri doğrultusunda birçok ürün seçeneği sunmaktadır. Temel olarak süt pompaları güç kaynağı ile kurdukları bağlantı doğrultusunda büyük bir ayrım yaşamaktadır. Elektrik gücüne bağlı olarak çalışan süt pompaları; süt pompası elektrikli ürün seçenekleridir. Elektrikli süt pompaları kullanım şekline göre şarjlı veya pilli seçenekler olarak da ayrılmaktadır. Elektrikli süt pompaları kişilere otomatik ve uzun ömürlü bir kullanım sunmakta olup kullanımı dahilinde birçok avantaj sağlamaktadır. Elektrikli süt pompası model seçeneklerinin yanı sıra süt pompası manuel ürün seçenekleri de tüm anneler tarafından güvenle tercih edilmektedir. Manuel süt pompaları, elektrikli süt pompalarından farklı olarak içerisinde bir vakum sistemi bulundurmakta olup bu vakumlama işlemi anneler tarafından manuel olarak el ile gerçekleşmektedir. Vakumlu süt pompası kullanımının her aşamada ihtiyaç duyulan bir ürün seçeneği olması ve emzirme süreçleri içerisinde annelere birçok kolaylık, konfor sunuyor olması her geçen gün popülerliğini ve kullanım sıklığını arttırmaktadır. Aynı zamanda emzirme yastığı ve örtüleri de tüm süreçte size destek olacaktır.

 Süt Pompası Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Süt Pompası Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Kullanımı dahilinde annelerin hayatlarını kolaylaştıran, bebeklerin istedikleri her an hazır anne sütüne erişmesine imkan sunan süt pompaları birçok kriter ve unsur dahilinde şekillenmektedir. Elektrik gücü ile çalışan süt pompaları kategorisi temel olarak şarjlı ve pilli ürün seçenekleri başlıklarına ayrılmaktadır. Şarjlı süt pompası modelleri kullanım dışı olduğu anlarda güç kaynağı ile bağlantı kurularak şarj edilen ve sonrasında kullanıma hazır halde bulunan, kullanım esnasında ise kesintisiz bir süreç vadeden ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Şarjlı süt pompalarının yanı sıra pilli süt pompaları da büyük bir ilgiyle kullanılabilmekte ve kişilere pratik bir kullanım, her an kesintisiz bir süt sağma işlemi oluşturulmasına neden olmakta ve güvenle tercih edilmektedir. Süt pompaları sunduğu çekim gücüm ve vakum kapasitesi ile de değişiklik göstermekte olup kullanımı en sık gözlemlenen ürün seçeneği ise süt pompası 12volt modelleri olarak bilinmektedir. 12 volt çekim gücü sunan süt pompaları anneyi rahatsız etmeden yeterli sütün sağılmasına ve kullanıma hazır hale getirilmesine neden olmakta ve yeterli bir donanım sunmaktadır. Manuel olarak süt sağma işleminde ise vakumlama işlemlerinin gerçekleştirilmesinde pompa kullanımı gerçekleşmektedir. Süt sağma el pompası ve süt çekme pompası adlarıyla bilinen ve manuel bir kullanım sunan pompalar; kişilerin el ile manuel olarak vakumlama işlemi gerçekleştirmesi ile anne göğsünden sütün çekimine neden olmakta ve kolaylıkla süt sağma işlemini gerçekleştirmektedir. Süt pompası modelleri her ne kadar tek bir amaca hizmet eden ve ortak çalışma işlevi gösteren ürün seçenekleri olarak biliniyor olsa da birçok kriter dahilinde kendi içlerinde çeşitlilik göstermektedir. Bu denli geniş ve farklı kullanım seçenekleri sunan ürün yelpazesine sahip olması; her annenin kendi kullanımı ve bebeğinin gelişim kalitesi için en yüksek uyumluluğu gösteren süt pompası model seçeneğini tercih ederek kullanıma başlamasına neden olmaktadır. Ev ve yaşam alanlarında emzirme işlemi ekstra bir zorluk içermeyen ve her an gerçekleştirebilen bir durum olarak bilinse de özellikle bebek biraz daha büyüyüp dışarı çıkabilme evresine geldiğinde; sokakta, araçta, toplu taşımada gibi birçok alanda anne sütüne duyduğu gereksinimi ağlama yolu ile ifade etmektedir. Bu durum annelerin paniklemesine neden olabileceği gibi anneler her ortamda emzirmeye müsait durumda da olmayabilmektedir. Bu nedenle evden hazırlıklı bir şekilde çıkmak, bebeğin ihtiyaç duyduğu anda anne sütünün hazır bulunuyor olmasına neden olan süt pompalarının kullanımı; kolay bir emzirme süreci, anneler için az efor ve yükümlülük sunmakta olup birçok olumlu etki ile güvenle tercih edilmektedir.

 Süt Pompası Fiyatları Nelerdir?

Süt Pompası Fiyatları Nelerdir?

Bebeklerin gelişiminde şüphesiz anne sütünün yerini ve besleyiciliğini tutan bir gıda daha bulunmamaktadır. Anne sütünün; besin, protein, vitamin ve mineraller bakımından en zengin besin olması bebeklerin tüketimi dahilinde hızla gelişmesi, kas ve kemik yapılarının büyümesi gibi birçok olumlu duruma neden olmaktadır. Bebeklerin anne sütüne olan gereksinimi ve bağlılığı bebekten bebeğe değişiklik gösterebileceği gibi belli bir evreden sonra bazı bebekler emmeyi ve anne sütünü kendileri bırakabileceği gibi kimi zaman da anneler doyum noktasına ve yeterli yaş seviyesine ulaştıklarını düşünerek bebeklerini sütten kesmek için çaba göstermektedir. Ortalama 12-18 aylık süre zarfına kadar anne sütüne ihtiyaç duyan bebekler için ise annelere bu süre zarfı içerisinde büyük bir sorumluluk ve görev düşmektedir. Bebeğin ihtiyaç duyduğu her an ve konumda anne sütünün hazır halde ve tüketime uygun bulunmasına en temel ürünlerden biri olan süt pompalarının kullanımı emzirme işlemi için hayati bir değer taşımaktadır. Gerek düzenli olarak çalışan gerekse evde bulunan annelerin hiç şüphesiz gün içerisinde yapacakları birçok iş, işlem ve gereksinim olduğu bilinmekte ve her an emzirmeye uygun bulunmamaları mümkündür. Tam da bu noktada anneler müsait oldukları zaman dilimi içerisinde süt pompası ile süt sağma işlemi gerçekleştirerek stok anne sütü depolayabilme avantajı elde etmektedir. Süt pompaları tekli ve süt pompası çiftli ürün seçenekleri ise içerisinde bulunan vakum sistemlerinin sayısına göre farklılık göstermektedir. Çiftli süt pompaları annenin her iki göğsü için de iki ayrı vakum ve başlık ekipmanı bulunduran sistemler olarak bilinmekte olup anneler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Süt pompası fiyatları; süt pompalarının elektrik gücü farklılıkları, otomatik veya manuel fonksiyon ile çalışması, tekil veya çift başlık sistemleri, elektrik gücü gibi birçok belirleyici etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermekte ve kullanıcılara geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Süt pompası fiyatlarının bu denli geniş bir aralık ile hizmet veriyor olması neredeyse her ekonomik sınıf, durum ve bütçe grubunda bulunan kullanıcı tiplerinin kendi kullanım kriterlerine ve beklentilerine uygun olarak geliştirilmiş süt pompası modeline erişebilmesine ve güvenle kullanarak emzirme süreçlerini konforla geçirebilmesine olanak sağlamaktadır.

Süt Pompası Nasıl Kullanılır?

Süt pompası, süt sağma makinesi, süt çekme makinesi veya göğüs pompası adıyla bilinen ve çalışma prensibi olarak anne göğsünden süt sağma, çekme işlemi gerçekleştiren ürün seçenekleri kullanımı dahilinde sunduğu avantajlar kadar aynı zamanda pratik ve konforlu bir kullanım süreci de sunmaktadır. Daha önce emzirme tecrübesi olmayan yeni annelerin ise akıllarına hiç şüphesiz ilk olarak süt pompası nasıl kullanılır sorusu gelmektedir. Süt pompalarının kullanım şekli oldukça basit ve her an her konumda gerçekleştirilebilen işlemler olarak bilinmektedir. Öncelikli olarak süt pompasının göğüs ucuna temas etmesi gereken alana yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu yerleşimin arından eğer süt pompası otomatik bir model ise ve elektrik ile çalıştırılıyorsa pompa makinesini başlatarak vakumlama işleminin gerçekleşmesine neden olabilirsiniz. Eğer süt pompası manuel bir kullanım seçeneği sunuyor ise anne veya yardımcı bir kişi bu aşamada süt pompası üzerinde bulunan el pompası ile belirli periyodik aralıklarla pompalama işlemi uygulamalı ve bu sayede annenin göğsünden süt çekme işlemi gerçekleşmektedir. Sunduğu kolay ve pratik kullanım seçenekleri ile her durumda güvenle tercih edilen süt pompaları bebeklerin gelişiminde ve annenin emzirme sürecinde en büyük yardımcısı görevi üstlenmektedir.