Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Göğüs Pompaları

için 655 sonuç bulundu.

Göğüs Pompaları

Kadınların doğum sonrasında bebeklerini emzirmeleri ve emzirme sürecinin bebeğin ihtiyacı olduğu müddetçe devam etmesi gerekir. Çeşitli nedenlerle bebeğini emzirme konusunda sorun yaşayan kadınlar için üretilen göğüs pompası alternatifleri, emzirme sürecini pratik hale getirebiliyorlar. Siz de göğüs pompası çeşitleri ile bebeğinizi ihtiyacı olan anne sütünden mahrum bırakmayabilirsiniz.

Göğüs Pompası Kullanımına İlişkin Merak Edilenler

Göğüs Pompası Kullanımına İlişkin Merak Edilenler

Anne sütü, bebeğin gelişimi için oldukça önemli bir besin kaynağıdır. Bebeğin zihinsel, fiziksel ve kas dokusunun gelişiminde gerekli olan anne sütü, sahip olduğu içerik itibarıyla bebeklik döneminde bebeğin karnını doyuracak neredeyse tek besindir denilebilir. Ancak doğum sonrasında ya da bebek doğduktan belirli bir süre sonra çeşitli nedenlerle bebeğini emziremeyecek duruma gelinebiliyor. Böyle bir durumda bebeğin ihtiyacı olan sütü ona sağlayabilmek için sağma işlemi gerçekleştirmek üzere göğüs pompası kullanımı gerekebilir. Göğüs pompası, çalışan anneler için ideal bir üründür. İş hayatında yer alan kadınlar bebekleriyle beraber kısıtlı zaman geçirebiliyorlarsa, bebeklerinin beslenebilmesi için anne sütünü pompa yardımıyla sağarak stoklayabilir ve bebekle ilgilenen kişi de bu sütü bebeğe düzenli olarak içirerek emzirme sürecinin yapay yolla gerçekleşmesi sağlanabilir. Böylelikle hem ebeveynlerin içi rahat eder hem de bebek vücudunda gerekli olan besin değerlerini kolay bir şekilde almaya devam edebilir. Siz de göğüs pompası kullananlar arasında yer alarak Anne & Bebek arasındaki bağı kuvvetlendirir, bebeğinizi beslemek konusunda kolaylık elde edebilirsiniz.

Göğüs Pompası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Göğüs Pompası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Piyasada bebek bakımı ürünleri üreten markaların ürün aileleri içerisinde yer alan göğüs pompaları, ebeveynlerin ihtiyacı olabilecek çeşitli teknik özelliklerle dizayn ediliyorlar. Bu anlamda gelişmiş teknolojik özelliklerle üretilen pompa alternatifleri, sütün anne göğsünden oldukça doğal yollarla çekilebilmesini ve hijyenik bir şekilde saklanabilmesini sağlayabiliyorlar. Göğüs pompası modelleri arasında yer alan elektrikli seçenekler hem pratik hem de oldukça dengeli bir şekilde sütün sağılabilmesini sağlıyorlar. Pompa sisteminin göğüs uçlarına iyi bir şekilde yerleştirilmesinden sonra tek bir tuşla sağma işlemi başlıyor. Masaj özelliği bulunan modeller, göğsü çeşitli açılardan ovarak doğal bir şekilde süt akışının gerçekleşmesini mümkün kılıyorlar. Böylelikle sağma işlemi esnasında göğüsteki sütün tamamının kolay bir şekilde çekilebilmesi sağlanıyor. Çeşitli hız kademeleri ayarlanabilen elektrikli modellerle güçlü ya da yavaş bir şekilde sütün anne göğsünden alınması mümkün oluyor. Göğüs pompası fiyatları incelendiğinde, piyasadaki ürün seçeneklerinin sahip oldukları fonksiyonlara göre fiyatlarının değişkenlik gösterdiği anlaşılıyor. Bu bağlamda da modeller arasında farklı niteliklere sahip çok sayıda alternatif bulunduğundan, her bütçeye uygun bir göğüs pompası piyasada yer alıyor denilebilir.

Göğüs Pompası ile Bebeğinizi Sağlıkla Besleyin

Göğüs Pompası ile Bebeğinizi Sağlıkla Besleyin

Bebeğinizin anne sütünden mahrum kalmaması için ona her an süt sağlayabilmek istiyor ancak çeşitli nedenlerle emzirme konusunda sorun yaşıyorsanız piyasadaki süt pompası seçenekleri sizin için oldukça ideal ürünlerdir. Tek seferde 125 ml’e kadar süt sağmak üzere kullanabileceğiniz özel tüp sistemlerine sahip modeler; sütün doğrudan bir biberona aktarılmasını mümkün kılıyorlar. Böylelikle sağma işlemi sonrasında elde edilen süt hiçbir şekilde havayla temas etmeden doğrudan bebeğe sunulabiliyor. Kurulumu itibarıyla başlığı pompa haline getirilen biberon tasarımına sahip alternatifleri sağma işlemi sonrasında pompalarını sökerek biberon olarak kullanmak için başlık değiştirebiliyorsunuz. Anne memesini andıran yapıda tasarlanan bu biberon başlıkları sayesinde bebeğiniz sağdığınız sütü sanki sizin göğsünüzden içiyor gibi hissedebiliyor. Bebeğin psikolojik gelişimi için oldukça önemli olan bu etkiye piyasadaki çeşitli süt pompalarıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de hemen şimdi Emzirme Ürünleri sayfamıza ilerleyerek manuel ve elektrikli göğüs pompası çeşitleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun seçeneği satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ameda (15)
Baby Bird (6)
Baby Time (6)
Baby&Plus (6)
Babyjem (4)
Babytime (7)
Babyvacc (2)
Bambino (13)
Bebedor (46)
Bebeneo (2)
Beibei (3)
Beurer (11)
Cbtx (6)
Chicco (30)
(2)
Dodo Baby (18)
Friendly (11)
Galena (4)
Hanymish (7)
Kiwi (8)
Kraft (10)
Lansinoh (66)
Mamajoo (68)
Medela (29)
Medisana (6)
Milk İn (5)
Milk'nmom (4)
Miu Care (1)
Mochi (10)
Nimo (23)
Nuk (2)
Philips (39)
Renz Baby (1)
Spectra (28)
Suavinex (1)
Tombik (3)
Vivocare (1)
Vzn (19)
Wee Baby (109)
Weewell (5)
Youha (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Şekli

(301)
(216)
(40)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

(82)
(77)
(62)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (81)
ve üzeri (86)
ve üzeri (87)
ve üzeri (90)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL