Emzirme Yastığı ve Örtüleri

Emzirme döneminin en büyük yardımcılarından biri hiç şüphesiz ki emzirme yastığıdır. Emzirme yastıkları, annenin tüm bel çevresini sarabilen U görünümünde bir yapıdadır. Anne, bu yastığı beline dolayarak bebeğini rahat bir şekilde kucağında tutabilir. Emzirme yastığı kullanılmadığı zaman annelerin kolları ağrıdığı için bebeği tutmakta zorlanırlar. Tam uykuya dalmak üzere olan bebeğin rahatsız edilmesi ise ağlamalara sebep olmaktadır. Hem bebeğinizin konforu hem de kendi rahatınız için bebeğinizi emzirirken emzirme yastığı kullanmanız tavsiye edilir. Emzirme minderi olarak da bilinen bu ürünü, bebeğinizin rahatça oturmasına destek sağlamak için de kullanabilirsiniz. Bebeğinizi oturttuğunuzda, emzirme yastığını da etrafına dolarsanız, bebeğinizin yanlara doğru kaymasına ve düşmesine engel olursunuz. Hem bebeğinize destek sağlayan hem de emzirme esnasında size rahatlık sağlayan emzirme yastıklarının fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişmektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Bebeğinizi dışarıda veya misafirlikte rahat rahat emzirmek için yanınızda emzirme örtüsü taşıyabilirsiniz. Emzirme örtüleri, son derece kolay ve pratik kullanıma sahiptirler. Böylece yalnız kalamadığınız zamanlarda bebeğinizi rahatça emzirebileceksiniz. Emzirme örtüsü, boyundan geçirilerek tüm vücudunuzu saran yapıdadır. Uçakta veya otobüste, yavrunuzun mama saati geldiğinde, kimseyi rahatsız etmeden bebeğinizi emzirebileceksiniz. Hava geçirgen yapıya sahip olduğu için bebeğinizin nefes almasını engellemez. Pek çok kadın halka açık yerlerde, arkadaş toplantılarında bebeğini emzirmeye utanır. Minik bebeğinize istediği her an emme şansı verebilmek için kategorimizde yer alan emzirme örtülerinden birini satın alabilirsiniz. Üstelik bu örtülerin şık ve havalı tasarımları mahreminizi koruma altına alırken, ortaya kötü bir görüntü çıkmasını engelliyor.

Dışarıda bebeğinizi gizli gizli emzirmek için kullandığınız battaniyeler bebeğinizin havasız kalmasına ve terlemeye neden olabilir. Son derece yorucu olan bu yöntemi geride bırakmak için pratik kullanım imkanı sunan emzirme örtülerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Emzirme örtüsünün geniş boyun bölgesi sayesinde bebeğinizin emip emmediğini ya da uyuyup uyumadığını kolayca görebilirsiniz. Üstelik emzirme örtüsünü ihtiyaç duyduğunuzda hafif bir battaniye olarak, isterseniz de güneşten koruyucu bir perde olarak kullanabilirsiniz. Emzirme örtüsü fiyatları ve çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir, dilediğinizi kolayca seçebilirsiniz.

Emzirme Yastığı ve Örtüleri

için 2,143 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
Baby Jem (104)
(2)
Babyjem (142)
Babyneo (10)
Bebedor (6)
Bebefox (24)
(1)
Beberotti (40)
(1)
Bibaby (22)
(4)
(3)
(1)
(904)
(1)
(3)
(1)
FAIRYDUST (6)
Funna Baby (48)
(3)
(4)
JanBebe (26)
Kiinde (13)
(1)
(4)
(1)
Midilife (9)
(1)
(5)
ModaStra (7)
Moje (44)
(1)
Mommamia (9)
(4)
Mycey (133)
(1)
NEKO (10)
Ninniline (8)
(1)
Organickid (11)
(1)
Pooly (6)
(1)
(2)
Sevi Bebe (288)
Sevil Bebe (13)
Ships (30)
(3)
(1)
Veltino (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(47)
(27)
(13)
(11)
(10)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(37)
(21)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(124)
ve üzeri (233)
ve üzeri (257)
ve üzeri (266)
ve üzeri (273)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL