Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Emzirme Yastığı ve Örtüleri

için 2,958 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Emzirme Yastığı ve Örtüleri

Emzirme dönemini kolaylaştırmak üzere üretilen emzirme yastıkları ve emzirme örtüleri, anneler için emzirmeyi daha da keyifli hale getiren ürünler arasında yer alıyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı emzirme yastığı ve emzirme örtüsü modelleri burada sizleri bekliyor.

Emzirme Yastığı Nedir, Ne İşe Yarar?

Emzirme Yastığı Nedir, Ne İşe Yarar?

Emzirme yastığı, mataron haline dönüşen emzirme süreçleri boyunca kollarınızı rahatlatmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bebeğiniz için de beslenirken konforlu bir alan oluşturur. Emzirme yastığı nasıl kullanılır diye baktığımızda çoğunlukla göğüs ile bacaklar arasında bir tampon görevi gördüğünü söylememiz mümkün oluyor. İlk bakışta yarım bir simit gibi görünen bu yastık, belinizi kavrar ve dizlerinizdeki kemiklerin bebeğinizi rahatsız etmesine engel olur. Belinize dolayarak kullanabileceğiniz emzirme yastığının konforlu ve yumuşak yapısı sayesinde hem siz hem bebeğiniz rahat edeceksinizdir. Emzirme yastığı ölçüleri çoğunlukla standart olup kişiye özel olarak da üretilebilmektedir. Emzirme yastığı modelleri arasından seçim yaparken kumaşının yüzde yüz pamuk olmasına, nefes alabilen ve yıkanabilen bir kumaş olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Bununla birlikte dış kılıfı çıkartılabilen, yıkanabilen ve şeklini kaybetmeyen bir yapıda olması da size kolaylık sağlayacak diğer faktörlerdendir.

Emzirme Örtüsü Nedir?

Emzirme Örtüsü Nedir, Nasıl Kullanılır?

Emzirme örtüsü ya da daha yaygın adı ile emzirme önlüğü olarak bilinen örtüler, açık alanlarda bebeğinizi rahatlıkla emzirmenize yardımcı olan ürünlerdir. Kolay takılan yapısı ve ışık geçirmez kumaşları sayesinde bebeğinizi dilediğiniz alanda, dilediğiniz yerde gönül rahatlığı ile emzirebilirsiniz. Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan bebek emzirme örtüsü, kafanızdan geçecek şekilde her iki göğsünüzü de kapatır, kolay hareket kabiliyeti sağlamak adına da tek kolunuzu açıkta bırakır. Böylece bir yandan görünmez bir biçimde bebeğinizi beslerken diğer yandan tek kolunuzu dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlar. Ayarlanabilir askılı ve çoğunlukla cırt cırtlı olan emzirme önlüğü ölçüleri bakımından farklı ebatlarda bulunabilmektedir. Keyifli desenler, eğlenceli renkler ve şık tasarımlar ile piyasada bulunabilen emzirme örtüsü modelleri, emziren annelerin hayatını kolaylaştırmak konusunda çok başarılı bir iş yapıyor.

Emzirme Yastığı & Emzirme Örtüsü Fiyatları Ne Civarda?

Emzirme Yastığı & Emzirme Örtüsü Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde pek çok farklı anne-bebek ürünleri markasının çeşit çeşit emzirme yastığı ve emzirme önlüğü modellerini bulmanız mümkün. Ayrı ayrı bir bebe emzirme yastığı ve bir bebek emzirme örtüsü alabileceğiniz gibi hem emzirme yastığı, hem emzirme örtüsü hem de ufak bir destek minderi barındıran bir emzirme seti de temin etmeniz mümkün. Bu destek minderini bebeğinizi emzirirken kendi boynunuzun ya da sırtınızın altında kullanabileceğiniz gibi bebeğinizin daha da rahat etmesi için ona destek olmak üzere kullanmayı tercih edebilirsiniz. Söz konusu emzirme yastığı fiyatları ve emzirme önlüğü fiyatları olduğu zaman çok uygun fiyatlarla bu ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Pierre Cardin, Chicco, Baby Jem, Sevi Bebe, Kraft, Baby Nest gibi markaların birbirinden kaliteli ve kullanışlı emzirme ürünleri, bu kategorimizde sizleri bekliyor. Bebeğinizin bakımı ve sağlığı için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm ürünlere ise Bebek Bakım & Sağlık kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (12)
A-Plast (9)
AisaBaby (1)
Aloe (12)
Arte Viva (3)
Babe (3)
babexi (7)
Baby Home (1)
Baby Jem (44)
Baby Mol (1)
Baby&plus (10)
Babyjem (165)
Babyneo (5)
Babytime (2)
Bambino (2)
banndu (11)
Bebedor (5)
Bebeform (1)
Bebefox (15)
bebekevi (13)
Bebekish (2)
Bebenax (1)
Beberotti (3)
Bebetto (1)
Bibaby (7)
Canbebe (1)
caramell (4)
Cem (1)
Dalin (1)
Desitin (2)
(1453)
Dodo Baby (3)
Eda Baby (2)
Eti (4)
Hanymish (4)
Heyner (3)
Hünnap (1)
JanBebe (2)
Lansinoh (7)
Lovi (2)
Lucky Day (1)
Medela (2)
Midilife (8)
Miss Gaya (1)
Moje (112)
Molly (1)
Mustela (1)
Mycey (129)
Myquala (25)
naturpy (1)
NAZAR (3)
NEKO (12)
Ninniline (10)
Norfolk (1)
Pooly (6)
Quinny (1)
Safety (8)
Sebamed (4)
Sema baby (90)
Sema Bebe (100)
Sevi Bebe (302)
Ships (36)
Sleepy (1)
SMA (1)
Snugabell (17)
Texamed (1)
Uni Baby (3)
Veltino (6)
Wee Baby (10)
Yonca (5)
ZIESTHA (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(44)
(28)
(23)
(16)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(22)
(19)
(17)
(9)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(151)
ve üzeri (283)
ve üzeri (308)
ve üzeri (312)
ve üzeri (318)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL