Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Göğüs Pedleri & Koruyucular

için 567 sonuç bulundu.
 • 77,28 TL

  Sepette Ek İndirim

  67,23 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 39,90 TL 29,99 TL
  % 25
  MAYNATURA
  %93
 • 35,98 TL
  ebebek
  %96
 • 44,94 TL

  Sepette Ek İndirim

  34,60 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 282,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  245,77 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 151,90 TL 138,21 TL
  % 9
  Recete
  %100
 • 44,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  38,71 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 219,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  191,31 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 114,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  99,96 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 90,25 TL

  Sepette Ek İndirim

  78,52 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 79,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  69,51 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 164,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  143,33 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 184,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  160,86 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 88,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  77,21 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 82,25 TL

  Sepette Ek İndirim

  71,56 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 319,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  278,31 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 149,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  130,41 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 165,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  144,20 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 154,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  134,63 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 63,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  55,46 TL

  PHARMASTORE
  %100
 • 32,95 TL
  mycenter
  %100
 • 259,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  241,71 TL

  Lindobaby
  %100
 • 129,00 TL 108,65 TL
  % 16
  MAYNATURA
  %93

Göğüs Pedleri & Koruyucular

Doğanın en kutsal olaylarından bir tanesi olan doğum, beraberinde annelere ufak problemler de yaşatabilecek olan bir durumdur. Bebeklerini kucağına almış olan anneler bunun heyecanını yaşarken emzirme ve diğer nedenlerden kaynaklanan sorunlara karşı çözüm aramak zorunda kalırlar. Annelerin, emzirme döneminde yaşadıkları en büyük sorunların başında göğüsten süt sızması gelir. Bebeği emzirdikten bir süre sonra kıyafetlerin ıslanması, zaman içinde annelerin moralini bozabilecek ve hatta kendilerini sosyal hayattan soyutlamalarına neden olabilecek bir durumdur. Tam da bu durumun önüne geçmek için üretilmiş olan göğüs pedi, annelerin emzirme döneminde en çok kullandığı ürünlerin başında geliyor. Göğüs pedleri farklı modelleri sayesinde annelerin kullanımına sunuluyor. İlk olarak anneler tarafından en çok kullanılan modellerin başında göğüs pedleri geliyor. Bu pedler yüksek emici özellikleri sayesinde gün boyunca annenin göğsünden sızabilecek olan sütleri emerek dışarı çıkmasını engeller. Böylece annenin kıyafetleri kuru kalır ve gönül rahatlığı ile sosyal hayatına devam edebilir. En çok tercih edilen bir diğer ürün ise göğüs ucu koruyucu olarak bilinen üründür. Bu ürünler annelerin göğüslerinin tahriş olması, göğüs ucunda çatlaklar meydana gelmesi gibi durumlarda sıklıkla kullanılır. Özel olarak üretilmiş bu ürünler sayesinde bebekler annelerinin kokusunu hissederek süt emmeye devam edebilir. Göğüs ucuna yerleştirilen bu ürünler standart ölçülere sahiptir. Annelere emzirme döneminde çok büyük kolaylık sağlar. Özellikle göğüs ucunda oluşan çatlaklar ya da diğer nedenler dolayısıyla emzirme sorunu yaşayan annelerin tercih edebileceği ürünlerin başında gelir. Göğüs ucu koruyucu silikon sayesinde bebeğinizin sizden uzaklaşmadan ve sizin kokunuzu hissederek süt emmesine devam edebilirsiniz. Annelerin kullanabileceği bir diğer göğüs koruyucu modeli ise saf gümüş kullanılarak üretilmiş olan modellerdir. Saf gümüş kullanılarak üretilmiş olan bu göğüs koruyucu kapaklar anne ve bebek sağlığı açısından herhangi bir sorun teşkil etmez. Üstelik gümüş kullanılarak üretildiği için kullanım ömrü de yoktur. Yani bu ürünü aldığınız zaman istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Göğüs koruyucuların kullanımı kadar temizliği de önemlidir. Hem silikon hem de gümüş göğüs ucu koruyucu modellerini ılık su ve doğal sabun kullanarak temizleyebilirsiniz. Standart ölçülerde üretilmiş olan bütün göğüs pedleri ve koruyucuları anne ve bebek sağlığı açısından önemlidir. Her ikisinin de emzirme döneminden olumsuz etkilenmemesi adına bu ürünlerin kullanımı gereklidir. Bazı durumlarda ise bir tercihten ziyade zorunluluk halini alabilir. Siz de emzirme ürünleri sayfamızdan birçok ürünü temin edebilirsiniz.

 Göğüs Pedi Ne İşe Yarar?

Göğüs Pedi Ne İşe Yarar?

Bebekler özellikle doğumlarından itibaren ilk altı aylık süreçte sadece anne sütü ile beslenir. Anne sütü bebeklerin gelişimi açısından oldukça önemli bir faktördür. Hem bağışıklık sistemleri hem de kemik gelişi açısından en az altı ay anne sütü ile beslenmeleri gerekir. Anne olmuş kadınlar ise emzirme döneminde farklı sorunlar ile karşılaşabilir. Bunlar arasında en çok karşılaşılan sorun ise göğüslerinden sızan sütlerdir. Annelerin göğüs uçlarının daima ıslak kalması zaman içinde çeşitli problemlerin yaşanmasına yol açar. Bunların en başında tahriş ve iltihaplanma sorunları gelir. Göğüs uçlarında meydana gelen iltihaplanmalar ise göğüs uçlarının şişmesine, yaralar oluşmasına ve alerjik reaksiyonlar göstermesine neden olabilir. Bu durum hem annenin sağlığı hem de bebeğin sağlığı açısından problemler yaratabilir. Süt sızıntısı problemine karşı alınabilecek en iyi önlem göğüs pedi kullanımıdır. Hemen hemen her yeni anne olmuş kadının emzirme döneminde ihtiyaç duyduğu bu koruyucular göğüs uçlarının emzirme döneminde sağlıklı kalması açısından iyi birer araçtır. Sorunsuz ve düzenli bir emzirme dönemi geçirmek isteyen anneler bu hijyenik pedler sayesinde bu süreci atlatabilir. Göğüs ucu koruyucu kapak olarak da bilinen bu ürünler emzirme sürecine herhangi bir olumsuzluk katmaz. Çoğu annenin aklında göğüs pedleri emzirmeyi etkiler mi sorusu yer eder. Fakat bu göğüs koruyucular emzirmeye etki etmez. Tam tersine emzirme sürecine olumlu bir katkı sağlar. Kısaca göğüs pedleri, emzirme döneminde meydana gelen ve göğüste bulunan kasların kasılması sonucunda ortaya çıkan süt sızıntısını engellemek amacı ile kullanılır. Sütü tutma konusunda oldukça başarılı olan bu ürünler bunun yanı sıra elbiseleriniz de kuru kalmasını sağlar. Göğüs pedlerinin sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için ayrı ayrı paketlenmiş ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bu şekilde alacağınız ürünleri hem saklarken hem de kullanırken hijyen açısından bir problemle karşılaşmazsınız. Sayfamızda onlarca farklı marka tarafından üretilmiş olan yüzlerce göğüs pedi modeli bulunuyor. Göğüs pedi modellerinin yanı sıra göğüs ucu koruyucu kapak modellerini de bulmanız mümkündür. Hangisini kullanmak istediğinize karar verip anında sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlı göğüs pompaları da sayfamızda!

 Göğüs Pedi Nasıl Olmalıdır?

Göğüs Pedi Nasıl Olmalıdır?

Yeni anne olmuş kişilerin günlük hayatlarında en çok karşılaştıkları sorunların başında süt sızıntısıdır. Yeni anne olmuş kişilerin başına sıklıkla gelmiş bu durum çoğu zaman kıyafetlerin ıslanmasına neden olabileceği gibi oluşturduğu görüntü neticesinde kişinin sosyal hayatını bile etkileyebilir. Böyle durumlarda kullanılabilecek en iyi ürün ise göğüs ucu koruyucu pedlerdir. Bu süt sızıntılarına karşı alınabilecek en iyi önlemlerin başında gelen göğüs pedleri alınırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. İlk olarak alacağınız göğüs pedi amacına hizmet etmeli yani emici olmalıdır. Yüksek emicilik oranına sahip olan bu pedlerin aynı şekilde sızdırmayan bir yapısının olması gerekir. Göğüs pedleri, anne ve bebeğin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bebeğiniz doğrudan göğsünüz ile temas ettiği için kullanacağınız göğüs pedinin hangi malzemeden üretildiği de önemli bir noktadır. Alacağınız göğüs pedinin doğal maddeler kullanılarak üretilmiş olması gerekir. Göğüs pedlerini alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir diğeri göğüs fizyolojisi ile uyumlu bir ürün olup olmadığıdır. Alacağınız ürünün göğsünüz ile uyum sağlaması ve kaymayan bir yapıda olması gerekir. Eğer kayan bir yapıya sahipse beklediğiniz performansı sağlama noktasında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Göğüs pedlerinin amaçları sızıntıları engellemek ve ortaya çıkabilecek kötü görüntüleri engellemektir. Bu nedenle göğüs pedi taktığınız zaman da ortaya kötü bir görüntü çıkmaması gerekir. Bu nedenle alacağınız göğüs koruyucularının ince yapıda olması gerekir. Göğüs pedlerinin kokusuz olması gerekir. Göğsünüzde oluşabilecek herhangi bir koku bebeğinizin süt emmesine engel olacak ve sıkıntılar yaşatacaktır. Göğüs pedleri doğrudan göğüs ucunu kapatacağı için hava alan bir yapıya sahip olması gerekir. Aksi takdirde zamanla göğsünüzü tahriş edebilir. Yeteri kadar steril değilse göğüs ucunuzda iltihaplanmalara bile neden olabilir. Bu maddeler oldukça önemli detaylardır. Çünkü hem kendi sağlığınız hem de bebeğinizin sağlığı açısından steril olma konusuna çok dikkat edilmelidir. Eğer konforlu ve sıkıntısız bir emzirme dönemi geçirmek istiyorsanız göğüs uçlarınızın temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Bu maddeleri göz önünde bulundurarak en uygun göğüs pedini bulabilirsiniz. Emzirme dönemi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz bu göğüs pedleri sayesinde artık sızıntıları dert etmek zorunda kalmazsınız. Bu süreçte emzirme yastığı ve örtüleri de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

 Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

Emzirme döneminde annelerin en büyük yardımcılarından bir tanesi olan göğüs pedleri, kullanımı oldukça kolay olan ürünlerdir. Takıp çıkarma esnasında anneye herhangi bir zorluğu olmadığı gibi göğüs uçlarına zarar verme gibi bir durum da söz konusu değildir. Göğüs pedlerini kullanmadan önce hijyene önem vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk olarak göğüs pedini takmadan önce bebeğinizin emzirme işlemini tamamlayın. Bu işlemi tamamladıktan sonra göğüs ucunu ve etrafını ılık su ve temiz bir bez yardımı ile temizleyin. Göğsünüzün fizyolojisi ile uyumlu olan bu pedleri göğüs uçlarınıza yerleştirin. Göğüs pedlerinde bulunan ve kaymayı önleyen bantlar sayesinde herhangi bir kayma ya da düşme durumu ile karşılaşmazsınız. Bebeğinizi emzireceğiniz zaman ise bu pedleri kolayca çıkarıp emzirme işlemini tekrarlayabilirsiniz. Göğüs pedlerini ya da göğüs ucu koruyucu kapakları kullanacağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hijyendir. Göğüs pedlerinin saklandığı ortam da önemli bir faktördür. Göğüs pedlerinizin temiz kalmasını istiyorsanız en güzel tek tek paketlenmiş olan göğüs pedlerini tercih etmektir. Bu paketleme sayesinde herhangi bir yere gideceğiniz zaman yanınıza sadece ihtiyacınız olduğu kadar göğüs pedi alabilirsiniz. Göğüs pedleri, her göğse uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Üzerinde bulunan bantlar sayesinde kavrama anlamında bir problem yaratmaz. Göğüs pedleri hijyenik koşullarda üretilip satışa sunulan ürünlerdir. Doğumdan sonra anne olmuş kadınların psikolojik açıdan da kendilerini rahat hissetmelerini sağlayan önemli bir faktördür. Gün içerisinde takacağınız bir göğüs pedi sayesinde sütünüzün sızıp sızmadığını kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca sızıntılar nedeniyle sürekli kıyafetinizi değiştirmek zorunda kalmazsınız. Göğüs koruyucu olarak kullanabileceğiniz modellerden bir tanesi gümüş kullanılarak üretilmiş olan modellerdir. Bu modeller çok uzun süre kullanılabilir olmaları nedeniyle annelerin sıklıkla tercih ettiği modellerin başında gelir. Kullanımları oldukça kolaydır. Ürünü göğsünüzün ucunu kapatacak şekilde yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Üstelik gümüş ürünlere yanlış bir uygulama ya da yanlış bir yöntemle temizlik yapılmadığı sürece etkisinde herhangi bir azalma meydana gelmeyecektir.

 Göğüs Pedi Kullanmak Neden Önemlidir?

Göğüs Pedi Kullanmak Neden Önemlidir?

9 ay süren hamilelik döneminin ardından nihayet bebeklerini kucağına alan anneler ilk başlarda bu durum karşısında çeşitli sorunlar yaşayabilir. Yaşadıkları bu sorunlar onları psikolojik açıdan da etkileyebilir. Hem anne hem de bebeğin sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmeleri için annelerin psikolojilerinin iyi olması oldukça önemlidir. Annelik döneminin başlarında kadınların sosyal hayatını etkileyen birtakım problemler meydana gelebilir. Bunların en başında emzirme döneminde çoğu annede meydana gelen süt sızdırma problemi gelir. Bu sağlık açısından gerekli temizlikler yapıldığı zaman herhangi bir sorun teşkil etmese bile temizlenmediği takdirde şişme, zaman içinde tahriş olma hatta ileri seviyede iltihaplanma gibi sorunların oluşmasına neden olabilir. Memeden süt sızma durumu tamamen hormonlar ile alakalı bir durum olarak gelişir. Annelerin göğüslerinden sızan sütler onların kıyafetlerinin ıslanmasına ve bundan kaynaklı kötü bir görüntü oluşmasına neden olabilir. Bu da anne olmuş kişilerin sosyal ortamlarda kendilerini rahatsız hissetmesine yeter. Göğüs pedi ya da göğüs koruyucusu olarak bilinen ürünler bu noktada anneler için kullanılabilecek en iyi ürünlerdir. Bebeklerini emzirdikten sonra temizledikleri göğüslerine kolayca takabilecekleri bu ürünler, sızın sütü kendi bünyelerine hapsederek uzun süre rahatlık sağlar. Üstelik günlük kullanımlar için uygun yapıları sayesinde kıyafetleriniz altından belli olmaz. Amacına uygun olarak üretilmiş olması ve buna uygun olarak tasarlanan yapısı sayesinde kayma ve düşme gibi problemler yaşanmasının da önüne geçilir. Göğüs ucu koruyucu kullanımı annelerin göğüs uçlarının sağlıklı kalması açısından da önemli bir detaydır. Süt sızıntıları emzirme dönemi boyunca devam edebilecek olan bir durumdur. Bir zaman sonra anneler bu durumdan bıkarak göğüs uçlarını temizlemekten sıkılabilirler. Fakat bu çok yanlış bir tutum olacaktır. Göğüs uçları temizlenmediği takdirde biriken süt kalıntıları iltihaplanmalara yol açacaktır. Bu da hem bebeğin hem de annenin sağlığı açısından sorunlar yaratır. Göğüs pedi kullanacağınız zaman göğsünüzü temizlemek zorunda olduğunuz için süt kalıntılarının da önüne geçmiş olursunuz. Göğüs pedleri hijyenik ürünler olduğu için kullanmadan önce mutlak göğüs uçlarının ılık su ile temizlenmesi gerekir.

 Göğüs Pedi Özellikleri ve Fiyatları

Göğüs Pedi Özellikleri ve Fiyatları

Doğum sonrasında neredeyse bütün annelerin kullandığı bir ürün olan göğüs pedi, barındırdığı özellikler sayesinde her geçen gün tercih sebebi olmaya devam ediyor. Göğüs ucu kalkan olarak da bulabileceğiniz bu ürünlerin ilk ve en önemli özelliği elbette yüksek emiş gücüne sahip olan yapısıdır. Göğüs pedlerinin en önemli amacı sızan sütleri hapsederek dışarıya herhangi bir ıslaklık vermemesidir. Bu anlamda özel üretilen bu hijyenik ürünler sızan sütleri emerek bünyesinde hapseder. Böylece annelerin kıyafetlerinde ıslaklıktan kaynaklanan kötü görüntülerin oluşması önlenmiş olur. Göğüs pedlerinin bir diğer önemli özelliği ise kaymayan yapılarıdır. Göğüs pedleri, her göğüs yapısı ile uyumlu olan ürünlerdir. Farklı göğüs bedenleri ve cupları için farklı ölçüleri yoktur. Etrafında bulunan bantları sayesinde göğsünüzü kavrar. Herhangi bir şekilde düşme ya da çıkma problemleri yaşanmaz. Bütün bunların yanı sıra göğüs pedleri annelerin kafalarının rahat olması ve sosyal ortamlarda rahat edebilmeleri açısından oldukça önemli bir durumdur. Göğüs ucu koruyucu çeşitleri arasında hangi seçimi yapmış olursanız olun günlük hayatınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik bu ürünler ekonomik olmaları ile de annelerin yüzünü güldürüyor. Göğüs ucu koruyucusu fiyat performans açısından alabileceğiniz en iyi ürünlerden bir tanesidir. Göğüs pedleri alacağınız modele göre tek tek satılabildiği gibi genellikle büyük paketler halinde satılır. Çünkü gün içerisinde çok fazla kullanıldığı ve her kullanımda değiştirilmesi gerektiği için genellikle 40 adet, 100 adet, 120 adet ya da 160 adet olarak kutular halinde satışa sunulur. Sayfamızda hem ped olarak hem de koruyucu olarak görev yapan onlarca ürün bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında ihtiyacınız olanları gerekli filtreleri kullanarak bulabilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz bütçe aralığında da ürünleri listeleyerek arasından seçim yapabilirsiniz. Sayfamıza göz atarak ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz gibi hangi ürünün kaç yıldız aldığını da görebilirsiniz. Bunun yanı sıra göğüs pedi yorumları ve değerlendirmelerini de okuyarak kullanıcıların deneyimlerini paylaşabilirsiniz. Bu yorumlar arasında bulunan göğüs pedi önerisi ve tavsiyelerini de göz önünde bulundurup sizin ve bebeğinizin sağlığı açısından en uygun ürünü dakikalar içinde bularak sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Ped (257)
Koruyucu (239)
Pompa (16)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (93)
ve üzeri (97)
ve üzeri (97)
ve üzeri (98)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL