Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Göğüs Pedleri & Koruyucular

için 889 sonuç bulundu.

Göğüs Pedleri & Koruyucular

Henüz yeni olmuş annelerin, birtakım hormonal sebeplerden dolayı göğüs uçlarından gelen sızmaların engellenmesini sağlayan göğüs pedi çeşitleri, gündelik yaşamınızda kuru bir şekilde yaşamınızı devam ettirmenizi sağlıyor. Birçok kıyafetin rahatlıkla giyilebilmesini sağlayan göğüs pedleri, gündelik yaşamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Hamile ve yeni doğum yapmış kadınlara yönelik olarak sunulan göğüs ucu koruyucu modelleri, birçok kadının çeşitli sebeplerden dolayı yaşadığı göğüs ucu rahatsızlıklarını ve acılarını en aşağı seviyeye indirmeyi amaçlayarak ortaya çıkarılan ürün özellikleri gösteriyor. Hassas dönemde yeni doğmuş bebeklerin emzirilmesi ile bazı göğüs uçlarında acı ve hassasiyet meydana gelmesi nedeniyle emzirme yapamayan kadınların göğüslerine takarak kullandıkları göğüs ucu koruyucuları, bebeklerin anne sütü döneminde acı çekmeden emzirilip, doyurulmasını sağlıyor.

Göğüs Pedi ve Göğüs Ucu Koruyucuları Kadınların Rahat Hamilelik ve Emzirme Dönemi Geçirmesini Sağlıyor

Göğüs Pedi ve Göğüs Ucu Koruyucuları Kadınların Rahat Hamilelik ve Emzirme Dönemi Geçirmesini Sağlıyor

Son derece hijyenik koşullarda üretilip kadınların kullanımına sunulan göğüs pedleri ve göğüs ucu koruyucuları, farklı çeşitteki model yapısı ile hamilelik öncesi ve sonrası problem yaşayan birçok kadına faydalar sağlamaları ile üretiliyor. Sızdırmaz, yapışkan ve kaymayı önleyen göğüs pedi çeşitleri , birçok kadının gündelik yaşamında daha rahat etmesini sağladığı için, psikolojik açıdan son derece önemli ürün özelliklerine sahip ürün özellikleri gösteriyor. Kolaylıkla göğüs uçlarına yapıltırılarak kullanılması sağlanan göğüs pedleri, kirlenme yapısına göre rahatlıkla yenisinin kullanılması ile değiştirilebiliyor. Süper emici özelliklerde bulunan göğüs pedleri arasında kullan at gibi çeşitler olabildiği gibi, yıkanıp kullanılablen modeller de bulunuyor. Göğüs pedi yorumları , hamilelik süreci öncesinde ya da sonrasında göğüs ucundan sızıntı yaşayan birçok kadının verimli kullanımı sonrası, düşüncelerini yazdığı değerlendirmelerden oluşuyor. Nefes alıcı dokusu ile terlememenizi sağlayan göğüs pedleri, dolgulu ped yapısı ile birçok kullanının iç çamaşırlarında iz bırakmadan ve belli olmadan rahatlıkla giyilebilmesini sağlıyor. Birçok bebeğin anne sütünü rahatlık ile kavrayamaması ya da annelerin tahriş olmuş ve çatlamış meme ucunun daha az zarar görmesini sağlamak amacı ile kullanıma sunulan göğüs ucu koruyucuları, ince, esnek ve hijyenik koşullarda üretiliyor. Göğüs ucu koruyucu kullanımı ile anne sütünün memeden daha verimli ve hızlı çıkışını sağlayan göğüs ucu koruyucu çeşitleri, bebeklerin daha iyi beslenmesini sağlamaları ile ön plana çıkıyor. İnce ve mini yapıları ile aynı zamanda bebeğin annesinin tenine ve kokusuna uzak kalmamasını sağlayan göğüs ucu koruyucuları, delikli yapılara sahip olabilen modelleri ile emzirme sırasında hava sirkülasyonu sağlayıp, terlemeyi engelleyen ürün özelliği deneyimi yaşatıyor. Emzirme yapılmadığında da kullanılabilen göğüs ucu koruyucu çeşitleri, ağrı yaşatan ve çatlayan göğüs uçlarını iyileştirebilmeleri ile henüz yeni doğurmuş olan kadınları memnun edip, rahatlık yaşatıyor. Dermatolojik testlerden geçerek kadınların kullanımına sunulan göğüs pedleri ve göğüs ucu koruyucuları, hijyenik ve sağlıklı yapıları ile memnuniyet yaratıyor. Çeşitli ambalaj yapısı ile kullanımınıza sunulan göğüs pedleri ve göğüs ucu koruyucuları, ilk defa kullanımı sağlayan hijyenik ürün yapısı ile birçok kadın kullanıcının takdirini alıyor.

Göğüs Pedi, Göğüs Ucu Koruyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Göğüs Pedi, Göğüs Ucu Koruyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Göğüs pedi özellikleri arasında yumuşak doku, kaydırmaz yapı, hızlı ve etkili emici özellikleri gibi yararlar bulunuyor. Göğsünüzü gündelik yaşamınızda her zaman kuru tutmayı amaçlayan göğüs pedi modelleri, beyaz renge sahip modelleri ile farklı özelliklerde çeşitlilik sağlıyor. Küçük ya da büyük sayı adetlerinde ambalajlanmış olarak sizlere sunulabilen göğüs pedi modellerini kullanmanız ile rahatlıkla dışarı çıkıp, işlerinizi yapabilmeniz sağlanabiliyor. Günlük hayatınızdaki uzun süreli zamanlarda dahi etkisini kaybetmeyen ve süper emici özelliklere sahip olabilen göğüs pedi modelleri, ince kenarlı yapılara ve hoş kokulara sahip olabilen modelleri ile birçok kadına üst düzey göğüs pedi performansları vadediyor. Akıntıyı durduran yapısı ile aynı zamanda tahrişi önleyebilen göğüs pedi modelleri , yapışkan şeritleri ile kaymayı tamamen önlüyor. Kıyafetlerinizin daima temiz kalmasını sağlayan yapısı ile sizlerin kullanımına sunulan göğüs pedleri, aynı zamanda göğüs uçlarında oluşabilecek bakterileri engelleyebilmesi ile dikkatleri çekiyor. İnce ve yumuşak silikonlu yapıya sahip olabilen göğüs ucu koruyucu çeşitleri , kokusuz ve tatsız olan yapıları ve göğüs ucundaki olası mikrop ve bakterilen bebeğe temas etmemesini sağladığı için, son derece verimli Anne & Bebek ürünleri arasındaki yerini alıyor. Genellikle ince ve şeffaf yapılara sahip olabilen göğüs ucu koruyucuları, gümüş yapıdan oluşan metal görünümlü modelleriyle de memnunşyet yaratıyor. Antibakteriyel özelliklere sahip olabilen gümüş göğüs ucu koruyucuları, elbiselerin altında göğüs uçlarının yanmaması için kullanıcılara yönelik olarak tasarlanıp üretilen modeller arasında olması ile biliniyor. Gümüş maddeden yapılmış olan göğüs ucu koruyucuları sadece koruyucu olarak görevini yaparken, şeffaf ve delikli yapıdaki koruyucular ise, aynı zamanda bebek ile annenin süt transeferini en iyi şekilde yapabilmeleri adına tasarlanıp, kullanıma sunuluyor. Kullanılan madde yapısı ile farklı özelliklere sahip olabilen göğüs ucu koruyucuları, hafif ağırlıkları ile birçok kadın kullanıcıya ekstra zarar vermemeleri ile biliniyor. Üretim sürecinde kanserojen hiçbir maddenin kullanılmadığı kaliteli yapıdaki göğüs ucu koruyucuları, sağlığa yararlı kadın ve bebek ürünü modelleri olarak işlevini en üst düzeyde yapabilmeleri ile öne çıkıyor. Göğüs pedi ve göğüs ucu koruyucu fiyat ve modelleri birçok özelliğe göre farklılık gösteriyor.

Göğüs Pedi ve Göğüs Ucu Koruyucuları Kadınların Verimli Anne Sütü Dönemi Geçirmelerini Sağlıyor

Göğüs Pedi ve Göğüs Ucu Koruyucuları Kadınların Verimli Anne Sütü Dönemi Geçirmelerini Sağlıyor

Rahat annelik dönemi geçirmek isteyen birçok kadının en fazla tercih ettiği annelik ürünleri arasında görülen göğüs pedi ve göğüs ucu koruyucuları, bebeğin en sağlıklı ve verimli şekilde sütü annesinden emzirmesi ve annenin de en acısız şekilde emzirme süreci yaşayabilmesi için üretiliyor. Çalışma hayatında, günlük yaşamda ve özel günlerde aniden sızıntı yapan göğüs uçlarının, farkettirmeden emilimini sağlayan yüksek performanslı ürünlerden olan göğüs pedleri, göğüs pedi kullananlar tarafından son derece önemli bulunan annelik ürünleri olarak sizlerin kullanımına sunuluyor. Birçok anne tarafından kullanılan göğüs pedleri, kıyafetlerinizin ve iç çamaşırlarınızın altında farkettirmeksizin giyilmeyi sağlayan işlevsellikte sizlere sunuluyor. Yüksek performansları sayesinde kıyafetlerinizin aynı zamanda temiz kalmasını sağlayan göğüs pedleri, sızıntıyı emip, en iyi şekilde hapsetmesi ile görevini yapıyor. Yeterince kirlendiğinizi düşündüğünüz göğüs pedi modelinin yerine başka bir göğüs pedini kullanmanız ile birlikte kötü koku ve bakteri oluşumu da kolaylıkla engelleniyor. Ürün modellerinden memnun olan birçok kullanıcı, göğüs pedi öneri ve tavsiyesi ile birçok arkadaşının etkili ürün performansını yaşamasını istiyor. Standart ve daha küçük boylarda üretilebilen göğüs ucu koruyucuları, bebeklerinizi emzirirken ağrıyan göğüs uçlarını en iyi şekilde koruyup, onların beslenmesini sağlıyor. Kokusuz yapıya sahip olabilen göğüs ucu koruyucuları, bebeğinizin rahatlıkla emzirilmesini sağlıyor. Şeffaf yapısı ile bebeğin anne göğüsünü daha iyi görmesi sağlanan göğüs ucu koruycuuları, ekstra ince yapılara sahip modelleri ile beklentileri fazlası ile karşılayan ürün özellikleri gösteriyor. Birçok kadının emzirme döneminde daha rahat etmesini sağlayan göğüs ucu koruyucuları, yüksek performanslar sağladığı için, hemen hemen tüm kadınlarda memnuniyet yaratmaları ile biliniyor. Kullanımı son derece kolay olan göğüs ucu koruyucular, göğsün tam ortasına yerleştirip, sütyenin giyilmesi ile işlevini yapıyor. Emzirme Ürünleri sayesinde kaymayan yapısı ile daha hızlı süt emzirilmesini sağlayan göğüs ucu koruyucu modelleri, birçok kadının bebeğine daha iyi süt vermesini sağlıyor. Göğüs ucu koruyucu yorum ve değerlendirmelerine bakılacak olunursa, emziren birçok kadının memnuniyet yaşadığı rahatlıklagörülebiliyor. Göğüs pedi ve göğüs ucu koruyucu nasıl modellerden oluşuyor diye merak ediyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(100)
ve üzeri (143)
ve üzeri (149)
ve üzeri (150)
ve üzeri (154)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL