Göğüs Pedleri & Koruyucular

Emziren annelerin sütü fazla olduğu zaman dışarıya akıp giysileri kirletebilmekte. Bu durumun önüne geçmek için anneler göğüs pedi kullanmaktadır. Göğüs pedi, tıpkı kadın pedleri gibi sıvıyı hapsedebilme ve giysilere bulaşmasına engel olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle tüm kıyafetlerin içinde güvenle kullanılabilir. Sütyenin içine takılarak kullanılır ve ihtiyaç duyulduğunda yenisi ile değiştirilir. Fazla sütün akıp kıyafetleri kirletmesini engelleyen hijyenik göğüs pedi markaları arasında: Chicco, Philips Avent, Bebedor, Mamajoo, Kraft, Nuk, Weewell, Wee yer almaktadır.

Bazı annelerin sütü çok fazla olur ve çocuk düzenli olarak emmediğinde, herhangi bir vakum etkisi olmadan kendiliğinden akmaya başlar. Bu durumda sütyen ve diğer kıyafetler kirlenerek istenmeyen bir durum oluşur. Akan sütü emmesi için sütyenin içine göğüs pedi takılır ve gün içinde bu tip durumların yaşanması engellenir. Özellikle sıcak havalarda göğüs pedinin sık sık değiştirilmesi tavsiye edilir. Aksi durumda bakteriler annenin memesinde birikebilir ve emzirme anında bebeğe geçebilir.

Bebedor göğüs pedi, yumuşak ve ince kenarları sayesinde göğse tam oturur. Tene değmeyen dış yüzeyi, sütün içeride kalmasını sağlayan polietilen ile kaplanmıştır. Hava akışını engellemediği için terleme gibi rahatsız edici durumların oluşmasına izin vermez. Göğüs pedi nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ürünlerin kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara göz atabilirsiniz. Lansinoh göğüs pedi, polimer astara sahiptir. Son derece ince yapılıdır ve kesinlikle kayma yapmaz. Yapışkan bantları sayesinde uzun süre sabit kalır. Kuru kalan astarı ise nemi deriden uzak tutar. Göğüs ucu çatlaklarını ve ağrıları önler. Her bir ped hijyenik olarak paketlendiği için anneler güvenle kullanabilir.

Göğüs pedi seçiminizi yaparken: "alt tarafı bir ped, kullanılıp atılıyor nasıl olsa" mantığıyla yaklaşmamak gerekiyor. Kalitesiz bir göğüs pedi terleme yaparak tahriş olmalara sebebiyet verebilir. Üstelik bakteriler sıcak ortamda daha hızlı ürerler. Gün içinde birçok defa bebeğinizin ağzının bakterili memenize temas etmesini istemezsiniz değil mi? Bu nedenle kendinize ve kullandığınız ürülere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Göğüs pedi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Göğüs Pedleri & Koruyucular

için 1,827 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
Ameda (21)
Avent (169)
Baby Time (10)
(1)
Bambino (6)
Bebedor (242)
(1)
(1)
Beberotti (6)
Bibaby (8)
(2)
Chicco (104)
Dalin (19)
(3)
(372)
(1)
(2)
Dr Browns (7)
(2)
Hilarity (8)
(1)
(1)
Kraft (51)
Lansinoh (242)
Mamajoo (61)
(5)
(2)
Mustela (6)
(5)
(4)
(1)
Nimo (6)
Nipplease (7)
(2)
Nuk (32)
(2)
(1)
(2)
(5)
(2)
(3)
Uni Baby (9)
Wee (61)
Wee baby (48)
Weewell (32)
Wee Baby (55)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(92)
(29)
(24)
(16)
(11)
(11)
(6)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(12)
(11)
(10)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(178)
ve üzeri (258)
ve üzeri (275)
ve üzeri (280)
ve üzeri (286)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL