TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Göğüs Kremi

için 259 sonuç bulundu.

Göğüs Kremi

Her anne, emzirme sonrası göğüste ve göğüs uçlarında meydana gelen ağrıyı yaşamıştır. İster bebeğinizi emzirirken, ister süt pompalarken olsun; göğüs uçlarınızın zarar görmemesi için koruyucu önlemler almanız şart. Bu koruyucu önlemlerden bir tanesi de göğüs ucu ve emzirme kremleri.

Göğüs Kremi Nedir, Ne İşe Yarar?

Göğüs Kremi Nedir, Ne İşe Yarar?

Emzirme esnasında göğüs uçlarınızın sürekli ıslak ve nemli olması, bebeğinizin göğüs ucunuzu bulana kadar harcadığı efor ve elbette emzirme süresi boyunca göğüslerinize uyguladığı basınç, sürekli hale geldiği zaman ister istemez göğüslerin ve göğüs uçlarının hasar almasına sebep olabilir. Çatlak göğüs uçları ve kuru bir cilt, emzirme sırasında annelerin en sık karşılaştığı sorunlar arasında yer alıyor. Emzirme döneminde kullanılmak üzere özel olarak üretilen göğüs kremleri, bu noktada devreye girerek anneye bir nebze olsa da rahatlık sağlamayı amaçlıyor. Göğüs uçları etrafındaki deriyi yumuşatan, göğüs uçlarını nemlendiren ve bölgede meydana gelebilecek çatlakları önleyen göğüs ucu yara kremi çeşitleri, her annenin emzirme malzemeleri arasında bulunması gereken bir cevher.

Göğüs Ucu Kremi Ne Zaman Kullanılmalı?

Göğüs Ucu Kremi Ne Zaman Kullanılmalı?

Emzirme döneminde krem kullanımı, dikkatle ve özenle gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Her şeyden önce yeni anneler, asla emzirme öncesinde göğüs ucu kremi sürmemeleri gerektiğini bilmelidirler. Her ne kadar bazı göğüs ucu kremleri, yüzde yüz doğal ve organik bileşenlerden oluştuğu için bebekler için herhangi bir zarar teşkil etmese de, uygulama öncesinde kremin kullanım talimatlarını ve içerik tablosunu mutlaka okumak gerekir. Emzirmeye başladığınız ilk birkaç hafta, göğüs uçlarınız fazlasıyla güçlü bir vakum etkisine maruz kalacak ve her 24 saatlik dilimde 10-12 adet emzirme seansından geçeceksiniz. Her seanstan sonra göğüs kremi uygulayabileceğiniz gibi aşırı hassasiyetin olmadığı durumlarda günde bir kere de göğüs ucu kremi kullanımı ile yetinmeniz mümkün. Bununla birlikte göğüslerinizde tam koruma oluşturmak için göğüs ucu kremleri ile birlikte göğüs altı pişik kremi kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Emzirme sonrası göğüs uçlarınızda meydana gelen ağrı dayanılmaz bir hal aldığında ise doktorunuz ile iletişime geçmenizde fayda var.

Göğüs Kremi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Göğüs Kremi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Göğüs ucu çatlak kremi seçerken ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta elbette kremin sadece ve sadece bu amaca hizmet ediyor olmasıdır. Göğsünüzde emzirme sonrası oluşan çatlak ve yaraları gidermek için herhangi bir nemlendirici krem de kullanabileceğiniz yanılgısına düşünebilirsiniz; ancak özel olarak üretilen bu emzirme kremleri hem sizin, hem de bebeğinizin sağlığını göz önünde bulundurarak tasarlanır ve özellikle emzirme sonrası oluşan hasarları gidermek üzere bir içeriğe sahiptirler. Bununla birlikte bir emzirme kreminde karar kılmadan önce birkaç farklı markanın ürününü denemekte ve size en uygun olanını belirlemekte de fayda vardır. İçeriğinin organik olması ve zararlı maddeler içermemesi, maliyet açısından bütçenizi zorlamayacak olması, kolay sürülebilir olması ve kokusu ile bebeğinizi rahatsız etmemesi de göğüs kremi seçiminde etkili olan diğer faktörler arasında. Tüm göğüs kremi fiyatlarını incelemek ve birbirinden kaliteli markalar arasından bir seçim yapmak için doğru adrestesiniz. Avent, Lansinoh, Nozzplus, Babe, Mustela, Bioderma, Earth Mama ve daha pek çok markanın göğüs kremleri burada beğeninize sunuluyor. Bebeğinizin bakımı ve sağılığı için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm malzemelere Bebek Bakım & Sağlık kategorimiz üzerinden ulaşmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Afye (1)
Alldermo (6)
Azeta (2)
Babe (13)
Dermolife (8)
(4)
Fargen (1)
Garmastan (7)
Gold (2)
Hidroten (1)
Incia (18)
Kuatra (1)
L'rouge (4)
Lanomast (1)
Lanostill (30)
Lansinoh (43)
Miraderm (4)
Mustela (61)
Nasfarma (2)
Naturwell (2)
Nisavit (4)
Ogansia (4)
Procsin (1)
Radix (5)
Seed (4)
Shoosha (1)
Uni Mom (10)
Uvela (7)
Weewell (2)
Zwitsal (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(80)
(54)
(35)
(27)
(20)
(11)
(6)
(6)
(6)
(4)
(4)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (41)
ve üzeri (42)
ve üzeri (44)
ve üzeri (45)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL