Göğüs Kremi

Meme ucu ağrısı, emziren annelerin en sık yaşadıkları problemlerden biridir. Duruma çözüm bulmak için birçok marka tarafından göğüs ucu kremi geliştirilmiştir. Göğüs kremlerinin her emzirmeden sonra uygulanması önerilir. Kolay bir emzirme dönemi için hamileliğin 32. haftasından sonra kullanılmaya başlanması tavsiye edilir. Emzirme kremleri ile artık ağrı çekmeden bebeğinizi kolayca emzirebileceksiniz. Lansinoh, Mustela, Chicco, Sebamed, Weewell, Babe gibi çeşitli markalar tarafından, emziren annelere özel meme ucu kremi üretilmektedir. Meme ucu kremi fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Emziren annelerin en büyük korkularından biri, emzirme saatinin yaklaşmasıdır. Kuruyan ve çatlayan meme ucunun yarattığı ağrı, birçok annenin emzirme saatine korku dolu gözlerle bakmasına neden olmaktadır. Bu nedenle anne adaylarına, doğum yaklaştığında meme ucu kremi kullanmaya başlaması tavsiye edilir. Bazı kadınlarda meme ucu ağrısı o kadar şiddetli hissedilir ki, emzirmeden kaçmalarına sebebiyet verir. Oysa bebeklerin zihinsel ve fiziksel gelişimi için ilk 6 ay boyunca anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. Taze anne olduysanız, bebeğinizin sağlığı için düzenli olarak emzirmeniz tavsiye edilir. Hem bebeğinizin kolay emmesini sağlamak hem de ağrılarınızı dindirmek için ise meme ucu kremi kullanabilirsiniz.

Birçok annenin tercih ettiği Lansinoh göğüs ucu kreminin içinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde yer almaz. İçeriği % 100 lanolinden oluşur. Göğüs ucu ağrılarına ve çatlaklarına çözüm bulmak üzere geliştirilmiştir. Bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, kabuklu yemiş yağları ve E vitamini gibi maddeleri içermez. Her emzirmeden sonra uygulanması, göğüs ağrılarını rahatlatacaktır. Emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur. Bella B meme ucu kremi, emzirme öncesinde ve sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Emziren annelerin birçoğu, meme başında oluşan çatlaklarını yatıştırmak ve iyileştirmek için bu kremi tercih etmekte. Kremin içeriğinde: zeytinyağı, mango esktresi ve shea yağı bulunmaktadır. Hipoalerjeniktir ve lanolin içermez. Bitkisel ürünleri lanoline tercih eden anneler için uygun bir üründür. Tamamen bitkisel ürünlerden oluştuğu için hayvansal içerik barındırmaz. Hamilelik döneminde göğüsleri emzirmeye hazırlamak, emzirme döneminde ise çatlakların oluşumunu engellemek için kullanılır.

Göğüs Kremi

için 683 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
Avent (19)
(1)
Babe (50)
(1)
(1)
(1)
(2)
Bebedor (7)
(3)
(1)
(3)
(1)
(2)
(2)
Chicco (16)
(227)
(4)
(1)
(3)
Lansinoh (187)
(3)
(2)
(4)
(1)
milkway (12)
(5)
Mustela (21)
Palmer's (7)
(4)
(1)
(1)
(5)
Ships (23)
(2)
Wee baby (7)
(3)
(1)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(66)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(28)
(11)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (108)
ve üzeri (113)
ve üzeri (114)
ve üzeri (116)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL