Emzirme Sütyeni

Emzirme sütyeni, normal sütyenlerden farklı olarak üretilmektedir. Göğüsün tam orta kısmında bulunan cep sayesinde bebeğinizi istediğiniz zaman kolayca emzirebilme olanağı sunarlar. Dışarıdayken ya da misafirlikteyken bebeğinizin karnı acıkabilir, böyle bir durumda tüm üzerinizi çıkartmak yerine emzirme sütyeninin cebini açarak bebeğinizin karnını rahatça doyurabilirsiniz. Bazı anneler doğum sonrasında rahat edebilmek için evde sütyen kullanmazlar. Bazılarına ise aldığı kilolardan dolayı normal sütyenleri olmaz. Doğumdan sonra sütyen kullanmamak memelerin sarkamasına sebep olmaktadır. Bebek sürekli emdiği için ve damarlarda biriken süt ağırlık yaptığı için sarkan memelerin sonrasında kendini toparlaması çok zordur. Bu nedenle doğumdan hemen sonra önlem almak gerekmektedir. Uzmanlar, doğumdan sonra da sütyen kullanmayı tavsiye etmektedir.

Chezmam, Bebefox, Moje, Diğer, 4Moms, Ships gibi birçok marka tarafından üretilen emzirme sütyenlerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişmektedir. Bedeninize uygun olan bir emzirme sütyenini satın alarak hem görüntünüzü koruyabilir hem de bebeğinizi kolayca emzirebilirsiniz. Destekli emzirme sütyeni ve desteksiz emzirme sütyeni çeşitlerinden istediğinizi seçebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çok büyük göğüslüyseniz, destekli kullanmak sizi rahatsız edeceği için desteksiz kullanmanız tavsiye edilir. Küçük göğüslere sahip olan kadınlar, doğum sonrasında destekli emzirme sütyeni kullanarak görüntüsünü koruyabilirler.

Emzirme sütyenleri, rahatlık sağlaması için balensiz olarak üretilmektedir. Üstelik emzirme sütyenlerini dilediğiniz renkte seçebilir ve tüm kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebefox emzirme sütyenleri, bebeğinizin rahat bir şekilde emzirmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Chezmam markası tarafından üretilen emzirme sütyeni, gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilir. Derin dekolteli, özel kaplı emzirme sütyeninin omuz kısmında taşıyıcılığı kolaylaştırmak için kalınlaştırılmış askılar bulunmaktadır. Yan kanatlarında kullanılan balen, süt bezleri göz önüne alınarak hazırlanan özel dantel kumaştan üretilmiştir. Yaz döneminde tişört ve atlet gibi ince giysiler için özel olarak tasarlanmıştır. Sütyen kullanmak sizi rahatsız ediyorsa, bu görevi gören emzirme atletlerinden kullanabilirsiniz. Emzirme atletleri, tıpkı emzirme sütyeni gibi cepli olarak tasarlanmıştır. Sütyenden tek farkı ise atlet olarak giyilebiliyor olmasıdır. Emzirirken hem kendi rahatınız hem de bebeğinizin rahatı için emzirme sütyenlerinden ve emzirme atletlerinden faydalanmanız tavsiye edilir.

Emzirme Sütyeni

için 1,314 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(1)
(2)
(1)
(4)
(2)
(2)
Babyjem (95)
(5)
(1)
Bebefox (68)
(3)
Bibaby (18)
Chezmam (29)
(3)
(628)
(3)
Funna Baby (155)
Hilarity (8)
(1)
(1)
Mamajoo (9)
(1)
(1)
Moje (9)
Mommamia (10)
(2)
Mycey (56)
(2)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
Pepee (15)
(1)
(1)
(1)
(5)
(3)
Ships (57)
(1)
(3)
Snugabell (11)
(1)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(29)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Set

(29)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (102)
ve üzeri (111)
ve üzeri (114)
ve üzeri (122)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL