Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Emzirme Sütyeni

için 318 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Emzirme Sütyeni

Çocuk gelişimi, anne karnında başlayan ve ebeveynler tarafından sorumluluğu bir ömür boyunca devam eden bir süreç olarak bilinmektedir. Özellikle yeni doğan bebeklerin güzel bakımı, temizliği, beslenmesi gibi durumlar ebeveynler tarafından titizlikle takip edilmekte ve büyük bir önem arz etmektedir. Annelik, çok kutsal bir duygu olmakla beraber bebeğin gelişim süresi boyunca da anne ve çocuk arasında kurulan bağın güçlenmesi emzirme süreciyle de ölçülmektedir. Bebeğin doğumunun ardından ihtiyaç duyduğu beslenme gereksinimi anne sütü ile karşılanmaktadır ve bu olaya emzirme işlemi denilmektedir. Emzirme işlemi hem bebeğin gelişimi ve büyümesi hem de annenin doğum sonrası sağlığı, kendini toparlaması için oldukça etkili bir yöntem ve süreç olarak bilinmektedir. Emzirme işlemini ve süreci kolaylaştıran birçok emzirme ürünleri olduğu bilinmekle beraber bu listenin en başında ise emzirme sütyeni modelleri gelmektedir.

 Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Emzirme Sütyeni Nedir?

Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Emzirme Sütyeni Nedir?

Annelik süreci bebeğin rahime düştüğü anda başlayan ve sorumlulukları bir ömür boyunca devam eden çok kutsal bir süreç olarak bilinmektedir. Annelik süresince özellikle de doğum sonrası süreçte annelerin hayatını kolaylaştıran birçok ürün ve ekipman mevcuttur. Emzirme süresi de bebeğin gelişimi için oldukça önemli bir süreç olarak bilinmekle beraber annenin normal yaşamına dönmesi ve doğum sonrasında kendisini sorunsuz bir şekilde toparlaması için de oldukça etkili bir süreç olarak bilinmektedir. Annelik sütyenleri olarak da bilinen emzirme sütyeni modelleri; emzirme işleminin kolay bir şekilde gerçekleşmesi için titizlikle tasarlanmış ürünlerdir. Emzirme işleminin kolay ve konforlu, pratik bir şekilde gerçekleşmesi için geliştirilmiş olan emzirme sütyenleri kullanıcının talep, istek ve gereksinimlerine göre hem özellik olarak hem de estetik görünüm nitelikleri olarak birçok alt başlığa ayrılarak kullanıcılara çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Doğum süreci sonrasında emzirme sütyeni kullanımı gerçekleştirmek annenin fiziki sağlığı için de olumlu anlamda oldukça etkili olmakla beraber aynı zamanda çok kolay ve pratik bir kullanım da sunmaktadır. Emzirme sürecinde emzirme sütyeni kullanarak sunduğu kolaylık ve avantajlardan faydalanan anneler; emzirme sütyeni tavsiye seçenekleri ile hamilelik sürecinde olan ve yeni doğum yapmış anneler ile anne adaylarına birçok ürün önererek kullanımını tavsiye etmektedir. Emzirme sütyeni öneri ve ürün seçenekleri tamamen kişiselleştirilebilir durumlar olmakla beraber en temel esas annenin konforu olarak bilinmektedir. Annenin emzirme sütyeni içerisinde rahat etmesi, kendisini güvende ve konforlu hissetmesi anne sağlığı başta olmak üzere; emzirme kalitesi ve bebeğin gelişimi, sağlığı birçok durumu etkilemektedir. Emzirme sütyenleri dış görünümlerine göre de birçok farklı ürün seçeneklerine sahip olmakla beraber kullanıcının beklenti, istek ve estetik zevkleri doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Annenin kullanım konforuna ve taleplerine göre kendisine en uygun emzirme sütyenini tercih etmesi ile kullanıma hemen başlayabilir ve zor, uzun bir süreç olarak bilinen emzirme işlemini kısa sürede pratik bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlanmaktadır. Sayfamızda yer alan göğüs pompaları da emzirme süreci için size yardımcı olacaktır.

 Emzirme Sütyeni Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Emzirme Sütyeni Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Emzirme sütyenleri annenin hayatını ve emzirme sürecini oldukça kolaylaştırarak kişilere verimlilik, zaman tasarrufu ve az iş yükü sunmaktadır. Elbette emzirme sütyeni kullanımının önemli olduğu kadar annenin kendisine uygun bir emzirme sütyeni tercih etmesi de büyük bir önem arz etmektedir. Emzirme sütyeni seçimi yaparken kullanıcıların dikkat etmesi gereken ilk püf nokta elbette annenin fiziki özellikleri olarak bilinmektedir. Doğum sonrasında süt salgılaması sebebiyle annenin göğüsleri standart hal ve boyutlarına göre çok daha iri bir görünüme erişmektedir. Bu nedenle kullanımı sıklıkla tercih edilen emzirme sütyeni toparlayıcı modelleri anneler tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. Emzirme sütyeni seçimi yaparken annenin göğüs ölçüleri belirleyici bir unsur olmakla beraber bu doğrultuda kendisine en uygun emzirme sütyeni modelini tercih ederek sorunsuz ve kolay bir sürece adım atabilmektedir. Balenler; sütyenlerin alt kısmına yerleştirilen, kumaş içerisine gizlenen demir veya yay biçiminde üretilmiş olan çubuk parçaları olarak bilinmektedir. Tüm sütyenler temel olarak balenli ve balensiz ürün seçenekleri olarak ayrılmakta ve sınıflandırılmaktadır. Emzirme sütyenleri de bu doğrultuda çeşitlilik göstermekte olup; balenli emzirme sütyeni ve balensiz emzirme sütyeni seçenekleri ile kullanıcılara ürün çeşitliliği sunmaktadır. Balenli emzirme sütyenleri görünüm ve kullanım tekniği olarak günlük kullanılan standart sütyen modellerine neredeyse tıpa tıp benzerlik göstermekte olup bu kullanımı hedefleyen anneler tarafından tercih edilmektedir. Balenli emzirme sütyeni modellerine göre çok daha kolay bir kullanım ve tasarım ile geliştirilmiş olan balensiz emzirme sütyeni modelleri emzirme sürecinde konforu ve şıklığı bir arada hedefleyen anneler tarafından büyük bir ilgiyle tercih edilmektedir. Doğum sonrasında göğüs ölçüsünün değişmesi ve büyümesi özellikle büyük beden emzirme sütyeni modellerine duyulan ilgiyi arttırmaktadır. Büyük beden emzirme sütyenleri diğer seçeneklere göre çok daha geniş ve rahat bir kalıba sahip olmaları sebebiyle yaşanması olası olan göğüs sıkışma, daralma, rahatsız hissetme gibi problemlerin de önüne geçmeyi hedeflemektedir. Emzirme sütyeni kullanıcı yorumları tüm anneler tarafından büyük bir beğeni ve memnuniyet içermekte olup, kullanımı dahilinde emzirme kalitesini, emzirme sürecini ve annenin doğum sonrası fiziki, ruh halini etkileyerek birçok olumlu avantaj kazandırmaktadır. Emzirme yastığı ve ürünleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

 Birbirinden Şık Tasarımları İle Emzirme Sütyeni Modelleri Nelerdir?

Birbirinden Şık Tasarımları İle Emzirme Sütyeni Modelleri Nelerdir?

Emzirme sütyenleri her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor ve aynı amaca hizmet ediyor olsa da kendi içlerinde geniş bir ürün yelpazesine ve farklı görünümlere ayrılmaktadır. Anneliğin ilk süreci olan ve çok kıymetli olan bir zaman dilimi olarak bilinen emzirme süreci boyunca annelerin iş yükün kolaylaştırmayı hedefleyen emzirme sütyenleri aynı zamanda şık tasarımları ve görünümleri ile de birçok kombin ve görünüm ile tercih edilebilmekte olup hem ev içerisinde hem dışarıda birçok konumda annenin konforlu ve pratik bir şekilde emzirme işlemini gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Her sütyen modelinde olduğu gibi emzirme sütyenleri içerisinde de kişinin istek ve talepleri doğrultusunda dolgu maddesi kullanılabilmektedir. Dolgu sistemi sütyenin içerisine eklenen dolgudan oluşmakta olup göğüslerin daha konforlu bir şekilde gizlenmesini sağlamaktadır. Dolgulu emzirme sütyeni modelleri anneler tarafından özellikle günlük hayatta ve dışarılarda sık sık tercih edilmekte olup her kombin ve görünümün altında kusursuz bir görüntü elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Emzirme sütyeni dolgulu seçeneklerin yanı sıra dolgusuz seçenekler ile de kullanıcılara çeşitlilik sunmakta olup istekler doğrultusunda annenin konforuna göre tercih edilebilmektedir. Sunduğu kullanım kolaylıkları kadar estetik görünüm ve özellikleri ile de anneleri tatmin eden dantelli emzirme sütyeni modelleri zor bir süreç olan doğum sonrası aşamasında annelerin kendini daha iyi hissetmesine ve görünümlerini renklendirilmesine olanak sağlamaktadır. Birbirinden farklı binlerce renk, desen, doku ve nakış seçenekleriyle çeşitlenmekte olan emzirme sütyenleri de tıpkı gün içerisinde tercih edilen standart sütyen modelleri gibi farklı estetik özellikler ile şekillenmektedir. Birbirinden şık tasarımları ile annelerin doğum sonrası süreçlerini büyük ölçüde kolaylaştırarak yüklerini ve sorumluluklarını hafifletmeyi hedefleyen emzirme sütyeni modelleri bebeklerin emzirme ihtiyacı hissettiği her anda anneyi zor duruma sokmadan kolay ve kısa süre içerisinde emzirme işleminin gerçekleştirilmesinde etkin bir rol oynamakta; bu nedenle de doğum öncesi alışveriş süreçlerinde mutlaka tercih edilmektedir.

 Kullanım Şekline Göre Çeşitlilik Gösteren Emzirme Sütyeni Modelleri Nelerdir?

Kullanım Şekline Göre Çeşitlilik Gösteren Emzirme Sütyeni Modelleri Nelerdir?

Emzirme sütyenleri kullanım şekline ve teknik özelliklerine göre oldukça değişken ürün özellikleri sunmakta olup annelerin her ihtiyacına yönelik ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Standart emzirme sütyeni modelleri önlerinde bulunan açılır kapanır kap ve sistem sayesinde emzirme işlemleri anında açılabilir ve emzirme işlemi bitiminden sonra kapatılarak normal standart sütyen görünümüne dönüşebilmektedir. Kaplı emzirme sütyeni modelleri annelere büyük bir kolaylık ve konfor sunmakta olup her an ve her yerde kusursuz bir kullanım ile sorunsuz bir emzirme işleminin gerçekleştirmesine çok büyük ölçüde destek olmaktadır. Emzirme sütyeni modelleri arasında seçim yapılma aşamasında en pratik ve kolay kullanım şeklini tercih etmek, annenin seçtiği emzirme sütyeni içerisinde kendini rahat ve güvende hissetmesi tüm annelik ve bebek beslenme sürecini derinden etkileyen unsurlardan biri olarak bilinmektedir. Kullanım şekline göre sınıflandırılan emzirme sütyenleri içerisinde kolay ve hızlı uygulama şekliyle büyük bir ilgi gören çıtçıtlı emzirme sütyeni modelleri annelerin dilediği her an kolay bir şekilde emzirme işlemini gerçekleştirmesine destek olmaktadır. Çıtçıtlı emzirme sütyeni modelleri içerisinde bulunan çıtçıt sistemleri sayesinde açılır kapanır bir mekanizmaya sahip olan ve annenin de tek başına kolaylıkla gerçekleştirebileceği bir işlem ile hizmet vermektedir. Standart sütyen görünümünün yanı sıra atlet ve yarım atlet görünümlerinde geliştirilmiş olan emzirme sütyenleri olduğu da bilinmektedir. Emzirme sütyeni atletli ürün seçenekleri sütyen ile atletin tek bir parça halinde olduğu ve iki kat giyim yerine tek bir parçanın tercih edildiği ürün seçenekleridir. Kolay ve hafif bir kullanım sunması nedeniyle anneler tarafından kullanımına çok sık başvurulan atletli emzirme sütyeni seçenekleri; çıtçıtlı atlet, tam atlet ve yarım atlet gibi tüm modeller ile üretilmiş olup çeşitli bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Anneler tarafından kullanımı çok sık tercih edilen destekli emzirme sütyeni modelleri özellikle günlük hayatta kullanımı çok şık bir hale getiren, dış görünüm ve kombinlerde emzirme sütyeni olduğu belli olmayan şık tasarımlara sahiptir. Destekli sütyen modelleri kullanmaya günlük hayat ve rutinlerinde alışmış olan kullanıcılar annelik duygusunun başlangıcı olan emzirme süreçlerinde de destekli emzirme sütyeni modellerini tercih ederek konforlu ve kendilerini içlerinde en iyi hissettikleri kullanıma devam edebilmektedir.

 Emzirme Sütyeni Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Emzirme Sütyeni Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Emzirme sütyenleri birbirinden farklı teknik ve estetik görünümleri ile değişik bir ürün kataloğu sunmakta olup her annenin kişisel zevklerine göre tercih edilebilmektedir. Emzirme sütyenlerinde annenin fiziki özelliklerine göre çeşitlendirilen ürünlerin yanı sıra esas olan nitelik her zaman konfor, rahatlık ve pratik kullanım olarak bilinmektedir. Annelerin en büyük korkularından biri olan emzirme süreci sonrası göğüs deformasyonu da emzirme sütyeni kullanımı ile sorunsuz bir şekilde önüne geçilen konu başlıklarından biridir. Toparlayıcı emzirme sütyeni modellerinin tercih edilmesi ve kullanımı ile emzirme süreci sonrasında annenin göğsünde herhangi bir şekil değişikliği, sarkma sorunları gözlemlenmemekte olup bu sürecin kusursuz bir şekilde tamamlanmasına olanak sunulmaktadır. Emzirme sütyeni fiyatları ürün özellikleri, balen özellikleri, destek ve dolgu eklentileri, renk, desen, marka ve model gibi unsurlar dahilinde şekillenmekte olup kullanıcılara çok geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Emzirme sütyeni fiyatları birçok nitelik ile beraberinde değişkenlik göstermesine rağmen neredeyse tüm sınıf, ekonomik durum ve bütçe grubunda yer alan kullanıcı tiplerine uygunluk göstermekte ve her anne tarafından güvenle tercih edilmektedir.

Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır?

Emzirme sütyenleri doğum sonrasında gerçekleşen emzirme işlemlerini ve sürecini büyük ölçüde kolaylaştırarak annenin iş yükünü hafifleten ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Birçok farklı görünüm ve tasarım seçeneklerinden oluşan emzirme sütyeni modelleri tüm bu unsurlar dahilinde geniş bir ürün skalası ile de hizmet vermektedir. Henüz emzirme deneyimini yaşamamış yeni annelerin aklına ise elbette ilk olarak emzirme sütyeni nasıl kullanılır sorusu gelmektedir. Emzirme sütyenleri tıpkı gün içerisinde standart olarak tercih edilen sütyenler ile aynı mantık ile giyilmektedir. Emzirme sütyenlerini standart sütyenlerden ayıran temel özellik; sütyen çıkarılmadan yalnızca göğüs önünde bulunan bir tasarım ile göğüs kısmının açılabilmesi ve sonrasında aynı şekilde kapatılarak normal görünüme çevrilmesidir. Bazı emzirme sütyeni modellerinde bu açılır kapanır kapak bir çıtçıt mekanizması ile kullanılabileceği gibi bazı sütyen modellerinde ise; düğme ve fermuar gibi ekipmanlar ile sabitlenmektedir. Oldukça pratik, kısa süreli ve kolay bir kullanım sunması emzirme sütyenlerinin kullanımı dahilinde her an ve her konumda emzirme işleminin; anne zorlanmadan gerçekleştirilmesine ve bebeğin ihtiyaç duyduğu besin takviyesinin aktarılmasına olanak sağlamaktadır.

Emzirme Sütyeni Nasıl Olmalı?

Doğum işlemi sonrası süreçte emzirme sütyeni kullanımı hem annenin fiziki sağlığı hem de bebeğin beslenme kalitesi için büyük bir önem arz etmektedir. Elbette emzirme sütyeninin kullanılması kadar doğru bir emzirme sütyen modeli tercih etmiş olmak da önem taşımaktador. Emzirme sütyeni seçimi yaparken en temel ve belirleyici unsur annenin fiziki özellikleridir. Göğüs ölçü ve boyutlarına göre çeşitlilik gösteren emzirme sütyeni modelleri arasından anne; kendisi fiizki yapısına en uygun model seçeneğini tercih etmeli ve emzirme sütyeni içerisinde kendisini konforlu, güvende hissetmelidir. Bu etkenler dikkate alınarak yapılan emzirme sütyeni seçimi sonrasında hem ev içerisinde hem de günlük hayatta kolaylıkla kusursuz bir görünüm elde edilebilmekte olup bebeğin gereksinim duyduğu her an pratik bir şekilde emzirme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Emzirme Sütyeni Kaç Beden Alınmalı?

Doğum sonrasında annelik hormonları sebebiyle süt salgılayan ve bu nedenle büyüyerek beden değiştiren göğüsler standart görünümüne oranla biraz daha irileşmektedir. Emzirme sütyeni seçimi yapılırken mevcut göğüs bedenine göre tercih yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Güncel beden özellikleri ile tercih edilmiş olan emzirme sütyeni içerisinde annenin kendini rahat hissetmesi hedeflenirken; günlük hayatta tüm dış giyim ve kombinleri içerisinde de uyumluluk gösteren ve fazlalıklarını gizleyen kusursuz bir görünüm elde edilmesine olanak sağlanmaktadır.