TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Emzirme Sütyeni

için 730 sonuç bulundu.

Emzirme Sütyeni

Her aile çocuk sahibi olma arzusu içerisindedir, üreme bireylerin doğasında olan bir durumdur. Doğum aşamasında sonra çocuk sahibi olan kişiler belirli zorluklar yaşayabilir. Bebeğin beslenmesini sağlamak da bunlardan birisidir. Yalnızca anne sütüyle beslenen bebeklerin sık sık emzirilmesi gereklidir. Emzirme sütyeni gerek duyulan her an bebeğinizi beslemenize olanak tanır. Kolay bir kullanıma sahip olan bu ürün sayesinde zorlanmaksızın bebeğinizi emzirebilirsiniz. Emzirme sütyeni kullanıcı yorumları dikkate alındığında bu ürünün emzirme işlemini ne kadar kolaylaştırdığı görülecektir. Hem bebeğiniz hem de sizin rahatınız için özel olarak üretilen bu ürünler sayesinde bebeğiniziz sağlıklı beslenmesine yardımcı olunur. Kullanan birçok kadın emzirme sütyeni tavsiye ederek bu durumdan memnuniyetini göstermektedir.

Emzirme Sütyeni Sağlık Dostudur

Emzirme Sütyeni Sağlık Dostudur

Yeni doğum yapmış bir anne için bebeğinin sağlığı önem teşkil etmektedir. Bebek sağlığı ve gelişimi için anne sütü en önemli besin kaynağıdır. İçinde barındırdığı vitamin ve mineraller ile bebeğinizin sağlıklı gelişmesine yardımcı olur. Anne ile bebek arasında kurulan ilk bağlardan birisi olan anne sütü bebekler için çok önemlidir. Yeni doğan bir bebek emme konusunda bazı sorunlar yaşayabilir veya az süt emebilir. Bu nedenle gün içerisinde bebeğinizi sık sık emzirmeniz gerekmektedir. Emzirme işlemi zor olmamakla birlikte bazı ortamlarda sizlere zorluk çıkarabilmektedir. Kalabalık bir ortamda veya misafir gittiğiniz bir yerde emzirme işlemine başlamak için bile zaman ve emek harcamanız gerekebilir. Ancak, emzirme sütyeni kaplı veya başka modelleri sayesinde sizlere yardımcı olur. Sütyeninizi çıkarma gereği olmaksızın bu ürünler sayesinde bebeğinizi kolay ve hızlı bir şekilde emzirebilirsiniz. Üretimleri gereği kadınlara kolaylık sağlama amaçlı olan bu ürünler kumaşları sayesinde cilde zarar vermez. Kaplı modelleri normal sütyen görünümünde olup sadece üzerinde bir kap bulunmaktadır. Bebeğinizi emzirmek istediğiniz takdirde sadece bu kılıfı açıp göğüs ucunuzu çıkararak emzirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kumaş kalitesi ve dikişli olmaması nedeniyle göğsünüzü rahatsız etmez aksine rahat etmenizi sağlar. Doğum sonrası göğüslerde irileşme meydana gelmektedir. Bu irileşme sarkmalara yol açıp sizi rahatsız edebilir ancak emzirme sütyeni destekli çeşitler de bulundurmaktadır. Bu modeller özellikle normal doğum yapmış hanımlar tarafından tercih edilmektedir çünkü sezaryen doğum sonrası karın bölgesindeki dikişlerde zorlanma olma ihtimali bulunmaktadır. Göğüsü alt bölgesinde bulunan şeritler sayesinde destekleyerek daha sıkı bir görünüm sağlar. Destekli emzirme sütyeni kullananlar bu ürünlerden memnun kalmaktadır. Bu sütyenler kullanılan kumaşları sayesinde sıkı olsa dahi rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Bakımına önem veren hanımlar bu ürünleri kullanarak doğum sonrasında dahi fiziklerinde güzel bir görünüm sağlayabilirler.Emzirme sütyeni toparlayıcı modelleri de destekli ürünler gibi doğum sonrası göğüslerdeki irileşme ve sarkmanın önüne geçmek için üretilmiştir. Göğüslerinizdeki irileşme canınızı sıkmasın ve aynı zamanda emzirme işleminizde de zorlanma yaşamamak istiyorsanız bu ürünler sizlere yardımcı olacaktır.

Emzirme Sütyeni Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Emzirme Sütyeni Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Bebekler için beslenme çok önemli bir konudur. Vücut fonksiyonlarının ve organlarının gelişme sürecinde anne sütü büyük önem taşımaktadır. Her ortam emzirme işlemini gerçekleştirmek kolay olmayabilir. Emzirme işlemine hazırlık süreci dahi sizlere zorluklar çıkarabilir. Emzirme sütyeni modelleri sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Sütyeninizi çıkarmadan göğüs ucunuzu kolaylıkla çıkartmanıza ve bebeğinizi emzirmenize imkan tanır. Bu sayede kalabalık ortamlarda dahi zor bir durumda kalmadan bir örtü yardımıyla üstünüzü kapatarak veya kendi isteğinize bağlı olarak başka yöntemlerle bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz. Bu ürünler ergonomik yapıları sayesinde de size ve bebeğinize konforlu bir emzirme süreci sağlar. Göğsünüzü rahatsız etmeyecek kumaşlardan ve dikişsiz bir şekilde üretilmeleri nedeniyle cildinizi tahriş etmez. Dolaylı olarak bebeğinizin cildiyle de temas halinde olacak olan bu ürünlerin antialerjik yapıda olması da önemlidir. Günlük kullanıma da uygun olan bu ürünler birçok renk ve desen seçeneği sunmaktadır. Kıyafetlerinizin içinde kombininizi tamamlayacak ürünler bulmanız mümkündür. Emzirme sütyeni bedeni nasıl olmalıdır diye düşünüyor olmanız olasıdır. Hamilelik sürecinde göğüslerde büyüme meydana gelmektedir. Süt bezlerinin gelişmesi sonucu ortaya çıkan büyüme dolayısıyla hamilelik öncesindeki sütyen bedeniniz hamilelik sonrasında küçük kalmaktadır. Hamilelik sürecinin otuz beşinci haftasından sonra süt bezleri gelişmeye başlamaktadır, bu süreden sonra alınacak bir sütyen genellikle uyum sağlayacaktır. Doğumdan hemen sonra alınacak sütyen bedenleri ise en uygun bedenler olacaktır. Bunlar gibi nedenler dolayısıyla bu ürünlerden satın almak istiyorsanız hamilelik öncesi göğüs bedeninizden biraz daha büyük bedenlerde ürünler tercih etmeli veya doğum sonrası ölçülere uygun ürünler almalısınız. Emzirme sütyeni tavsiyeleri incelenecek olursa kullanan kadınların çoğunlukla bu ürünleri tavsiye ettiği görülecektir. Hem kullanım kolaylığı hem rahatlığı hem de barındırdığı renk ve model seçenekleriyle bu ürünler doğum yapmış kadınlar için birçok avantaj taşımaktadır. Kadın ve çocuk sağlığı açısından önemli bir ürün olan bu sütyenler sizlere kaliteli bir emzirme süreci sunmaktadır. Emzirme sütyeni fiyatları incelendiğinde marka ve modeller arasında bazı farklar olduğu görülmektedir. Ancak kullanım amacı gereği kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler için yapacağınız tercih sizlerin elindedir.

Emzirme Sütyeni ile Bebekler Sağlıklı Besleniyor

Emzirme Sütyeni ile Bebekler Sağlıklı Besleniyor

Aile içi unsurlar arasında bebek sahibi olmak önemli bir yere sahiptir. Hemen hemen her çift ilişkilerini bir çocuk sahibi olarak taçlandırmak ister. Bebeğinizin dünyaya gelmesi sizlere yeni deneyimler ve mutluluklar katar. Bu durumun da zorlukları bulunmaktadır. Uzun bir hamilelik süreci sonrası bebeğinizi kucağınıza aldığınızdan itibaren üzerinize birçok sorumluluk yüklenir. Bu sorumluluklardan birisi de bebeğinizin beslenmesini sağlıklı ve düzenli bir şekilde sağlamaktır. Bebekler kendi ihtiyaçlarını giderme yetisine sahip değillerdir, bu yüzden ihtiyaçlarını karşılama görevi ailelere düşer. Beslenme konusunda ise bebekler ilk aylarında sadece anne sütünden faydalanmaktadırlar. Başka gıda takviyeleri bulunsa da bebekler için en sağlıklı beslenme türü anne sütüdür. Emzirme işlemi bebekler için büyük önem arz etmekte olup, günde birçok kez yapılması gerekmektedir. Emziren anne sütyeni ürünleri her mekan ve koşulda kolay bir şekilde bebeğinizin anne sütünden faydalanmasına olanak sağlar. Anne sütü içerisinde bulunan ve çocuk gelişiminde büyük öneme sahip vitamin ve mineraller ile çocuğunuz sağlıklı bir şekilde büyür. Bebeğinizin karnı acıktığında her an kolaylıkla sütyeninizi çıkarmadan emzirebilme imkanınız olması önemli bir durumdur. Çıtçıtlı emzirme sütyeni yapısı gereği sizlere birçok kolaylık sağlamaktadır. Kolay açılabilen çıtçıtlı yapısı sayesinde sütyeniniz üzerinizdeyken sadece göğüs ucunuzu çıkarıp bebeğinizi emzirmenize olanak sağlar. Bu özelliği ile kadınların toplum içine karışabilmesi ve evden dışarı çıkabilmesi için yardımcı olur. Her defasında sütyen çıkarma işiyle uğraşıp zaman kaybetmeksizin kullanılabilecek bir üründür. Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren hanımlar için de emzirme sütyeni dolgulu modelleri barındırmaktadır. Bu modeller doğum sonrası irileşen göğsünüzdeki sarkmaların görünmesine engellemektedir. Aynı zamanda bu ürünler destekli yapısı sayesinde duruş bozukluklarını önleme açısından da faydalıdır. Her anne için bu ürünü kullanmanın avantajlarını emzirme sütyeni tavsiyeleri sayesinde fark edebilirsiniz. Kullanıcıları çoğunlukla bu üründen memnun kalmaktadır. Hem anne hem de çocuk sağlığı açısından kaliteli kumaşlardan üretilen bu ürünler bebeğinizi her daim kolaylıkla beslemenize yardımcı olduğu için tercih edilmektedir. Birçok model seçeneği arasından kendinize en uygun olanı bulmak için Emzirme Ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aliş (1)
Angel (1)
Anıl (4)
Baby Jem (39)
Baby Mol (2)
Baby Time (2)
Baby&me (1)
Babyjem (16)
Bebedor (7)
Bebefox (9)
bebekevi (3)
Bebetto (1)
Bibaby (3)
caramell (1)
Chezmam (8)
Chicco (4)
(366)
Funna Baby (38)
Hilarity (1)
Humana (3)
Komili (9)
Koza (1)
Lansinoh (1)
Mam (1)
Miss Gaya (1)
Moje (3)
Mommamia (8)
MoonLight (2)
Mycey (39)
Nurse (1)
premaxx (1)
Sema baby (6)
Sevi Bebe (7)
Ships (35)
Snugabell (9)
Wee Baby (4)
Yümese (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (78)
ve üzeri (85)
ve üzeri (90)
ve üzeri (93)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL