Emzirme Sütyeni

Hamilelik vücudunuzda birçok değişiklik meydana getirir. Bunun sonucunda yeni kıyafet ihtiyaçlarınız doğar. Doğumdan sonra kendinizin dışında bebeğinizin de ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Emzirme sütyenleri (veya emzirme sutyenleri) bu dönemde ihtiyacınız olacak en önemli iç giyim parçalarından.

Emzirme Sütyeni Modelleri Neler?

Emzirme Sütyeni Modelleri Neler?

Hamile emzirme sütyeni, hamileler ve yeni anneler için özel bir iç giyim ürünüdür. İki amacı vardır: Birincisi, süt üreten kadınların ağırlığını desteklemek ve bebeklerini rahat rahat emzirmelerini sağlamak. Bunun için normal sütyenlerden daha destekli bir yapıda olurlar ve tek elle açılıp kapanabilen (düğmeli, çıtçıtlı, çırtlı, kancalı, vb) parçaları sayesinde bebeğin acıktığı her an hazır olmayı sağlarlar. Emzirme sütyeni modelleri normal sütyenler kadar çeşitli değil çünkü tek bir pratik amaç için kullanılıyor. Ama elbette farklı vücut tipleri için farklı varyasyonları mevcut. Rahatlığı sevenler penye emzirme sütyenleri, şıklık isteyenler dantelli emzirme sütyeni bulabilirler. Toparlayıcı özellik arayanlar için emzirme sütyeni süngerli, destekli veya balenli olarak tercih edilebilir. “Emzirme sütyeni mi atlet mi?” sorunuzun cevabı ise nasıl rahat ettiğinize bağlı. Emzirme atleti atlet olmasının dışında emzirme sütyeniyle aynı işleve sahip.

Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır?

Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır?

Emzirme sütyeni aslında emzirmeye başlamadan önce, süt salgısı başladıktan bir süre sonra alınır. Yukarıda da dediğimiz gibi bu sütyen destekleme görevini de üstlenir. Sütyeni giydikten sonra kullanması oldukça basit ama tabii bebeğinizle birlikte bu ritüele alışmanız için biraz pratik gerekecektir. Bebeğinizi kucağınıza almadan kendi kendinize denemeler yapmakla işe başlayabilirsiniz. Böylece, sütyenin mekanizmasına alışırsınız. Çocuğunuzu tuttuğunuz kolunuzu değil diğer kolunuzu kullanacağınız için çapraz kanadı açma hareketini çalışmalısınız. Emzirme sütyeni markaları bu hareketi sizin için maksimum seviyede kolaylaştıracak ürünler tasarlamaktadır. “Emzirme sütyeni nasıl olmalı?” diye merak ediyorsanız tam da böyle kolay açılıp kapanabilen bir model olmalı diyebiliriz. Elbette sütyenin malzemesi de önemli. Organik emzirme sütyeni veya en azından organik pamuk içerek ürünler hem sizin hem de bebeğiniz için daha iyidir. Sütyenin aşırı sıkı olması sizi rahatsız edebilir, o yüzden bilhassa sırt ölçülerini dikkatli seçmeye çalışın.

Emzirme Sütyeni Fiyatları Ne Kadar?

Emzirme Sütyeni Fiyatları Ne Kadar?

Emzirme sütyeni fiyatları normal sütyen fiyatlarından pek uzak değil. Zaten aradaki tek fark emzirme için açılıp kapanabilen kanatlar, belki bir de beden yelpazesi. Emzirme sütyeni geçici bir giyim ürünü olsa da kritik bir dönemde kullanılacağı için seçiminizde özenli davranmanızı, ayrıca birkaç yedek almanızı öneririz. Emzirme sütyenini kullanırken rahat değilseniz emzirme önlüğü ile kendinizin ve bebeğinizin üstünü örterek de onu besleyebilirsiniz. Sütyene süt akmasın isterseniz kanatların içine kullan at paketlerde satılan meme pedlerini yerleştirebilirsiniz. Babyjem emzirme sütyeni, Hilarity emzirme sütyeni ve Mycey emzirme sütyeni dahil birçok markanın emzirme sütyenlerini burada bulabilirsiniz. Emzirme yastığı ve örtüleri, göğüs pedleri, göğüs pompaları, göğüs kremi ve anne içecekleri ise Emzirme Ürünleri kategorimizde sizi bekliyor.

Emzirme Sütyeni

için 1,055 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(4)
(1)
(1)
Baby Jem (33)
(1)
Babyjem (36)
(3)
Bebefox (25)
(4)
(1)
(2)
Chezmam (36)
(491)
Funna Baby (143)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(3)
(1)
Moje (12)
(3)
(1)
(3)
Mycey (30)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(4)
Ships (41)
(1)
(1)
(5)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(27)
(27)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Set

(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (100)
ve üzeri (108)
ve üzeri (110)
ve üzeri (114)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL