Filtreleri Temizle
Marka
Homend

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Pişirme Yüzeyi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kademesi

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Homend Tost Makinesi

için 20 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Homend Tost Makinesi

Mutfakta işleri kolaylaştırmaya yarayan pek çok küçük ev aleti mevcuttur. Bu küçük ev aletlerinden biri olan tost makineleri, sadece tost yapımı değil ızgara gibi farklı pişirmeler için de kullanıldığından çok popüler konuma gelmiş durumdadır. Homend tost makinesi, seçenekler arasında çok tercih edilenlerden biridir. Yerli bir marka olan Homend; geniş ürün yelpazesi, her bütçeye uygun fiyat aralığı ve ödüllü ürünleri ile piyasada yükselen bir değer olarak yerini alıyor. Modellerini ileri teknoloji özellikleri ve yenilikçi tasarımlarla üreten marka, tüketicilerin dikkatini çekiyor. Tost makinelerinin hızlı ısınması, ızgara ve hatta waffle yapımında kullanılabilmesi, ergonomik ve şık tasarımları Homend’ i öne çıkarıyor. Ürünlerini kaliteli malzemeler kullanarak üreten marka, kullanıcılarının küçük ev aletlerinden büyük performans sağlayabilmesini hedefliyor.

Homend Tost Makinesi Modelleri İncelemesi

Homend Tost Makinesi Modelleri İncelemesi

Homend tost makinesi modelleri mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınız gözetilerek tasarlanıyor. Bu açıdan Homend Grilliant serisi alıcı tarafından oldukça beğeni toplayan bir seridir. 2000 Watt’lık gücü sayesinde hızlı ısınan ürünün plakaları da yapışmaya karşı özel döküm olarak üretilir. Bu sayede çabuk bir şekilde plakalara yapışmayan tostlar hazırlayabilirsiniz. Bu döküm plakaların ısısını ayrı ayrı ayarlayabilir, pişirme hızınızı ve ne kadar pişirmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Ek olarak makineyi sadece ısıtma amaçlı olarak kullanacaksanız düşük ısı ayarını seçip enerjiden de tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ürünün 180 derece açılabilen plakaları sayesinde sadece sabah kahvaltılarına eşlik edecek tostlar değil aynı zamanda akşam yemeklerinin yıldızı et, balık ve tavuk gibi besinleri sağlıklı bir şekilde ızgara yapmanız mümkün. Tüm bu tost ve ızgaraların kusursuz pişmesi için ürünün mükemmel ısıda olması gerekir. İşte bu yüzden bu seride ısıtıcı rezistansı plakaların tam altında konumlanıyor. Plakaların bir diğer önemli özelliği de yüksekliğin ayarlanabilir oluşudur. Dört farklı kademeden istediğinizi seçip tostunuzu o derece pişirebilirsiniz. Ayrıca plakalar tek bir tuş yardımıyla kolayca çıkartılır ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Bu sayede ürünün temizliğinden emin olmanın yolu açılmış olur. Dayanıklı çelik dış yüzeyi, ürünün yıllarca kullanıcıya eşlik etmesini sağlıyor. Yağ toplama haznesi sayesinde, pişirme sırasında yağın birikmesinin önüne geçilir. Aynı anda dört tost pişirme kapasitesine sahip oluşu kalabalık ailelerin seçiminde önemli bir faktördür. Evde barbekü keyfini yaşamanıza olanak sağlayan Grilliant serisi modelleri tüketicilerin ilk tercihlerindendir. Homend tost makinesi özellikleri sayesinde mutfakta minimum sürede maksimum keyifle birbirinden lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Bu lezzetli öğünleri hazırlamadaki bir diğer yardımcı seri de Toastbuster serisidir. Bu modellerde göze çarpan ilk özellik granit plakalardır. Homend granit tost makinesinde plakalar hem dayanıklıdır hem de bakteri barındırmaz. Yüksek ısıya karşı da oldukça dayanıklıdır. 2000 Watt güç ile kısa sürede ürün ısınır fakat Cooltouch özelliğe sahip tutma kolu sayesinde mutfak kazalarının da önüne geçilmiş olur. Toastbuster serisinde bulunan mini model ise kilitlenebilir oluşuyla tezgahınızda fazla yer kaplamaz. Göstergeler sayesinde ürünün kullanıma hazır olduğunu rahatça anlayabilirsiniz. Ekstra waffle plakaları, tost makinenizde sadece tuzluları değil tatlıları da hazırlamanıza yardımcı olur. Serinin tüm ürünlerinde olduğu gibi plakaları çıkarıp ister elde ister bulaşık makinesinde temizleyebilirsiniz. Toastbuster serisinde aynı anda dört veya iki adet tost yapabilme kapasiteli ürünler mevcuttur. Bu sayede yaptığınız tost sayısına göre seçim yaparak satın almanız kolaylaşır.

Mutfaktaki Yardımcınız Homend Tost Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Mutfaktaki Yardımcınız Homend Tost Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Ürünler, sahip olduğu farklı özellikleri ile pek çok ihtiyaca hitap eder. Geniş fiyat skalası sayesinde bütçenize uyan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Farklı serilerde bulunan inovatif özellikler mutfakta hızlı ve leziz öğünler hazırlamaya yardımcı oluyor. İleri teknolojiyle donatılmış ürünlerin tercih edilmesinde en çok göze çarpan nokta, plakaların hızlı ısınır özelliğe sahip olmasıyla yapılarının yüksek ısı ve darbelere karşı son derece dayanıklı oluşudur. Sadece plakalar değil ürünlerin dış yapısının da çelik olması nedeniyle uzun seneler kullanım mümkündür. Bunlarla beraber saklama alanında fazla yer tutmamasını sağlayan kablo saklama yuvası ve ürünü dik saklamaya yardımcı olan kilitleme özelliği ile küçük alanlara sahip kullanıcılar için de bu modeller, iyi bir seçenek haline geliyor. Mutfakta sıkça zaman geçirenler için tost makinesinin kolay temizlenebilir olması da önemli bir noktadır. Bu açıdan çıkarılabilir plakalar bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir ve granit plakaya sahip modellerde de granitin bakteri tutmama özelliği nemli bir bez ile temizlenmesini sağlar. Homend tost makinesi döküm yapısı ile yapışma yapmaz. Bunlara ek olarak yükseklik ayarı özelliği de kullanıcının ürüne baskı yapmasına gerek bırakmadan istenilen kademede yüksekliği ayarlamanıza imkan sağlar. Bir başka dikkate değer nokta da ürünün mükemmel wafflelar hazırlamasını sağlayan waffle plakaları. Bu sayede makinenizde hem tuzlu hem de tatlı aperatifler pişirmiş olup mutfakta işinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Elegan tasarımları ile tezgâhlarda göz alıcı bir detay olmaya hazır olan Homend tost makinesi fiyatları ile de büyük bir alıcı kitlesine sesleniyor. Pek çok bütçeye uyan ürünler çeşitleri alıcılar için en büyük artılardan biridir.

Homend Tost Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Homend Tost Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Küçük ev aletleri pazarında marka ve ürün çeşitliliğinin artması alıcıların ürün alırken dikkat etmesi gereken faktörleri şekillendiriyor. Direkt uygun fiyatlı olan seçeneğe yönelim yanlış ürünü almanıza, bu da kısa süreli kullanıma yol açan bir durumdur. Bu açıdan tost makinesi alırken kendi bütçeniz ve ihtiyaçlarınızdan yola çıkıp seçim yapmanız ilk önemli kriterdir. Evde kalabalık yaşıyorsanız ya da zıttı olarak az kişiyle beraber oturuyorsanız buna uygun tost kapasitesini seçmeniz en doğrusu olacaktır. Homend marka tost makinelerindeki iki veya dört kapasiteli seçeneklerle hem kalabalık hem de çekirdek ailelere opsiyonlar oluşturuyor. Buna ek olarak özellikle çocuk sahibi kullanıcılar için hijyen dikkat edilmesi gereken bir diğer mühim kriterdir. Markanın granit plakalı ürünleri bu kriteri gözeten alıcılar için oldukça uygundur. Ayrıca çıkartılabilen plakalar da temizlik açısından dikkat edilen bir özelliktir. Yağ toplama haznesi de makine ve mutfak temizliği açısından önemli olup makinede yapılacak yemeklerin fazla yağlı olmasının önüne geçer. Böylece fazla yağlı olmayan öğünlerle sağlığınız güvence altında olur. Tutma kolunun ısı geçirmez özelliği de ürünü kullanım esnasında ellerinizi yanmaktan korur. Ürünlerde bulunan kablo saklama yuvası ve kilitleme özelliği sayesinde tost makineniz mutfağınızda dağınık görüntünün engellenmesi sağlanmış olur. Plakaların 180 derece açılabiliyor olması kullanıcıya evde pratik mangal keyfini yaşatıyor. Bu sayede balık, tavuk ve etlerin ızgarasını rahatça makinenizde pişirebilirsiniz. Isıyı homojen dağıtan plakalarla besinleri kararında pişirmek büyük çok kolaylaşır. Bununla beraber alt ve üst plakaların ısılarının ayrı ayrı ayarlanabiliyor olması ısıtma işlemlerinde enerji tüketimini azaltmanıza yardımcı olur. Marka, ürünlerinde dış malzemeyi çelik olarak seçerek ömür boyu kullanımın önünü açıyor. Sadece teknik özellikleri değil ayrıca şık tasarımları da seçimlerinizde rol oynayan önemli bir başka faktördür. Homend tost makinesi yorumlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kolayca Homend tost makinesi fiyatlarını karşılaştırabilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.