Arçelik Su Arıtma Cihazları

Ev aletleri konusunda yılların birikimi ve müşteri memnuniyeti anlamında büyük başarılara imza atan Arçelik firması, su arıtma konusunda da adından söz ettirecek özelliklere sahip ürünler ortaya koymuştur. Şebeke sularının temiz olmaması, klor derecesinin çok fazla olması ve şebeke arıtma sistemlerinin yetersiz kalması gibi olayların neden olduğu sağlıksız su içme durumlarına karşın ürettiği Arçelik su arıtıcı kullanıcılarının imdadına yetişmiştir. Doğal kaynak suyu temizliğinde mutfağınıza gelen bu hizmet sayesinde sağlıklı ve mineralli sular içebilirsiniz. Arçelik su arıtma satın aldığınız damacana sularını da temizlemenize yardımcı olur. Damacanaların sürekli yer değiştirmesi yüzünden sizlerde arıtma sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Su arıtma Arçelik ürünlerinden dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Arçelik Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sebil, tezgâh altı ve tezgâh üstü ürün çeşitleri bulunan bu cihazlar monte ettirmek istediğiniz alana ya da içerisinde bulunan suyu arıtma yöntemine göre farklılıklar göstermektedir. Günlük su temizleme kapasiteleri bulundurdukları filtre sayısına göre değişmektedir. Ters Osmoz modellerinde kaynak suyunu dört aşamalı filtreleme sistemi uygulayarak temizlemekte ve şebeke suyunun içerisinde bulunan kimyasal, atık madde ve pislikleri sizlerin rahatça içebileceğiniz şekilde ayrıştırmaktadır. Ortalıkta yer kaplayan plastik şişelerden ve damacanalardan kurtularak ve artık kullanmayarak çevreye büyük katkılarda bulunabilirsiniz. Arçelik su arıtma cihazı yorumları insanların artık damacana sularına ihtiyaç duymadığını ve uzun sipariş sürelerinden kurtulduğunu doğrular niteliktedir. Emniyet kilidinin bulunması sıcak ve soğuk su kolları ile istediğiniz suyu yönlendirmeniz sizlere katkı sağlayacak özelliklerden birkaç tanesi. Pompalı ya da pompasız türlerinden hangisini tercih etmek size kalmış. Dilediğiniz zaman çıkarttırabileceğiniz pompa yapısına sahip bu cihazlar evinizin konumunun ya da şebeke suyunun yeterli basınç sağlamaması durumunda devreye girer ve şebeke suyunu çekerek temizleyip sizlere sunar. Su arıtma cihazı Arçelik çeşitli boyut ve hacim seçenekleriyle mutfağınızda rahatça kendisine ait yeri bulacaktır. Çay demleme, kahve pişirme gibi durumlarda oluşan çaydanlık ve cezve diplerinde ki kireç ve tortular; tortu ve karbon blok filtre tarafından emilmektedir. Şebeke sularından kaynaklanan bu rahatsızlık artık bu cihaz sayesinde sizlerin kafasına takılan dertlerden birisi değil. Çay ve kahvenizi arıtılmış temiz su ile demleyerek damak tadınıza layık bir şekilde içebileceksiniz. Diplerinde kalan kireçlerde arıtıcının üstün emme gücü sayesinde filtrelere oradan da atık tankına iletilmiş vaziyette çaydanlık ve cezvelerinizden uzakta olacaktır. Arçelik tezgâh üstü su arıtma cihazı ise arıtma işlemini görebileceğiniz, dilediğiniz zaman kapatabileceğiniz özelliklere sahip. Evde bulunmadığınız zaman cihazın fazla çalışmasını önlemek, suyu kısmak ve elektrik tasarrufu sağlamak için gönlünüz rahat bir şekilde kapatır, temizler ve istediğiniz alana saklayabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Kolay taşınan parçalar ve sök tak işleminin zahmetsiz olması cihazı taşıma veya yerini değiştirme işlemelerinizde sizlere sağladığı kolaylık ile sizlerin en büyük dostları arasındadır.

Berrak ve Temiz Sular Arçelik Su Arıtma Cihazıyla Mutfağınızda

Berrak ve Temiz Sular Arçelik Su Arıtma Cihazıyla Mutfağınızda

Şebeke ve kaynak suyunu arıtmanın yanında sıcak ve soğuk su tanklarının olması da önemli özellikler arasındadır. Tekrardan sıcak su ısıtmak veya yaz aylarında soğuk su içmek için buzdolabınızı kaplamanıza gerek kalmayacak şekilde suyu sizler için ısıtan ya da soğutan bir arıtıcıya sahip olabilirsiniz. Arçelik su arıtma cihazı tezgâh altı ya da tezgâh üstüne gelecek şekilde monte edilebilir. Mutfağınızda alan kaplamayan bu alet kolayca monte edilebileceği gibi yerinden memnun kalmadığınız takdirde de rahatlıkla yerini değiştirebileceğiniz imkânlara sahiptir. Filtre sistemlerinin gelişmiş olması ve birden çok filtre bulundurması suyun temizlenmesine yüksek oranda katkı sağlamaktadır. Arçelik su arıtma cihazı kullananlar için Arçelik abonelik sistemi oluşturmaktadır. Dilediğiniz şekilde uygun ücretler karşılığında abone olduğunuz bu sistem sayesinde filtre değişimleriniz ve cihazının bakımı siz unutsanız dahi yetkili servis tarafından düzenli olarak değiştirilmekte ve temizlenmektedir. Damacana sistemi ile her ay sipariş verme, ürünlerin geç gelmesi, depozito damacanalarınızdan kaynaklanan zararlarda ücret ödemeniz ve gelen damacanaların farklı maçlar için kullanıldığı düşüncesinden sizleri kurtaracak olan bu ürün taze ve sağlıklı su tüketmenize olanak sağlar. Kaynak sularının geçtiği aşamalar, şebeke sularının evlere kadar getirilmesinde kullanılan borular ve barajlarda bekletilirken dışarıdan gelen atık, çöp ve kimyasallardan arındırmak için bu cihazlar en büyük yardımcılarınız arasında. Mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası olacak ve varlığını hissetmeyeceğiniz boyutlar ile dilediğiniz yere monte edilebilen bu ürünler kahve içerken, çay demlerken temiz sudan sizleri mahrum etmeyecek. Parçalar arasında ki uyum ve değişim kolaylığı da sizleri rahat ettirecek diğer bir özellik. İçiniz rahat bir şekilde kana kana su içebileceksiniz. Soğuk su ya da sıcak su içmek arık sizlerin tercihine kalmış. Size uygun Arçelik markasını sipariş edebilirsiniz. Arçelik su arıtma cihazı fiyatları evinizde sahip olabileceğiniz uygunlukta. Farklı boyut ve özelliklere sahip arıtma cihazlarının karşılaştırmasını yapıp istediğinize sahip olabilirsiniz. Filtre uyumluluklarıyla benzersiz olan bu ürünler uzun ömürlü filtre ve parçalarıyla sürekli değiştirme ve arızalanma durumlarını yaşamamaktadır. Sizleri daima temiz suya ulaştırma güvencesine sahiptir.

Arçelik Su Arıtma Cihazı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arçelik Su Arıtma Cihazı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cihazı monte ettirdiğiniz alan etrafında yanıcı ve patlayıcı maddeler olmamasına dikkat ediniz. Çocuk musluğunu taktığınızdan ve emniyet kilidini açtığınızdan emin olunuz. Cihaz çalışırken temizleme işlemi yapmayınız. Sıcak su tankını boşaltarak temizleme işlemi yapınız. Cihaz fişinin ıslak zeminlere teması söz konusuysa prize takmayınız. Cihazı ve fişini kurutarak tekrar çalıştırma işlemine geçebilirsiniz. Ürünü monte ettirdiğiniz alanın etrafının havalandırmasına dikkat ediniz. Dar alanlara ya da monte edilen alan etrafına eşyalar yerleştirerek cihazın havalandırma deliklerini kapatacak veya engelleyecek şeyler yerleştirmeyiniz. Değişim esnasında Arçelik su arıtma sistemleri ile uyumlu olan parçaları deneyiniz. Markaya ait olamayan parçaların takılması ve cihazın çalıştırılması cihaza ciddi zararlar verebilir. Ayrıca cihazın garanti kapsamı dışına çıkmasına neden olabilir. Yedek parçaları kolaylıkla yetkili satıcı ve servisinizden temin edebilirsiniz. Cihazı yerleştirdiğiniz zeminin düz ve pürüzsüz olmasına dikkat ediniz. Arçelik su arıtma cihazı kullananlar engebeli alanlara monte edilen cihazların rahatsız eden gürültülere sebep olduğunu aktarmışlardır. Sıcak su özelliği kullanılmadığında ve sıcak su tankı boş olduğunda ısıtma butonunu açık halde bırakmayınız. Isıtma sistemine zarar vermemek için sıcak su musluğundan su gelmeden ısıtma fonksiyonunu çalıştırmayınız. Temizleme esnasında filtrelere sadece soğuk su ilave ediniz. Sıcak su kullanımı filtrelere ciddi zararlar verebilir. Çocukların cihazla oynamamaları gerekmektedir. Cihazı saklayacağınız zaman çocukların ulaşamayacağı alanlara yerleştiriniz. Arçelik su arıtma yorum sıklığına bakılacak olunursa filtre değişimi esnasında filtre dirseklerinin düzenli olarak değiştirilmemesi su sızıntısına ve maddi hasara yol açmaktadır. Temizlik esnasında gaz, benzin ve benzeri yanıcı maddeler ile temizleme yapmayınız. Cihaz parçalarını aşındıracak temizlik malzemeleri kullanmayın ve cihazın etrafında bulundurmayınız. Günlük kullanım sonrası muslukların altında bulunan haznenin cihazın monte edildiği alanı ıslatmaması için düzenli olarak boşaltınız. Cihazı uzun süre kullanmayacağınız durumlarda cihazın içerisinde ki suyun iyice boşaltıldığından emin olunuz. Nakliye esnasında cihazı kırk beş derecelik açıyla taşıyarak parçaların zarar görmesini engelleyiniz. Arçelik su arıtma cihazlarının yanı sıra mutfağınızda kullanabileceğiniz diğer modellere Su Arıtma Cihazları kategorimizde ulaşabilirsiniz.

Arçelik, Su Arıtma Cihazları

için 10 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (6)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (9)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (11)
Aquaflo (30)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (852)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (2)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (18)
Brita (21)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (34)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (152)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7254)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL