Mikser

için 1,353 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikser

Mikserler ya da diğer adıyla karıştırıcılar, karıştırma özelliğine sahip çok amaçlı mutfak aletleridir. Yumurta çırpmaktan sos hazırlamaya, puding yapmaktan sarımsaklı yoğurt yapmaya kadar yemek ve tatlı gibi gıda ürünlerinin yapımında kullanılan mikserler; ev kadınları ve çocuk büyüten anne babalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Aşçıların da en büyük yardımcılarından biri olan mikserler, büyük otel mutfakları, restoran mutfakları gibi yüzlerce kişiye yemek yapılan mutfaklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Mikserlerin fiyatları, fonksiyonlarına ve hacimlerine göre değişirken; en iyi mikserler ve en çok tavsiye edilen mikserler, karıştırma özelliğine ek farklı özellikleri de bulunan ürünlerdir. Mikserlerin özellikleri temelde karıştırmaktır. Mikserler ile hamurları, puding malzemelerini, meyveli yoğurt malzemelerini kolaylıkla karıştırabilirsiniz.

Mikserler kendi arasında; el mikseri, hazneli mikser, tek gözlü mikser ve çift gözlü mikser olarak modellere ayrılmaktadır. Mikserler, malzemeleri karıştırmada, çırpmada ve yoğurmada kullanılan aletlerdir. Mikserler; yumurta çırpma, hamur yoğurma, çorba karıştırma gibi birçok yemeğin ve pastanın yapımında kullanılmaktadırlar. Mikser modelleri, üreticilerin ürettiği modellere ve ürün fonksiyonlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Eskiden el ile çırpılan çorbalar şimdilerde saniyeler içerisinde mikserlerde çırpılabilirken; kadınlar için spor aleti kullanmak kadar yorucu olan hamur yoğurma işi de mikserler yardımı ile çok pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Mikserlerin özellikleri arasında yer alan kademeli hız artışı ile çırpmak veya karıştırmak istediğiniz malzemeleri istediğiniz yoğunlukta çırpabilir ve karıştırabilirsiniz.

Ev kadınlarının en çok tavsiye ettiği mikser modelleri arasında yer alan Arnica mikserin sahip olduğu çift başlığı ile çok sevdiğiniz kekleri, pastaları, kurabiyeleri en leziz hale getirecek şekilde kolaylıkla yapabilir ve hamur işlerinizin malzemelerini kolaylıkla yoğurabilirsiniz. Homend Foodrunner mikserin sahip olduğu kademeli hız artışı sayesinde en sevilen meyveli pudingleri mikserinizde çırpabilirsiniz. Aşçılar ve yemek yapmayı seven hanımlar Tefal mikser, Arçelik mikser, Kenwood mikser gibi birçok marka ve model arasından seçim yapmaktadır. Philips, Profilo, Bosch, Braun, Stilea CVS gibi birçok marka tarafından mikser çeşitleri üretilmektedir. En ucuz mikser modelleri ev tipi mikserlerdir. Mikserler arasında en çok tavsiye edilen markalar: Morphy Richards, Korkmaz ve Goldmaster’dır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(144)
Cvs (113)
Fakir (99)
Sinbo (80)
Arzum (73)
Bosch (36)
Tefal (35)
King (28)
Arnica (27)
Philips (23)
Conti (22)
Korkmaz (22)
Profilo (21)
Stilevs (20)
Raks (16)
Homend (13)
Bluehouse (11)
Premier (11)
Arçelik (10)
Braun (10)
Siemens (9)
Beko (8)
Rem (8)
Vestel (8)
Kenwood (7)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (165)
ve üzeri (174)
ve üzeri (175)
ve üzeri (178)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL