Mikser

için 1,362 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikser

Eğer mutfakta vakit geçirmeye meraklıysanız ve farklı tarifler denemeyi, farklı lezzetler tatmayı seviyorsanız, mutfak aletleri konusunda elinizden geldiğince cömert davranmalısınız. Elektrikli mutfak aletleri size pek çok lezzetin kapılarını pratik bir biçimde açacak ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için muhteşem tariflere imza atmanızı sağlayacak. Bu aletlerden biri de mikser adını verdiğimiz karıştırıcı aletler.

Mikser Nedir?

Mikser Nedir?

Mikser sözcüğü İngilizce mixer kelimesinden Türkçeye geçmiştir. Kelime anlamı karşılığı karıştırıcıdır. Adı üzerinde farklı malzemeleri birbiriyle karıştırmak ve çeşitli karışımlar elde etmek için kullanılan mikser çok amaçlı bir mutfak aletidir. Yemek yapmayı seven kişiler için farklı malzemeleri pürüzsüz bir harç elde edilecek biçimde birbirine karıştırmak önemlidir çünkü yemeğin lezzetini belirleyen bu homojen karışım olacaktır. Çocuk ve bebek beslenmesini oluşturan meyveli yoğurtlar, muhallebiler, sebze püreleri ve karışımları gibi pek çok tarifi de mutfağınızda bulunan mikser seti yardımıyla kolaylıkla yapmanız mümkün. Misafirleriniz için leziz kek, kurabiye harçlarını mikser kullanarak daha hızlı ve daha ideal biçimde hazırlamanız oldukça kolay. Yalnızca mikserin çalıştırma düğmesine basmanız yeterli.

Mikser Modelleri

Mikser Modelleri

Kategorimizde bulabileceğiniz mikserler mekanizmaları sayesinde yalnızca malzemeleri karıştırmak için değil, aynı zamanda çırpma ve yoğurma işlemleri için de kullanılabilirler. Son dönemde geliştirilen mikser modelleri bu üç fonksiyonu başarılı bir biçimde yerine getirmektedir. Örneğin, sağlıklı beslenmek istiyorsanız ya da diyet yapıyorsanız, yoğurma fonksiyonu bulunan mikser çeşitleri sayesinde besleyici ekmek ya da hamur işlerinizi yoğurabilirsiniz. Pastalarınız için kremalar yapabilir, pürüzsüz pudingler hazırlayabilirsiniz. Bir başka açıdan, mikserler kullanım tarzı ve yerine göre de sınıflandırılabilirler. El mikseri dediğimiz mikser modelleri yanı sıra hazneli mikser ve tezgah üstü mikser çeşitlerine de kategorimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Mikser Fiyatları

Mikser Fiyatları

Siz de mutfağınızda harikalar yaratırken yardımcılarınız tam olsun istiyorsanız, bir mutfak mikseri satın almanız şart. Kategorimizi incelediğinizde mikser modellerinin farklı renk ve tasarımlarda, her mutfağa yaraşır biçimde tasarlanıp üretildiğini görecek, mutlaka ihtiyaçlarınıza uygun bir mikser bulacaksınız. Kademeli hız artışıyla farklı hızlarda karıştırma, çırpma ve yoğurma işlemleri yapabilen mikser modellerini en uygun mikser fiyatları ile satın almak için doğru yerdesiniz. Aynı zamanda mikser uçlarını “Çıkar” tuşuna basarak hiç yorulmadan çıkarabileceğiniz el mikseri modelleri de ürünlerimiz arasında mevcuttur. Arzum, Tefal ve Sinbo gibi ünlü markaların mikser modellerini en ucuz mikser fiyatları ile kategorimiz üzerinden satın alabilirsiniz. Mikserinizin yanında bir de blender satın almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(132)
Cvs (109)
Sinbo (95)
Fakir (94)
Arzum (85)
Tefal (35)
Bosch (31)
Arnica (30)
King (28)
Philips (25)
Korkmaz (22)
Profilo (20)
Arçelik (19)
Conti (19)
Raks (18)
Stilevs (18)
Beko (14)
Homend (13)
Bluehouse (11)
Premier (11)
Braun (10)
Siemens (10)
WMF (9)
Rem (8)
Kenwood (7)
Vestel (7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(105)
ve üzeri (173)
ve üzeri (185)
ve üzeri (186)
ve üzeri (188)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL