Filtreleri Temizle
Marka
Sinbo

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sinbo Fritöz

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sinbo Fritöz

Sinbo 20 yıldır üretime devam eden, alanında iddialı ve sürekli gelişim halinde olan bir markadır. Türkiye’nin en önemli küçük ev aletleri üretim merkezlerinden birine sahip olan Sinbo, katıldığı programlar ve organizasyonlar ile büyüyüp, bugün 80 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bir dünya markası olan Sinbo, mutfakta işinizi kolaylaştıracak birçok küçük ev aleti ortaya koymaktadır. Bunlardan biri Sinbo fritöz olarak karşımıza çıkmaktadır. Fritöz Sinbo mutfakta lezzetli kızartmalar hazırlarken, siz de bir yandan diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayan modelleri ile Sinbo fritöz çeşitleri, her anlamda işinizi kolaylaştırmaktadır. Sinbo fritöz fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve modeller arasında bir karşılaştırma yapmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sinbo’da her kesime ve her bütçeye uygun bir fritöz bulunmaktadır.

Sinbo Fritöz ile Sağlıklı Yemekler

Sinbo Fritöz ile Sağlıklı Yemekler

Sinbo fritöz çeşitli model ve tasarımları ile öne çıkmaktadır. Öyle ki, marka bünyesinde birbirinden farklı işlevlere sahip fritözler bulunmaktadır. Sinbo patates kızartma makinesi, kaymaz bir tabana sahiptir. Kızartma işlemi sırasında herhangi bir sarsıntı veya kaymaya sebep olmamaktadır. Güvenli ve emniyetli bir kullanım sağlamaktadır. Bazı modeller birinci kalite plastik malzemeden üretilmiştir. Bazıları ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Kolay kolay kir ve leke tutmamaktadır. En sağlıklı şekilde lezzetli kızartmalara ortam hazırlamaktadır. Sinbo mini fritöz daha küçük aileler tarafından tercih edilmektedir. Ev tipi, gerektiğinde yeterli miktarda kızartma yapabileceğiniz mini modeller Sinbo markasında çeşitli tasarımlar ile yerini almaktadır. Sinbo mini fritöz fiyatları ile ilgili tüm bilgilere sayfamızdan ulaşılabilmektedir. Bazı modeller geniş kapasitesi ile daha kalabalık ailelere hitap etmektedir. Örneğin, 3 litre yağ kapasitesine sahip bir fritöz daha bol miktarda kızartmayı tek seferde hazırlayabilmektedir. Paslanmaz çelik ve dikdörtgen bir tasarıma sahip fritözler yeri geldiğinde profesyonel kullanımlar için de uygun olmaktadır. Ama ev tipi ya da profesyonel olmak üzere modeller arasında genel olarak kesin bir ayrım bulunmaktadır. Normal ev tipi Sinbo fritöz çeşitleri genel olarak 2 litre yağ kapasitesine sahiptir. Bazı modeller dört opsiyonlu ayarlanabilir sıcaklık seviyesine sahiptir. Kızartma işlemi sırasında dış gövdesi ısınmamakta ve kolay temizlenebilmektedir. Bu model cihazlar ev ve benzeri ortamlarda kullanıma yöneliktir. Sinbo küçük fritöz olarak da adlandırılan modeller, ergonomik yapısı sayesinde mutfakta çok yer kaplamamaktadır. Minik boylu fritözler genelde 1.5 litrelik bir yağ kapasitesine sahiptir. Bu da iki kişilik aileler için idealdir. Paslanmaz çelik bir yapıya sahip olup, 190 dereceye kadar ayarlanabilir bir sıcaklığa sahip olmaktadır. 2000W gücü ile en etkin ve verimli performansıyla kızartma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Işıklı güç göstergesi sayesinde fritözünüz size kızartmanın durumunu bildirebilmektedir. Fritöz fiyatları Sinbo markasında çeşitli unsurlara bağlı olarak değişmektedir. Örneğin tasarım bu unsurlardan biridir. Diğer yandan fonksiyonel özellikler, kullanılan malzeme ve kapasite büyüklüğü de fiyatı etkilemektedir. Sinbo çok fonksiyonlu fritöz model ve çeşitlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Sinbo Fritöz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sinbo Fritöz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sinbo fritöz modelleri, sahip olduğu çeşitli fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarına güzel bir kızartma deneyimi sunmaktadır. Her yemek için ayrı fonksiyona sahip Sinbo fritöz, en çıtır lezzetlerin arkasına imzasını atmaktadır. Sinbo kızartma makinesi ile mantar, karides, balık, kırmızı et ve tavuk gibi birçok yiyeceği pişirebilir, kızartabilirsiniz. Hepsinin ayrı bir yağ sıcaklığına ihtiyacı vardır. Örneğin mantar ve karides 130 derece yağda kızarırken, balık çeşitleri 150 derecelik bir ısı ile pişebilmektedir. Kırmızı etler 170, patatesler 180 derecelik ısıda kızarabilmektedir. Hepsinin kendine özgü bir pişirme süresi vardır.  Mantar ve balık fileto 6 ile 8 dakika arasında pişerken, kalın patates kızartması pişmek için 12 ile 16 dakika arasında bir süreye ihtiyaç duymaktadır. Sinbo fritöz kullananlar tüm bu yiyecekleri, uygun ısı ayarında fritöz içerisinde kızartabilmektedir. Marka bünyesinde yer alan fritözlerin kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle kapağı açarak kızartma sepetini dışarı çıkarabilirsiniz. Ardından iyi kalitede bir yağ kullanmanız gerekmektedir. Sinbo fritöz çeşitleri içerisine sebze yağı, yer fıstığı yağı, saf mısır yağı ve ayçiçek yağı kullanabilirsiniz. Yağ seviyesini minimum ve maksimum değerler arasında tutmanız gerekmektedir. Yağ ekleme işleminden sonra fritözdeki yağın ısınması için 10 dakika kadar bekleyebilirsiniz. Makine üzerindeki tuş ve ışıklar size yağın durumu hakkında renkler aracılığı ile bildirim verecektir. Sinbo pratik fritöz modellerine sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olup, talimatlar sade ve anlaşılırdır. Yiyecekleri mümkün olduğu kadar kuru bir şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir. Özellikle donmuş gıdalar, içerisinde su biriktirebileceği için ekstra özen istemektedir. Çünkü sıcak yağ ile su temas ettiğinde sıçramalara yol açabilmektedir. Yiyecek sepetini kapasitesi kadar doldurmanız önerilmektedir. Çok fazla yiyecek alan bir Sinbo fritöz, yiyeceklerin tamamını istenilen düzeyde kızartamayabilir. Çok fazla yiyecek yağın sıcaklığını en uygun kızartma seviyesinin altına düşürecektir. Bu da yiyeceklerin normalde olabilecekleri kadar hafif ve gevrek hale gelememelerine sebep olacaktır. Kızartma işlemi bittikten sonra ise kapağı açarak fritöz içerisindeki buharı dışarıya doğru çıkartabilirsiniz. Uygun kullanım ile sağlıklı yemekler yapmaya devam edebilirsiniz. Sinbo fritöz nasıl kullanılır ise o kadar iyi performans gösterecektir. Temiz ve dikkatli bir kullanım sonucu fritözünüz ile mutfakta keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sinbo Fritöz ile Büyük Aile Sofraları

Sinbo Fritöz ile Büyük Aile Sofraları

Doğru bir kullanım ile fritözünüzü uzun süre kullanabilirsiniz. En etkin ve verimli şekilde bir Sinbo fritöz kullanmak istiyorsanız kullanma kılavuzunu iyi okumanız gerekmektedir. Farklı çeşitlerde yiyecek kızartacaksanız öncelikle düşük ısı isteyen gıdadan başlamanız yararınıza olacaktır. Çünkü makine düşük ısı ile bir antrenman yaparak, ardından gelecek yüksek ısı isteyen gıdaya karşı kendini daha iyi hazırlayacaktır. Sinbo kızartma makinesi ile aynı gıdayı tekrar tekrar kızartacaksanız, aralarda 3-5 dakika kadar beklemeniz önerilmektedir. Eğer yarı pişmiş bir yiyeceği tekrar kızartacaksanız bu iş için daha yüksek bir yağ sıcaklığı gerekmektedir. Yüksek sıcaklık istediği kadar az bir süre de kızarması için yeterli olacaktır. Sinbo fritöz kullananlar, kızartma işlemi sırasında oldukça dikkatli olmalıdır. Yiyecek sepetini yavaşça hazneye yerleştirerek, yağa su gelmesini engellemeleri gerekmektedir. Bir diğer nokta da yiyecek sepetini çok fazla doldurmamak gerektiğidir. Yarı seviyeyi geçmeyecek şekilde sepete gıda yüklemesi yapılabilmektedir. Zaten fritöz Sinbo içerisini ne kadar fazla yiyecek ile doldurursanız, kızarması da bir o kadar zor ve uzun olacaktır. Fazla gıda kızartma yağının soğuyarak sıcaklıktan uzaklaşmasına sebep olmaktadır. Dolayısıyla kızartmanın çok istenilen kıvama gelememesine sebep olmaktadır. Sinbo fritöz modelleri temizlenmeden önce ise ısı ayar düğmesinin kapalı konumda olması gerekmektedir. Cihazın yağı ve kendisi tamamen soğumadan makineyi su ile buluşturmamalısınız. Kızartma sepetini ılık ve deterjanlı bir su yardımı ile yıkayıp, durulayabilirsiniz. Sepeti bulaşık makinesi içerisinde yıkamamanız önerilmektedir. Ama filtreyi çıkardıktan sonra fritöz kapağı makinede yıkanabilmektedir. Sinbo mini fritöz de dahil olmak üzere tüm modellerin dış yüzünü nemli ve sabunlu bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Kimyasal ve aşındırıcı temizlik maddeleri kullanmamanız gerekmektedir. Sinbo fritöz, kullanıldıktan ve temizlendikten sonra kapağı kapalı bir şekilde muhafaza edilmelidir. Düz, kuru ve serin bir ortamda fritözünüzü muhafaza edebilirsiniz. Ergonomik yapısı ile dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Sinbo fritöz fiyatları her kesime ve her bütçeye hitap etmektedir. Model ve çeşitler arasından size fayda sağlayacak bir fritöz seçebilirsiniz. Pratik ve çok yönlü kullanımı sayesinde mutfakta zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak fonksiyonlu fritözler Sinbo’da bulabilirsiniz.