TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Söz & Nişan

için 9,164 sonuç bulundu.

Söz & Nişan

Söz ve nişan törenlerine özel olarak tasarlanan çeşitli aksesuar ve eşyalar benzersiz bir gün geçirmenizde destek sağlar. Söz ve nişan gününe özel nişan tepsisi, yüzük yükselticisi, damat kahve fincanı, çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu çiçekli süsler, uçan balonlar, kurutulmuş güller, kahve fincan seti ve benzeri birçok aksesuar, araç gereçler bulunur. Söz ve nişan törenlerinde kullanılan damat ve gelin bohçası gibi giyim eşyalarını ve diğer aksesuarları bu kategoride bulabileceksiniz.

Söz Nişan Bohçalarında Neler Var?

Söz Nişan Bohçalarında Neler Var?

Söz ve nişan törenlerinde çiftlerin birbirine hediye ettikleri gelin ve damat bohçalarında birbirinden farklı modeller bulunur. Eş adayınızın zevkine en uygun olan bohça takımını alarak onun hangi tür kıyafet sevdiğini bildiğinizi ona gösterebilirsiniz. Gelin adaylarının damada hediye ettiği erkek iç giyim bohça takımının içeriğinde pijama takımı, atlet, boxer, külot, çorap gibi giyim eşyaları bulunur. Damatlara özel hazırlanan diğer bohça çeşidinde de gömlek, deri kemer, kravat, mendil, kalem ve çorap modelleri bulunur. Bu takımlarda çeşitli renk seçeneklerini bulabileceksiniz. Damat terliği almak istediğinizde de düz model, ekose ve çizgili modellerden yararlanabilirsiniz. Deri terlikler de damatlar için en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Gelin adaylarına özel bohça setlerinde kadın gecelik takımı, pijama ve şort takımı ve sütyen takımı bulunur. Gelin çeyiz seti almak istediğinizde çeşitli renk ve beden ölçülerinde modeller bulabileceksiniz.

Söz & Nişan Tepsi Modelleri

Söz & Nişan Tepsi Modelleri

Gelin ve damat adaylarının yüzük takma merasimlerinde kullanılan aksesuarlarda şık seçimler yapabileceğiniz geniş model seçenekleri bulunur. Söz ve nişan tepsilerinde supla modelleri sıklıkla kullanılır. Supla, tepsinin alt zeminini oluşturan ve çeşitli desenlerle metal, çelik gibi malzemelerden yapılan altlığa denir. Gümüş renk nişan tepsisi en çok tercih edilenler arasındadır. Supla nişan söz tepsilerinin kenarlarında inci, çiçek, kurdele süslemeleri kullanılır. Ayrıca üzeri kumaş kaplı olan modeller de bulunur. Genelde söz töreninde damatlara ikram edilen kahvenin sunumunu farklı bir tasarım tepsisinde yapabilirsiniz. Bu tarz damat fincan setinde bir adet kahve fincanı takımı, lokumluk, su bardağı, supla tepsi ve küçük süs aksesuarı bulunur. Damat fincan takımı alırken biraz daha klasik model olsun isterseniz şehzade modelini alabilirsiniz. Bu takımın fincanlarında ve lokumluğunda Osmanlı lale motiflerinin kullanıldığı gümüş kaplama modelleri bulunur. Ayrıca fincanın ağız kısmında bulunan püsküller de farklı bir hava katar. Bu takımı alarak damat adayına özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu modellerin dışında kişisel zevkinize göre bulabileceğiniz pek çok tepsi modeli vardı.

Söz ve Nişan Aksesuarlarında Diğer Seçenekler

Söz ve Nişan Aksesuarlarında Diğer Seçenekler

Eğer söz & nişan tepsinizde kullanmak için yüzük yükselticisini haricen alabilirsiniz. Yüzük yükselticiler iki parça halindedir. Genelde tabanları pleksiden üretilir. Pleksiler plastik camlardır. Yüzüklüklerin dış yüzeyi de çeşitli malzemeler ile kaplanır. Ahşap kaplamalı, ayna kaplamalı, metal kaplamalı gibi modelleri bulunur. Yuvarlak ya da kalpli kalıplarda tasarlanan yüzüklükler tepsi üzerinde kaymadan durur. Yüzük kurdelesi kesmek için makas ihtiyacınız varsa yüzüklük ve makas takımını beraber alabilirsiniz. Genelde metal malzemeden yapılan söz ve nişan makasının üzerinde çeşitli taş ve boncuk süslemeleri bulunur. Makas tercihinizi daha sade modelden yana yapmak isterseniz de gümüş ve altın renkli olan 15 cm’lik metal modelleri tercih edebilirsiniz. Yüzük kurdelesi seçiminizi isminizin yazılı olduğu modellerden yana yapabilirsiniz. Söz ve nişan töreniniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz kategorimizi yakından incelemek için Düğün, Davet, Organizasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Söz ve Nişan Hakkında Püf Noktalar

  • Aynadan yapılan söz ve nişan tepsisi almak istiyor ama kırılır diye korkuyorsanız aynanın yapısına benzeyen pleksi tepsiyi kullanabilirsiniz.
  • Ayna tepsi üzerinde fincanı taşırken zorlanmamak için fincan tabağının altına dantel kağıtlardan koyabilirsiniz.
  • Nişan ya da söz yüzüklerinin takılacağı esnada karıştırılmaması için isimli yüzüklükler kullanabilirsiniz.

Söz ve Nişanlarda Dikkat Edilecekler!

  • Gümüş kaplamalı olan söz & nişan tepsi ve fincanlarını temizlerken kararması için makineye atmayın ve sadece karbonatlı nemli bir bezle silin.
  • Nişan, söz töreninizde takacağınız aksesuarları, kıyafetleri aldıktan sonra seçerseniz uyumsuz görüntü meydana gelmez.
  • Söz ve nişan kıyafetlerinde minimum düzeyde sentetik içeren çoğunlukla pamuk, ipek kumaş ağırlıklı modelleri tercih edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

2K (3)
Abcplus (3)
Akay (1)
Aktuğ (1)
atelier.es (105)
Bondy (1)
Dafne (1)
Dantelux (8)
(1546)
(1)
Ecopia (1)
Evsay (20)
Kzy (1)
Lora Davet (300)
Meşgalem (405)
Mutlu (1)
mutluadım (255)
Osmanlı (1)
Tuvall (1)
Zucace (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(5)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(787)
ve üzeri (1,053)
ve üzeri (1,118)
ve üzeri (1,140)
ve üzeri (1,180)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL