Söz & Nişan

Söz ve nişan için gerekli olan tüm malzemeleri kategorimizden kolayca satın alabilirsiniz. Çalışan biriyseniz ve mağaza mağaza dolaşacak vaktiniz yoksa, kategorimizde ya alan nişan bohçası, nişan elbisesi, nişan tepsisi gibi ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Düğünün ilk adımları arasında isteme ve söz olayları yer alır. Kız isteme ve sözlenme işlerinizin mükemmel gitmesi için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerekecektir. Söz elbisesi ve söz tepsisi, en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Farklı şekillere ve süslere sahip olan söz tepsisi modelleri arasından dilediğiniz rengi ve dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Genelde beyaz ya da pembe renkli olarak tercih edilen söz tepsileri arasından yuvarlak modelleri ya da dikdörtgen modelleri tercih edebilirsiniz.

En az söz tepsiniz kadar isteme kıyafetiniz ve söz kıyafetiniz de çok önemli. Asla unutulmayacak bu özel günde, en güzel elbiseyi seçmeniz gerekmektedir. Yıllar geçtikten sonra fotoğraflarınıza baktığınızda, bu özel günün ne kadar güzel geçtiğini hatırlamanız için her şeyin kusursuz olması gerekmektedir. Söz ve isteme elbisenizin çok abartılı ve çok süslü olmasını istemiyorsanız, sizi güzel gösterecek sade bir elbise modelini tercih edebilirsiniz. Söz elbiseleri ve söz aksesuarları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sözden sonra evliliğin ikinci adımı nişandır. Nişan töreni için birtakım hazırlıklarınızı önceden tamamlamış olmanız gerekmektedir. Nişan töreninin olmazsa olmazları arasında; nişan elbisesi, nişan bohçası, nişan söz tepsisi yer almaktadır. Nişan töreninizde giyeceğiniz nişan elbisenizi dilerseniz kabarık, dilerseniz de düz olarak tercih edebilirsiniz. Tarlatan ile giyilen kabarık nişan elbiseleri ile adeta masallardan çıkmış prenseslere benzeyebilirsiniz. Nişan nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, öncelikle bu işi bilen kişilerden ya da internetten bilgi almanız gerekecektir. Nişan fotoğraflarınız için birtakım nişan aksesuarlarından ve nişan pankartlarından yararlanabilirsiniz. Fotoğraf konseptinde en çok kullanılan aksesuarlar arasında balonlar yer almaktadır. Rengarenk balonlar ile muhteşem nişan fotoğrafları çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte harika pozlar vermek için istediğiniz kelimeleri ya da cümleleri pankart haline getirebilir ve fotoğraf çekiminde kullanabilirsiniz. Nişan elbiseleri, nişan bohçaları ve nişan tepsileri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Söz & Nişan

için 3,565 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

2M (6)
(2)
3K (14)
(4)
(3)
(3)
(1)
Akay (18)
(3)
atelier.es (80)
Bihobim (6)
(1)
Bondy (7)
(2)
(5)
Dantelux (12)
(114)
(51)
Evsay (37)
(1)
(1)
(2)
(5)
(1)
(1)
(3)
(5)
(1)
(1)
(1)
(2)
Tuvall (44)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(429)
ve üzeri (593)
ve üzeri (642)
ve üzeri (655)
ve üzeri (674)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL