Aksesuar

için 4.380 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Aksesuar

Söz ve nişan törenleri ister aile arasında ister dışarda herhangi bir yerde geçekleşsin gelenek haline gelmiş o güne özel aksesuarlar sıklıkla kullanılır. Nedir bu söz ve nişan aksesuarları? Nişan ve söz tepsisi, yüzüklük,yüzük kurdelesi, süsleme araçları, makas gibi aksesuar çeşitleridir.

Söz Nişan Tepsilerinde Tercih Edilen Modeller

Söz Nişan Tepsilerinde Tercih Edilen Modeller

Nişan ve söz törenlerinde kullanılan tepsilerde farklı modeller bulunur. Nişan tepsilerinin zeminleri genelde supla modeldir. Supla; metal, çelik, saman, tahta gibi malzemeler kullanılarak oluşturulan altlıklara denir. Bu zemin altında oluşturulan tepsilerin üst tarafında çeşitli süslemeler yapılır. Sıklıkla tercih edilen tepsi çeşitlerinden birisi metal supla modelleridir. Metalin üzerine monte edilen ayna tepsiye parlak ve aydınlık bir görüntü verir. Bu tepsilerin kenarlarında değişik boncuk, pul, inci işlemeleri bulunur. Dilerseniz tepsinin bir köşesine ufak çiçek buketi de yerleştirebilirsiniz. Nişan ve söz tepsilerinde kumaş kaplamalı pleksi modeller de sıklıkla tercih edilir. Pleksi; bir tür plastik cam anlamına gelir. Dayanıklı yapıda olan bu tepsinin dış yüzeyi çeşitli renklerde kadife kumaşla kaplanabilir. Bu malzemelerle yapılan özel tasarım nişan tepsileri olduğu için kafanızda oluşturduğunuz tepsi modelini de yaptırabilirsiniz.

Nişan ve Söz Tepsilerinde Diğer Model Seçenekleri

Nişan ve Söz Tepsilerinde Diğer Model Seçenekleri

Nişan tepsisinin tamamı kumaş kaplama olsun istemiyorsanız yarısını kumaştan kaplatıp yüzüklerin koyulacağı yeri boş bırakabilirsiniz. Nişan tepsisi spor görünümlü ve sade olsun isterseniz kütükten yapılmış tepsi modellerini tercih edebilirsiniz. Kütük tepsilerin üzerindeki yüzüklük bölümleri de kütükten yapılır. Tercihiniz klasik bir nişan ya da söz tepsisinden yana olacaksa alt zemini ahşap, üst bölümü de pleksi aynadan olanları tercih edebilirsiniz. Gümüş ya da altın rengi kaplamalı olarak alabileceğiniz bu tepsilerde irili ufaklı desen işlemeleri bulunur. İşlemesiz bir tepsi tercih ederseniz üzerinde hareketli bir görüntü yaratmak için ufak çiçek buketi kullanabilirsiniz.Söz nişan tepsilerinde artık gelin ve damadın yazıldığı isimlikler de kullanılmaya başlandı. Özel tasarım olan bu isimlikleri söz ve nişan tepsinizin aynı renginde bulabileceksiniz. Eğer süs ve gösterişi seven biriyseniz tamamı taşlı model olan tepsileri alabilirsiniz.

Diğer Söz ve Nişan Aksesuar Çeşitleri

Diğer Söz ve Nişan Aksesuar Çeşitleri

Söz ya nişan töreninize gelenlere hediye edebileceğiniz şekerlikleri isme özel olarak yaptırabilirsiniz. Gelen misafirlere sunacağınız kolonyanın şişesini süslemeli olarak kullanabilirsiniz. Kolonyası içinde hazır gelen bu şişenin dış yüzeyinde yapay çiçekler ve kurdele kullanılır. Bu süslemeler kolonya sunumunu zorlaştırmaz. Çiçekli kolonya şişesi modeli istemiyorsanız sadece tülden yapılan modelleri de tercih edebilirsiniz. Nişan makas ve yüzüklükleri de genelde tepsiye uygun modellerde seçilir. Yüzüklüklerinize isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Nişan ve söz için hazırlayacağınız bohçalarında kutu ve kumaş modelleri vardır. Gelin bohçasında işleme ve süsler daha yoğunken damatların bohçaları sade modellerden tasarlanarak yapılır. Gelin bohçasında Fransız güpür dantelli olan model en çok tercih edilenler arasındadır. Sade bir bohça için de saten ince kumaştan yapılanları tercih edebilirsiniz. Damat bohçalarında genelde kutu modelli olanlar kullanılır. Damatlık bohça kutusunun açma kapağında smokin görüntüsü olan modeller son zamanlarda en çok tercih edilenler arasındadır. Düğün, davet gibi organizasyonlar için ihtiyacınız olacak diğer ürünlere Düğün, Davet, Organizasyon kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Akay (2)
atelier.es (77)
Dantelux (13)
(850)
(3)
Evsay (21)
Osmanlı (1)
Zucace (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(450)
ve üzeri (580)
ve üzeri (624)
ve üzeri (639)
ve üzeri (663)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL