Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Söz & Nişan Aksesuar

için 926 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Söz ve Nişan Aksesuar

Türkiye’deki geleneklerin başlıcaları arasında söz ve nişan organizasyonları gelir. Bu yüzden söz ve nişan aksesuarları da bu süreçte oldukça önemlidir. Pek çok ürünün kullanıldığı bu etkinliklere genellikle gösterişli bir şekilde hazırlanılmakta ve unutulmaz bir süreç için çaba gösterilmektedir. Söz ve nişan organizasyonları oldukça eğlenceli ve çiftler için farklı organizasyon olmalarına rağmen bu organizasyonların çok fazla aksesuarları ve ürünleri bulunmaktadır. Nişan ve söz tepsisi, masa süsleri, nikâh şekerleri, fincan setleri, yüzükler, yüzük kurdeleleri, ayna isimlik, makas, magnet ya da süsleme araçları gibi ve daha pek çok söz ya da nişan aksesuarları bulunmaktadır. Bu ürünlere ulaşmak için sayfamızı inceleyebilir ve istediğiniz modelleri isteğinize göre temin edebilirsiniz.

 En Çok Tercih Edilen Söz ve Nişan Aksesuarları

En Çok Tercih Edilen Söz ve Nişan Aksesuarları

Söz ve nişan ürünleri bu etkinliklerin daha şık ve daha göz alıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Bu ürünler sayesinde organizasyonlar daha renkli, daha ışıltılı ve daha şık olmakta ve ürünler etkinliklere daha güzel bir hava katmaktadır. Sade bir etkinlik isteyen kimseler de gösterişli bir etkinlik isteyen kimseler de bu aksesuarlara büyük önem göstermektedir. Hem aileler hem de çiftler için unutulmaz bir süreç olan söz ve nişan, aksesuarlar sayesinde daha göz alıcı olabilmektedir. Söz ve nişan ürünleri içerisinde pek çok farklı aksesuar bulunmaktadır. Bunlardan ilki gelin ve damat bohçaları olmaktadır. Bohçaların yanında sandıklar da tercihe göre yer alabilmekte ve şık tasarımlarıyla bohçaları daha da gösterişli hale getirmektedir. Gelin bohçaları işleme ve süs bakımından daha zengin ve daha gösterişli olmaktadır. Pek çok modeli ve işlemesi bulunan bu bohçaların dantelli, işlemeli, simli hatta boncuklu gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bu modellerin yanında beyaz, pudra rengi pek çok farklı renk çeşidi de bulunmaktadır. Damat bohçaları ise gelin bohçalarına göre oldukça sade olmakta ve genellikle ince kumaşlardan yapılmaktadır. Sade olmasına rağmen yine de pek çok farklı modeli bulunan damat bohçaları özellikle kutu modelli olan ürünleri çok sevilmektedir. Sade modellerin yanında smokinli modeller de tercih edilebilmektedir. Diğer aksesuarlardan biri de söz ve nişan yüzüklükleri olmaktadır. Yüzüklükler söz ve nişan etkinliklerinde tepsiyle beraber kullanılmakta ve içerisine yüzük konulmaktadır. Yüzüklüklerinize isimlerinize yazdırmanız mümkün olmaktadır bu sayede diğer ürünlerinin yanında oldukça göz alıcı bir ürün haline gelmektedir. Birbirinden farklı yüzüklük modelleri ve farklı renk seçenekleriyle sayfamızda şimdi sizi beklemektedir. Gösterişli, taşlı ya da sade model seçenekleriyle farklı modelleri olan yüzüklüklerin yanında makas ve kurdeleler de bulunmaktadır. Makaslar da tepsi ve yüzüklük süslerine uygun bir şekilde süslenmekte ve yanlarında söz kurdeleleri de bulunmaktadır. Yüzüklüklerin ebatları farklı olabileceğinden satın almadan önce boyutunu incelemeniz tavsiye edilmektedir. Sayfamızdan bohça ve yüzüklük ürünlerine bir göz atabilirsiniz.

 Söz ve Nişan Ürün Çeşitleri

Söz ve Nişan Ürün Çeşitleri

Söz ve nişan aksesuarlarının favori ürünü söz ve nişan tepsileri olmaktadır. Tepsiler hem sözde hem de nişanda başlıca kullanılan aksesuarlardan biri haline gelmektedir. Söz ve nişan organizasyonun en önemli aksesuarı olan bu tepsilerde tercih edilen modeller oldukça farklılık göstermekte ve birbirinden farklı çeşitleriyle sizleri beklemektedir. Süslü ya da sade tepsi modellerinin yanında sizin de süsleyebileceğiniz ve isteğinize göre şekillendirebileceğiniz tepsi modelleri bulunmaktadır. Tepsi modelleri farklı malzemelerden yapılabilmektedir. Metal, çelik, kütük, saman ya da tahta gibi malzemelerle yapılan ürünler kullanıcı isteklerine göre değişmektedir. Etkinliklerin nerede yapılacağı karar verildikten sonra tepsi modelleri ve malzemeleri de o etkinlik yerine göre seçilmektedir. Ev gibi yerlerde yapılan etkinlikler için bütün tepsi malzemeleri uyum sağlarken ev dışında kır alanı gibi yerlerde yapılan etkinliklerde genellikle uyum gösterilmesi açısından tahta malzemeden yapılmış tepsiler tercih edilmektedir. Kalitesine göre de değişiklik gösteren bu tepsi modelleri süsleme konusunda kullanıcılara oldukça farklı alan tanımaktadır. Kenarlarına değişik işlemeler ya da boncuk gibi ürünler dizilebilirken ayna ya da kumaş kaplamalı tepsilere de sayfamızdan bir göz atabilirsiniz. Çiçek buketi gibi sizin düzenleyebileceğiniz süslemeler de tepsi modelleri arasında yerini almaktadır. Tepsi dışında pleksi denen ürünlere de bakılabilmektedir. Pleksiler, cam olarak geçseler de tepsi gibi kullanılabilecek ürünler olmaktadır. Aynı zamanda pleksi malzemesiyle kendinize özel tepsiler de yaptırmanız mümkün hale gelmektedir. İstediğiniz süse ve modele göre yapılan bu tepsiler, özel günlerinizde sizi yalnız bırakmamakta ve etkinliğin daha şık bir hale gelmesini kolaylaştırmaktadır. Eğer gösterişli bir tepsinin olmasını istiyorsanız tamamen taşlı ya da aynalı modellere de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu tepsilerin yanına günümüzde isimlikler de dâhil olmaktadır. Söz nişan isimlikleri isminize özel seçilip tasarlanmakta ve tepsinizin rengine ya da istediğiniz herhangi bir renge uyum göstermekte ve istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz bir ürün haline gelmektedir. Söz masası aksesuarları arasında gösterilen isimlikler, etkinliklerin daha ışıltılı ve daha gösterişli olmasını isteyen kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Bu özel tasarım isimlikleri de tepsilerin yanında kullanabilmekte ya da masaların üzerinde kullanabilmektedir. İsimlik ve tepsi modelleri fiyatları pek çok farklı markada bulunmakta ve ürünlerin kalitesine, modeline ya da malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Şimdi siz de istediğiniz modelleri görmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Tercihinize Uygun Söz ve Nişan Aksesuarları

Tercihinize Uygun Söz ve Nişan Aksesuarları

En önemli aksesuarlardan biri de söz ve nişan fincan setleri olmaktadır. Set halinde satılan bu kahve takımları genellikle dört parça olup boyutları değişkenlik gösterebilmektedir. Setteki ürünler bir adet damat fincanı, bir adet bardak, lokumluk ve tepsi olmak üzere dört parça halindedir. Süslü ve sade modelleriyle oldukça farklı çeşitleri bulunan bu fincan setleri isteğinize göre şekillenmekte ve istediğiniz gibi süsleyebileceğiniz ürünlerden biri haline gelmektedir. Evinizde kendiniz de süsleyebileceğiniz gibi hazır süslü hallerini de sayfamızdan satın almanız mümkün hale gelmektedir. Renk ve model olarak da oldukça zengin olan fincan setleri altın ya da gümüş renklerinde olabilmektedir. Etkinlikteki diğer aksesuar seçimlerine uygun bir şekilde tasarlayacağınız ya da istediğiniz kahve takımlarını sayfamızdan alabilirsiniz. Söz ve nişan aksesuarları fiyatları yine ürünlere göre değişiklik göstermektedir. İstediğiniz modeli etkinliğinizin temasına uygun bir şekilde seçebilir, gösterişli ya da sade modellerle etkinliğinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Söz ve nişan eşyaları sadece bunlarla kalmamakta aynı zamanda daha pek çok ürün bulunmaktadır. İstediğiniz markanın ürünlerine sayfamızdan ulaşabilir, modellerini inceleyebilme imkânı bulabilirsiniz. Söz ve nişan aksesuarları ile beraber diğer Söz&Nişan ürünlerine yine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.