TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seperatör

için 335 sonuç bulundu.

Seperatör

Ev dekorasyonu için yaratıcı çözümler ararken hem estetik görünüm önem kazanır hem de pratik hedeflerinize hizmet etmesini beklersiniz. Özellikle odalarınızı bölerek aynı oda içinde farklı fonksiyonlara sahip alanlar yaratmak istiyorsanız ya da evinizin durumu bu türden bir uygulama gerektiriyorsa, faydalanabileceğiniz dekoratif aksesuarlar arasında paravan ve seperatör adını verdiğimiz ürünler işinize yarayacaktır. Yalnızca ev dekorasyonu için değil, çoğu zaman ofis dekorasyonu için de yararlanılan ürünler olan seperatör modelleri en uygun seperatör fiyatları ile kategorimizde.

Seperatör Nedir?

Seperatör Nedir?

İngilizcede bir şeyi, başka bir şeyden ayıran obje anlamına gelen seperatör, doğrudan bu şekliyle dilimize girmiştir ve adı tam da işlevini yansıtmaktadır. Seperatör, dar ya da geniş olması fark etmez, ev, ofis, kafe, restoran veya diğer yaşam alanlarında tek bir oda içinde farklı alanlar yaratmaya yarayan dekoratif ve fonksiyonel ürünlerdir. Kullanımı oldukça yaygın olan seperatör çeşitleri sayesinde, örneğin, oturma odanızı aynı anda farklı iki alan barındıracak şekilde düzenleyebilirsiniz. Yine bir örnek vermek gerekirse, seperatör kullanımı sayesinde tek bir odayı hem oturma odası hem de çalışma odası şeklinde kullanabilirsiniz. Seperatör bölme çeşitleri özellikle stüdyo dairelerde çok işe yaramaktadır.

Ahşap Seperatör Modelleri

Ahşap Seperatör Modelleri

Kategorimizde bulabileceğiniz seperatör paravan çeşitleri içinde oldukça şık duran ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunan ürünler kesinlikle ahşap seperatör modelleri olacaktır. Ahşap seperatörler, tek parça olabildiği gibi parçaların bir araya getirilmesiyle uzatılabilen ürünler olduğundan her zaman size uygun bir çözüm sunan kullanışlı ürünlerdir. Dekoratif nitelikleri konusunda ise hiç şüpheniz olmasın. Ahşap malzemeden yapılmış askılı seperatör çeşitleri tavana ve duvara monte edilmeleriyle hem yerden tasarruf etmenizi sağlar hem de dekorasyonunuz için ilgi çekici bir tasarım sunar. Ahşap seperatör ölçüleri ise tek tip olmadığından her alana uyumlu olabilecek bir ürün ve ölçü çeşitliliği vardır.

Ara Bölme Seperatör Çeşitleri

Ara Bölme Seperatör Çeşitleri

Modern ahşap seperatör çeşitlerinin yanı sıra daha genç ve dinamik ve aynı zamanda ekonomik olarak da daha uygun seperatör panel çeşitleri arıyorsanız, rengarenk ara bölme seperatör modellerimize mutlaka göz atmalısınız. Çoğunlukla 10 parçadan oluşan setler halinde satışa sunulan ara bölme seperatör modelleri, birbirlerine kolaylıkla eklenebilen, dayanıklı parçaları sayesinde dilediğiniz zaman söküp takmanıza imkan tanır. Ergonomik ve hafif olmasının yanı sıra şık görünümünü de korumakta olan 10’lu ara bölme seperatör modellerini Decostil, Erbey ve M3 Decomirrors gibi markaların garantili ürünleri arasından hemen satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

100X30 (1)
125X60 (1)
1A sanat (2)
3E Home (1)
3M (1)
Air Hogs (1)
Decostil (1)
(122)
(38)
Erbey (1)
Evevise (1)
Ikea (1)
Jilda (4)
Liar Dekor (125)
Lumexx (1)
UBI (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (58)
ve üzeri (63)
ve üzeri (68)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL