TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Paravan

için 678 sonuç bulundu.

Paravan

Günümüzde evlerimizi daha işlevsel hale getirmek için çeşitli dekorasyon çözümleri bulmakta eskisine oranla daha fazla seçenekle çevriliyiz. Sadece evler değil, bütün diğer kapalı yaşam alanlarımızda odalarımızı daha verimli kullanabilmek için kimi zaman alanları bölmemiz gerekiyor olabilir. Odaları bölme yöntemi özellikle dar alanlarda oldukça işe yarayan bir yöntemdir. Bu türden alanları birbirinden ayırmak için kullandığımız birtakım dekoratif aksesuarlar bulunuyor. Bu aksesuarlardan biri ve en popüleri de adına paravan dediğimiz ürünlerdir.

Paravan Bölmeler ve Stüdyo Daire Dekorasyonu

Paravan Bölmeler ve Stüdyo Daire Dekorasyonu

Modern hayat artık geniş ailelerden ziyade daha tek kişilik yaşamları zorunlu kıldı. Mimari de aslında bu tek kişilik yaşamlara göre gelişir oldu. Stüdyo tipi tek kişilik dairelerin sayıca gün be gün artması bununla ilişkilendirilebilir. Öte yandan, bütün stüdyo daireler her zaman çok fonksiyonel dizayn edilmiyor. Tek odadan oluşan bu dairelerde çoğu zaman alanların ayrılması ihtiyacı hissediliyor. Bu açıdan, paravan bölmeler pratik çözümler sunuyor. Stüdyo dairenizde arkadaşlarınızı ağırlayacağınız kısım ile yatağınızın ve elbiselerinizin bulunduğu kısmı paravan çeşitleri sayesinde ayırabilirsiniz. Bu sayede, tek odalı bir stüdyo dairede sizden başka kişiler olsa dahi, mahremiyetiniz olacaktır. Üstelik bunu birbirinden şık ve dekoratif paravanlar sayesinde yapabilir, dekorasyondan da ödün vermemiş olursunuz.

Ahşap Paravan Modelleri

Ahşap Paravan Modelleri

Kullanımı yalnızca kapalı alanlarla, evlerinizin salonlarıyla ya da stüdyo dairelerle sınırlanamayacak olan ahşap paravan modelleri, bahçe dekorasyonu konusunda da hem estetik hem de fonksiyonel ürünler olarak öne çıkıyor. Katlanabilir, kanatlı modellerinin yanı sıra tek parça modelleri de bulunan ahşap paravan, ahşap yoğunluklu dekorasyon tutkunları için en ideal paravan modelleri arasında yer alıyor. Kategorimizi inceleyerek ulaşabileceğiniz ahşap malzemeden üretilmiş paravan seperatör çeşitleri hem şıklığıyla hem de birbirinden farklı boyut ve tasarımlardaki modelleriyle en uygun ahşap paravan fiyatları sayesinde kapınıza kadar geliyor.

Diğer Dekoratif Paravan Çeşitleri Nelerdir?

Diğer Dekoratif Paravan Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimizde bulabileceğiniz paravan modelleri yalnızca ahşap paravanlar ile sınırlı değil. Farklı malzemelerden üretilen ve birbirinden güzel tasarımlarıyla göz dolduran paravan bölmeler, örneğin, metal de olabiliyor. Modern ve minimalist bir dekorasyondan hoşlananlar için tek renk metal paravan modelleri özellikle uygun ürünler olabilir. Aynı zamanda evinin ya da ofisinin her yanını sanat eserleriyle bezemek isteyenler için canvas paravan çeşitleri muhteşem tercihler olacaktır. Canvas paravanlar, en güzel resimlerin kanvas kumaşa basılması ve bu kanvasların paravan olarak üretilmesinin ardından piyasaya sürülür. Tek kanat, üç kanat, dört kanat gibi farklı boyutları bulunan dekoratif paravanlar, ARTE, Atölye 2E, Canvasfoni gibi markaların sunduğu en avantajlı paravan fiyatları ile sizlerin olacak!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

100X30 (1)
Ack (1)
Arte (7)
(613)
(15)
Giz Home (1)
Misiny (8)
Oledya (1)
PORIO (1)
Raks (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (40)
ve üzeri (44)
ve üzeri (46)
ve üzeri (47)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL