Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mumluk

için 6,663 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz
 • 85,00 TL 44,90 TL
  % 47
  (5)

  DizaynHouse
  %94
 • 120,00 TL 99,84 TL
  % 17
  (45)

  ÖzerdinçAVM
  %100
 • 359,90 TL 159,90 TL
  % 56
  (1)

  saksisulugu
  %97
 • 629,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  515,78 TL

  (1)

  MutfakDünyası
  %100
 • 35,00 TL 20,00 TL
  % 43
  (7)

  pozcuova
  %100
 • 75,00 TL 49,90 TL
  % 33
  (7)

  ErsaHediyelik
  %100
 • 100,00 TL 78,90 TL
  % 21
  (2)

  SumeDecor&Design
  %100
 • 99,00 TL 79,06 TL
  % 20
  (1)

  dedeavize
  %100
 • 69,99 TL 44,99 TL
  % 36
  (9)

  RockerStore
  %100
 • 59,99 TL 49,99 TL
  % 17
  (5)

  Hediye-Bankası
  %100
 • 465,01 TL 365,57 TL
  % 21
  (1)

  Evvehediyelikesya
  %98
 • 249,00 TL 149,00 TL
  % 40
  (3)

  AvantajAdresi
  %90
 • 69,90 TL 64,90 TL
  % 7
  (4)

  CajuArt&Decoration
  %100
 • 49,90 TL
  (1)

  isemsanalmagaza
  %95
 • 145,00 TL 135,00 TL
  % 7
  (5)

  ERDEMTOYS
  %100
 • 69,99 TL 44,99 TL
  % 36

  RockerStore
  %100
 • 100,00 TL 50,00 TL
  % 50

  ProductSmart
  %100
 • 39,99 TL 29,99 TL
  % 25
  (1)

  esafehome
  %100
 • 89,00 TL 48,00 TL
  % 46
  (1)

  MYTVELEKTRONİKAŞ
  %100
 • 89,90 TL 79,90 TL
  % 11
  (35)

  CajuArt&Decoration
  %100

Mumluk

Mumluk modelleri, evlerinde ve açık alanlarda küçük parçalar ile büyük değişimler yapmak isteyenlerin tercih ettiği dekorasyon aksesuarlarının başında geliyor. Kendine has tasarımları ve fonksiyonel kullanımları nedeniyle hem aydınlatma için hem de görsel bir şölen için mumluk kullanabilirsiniz. Dekoratif mumluklar, şamdan modelleri, ferforje ve metal mumluklar, fener mumluklar ve ahşap mumlukların yanı sıra onlarca farklı modelde mumluk bulabilirsiniz. Bu mumluklar farklı modellerde olabileceği gibi farklı renklerde de karşımıza çıkar. Sayfamızda onlarca farklı mumluk modelini bulmanız mümkündür. Modellerin yanı sıra farklı boyutlara sahip olan mumluklar ile de ambiyansı değiştirebilirsiniz. Hem iç mekân dekorlarında hem de dış mekân dekorlarında farklı özelliklere sahip ev ve dekoratif aksesuarlar bulabilirsiniz.

 Mumluk Nedir? Ne İşe Yarar?

Mumluk Nedir? Ne İşe Yarar?

Mumluk, adından da anlaşılacağı gibi bir ya da daha fazla mumu aynı anda koyabileceğiniz ve mumlar için özel olarak üretilmiş olan dekor ürünleridir. Mum, geçmiş zamanlarda yani elektriğin olmadığı zamanlarda gaz lambası gibi ürünlerin yanı sıra aydınlatma amacı ile en çok kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Günümüzde ise aydınlatma görevinin yanı sıra daha çok ev ya da dış mekân dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası olarak görev almaktadır. Günümüzde onlarca farklı renkte, kokuda ve formda mum modeli olduğu gibi bunlara uygun olarak üretilmiş olan mumluk modelleri de bulunmaktadır. Mumluk modellerinin birbirinden farklı ve önemli görevleri vardır. Bunlardan ilki, yanan mumların eriyen kısımlarının yüzeye düşmesini önler. Kullanacağınız mumluk sayesinde mum, sonuna kadar eriyecek ve mumlardan süzülen yağ mumluğun haznesinde birikecektir. Bir diğer ise bulunduğu ortamda dekorasyona kattığı müthiş etkidir. Bir mumluk ve mum sayesinde istediğiniz ortamların atmosferini anında değiştirerek bambaşka bir hava katabilirsiniz. Romantik bir ortam oluşturmak istiyorsanız dekoratif mumluk ve güzel kokulu birkaç adet mum anında bu atmosferi oluşturmanızda size yardımcı olacaktır. Partnerinizle, arkadaşlarınız ya da aile bireyleriniz ile özel bir davet sofrasında buluşacaksanız masaya koyacağınız şık bir şamdan ile masada çok şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Mumluk modelleri hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanım için oldukça uygundur. Kullanacağınız alana göre farklı modellerde mumlukları tercih edebilirsiniz. Evinizin salon dekorasyonunda kullanacağınız bir mumluk modeli ise bahçenizde kullanacağınız bir mumluğun modeli çoğu zaman farklılık gösterecektir. Sayfamızda onlarca farklı malzemeden üretilmiş renk ve şekillerde mumluk çeşitleri bulmanız mümkündür. Bu çeşitlilik arasından mumluğu kullanacağınız ortamı ve yaratmak istediğiniz havayı baz alarak gönlünüze göre bir seçim yapabilirsiniz. Mumluklar sadece kişisel kullanımlar için değil aynı zamanda hediye etmek için de oldukça iyi bir alternatiftir. Arkadaşlarınıza ya da ailenize hem kullanışlı hem de oldukça şık bir mumluk alarak onları mutlu edebilirsiniz. Hediyelik mumluk modellerini inceleyerek sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

 İç Mekân Kullanımına Uygun Mumluk Modelleri

İç Mekân Kullanımına Uygun Mumluk Modelleri

Mumluk modellerinin en çok kullanıldığı alanların başında iç mekanlar geliyor. Ev, kafe, restoran ya da farklı iç mekanlarda mumluk kullanarak hem dekorasyonu güçlendirebilir hem de farklı bir hava katabilirsiniz. Mumlukların en çok karşımıza çıktığı yerlerin başında evler geliyor. Özellikle evlerin salonlarında, oturma odası ya da banyo gibi alanlarda mumluk kullanımı bir hayli yaygındır. İç mekanlarda kullanılabilecek olan pek çok mumluk çeşidi vardır. Bunlar farklı malzemelerden üretilmiş olup birbirinden farklı renk ve şekillerde karşımıza çıkar. Ev içinde en çok kullanılan mumluk modellerinden bir tanesi gümüş mumluk modelleridir. Gümüş mumluklar özellikle gösterişi seven kişilerin salonlarında yer verdiği parçalardan bir tanesidir. Siz de gümüş bir mumluk modeli ile ev dekorasyonunuzu tamamlayarak sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ev içerisinde kullanabileceğiniz bir diğer model ise cam mumluk modelleridir. Cam mumluklar her türlü mobilya ile kolayca kombinlenebilen modellerdir. İster spor görünümlü mobilyalarınız olsun ister daha klasik görünümlü mobilyalarınız olsun cam mumluklar sayesinde ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz. İç mekanlarda kullanıma uygun olan bir diğer model büyük mumluk çeşitleridir. Büyük mumluklar özellikle berjer takımlarının yanında ya da oturma salonunuzun bir köşesine koyulduğu zaman ortamdaki etkinin değişmesine neden olacaktır. İç mekanda kullanacağınız mumluk modellerinde renklerinde etkisi çok büyüktür. Siyah mumluk ve beyaz mumluk modelleri hemen hemen bütün alanlarda kullanılabilen nadir parçaların başında gelir. Bunun yanı sıra gümüş, gold ya da daha farklı renklerde üretilmiş olan mumluk modelleri sayesinde salon ve oturma odalarınızda dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Mumlukların en içinde sıklıkla kullanıldığı bir diğer alan ise banyolardır. Çoğu insan banyo keyfini mum ışığında yaparken stresten arınmak ister. Böyle durumlar için yüzen mumluk modelleri vazgeçilmez bir tercihtir. Küvet ya da jakuzinin içine koyacağınız birkaç adet yüzen mumluk ile kendinizi şımartabileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra ayaklı mumluk modelleri tercih ederek banyonun bir köşesinde mumlarınızı yakabilirsiniz. Mumluk modelleri arasında tercih yaparken ilk olarak kullanım alanını daha sonra bu alanda bulunan diğer dekor ürünlerini göz önünde bulundurmalısınız. Böylece birbirini tamamlayan parçalar kullanarak dekorunuzu oluşturabilirsiniz. Sayfamızdan Karaca mumluk modellerini inceleyebilirsiniz.

 Dış Mekân Kullanımına Uygun Mumluk Modelleri

Dış Mekân Kullanımına Uygun Mumluk Modelleri

Mumluk çeşitleri sadece iç mekanlarda değil dış mekanlarda kullanılmak için üretilmiş olan ürünlere de ev sahipliği yapar. İç mekanlarda kullanabileceğiniz mumluk modellerinin yanı sıra bahçe, balkon ve teras gibi alanlarda kullanabileceğiniz farklı malzemelerden üretilen mumluk modelleri de vardır. Dış mekanlarda kullanabileceğiniz mumluk modellerinin başında elbette fener mumluk modelleri geliyor. Özellikle balkon ve teras gibi alanlarda masaların üstünü ya da kendinize ayırdığınız köşeyi canlandırmak için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bahçenizde eşsiz bir dekorasyon için tamamlayıcı ürün olarak mumları kullanmak istiyorsanız kütük mumluk ya da ahşap mumluk modellerini kullanabilirsiniz. Ahşap ve kütük mumluklar tam da dış mekanlarda kullanılmak için üretilmiş olan harika parçalardır. Üretildiği malzemeler gereği alandan bağımsız değil tam olarak oraya ait gibi duracak olan modellerdir. Özellikle teras ve balkonunuzda kullanabileceğiniz bir diğer model ise ferforje mumluk çeşitleridir. Ferforje mumluklar oldukça şık ürünlerdir. Bulunduğu ortamda tek başına star parça olabilirler. Ferforje mumluklar birbirinden farklı formlarda üretilir. İster fener modelini isterseniz de geometrik desenli modelleri tercih ederek kendi alanınızı oluşturabilirsiniz. Dış mekanlarda kullanılabilen mumluk modelleri genellikle cam hazneye sahiptir. Mumların rüzgâr ya da yağmur gibi hava şartlarında sönmelerini ya da herhangi bir nedenle alevlerin dışarı sıçrayarak yangın çıkarma ihtimalini önlemek açısından önemli bir özelliktir. Siz de özellikle dış mekanlarda kullanmak için mumluk alacağınız zaman bu özelliğe dikkat etmelisiniz. Dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz LED mumluk modelleri hem tehlike arz etmiyor olması hem de birbirinden farklı şekillerde üretilmiş olması nedeniyle yine çok tercih edilen modellerin başında geliyor. LED mumluklar adeta bir mum görüntüsü oluşturarak bulunduğu ortamın atmosferini anında değiştiren bir etkiye sahiptir. Ayrıca gerçek mum ışığı olmadığı için herhangi bir şekilde tehlike oluşturmaz. Farklı renklerde ve desenlerde LED mumluk modellerini bulmanız mümkündür. Bütün bu mumluk modellerini teker teker alabileceğiniz gibi setler halinde de alabilirsiniz. Biev mumluk seçeneklerini de hediye açısından değerlendirebilirsiniz.

 Mumluk ile Dekorasyonunuzu Güçlendirin

Mumluk ile Dekorasyonunuzu Güçlendirin

Mumluklar hayatımızın en önemli dekorasyon parçalarından bir tanesidir. Özellikle yemek masalarının vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Mumluk modelleri farklı ürünlere sahip olan yemek masalarının en gözde tamamlayıcı unsurlarıdır. İster romantik bir yemek masasında kullanacağınız şık bir şamdan olsun isterseniz de bir doğum günü partisi için hazırlanmış olan masaya koyacağınız eğlenceli ve rengarenk mumluk modelleri olsun hepsini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mumluk çeşitleri farklı renklerin yanı sıra farklı malzemelerden de üretilmiştir. Metal, ahşap, kütük, cam ve plastik malzemeler kullanılarak üretilmiş olan onlarca farklı modelde mumluk bulabilirsiniz. Bu mumluklar farklı malzemelerin yanı sıra farklı boyutlarda da üretilir. Büyük mumluk modelleri ile bulunduğunuz ortamda göz alıcı bir köşe yaratabileceğiniz gibi küçük mumluk modelleri ile ufak detaylardan oluşan dokunuşlar yapabilirsiniz. Sıradan mumluk modellerinin yanı sıra daha kişisel kullanımlar için üretilen mumluklar ile odalarınızda kişisel alanlarınızı oluşturabilirsiniz. Özellikle harfli mumluk modelleri ile ister kendi adınızı isterseniz de sevdiklerinizin adını yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Mumlukları kullanabileceğiniz bir diğer alanlar küvetler ya da havuzlardır. Özellikle havuz başı partileri ya da havuz başı düğünlerinde yüzen mumluk modelleri sayesinde havuzu bir su birikintisi olmaktan çıkarıp atmosferin önemli bir parçası haline getirebilirsiniz. Hafif mumluk modelleri olarak da bulabileceğiniz bu modeller sudan etkilenmeyen ve mumun su ile temas etmesini önleyecek yapısı ile hem kullanışlı hem de çok şık bir duruş sergiler. Mumluklar ile birlikte alacağınız LED ışıklar özellikle balkon ve bahçe gibi alanlarda kendinizi dinleyebileceğiniz, sakin bir ortam yaratabilmeniz için oldukça iyi bir ikili olacaktır. Mum ışığının sakinleştirici etkisi ile LED ışıkların minimal aydınlatma sistemleri bir araya geldiğinde harika bir ortamda kendinizi dinleyebilirsiniz. Sayfamızda onlarca farklı modelden oluşan yüzlerce mumluk bulmanız mümkündür. İstediğiniz alanda kullanabileceğiniz bu mumluklar ile ufak dokunuşlar yaparak havalı bir ortam oluşturabilirsiniz.

 Mumluk Fiyatları

Mumluk Fiyatları

Mumluklar günlük hayatımızın vazgeçilmez öğelerinden bir tanesidir. Evlerde, ofislerde, restoranlarda ve bunlara benzer alanlarda sıklıkla kullanılabilen mumluklar önemli bir dekor aracıdır. Mumluk fiyatları mumluğun üretildiği malzemeye, büyüklüğüne ve kaç parçadan oluştuğuna bağlı olarak farklı aralıklarda değişir. Mumluk fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli faktör şüphesiz ki mumluğun üretiminde kullanılan malzemedir. Öyle ki gümüş mumluk çeşitleri ile ahşap mumluk modellerinin aynı fiyatta satılması mümkün değildir. Bununla birlikte yine özellikle bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda kullanılan ferforje mumluk modelleri ile seramik mumluk modellerinin fiyatları farklılık gösterecektir. Bunların yanı sıra mumluk fiyatlarını etkileyen önemli bir diğer faktör mumluğun küçük ya da büyük olmasıdır. Büyük mumluk modelleri her zaman tek başına yeterli olan bir dekor ürünüdür. Bu nedenle bir adet mumluk aldığınız zaman bile ortama kattığı etkiyi görebilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük mumluk modelleri ise harika birer detay olarak karşımıza çıkar. Mumluklar çoğu zaman tek başlarına satıldığı gibi birbirini tamamlayan parçalardan oluşan setler halinde de satılabilir. Set halinde satılan mumluklar genel olarak farklı boyutlarda olup birbirini tamamlayan parçalardır. Sayfamızda yüzlerce mumluk modelini bulmanız mümkündür. Bu mumlukların özelliklerini ve diğer detaylarını sayfalarda bulabileceğiniz gibi mumluklar hakkında yorumları da bulabilirsiniz. Bu yorumlar arasında diğer kullanıcıların deneyimlerini okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sayfamızda sadece mumluk modellerini değil şamdan modelleri de bulmanız mümkündür. Şık sofraların vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olan şamdan fiyatlarını da yine sayfamızda bulabilirsiniz.

Mumluk Nasıl Temizlenir?

Kitap okurken, kahve içerken ya da kendimizle baş başa kalıp müzik dinlediğimiz anlarda atmosferi değiştirmek için çoğu zaman mumlardan yardım alırız. Mumluk kullanımı aslında hayatımızın bir parçasıdır. Sıklıkla kullandığımız mumlukların temizlenmesi de bir o kadar önemlidir. Mumlukların temizlenmesi mumluk modeline göre farklılık gösterir. Gümüş mumlukların temizlenmesi ile ahşap mumlukların temizlenmesi arasında oldukça büyük farklar vardır. Mumlukların temizlenmesinin ilk adımı kenarlarda birikmiş olan mum kalıntılarının temizlenmesidir. Bu mum kalıntıları çoğu zaman sadece elinizi kullanarak kaldırabileceğiniz formda olmaz. Bu noktada ucu sivri olmayan bir bıçak yardımı ile bu kalıntıları temizleyebilirsiniz. Bu işlemin ardından sıcak bu ve sabun yardımı ile bütün mumlukların temizliğini yapabilirsiniz. Mumlukların daima temiz görünmesi kullanım alanlarında hoş görünmeleri açısından da oldukça önemlidir.

Mumluk Nerede Kullanılır?

Mumlukların kullanım alanları oldukça fazladır. Hayatınızın her alanında ve her yerde mumluk kullanabilirsiniz. Mumluklar iç ve dış mekânlarda dekorasyon anlamında en çok kullanılan ürünlerin başında gelir. Bir mumluk ile bir yemek masasına romantik bir hava katabileceğiniz gibi bahçenizde oluşturduğunuz oturma köşesine de sıcak bir hava katabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz farklı mumluk modelleri ile farklı etkiler ortaya çıkarmanız mümkündür. Sizler de birbirinden farklı mumluk modellerini kullanarak bulunduğunuz atmosferi anında değiştirebilirsiniz. Bunu da birbirinden farklı renklerde ve malzemeler kullanılarak oluşturulmuş olan mumluk modelleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mumluk Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mumluk alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak oluşturmak istediğiniz atmosfere bağlı olarak bir mumluk seçimi gerçekleştirmelisiniz. Vintage nesnelerin arasında bir mumluk alacağınız zaman modern parçalar yerine daha vintage tarzda modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle dış mekanlarda mumluk kullanabileceğiniz zaman asılabilir mumluk modellerini tercih edebilirsiniz. Bunlar genellikle fener mumluk modelleridir. Fener mumluk modellerini ister duvara asarak isterseniz de bir yüzeyin üstüne koyarak kullanabilirsiniz. İç mekanlarda kullanacağınız mumlukları seçerken ise özellikle evinizin dekorasyonunu ve mobilyalarınızın tarzını göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu anlamda çok fazla seçeneğiniz olduğu için özellikle renkleri baz alarak seçim yapabilirsiniz. Kontrast renkler ya da zıt renkleri bir araya getirerek şık tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Almak istediğiniz mumlukların üzerinde çeşitli işlemeler ya da farklı detaylar var ise bunların ısıya dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Her şeyin ötesinde alacağınız mumluğu bir dekordan ziyade mum yakarak kullanacağınızı düşünerek dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Son olarak ise özellikle dış mekanlarda kullanacağınız mumluk modellerinin özellikle rüzgarın etkisi ile etrafa ateş saçmaması için dışında bir cam kaplama ya da koruyucu bir bariyerin olmasına dikkat etmelisiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Cam (563)
Ahşap (536)
Metal (458)
Seramik (351)
Beton (258)
Polyester (111)
Ferforje (59)
Porselen (23)
Plastik (19)
Poliresin (17)
Akrilik (9)
Reçine (6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

VİTALE (189)
PORIO (166)
Euro Flora (132)
Lucky Art (71)
1001Hediye (63)
Karaca (46)
dekorsende (44)
The Mia (41)
Mikasa (33)
Limboda (28)
Yargıcı (28)
YaşamHome (26)
100X30 (25)
Evistro (25)
Mum ve muM (25)
Biev (24)
Laldeko (24)
Veramaya (23)
Bahar (21)
Sever (20)
UTYAWOOD (18)
dekorca (16)
2M (15)
Le Atölye (15)
Cemile (13)
Fidex Home (13)
Ikea (13)
Tasarım (13)
Doğa (12)
Evka (12)
Marianna (12)
Giz Home (11)
Canba (10)
Gold Dekor (10)
etiget (10)
1A sanat (9)
Altun (9)
CMK (8)
Ratolye (8)
WANELLİ (8)
Dekor (7)
Furkan (7)
Selim (7)
20X30 (6)
Miamantra (6)
Mixperi (6)
mumcu (6)
3E Home (5)
Anadolia (5)
RON (5)
İyi Uyku (5)
125X60 (4)
Bounty (4)
DecoHome (4)
Decowall (4)
Globy (4)
Kilizman (4)
Misiny (4)
Morİncir (4)
Msdesign (4)
Romans (4)
Bosphorus (3)
CALIVITA (3)
Decostil (3)
HOMECEPT (3)
Nilayen (3)
Ravi (3)
Sunlight (3)
Tictac (3)
Tuval (3)
Zücev (3)
alls (3)
morya (3)
ADAY (2)
Decor (2)
Delux (2)
Fiolas (2)
Funko (2)
HEM (2)
MIEN (2)
Maxmillen (2)
Otantik (2)
PLANIA (2)
10EN (1)
2Y (1)
3M (1)
4S (1)
Abax (1)
Akelsan (1)
Allmode (1)
Bastonlu (1)
Bc Home (1)
CANDOL (1)
D.L. & Co (1)
Defne (1)
DekoAyna (1)
Dekolight (1)
Ege (1)
Etsylight (1)
Eurolight (1)
EviDekor (1)
Flovart (1)
GALAXY (1)
Grafizm (1)
Grootland (1)
Gumush (1)
Güzelev (1)
Hiper (1)
JakaLight (1)
Kzy (1)
LEDAY (1)
Lavin (1)
Mara (1)
Mermerden (1)
Modelüks (1)
MumKutusu (1)
NGZ (1)
NORDHUS (1)
Narin (1)
Nevue (1)
Noowa (1)
Parlane (1)
Petrix (1)
Q Too (1)
RafHome (1)
SNX (1)
Vitale (1)
Woodcraft (1)
ZepHome (1)
İlgi (1)
(3440)
(921)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(208)
ve üzeri (257)
ve üzeri (274)
ve üzeri (280)
ve üzeri (289)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL