TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tuz Lamba

için 1,636 sonuç bulundu.

Tuz Lamba

Doğal yaşam herkesin ihtiyacı ama modern koşuşturmalar ve yepyeni teknolojiler doğallığın önünü büyük ölçüde kesiyor. En azından aydınlatma konusunda şanslısınız çünkü tuz lambaları doğallıklarıyla yanı başınızda.

Tuz Lambası Nedir, Faydaları Nelerdir?

Tuz Lambası Nedir, Faydaları Nelerdir?

Tuz lambası, gerçekten de tuzdan yapılan bir lamba çeşidi. Orijinal tuz lambaları Himalaya tuz lambası olarak bilinir. Himalaya tuzu, pembe Himalaya tuzundan veya kaya tuzundan yapılır. Türkiye’de Himalaya tuz lambaları dışında yerli ve hesaplı bir seçenek olarak Çankırı kaya tuzu lambası bulmanız da mümkün. Tuz lambanın görüntüsü doğal ve şıktır, etrafına loş bir ışık da yayar ama asıl alınma sebebi aydınlatma becerisi değildir. Asıl alınma sebebi tuz lambanın faydaları. Tuz lambasının hava kirliliğini, elektronik cihazlardan kaynaklanan negatif iyonları ve radyasyonu, hatta bazı insanlarda astım, alerji ve diğer hastalık belirtilerini azalttığına inanılır. Sağlık açısından faydaları bilimsel olarak tartışmalı olsa da tuzun nem çekme özelliğine sahip olması bir gerçek. Dolayısıyla iç mekan nemini ve hava kirleticilerini tuz lambasıyla almanız mümkün.

Tuz Lambası Nasıl Kullanılır?

Tuz Lambası Nasıl Kullanılır?

Tuz lambasını kullanmak oldukça kolay. Tuz lambası bir tür masa lambası olduğu için tek yapmanız gereken onu istediğiniz yere yerleştirip fişe takmak. Yerleştireceğiniz yer, evin havasının en kirli olduğu veya en fazla elektronik aletin bulunduğu yer olsa daha iyi. Tuz lambasının faydaları elbette araştırılıyor ama tüm yükü ona bırakmayarak ev bitkilerinden de yardım almanızın hiçbir sakıncası yok. Böylece, kendinize çok daha doğal bir ortam hazırlayabilirsiniz. Tuz lambası yatak odalarında da gece lambası olarak kullanılabilir. Tatlı ve loş ışığı gözünüzü yormaz ve çok daha huzurlu bir şekilde uykuya dalmanızı destekler. Tuz lambası genel aydınlatma için kullanılacak kadar kuvvetli bir ışığa sahip değildir.

Tuz Lambası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tuz Lambası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Doğal tuz lambası faydaları çok çeşitli olsa da tuz lambası zararları yok denecek kadar az. Onlar da tuzun kendisinden kaynaklanan zararlar değil. Lamba açma kapama anahtarının fazla ısınma ihtimali var ama lambayı kullanırken onu sık sık kontrol ederseniz yangın çıkarma riskinin önüne büyük ölçüde geçebilirsiniz. Üstelik, ister Himalaya ister Çankırı olsun, tuz lambası fiyatları da bütçenizi yormayacak düzeylerde. O yüzden, hemen bir tane alıp denemeniz için önünüzde hiçbir engel yok. En fazla dikkatli olmanız gereken husus, lambanın gerçekten tuzdan olması. Tuz benzeri plastik gibi yapay maddeler size görüntüden başka bir şey kazandırmaz. Çankırı Tuz Lamba başta olmak üzere Yaren Tuz Lamba, Tuzlambası, 1001Hediye ve daha birçok lambanın orijinal ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

100X30 (2)
125X60 (1)
1A sanat (22)
20X30 (1)
BY-LAMP (8)
CALIVITA (3)
Dag2 (1)
(1206)
(84)
Eglo (1)
General (1)
Goldx (1)
IŞIK (2)
LokmanAVM (73)
Osram (1)
Sulsalt (10)
Örgün (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (148)
ve üzeri (159)
ve üzeri (163)
ve üzeri (168)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL