TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Abajur

için 5.798 sonuç bulundu.

Abajur

Aksesuarlar bulunduğu ortamın çok daha güzel görünmesini sağlayarak farklı bir hava katmaktadır. Sıklıkla kullanılan aksesuarlardan biri olan aydınlatmalar da görünümü bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Doğru ışıklandırma ile içerisinde bulunulan ortam çok daha farklı şekilde değerlendirilebilir. Abajurlar da bu aydınlatma sisteminin bir parçası ile dekora çokça yardımcı olmaktadır. Abajur dekoratif olarak kullanılıp tarzınızı yansıtmanızı sağlayacaktır. Farklı materyalleri ile bambaşka tarzlar ortaya koyabilirsiniz. Tasarımları ile daima beğenilen modeller daha sade modelleri ile farklı bir tarzı yansıtırken daha şık ve renkli modelleri farklı bir tarz ile bütünleşmektedir. Büyüklük ve küçüklük olarak da çeşitlenmektedir. Abajur çeşitleri değişken olup, birçok modele sahiptir. Kumaş ile üretilen modeller daha spor ve bohem tarzları yansıtırken porselenden üretilen modeller çok daha klasik bir görünüm sunmaktadır. Yalnızca materyal olarak değil kullanılacakları yere göre de farklı modellere ayrışmaktadır ve bu sayede de her oda için farklı modeli tercih edebilirsiniz. Fazladan aydınlatma şansı sunduğu için ortamın çok daha aydınlık görünmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dekor ürünü olduğu için kullanacağınız mekânın tasarımına destek olacaktır. Işıklandırma sisteminin bir parçası olarak hem yere daha yakın kullanıldığı hem de daha görünür ürünler olduğu için dekorasyonda oldukça ilgi çekmektedir. Abajur tasarım farklılıkları ile yatak odalarında, salonda ve banyo gibi çokça alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Böylelikle aldığınız modeli tek bir yerde değil birçok oda ve mekânda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hem ışık saçtığı hem de dekoratif durduğu için diğer aksesuarlara nazaran daha fazla ilgi görmektedir. Farklı tasarımları ve yapıları ile her beğeniye hitap eden modelleri bulunan ürünler ortamı aydınlatmaya devam ediyor.

Tasarımları İle Hayran Bırakan Abajurlar

Tasarımları İle Hayran Bırakan Abajurlar

Abajurlar tasarımları ile kendine hayran bırakan ürünlerden biridir. Dekoratif olarak kullanılan ve çokça amaca hizmet eden modeller birçok farklı ortamda tercih edilebilir. Abajur modern görünümleri ile salonlarda harika bir görüntü sunmaktadır. Salonda hem ayaklı hem de duvara asılı modeller kullanılabilir. Ayaklılar boyut itibariyle ister uzun ister kısa boyutlu olanları, tavan yüksekliğinize göre tercih edebilirsiniz. Kısa boylu ayaklı modeller yere daha yakın olup belirli bir noktayı daha çok aydınlatmaktadır. Burada lamba seçimi yaparken de ister çok parlak ister loş bir aydınlatma tercih ederek oda içerisinde ışık seviyesini belirleyebilirsiniz. Salonda porselen materyalli olanları tercih ederek çok daha modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Porselen abajur eskinin modasını güncele uyarlamaya yardımcı olur. Eskiye yönelimin tüm ürünlerde gözlemlendiği şu dönemlerde porselenler de bu tarzın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlar. Vintage tarzı ile porselen modeller desenli olmaktadır. Farklı renklerin ağırlıkta olduğu desenleri salon dekorasyonunun genel renk düzenine uyum sağlayarak çok daha güzel bir görüntü sunacaktır. Pembe renginin çoğunlukta olduğu bir salon dekorasyonuna sahipseniz alacağınız porselen abajur pembe renkli detayları ile tarzınızı tamamlayacak. Rengârenk görüntüsü ile porselen olanlar tüm renk ve desenlerle uyum sağlayıp çok daha kıymetli parçalar olarak görünmektedir. Aile yadigârı ürünlerle uyum sağlayarak salonlarda bütüncül bir tarz oluşmasına yardımcı olur. Antika görüntüsü ile son derece narin ve nazik duruş sergilemektedir. Porselenin zarafetini harmanlayarak oluşturulan bu modeller klasik dizaynlı salonlarla bütünleşmektedir. Yine salonlarda bambaşka bir tarzı yansıtan abajur siyah rengi ile tamamen sıra dışı. Siyah renktekiler oldukça farklı görünümü ve tarzı ile tüm salonlara uyum sağlamaktadır. Renginin asilliği ile siyah modeller ışığı da oldukça farklı bir şekilde yansıtmaktadır. Daha loş ve bohem bir ortam yaratmak için bu modelleri tercih edebilirisiniz. Özellikle akşam saatlerinde açacağınız siyah olanlar çok daha klâs bir görünüm sunup ağarmış bir aydınlık yaratacaktır. Akşamın karanlığına yaraşır rengi ile salonların ayrılmaz parçalarından biri olan siyah, beyaz ve gri renklerle adeta bir bütün olmaktadır. Bunları yanı sıra çok renkli ürünlerle ve desenli parçalarla da çok uyumlu olacaktır. Aksesuar değişimi yapsanız dahi sabit olarak kullanım imkânı sunar.

Aksesuarların Bütünleyicisi Abajur Takımı Modelleri

Aksesuarların Bütünleyicisi Abajur Takımı Modelleri

Abajurlar aydınlatmanın bir parçası olarak oda içerisindeki ışıklandırmaya yardımcı olmaktadır. Abajur takımı birçok parçadan oluşan aydınlatma sistemi olarak aynı desenli olanların farklı alanlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Avize seti olarak da adlandırılan bu setler abajur ve avizelerden oluşmaktadır. Takımları aynı şekilli farklı parçalardan olmaktadır. Oda içerisinde aydınlatma sisteminin tamamen uyumlu olmasını sağlayan abajur seti genelde 2 abajur ve avizeden oluşmaktadır. Böylelikle hem avize hem de uyum içerisinde olmaktadır. Bu takımlar özellikle yatak odalarında kullanılıp yatak başlarında abajurlar tercih edilirken avize olarak da takımın diğer parçası kullanılmaktadır. Takımlar uyumlu bir aydınlatma sisteminin ilk aşamasıdır. Takım sayesinde odanızda bütüncül ve ahenkli ışıklandırma sistemi oluşturabilirsiniz. Bu modeller yatak başlarında komodin üstünde kullanılıp açıp kapatması çok daha kolay olmaktadır. Abajur set içerisinde bulunan ürünler ile farklı bir eşyaya ihtiyaç duymanda odanın tüm aydınlatmasını yapabilirsiniz. Fazladan ürüne ihtiyaç duyulmaksızın hep abajur hem de avize sahibi olabilirsiniz. Tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken abajur büyük boyutlu olanlar bulunduğu her yeri harika bir şekilde aydınlatmaktadır. Hem dekor olarak hem de ışıklandırma olarak kullanılan bu büyük modeller oldukça dikkat çekmektedir. Bu yüzden hangi alanda kullanırsanız kullanın büyük modeller odanın dizaynına son derece katkı sağlayacaktır. Büyük abajur odanın her yerinden rahatlıkla görünebilir boyutta olduğu için aksesuar olarak bulunduğu ortamda farklı bir hava yaratmaktadır. Koltuk yanında tercih edeceğiniz büyük modeller sayesinde salon hem daha fazla aydınlık ve ışık olacak hem de mobilyalarınızın tamamlayıcısı olacak. Özellikle salonda kullanılan büyük ve ayaklı olanlar geniş tavanlı odaların tam ihtiyacı olan bir dekor ürünüdür. Bunun yanı sıra düşük tavanlı odalarda ise sarkıt bir şekilde kullanılan büyük olanlar tercih edilerek oda içerisine derinlik katılabilir. Büyük seçeneklerin bu şekilde kullanımı odayı çok daha geniş gösterecektir. Yemek masasının yanına koyabileceğiniz büyük bir model çok daha şık görünümlü bir masa elde etmenizi sağlar. Yine kitaplık kısmında kullanacağınız modeller burayı oldukça aydınlatıp daha da dikkat çeker ve özenli görünmesini sağlamaktadır. Porselen olanlar, büyük seçenekler ve çok daha fazlası hem salonda kullanım için uygundur hem de ofis gibi iş yerlerinde de dekor olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Oldukça kullanışlı olan modeller farklı kullanım imkânı yarattığı için her köşede dizaynın bir parçası olmaya aday.

Birbirinden Farklı Ayaklı Abajur Çeşitleri ve Özellikleri

Birbirinden Farklı Ayaklı Abajur Çeşitleri ve Özellikleri

Her daim modası devam eden abajur modelleri yıllar geçse de kullanım imkânı sunmaktadır. Zaman geçtikçe farklı alanlarda kullanım şansı doğuran modeller ile her yer aydınlık oluyor. Öncesinde salonda tercih ettiğiniz bir modeli çalışma odasında da kullanabilir ve dekoru destekleyebilirsiniz. Çokça kullanım imkanı sunduğu için farklı odalarda da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Her zaman tercih edilen ve her odada kullanmak için uygun olan abajur ayaklı modelleri sayesinde her yer aydınlık oluyor. Ayaklı modeller salonda da yatak odasında da ofiste de her yer de kullanmak üzere tercih edilebilir. Böylelikle dekorundan sıkıldığınız modeli farklı bir odada değerlendirme imkânı sizlerin olmaktadır. Geniş kullanım avantajı ile ayaklı seçenekler salonun bir köşesinde çiçekler ve farklı aksesuarlar ile desteklenerek kullanıldığında çok daha farklı bir görünüme kavuşmaktadır. Bunun yanı sıra kütüphane köşesinde kullanacağınız ayaklı olanı bir berjer yanında tercih ederek kendinize okuma alanı yaratabilirsiniz. Cam kenarına koyduğunuz ayaklı model ise dışarıda manzarayı seyrederken çok daha güzel bir görünüm sunacaktır. Hem dekora yardımcı olan hem de farklı köşeler oluşturmaya yardımcı olanlar oldukça avantajlı ürünlerdir. Abajur 3 ayaklı olan modelleri ile yıllar geçse de modası geçmeyen ürünlerdir. Bu sayede ufak tefek değişiklik ile ürünü dönüştürerek senelerce kullanabilirsiniz. Üç ayaklı olanlar için genelde ayak seçimini oda içerisindeki mobilyalar ile uyumlu seçerken başlığını odaya hâkim renk ile bütünleştirebilirsiniz. Çok daha pratik kullanışı ile avantaj sağlayan ayaklı olanların kablolu modelleri ışığı açıp kapatırken kolaylık sağlar. Tek düğmeyle aydınlatmayı çalıştırıp yine tek düğme ile kapatabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarımları ve Kolay Kullanımı İle Dokunmatik Abajurlar

Yenilikçi Tasarımları ve Kolay Kullanımı İle Dokunmatik Abajurlar

Farklı görüntüsü ve yenilikçi tasarımı ile dokunmatik modellerin kullanımı oldukça kolaydır. Saniyeler içerisinde ışığı açıp kapatabileceğiniz sistemi ile kullanımı son derece pratiktir. Dokunmatik olanlar son teknolojik dekor ürünleri olarak bulunduğu ortama farklı bir hava katmaktadır. Kablo ve fişlerle uğraşmandan kullanım imkanı sunar. Böylelikle görünür yerlere özellikle de masa üstlerinde oluşabilecek kablo kalabalığını önler. Görüntüsü ile oldukça beğenilen abajur dokunmatik özelliği ile de çokça tercih edilmektedir. Her şeyin dokunmatik dönüşümde olduğu şu dönemlerde bunların aydınlatma sistemindeki unsuru da dokunmatik abajurlardır. Yatak odasında komodin üzerine koyacağınız dokunmatik olanlar uykunuz geldiği anda kolaylıkla kapatabileceğiniz için son derece pratiktir. Bununla birlikte komodin gibi küçük alanlarda kablo ve fiş gibi görüntüler aksine düz ve karmaşık olmayan bir görüntü sunar. Çalışma masasında da tercih edebileceğiniz dokunmatik olanlar yine görüntüsü ile sade ve şık görünmektedir. Karmaşık bir görüntünün oluşmasını önleyerek çok daha düzenli bir masa oluşturabilirsiniz. Dokunmatik abajur renkli modelleri her odaya ve mekâna uyum sağlayarak çok daha samimi bir ortam oluşmasını sağlar. Sıcak görüntüsü ile beğenilen renkli dokunmatik olanları çocuk odalarında da kullanabilirsiniz. Renkli modeller tek renk veya çok renkli şekilleri ile gökkuşağını andıran bir görünüm yaratmaktadır. Abajur beyaz rengi ile tüm mobilya ve desenlerle ahenk içinde olmaktadır. En kurtarıcı renklerden olan beyaz mobilyaları ve aksesuarları değiştirseniz dahi ürünün her şey ile uyumunun devam etmesini sağlayacaktır. Sıkıldığınızda ve değişiklik istediğinizde beyaz modeller uyumu ile sizlere yardımcı olacak. Siz de abajur ayağı ve şapkasında özgün tasarımları keşfetmek için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

En Hesaplı Abajur Modelleri ve Fırsatları

En Hesaplı Abajur Modelleri ve Fırsatları

Abajurlar farklı birçok modeli ile değişik mekânlarda kullanım imkânı sunan aksesuarlar olarak her daim tercih edilmektedir. Yerini değiştirmek istediğiniz modeli başka bir köşeye uyarlayarak farklı bir alanda da kullanabilirsiniz. Çok amaçlı olan seçenekler kullanımı ile oldukça avantajı ürünlerdir. Yüksek performanslı ürünler sayesinde yıllarca aydınlatma sisteminde kullanabilir ve dekoru zenginleştirebilirsiniz. Abajur yıllar geçse de modası hiçbir zaman sona ermeyen aksesuarlar oldukları ile kazançlı ürünlerdir. Abajur seramik malzeme ile üretilenleri tercih ettiğinizde salonda bambaşka bir köşe yaratabilirsiniz. Eskiyi anımsatan seramik seçenekler yeni ile eskinin birleşiminden oluşmaktadır. Böylelikle antika ürünlerle de kombin yaparak evinizin en güzel köşesinde kullanabilirsiniz. Seramik abajur hediyelik olarak da çokça tercih edilen ürünlerden biridir. Naifliği ve zarafeti ile beğenileri kazanan seramik abajurlar ince düşünülmüş bir hediye olmaktadır. Aydınlatmanın bir parçası olan abajurlar yatak odasında, banyoda, çalışma odasında, ofiste ve her yerde kullanılabilen ürünler olduğu için yer değişimi yaparak daha da farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Aldığınızın modeli başlık değişimi yaparak iskeletinden faydalanıp bambaşka bir görünüme de sokabilirsiniz. Dönüşüm imkanı da sunan bu seçenekler yıllar boyunca sapasağlam kullanılmaktadır. Ufak detaylar ile bambaşka görünümler elde etmek için evinizde ve iş yerinizde tercih edebilirsiniz. Performansı ile çokça avantaj sağlayan abajur fiyatları çok uygun ve hesaplı, sizlerde yüksek performanslı ve kaliteli tasarımlar için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Abajur Nasıl Takılır?

Abajurlar takılırken önce tüm parçalarının eksiksiz olduğundan emin olunması gerekir. Parça eksikliğinden dolayı sağlıklı ve düzgün bir şekilde yapılamayabilir. Abajur takılırken önce ayak ve oturtulacak düzlem yapılarak işe başlanmalıdır. Başlığı takacağınız ayakları ve düzlemi iyice ve doğru bir şekilde birleştirdikten sonra başlığını oluşturmalısınız. Demirli ve başlıklı ise demiri bu başlıktan geçirdikten sonra oluşturduğunuz iskeletin içerisine geçirerek abajuru tamamlayabilirsiniz.

Abajur Nasıl Kurulur?

Abajurların kurulumu modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayaklı abajurlar kurulurken önce ayaklar bir araya getirilerek iskeleti oluşturulmalıdır. Ardından duy sistemi düzgün bir şekilde ayaklarına üzerine oturtulmalıdır. Ayaklı olmayan ve ufak boyutlu abajurlarda ise yine düzgün tutacak sistem bir araya getirilerek işe başlanmalıdır. Duy sistemi monte edildikten sonra lambası da takılarak aydınlatma aşaması tamamlanabilir Son olarak ise şapkasına ait parçalar bir araya getirilmelidir. Başlığının içerisinde yer alan demir parça başlık içerisine geçirilerek sağlam bir yapı elde edildikten sonra yapılan iskeletin üzerine konularak kurulumu tamamlanır.

Abajur Ne İşe Yarar?

Abajurlar aydınlatma sisteminin bir parçası olarak bulunduğu alanın daha ışıl ışıl görünmesini sağlar. Işıklandırma amaçlı kullanımının yanı sıra aksesuar olarak da dekoru tamamlar. Çalışma masası üzerinde kullanılan modeller çok daha aydınlık bir ortamda çalışmayı sağlarken yine yemek masası yakınlarında kullanılan abajurlar daha ferah bir görünüm yaratmaktadır. Hem aydınlatmaya yardımcı olur hem de dekorasyon açısından tercih edilen ürünlerdir. Yatak odasındaki komodin başında yer alan abajurlar gece kitap okunmasını kolaylaştırır ve içeriye loş bir ışık yayar.

Abajur Nerede Kullanılır?

Abajurlar istenilen her alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Buna bağlı olarak farklı modelleri ve özellikleri bulunmaktadır. Genişçe bir salonda aydınlatmaya destek sağlamak ve çok daha aydınlık bir görünüm elde etmek için büyük modeller kullanılabilir. Bunun yanı sıra çocuk odası, yatak odası gibi alanlarda geceyi aydınlatması için yardım alınabilir. Çalıma odasında masa üzerinde kullanıma uygun olan seçeneklerin yanı sıra abajurların ofis ve iş yeri gibi ortamlarda da tercih edilebilen modelleri bulunmaktadır. Çokça kullanım alanı olanlar istenilen yere göre boyut ve model tercihi yapılarak her yerde kullanılabilir.

Abajur Nasıl Temizlenir?

Aydınlatmanın bir parçası olan modeller zamanla kirlenebilir ve tozlanabilir ürünlerdir. Leke oluşumu da olabilen bu ürünler temizlenerek çok daha yüksek verimli ve düzenli bir abajur elde edilebilir. Abajurlar temizlenirken öncelikle şapka kısmı çıkarılmalıdır. abajur şapkası malzemesine göre genelde nemli bir bezle silinerek tozu alınabilir. Abajurun iskeleti ise yine nemli bir bez yardımıyla temizliği tamamen yapılabilir. Temizliğe başlamadan önce tozunu alırsanız hem etrafın kirlenme olasılığı azalır hem de tozlar yapışmaz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Kumaş (734)
Metal (592)
Plastik (66)
Cam (58)
Krom (25)
Aliminyum (16)
Beton (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (30)
100X30 (18)
125X60 (50)
1A sanat (7)
20X30 (12)
2e Ahşap (4)
2M (3)
aadekor (51)
Action (1)
ADAY (1)
alfaled (1)
Alfemo (4)
Apliqa (45)
Ares Led (1)
ARMAPOL (1)
ARTMODA (52)
Aydınev (2)
Babyjem (8)
Bahar (230)
Bdy (18)
Biev (1)
BOUFFEE (3)
Brilliant (4)
Buffer (1)
Casaluce (2)
CASSAMORE (1)
Cata (2)
Cemile (12)
D-Light (30)
DecoHome (2)
Decoor (1)
Decor (2)
DecorLux (3)
DecorTime (3)
Decostil (1)
Dekor (1)
DİA'S (3)
(3115)
(373)
Doğa (2)
Egelight (9)
Eglo (38)
Ekilamp (7)
Esdekor (1)
Evde&Dekor (26)
EVMODU (70)
Evonya (48)
Furkan (2)
GLOBO (2)
Gürbüz (1)
Helios (2)
HEM (1)
Horoz (1)
Ikea (73)
İTHAL (2)
Karaca (1)
Lambadar (6)
Lambajur (1)
LUCEA (3)
Lucky Art (19)
Mezon (2)
Mikasa (4)
Misto Home (46)
modalight (13)
Modelight (27)
MOENA (13)
Mudulight (189)
Mugo (1)
Nisa Luce (12)
nisaluce (11)
Noas (1)
NobbyStar (7)
Oem (1)
Otantik (6)
Otantika (1)
PORIO (25)
PRCS (1)
Prosky (12)
PÜFF (1)
qdec (308)
Ratolye (30)
RON (2)
ShuEv (7)
SimaAvize (1)
Tasarım (36)
The Mia (11)
Tictac (2)
TLT Panel (2)
Trio (1)
U-TEK (8)
UTTERMOST (89)
VEKSAN (3)
VİTALE (24)
WOFI (1)
XL (2)
XX (1)
Yargıcı (19)
ZİTA (1)
Zücev (1)
Zümrüt (1)
Örgün (5)
ÖRGÜN (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(284)
ve üzeri (367)
ve üzeri (402)
ve üzeri (408)
ve üzeri (427)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL