TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Retro Abajur

için 78 sonuç bulundu.

Retro Abajur

İş abajur almaya gelince seçenekleriniz neredeyse sınırsız. Ama dekorasyonunuza uygun bir abajur modeli almaya sıra geldiğinde bu çeşitlilik kafanızı karıştırabilir. Abajur seçerken hem modern hem de klasik evlere yakışabilecek retro abajurlara mutlaka göz atın.

Retro Abajurları Nasıl Tanırız?

Retro Abajurları Nasıl Tanırız?

Retro abajur denildiğinde neyin kastedildiğini anlamak için retro kelimesinin ifade ettiklerine aşina olmak gerekir. Retro, vintage, antik ve nostaljik sıfatlarının hepsi bir şekilde geçmişi anlatır ama aralarında küçük farklar vardır. Antika, gerçekten geçmişten günümüze ulaşan parçalar için kullanılır ve ayrı bir kategoridir. Vintage da eski parçaları kasteder ama çoğunlukla antika kadar eski ve değerli değildir. Retro ise eskilerden ilham alan ama eski olmayan parçaları kapsar. Retro abajurlar da aslında yeni ürünlerdir ama size nostalji hissi yaşatacak tasarımlara, desenlere, malzemelere ve renklere sahiptir. Mesela, 60’lı yıllar retro ürünlerin favorileri arasındadır. Geometrik desenli olan retro tarzı abajurlar modern dekorasyonlara, daha ayrıntılı retro abajurlar klasik dekorasyonlara yakışacaktır.

Retro Abajurların Kullanım Alanı ve Şekli

Retro Abajurların Kullanım Alanı ve Şekli

Retro abajur modelleri bütün dekorasyonlarda kendine yer bulabilir ama ne tür dekorasyona dahil edecekseniz edin dekorasyonun geri kalanıyla uyumlu olmasına özen gösterin. Retro abajur evinizin herhangi bir yerine yakışabilir. Yatak odasında baş ucunuzda da durabilir, holde kendisi gibi retro bir aynayla birlikte şık dresuar takımı oluşturabilir, salonda geçmişten esintiler yaratabilir. Aynı anda bütün abajurlarınızı retro tarzında almanıza gerek yok. Bir odada retro, bir odada modern abajur veya klasik abajur da kullanabilirsiniz. Elinizde abajur ayağı varsa ayrıca retro abajur başlığı alarak kendi abajurunuzu kendiniz de yaratabilirsiniz. Philips pas rengi abajur gibi ummadığınız abajurları da retro tarzına dahil edebilirsiniz.

Retro Abajur Seçerken Dikkat

Retro Abajur Seçerken Dikkat!

Retro abajur seçerken öncelikle retronun hakkını vermesine dikkat edin. Retro, size gerçekten belli bir tarihsel dönemi hatırlatmalı, sizi geçmişte hissettirmeli ama bir yandan da yepyeni ve çağdaş olmalı. Elbette dış görünümün dışında malzeme kalitesini, ihtiyaçlarınızı ve kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Cam abajur çok zarif durur ama azami düzeyde dikkat gerektirir. Ahşap abajur, özellikle de gerçek ahşapsa dayanıklı ve şıktır ama en yüksek abajur fiyatları ondadır. Retro tarzını en iyi yansıtan abajurlar aslında kumaş abajur ve metal abajurdur. Bunlar hem dayanıklıdır hem de ekonomik seçeneklere sahiptir. 1A saat, Lampaluce, I love home, Philips ve daha birçok markanın retro abajur modellerini burada bulabilirsiniz. Tüm aydınlatma çözümleri için ise Aydınlatma kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1A sanat (1)
Arzdizayn (2)
Cemile (1)
(40)
(18)
EVMODU (1)
Lucky Art (2)
Tasarım (1)
The Mia (1)
XL (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (27)
Kumaş (15)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL