TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Abajur

için 775 sonuç bulundu.

Abajur

Abajur modellerinin dekorasyondaki önemi tartışılmaz. Abajurlar kendilerine modernden klasiğe her dekorasyonda yer bulabilir. Fakat çocuk odası dekorasyonunda ve özellikle abajur seçiminde farklı kararlar vermeniz gerekli.

Çocuk Abajurlarının Normal Abajurlardan Farkı

Çocuk Abajurlarının Normal Abajurlardan Farkı

Aydınlatma ürünleri üç aydınlatma aşamasına hizmet eder. Aşamaların birincisi ortam aydınlatması, ikincisi görev aydınlatması, üçüncüsü vurgu aydınlatmasıdır. Abajur görev aydınlatması aşamasına dahildir. Bu, onun belli görevler sırasında geçici bir süreliğine aydınlatma yapmak için kullanıldığı anlamına gelir. Çocuk abajuru da görev aydınlatması için kullanılır. Çocuğunuz ders çalışırken, kitap okurken veya elişi yaparken abajurlardan yararlanabilir. Çocuk abajurlarının yetişkin abajurlarından temel farkı aslında abajur şapkası desenleri ve abajur ayağı şekilleridir. Çocuk odası için abajur modelleri Frozen ve Cars gibi lisanslı çizgi film karakterlerini, futbol takımlarını veya diğer sevimli desenleri içerebilir. Tamamen kaplumbağa, Mickey Mouse ve benzeri şekillerde de olabilir. Sade pastel veya canlı renklerde çocuk abajur modelleri bulmanız da olası.

Çocuk Odası Abajur Dekorasyon Fikirleri

Çocuk Odası Abajur Dekorasyon Fikirleri

Çocuk odası dekorasyonuna abajuru katmak incelik ister. Bir yandan çocuğunuzun isteklerini göz önünde bulundurmalı, bir yandan da genel tarzı bozmamalısınız. Çizgi film karakterleri veya futbol takımları olan abajurlar çocuğunuzun keyifle kullanabileceği abajurlardır ama bunları genel dekorasyona uydurmakta zorlanabilirsiniz. Direkt sevimli bir şekilde olan abajur veya masa lambası modellerini de düşünebilirsiniz. Bunlar biblo gibi de duracağı için odada farklı bir hava yaratmanıza yardımcı olur. Bazı plastik veya kumaş abajur modelleri çocuğunuzun kendi tasarımını yapmasına imkan verir. Böylece dekorasyon kaygısını bir yana bırakıp çocuğunuzun yaratıcılığını ortaya çıkarabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de şık bir aydınlatma ürünü arıyorsanız abajurlara benzeyen çalışma masa lambası modellerine de göz atmanızı öneririz.

Çocuk Abajuru Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuk Abajuru Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuk abajuru seçerken kendi isteklerinize fazla kapılmamalı ama bir yandan da gözünüzün aşırı renk ve desenle fazla boyanmamasına dikkat etmelisiniz. Plastik ve kumaş abajur fiyatları oldukça ekonomiktir ama lisanslı ürünlerde fiyat ürünün kalitesinden bağımsız olarak yüksek olabilir. Metal, krom ve alüminyum abajurlar genelde en sağlamlarıdır, dolayısıyla bebek odası ve çocuk odası için uzun soluklu seçimler olmaya adaydır. Ayrıca, abajur başlığı ve abajur ayağı değiştirilebilen modeller sayesinde abajuru tamamen yenilemeden çocuğunuzun sıkılmasını önleyecek değişiklikler ve yenilemeler yapmanızı da sağlar. Philips abajur ve IKEA çalışma masası lambasının başı çektiği kategoride Tekay Aydınlatma, Onay Avize, Nisa Luce, Disney ve daha birçok markanın çocuk abajur çeşitlerini bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

ARTMODA (3)
Biev (1)
CİCİ (500)
D-Light (3)
DİSNEY (2)
(63)
(8)
Egelight (12)
Halı Vagonu (138)
Modelight (3)
Nisa Luce (2)
nisaluce (6)
Philips (2)
YKC (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Kumaş (664)
Metal (17)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (24)
ve üzeri (26)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL