Kategoriler

Ayak Malzemesi

(882)
(446)
(185)
(24)
(23)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Başlık Malzemesi

(1013)
(340)
(117)
(57)
(32)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Duy Tipi

(1432)
(307)
(27)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(752)
(251)
(121)
(111)
(80)
(47)
(47)
(40)
(25)
(22)
(20)
(13)
(8)
(6)
(5)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (134)
4 yıldız ve üzeri (218)
3 yıldız ve üzeri (245)
2 yıldız ve üzeri (259)
1 yıldız ve üzeri (269)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lambader & Köşe Aydınlatmaları

için 2.995 sonuç bulundu.

Lambader ve Köşe Aydınlatmaları

Lambader, odaya aydınlatma anlamında destek sağlayan ve aynı zamanda dekorasyona katılan loş bir aydınlatma ürünüdür. Lambader odanın bir köşesine yerleştirilerek dekorasyona şık bir dokunuş sağlar ve odaya farklı bir hava katar. Ürün, ahşap veya metal ayaklar ve lamba ile ışığın dağıtılması görevini gören lamba gölgesinden oluşuyor. Bu dekoratif aydınlatma çeşitleri ayak sayısı ve gövde tasarımı açısından farklı seçeneklerde bulunuyor. Köşe aydınlatması ise daha kısa boylarda ve tek ayaklı bir lambadır. Lambader abajur değildir; onun yerine odanın loş aydınlatmasını daha yüksekte konumlayan bir alternatiftir. Oda tasarımını büyük oranda değiştirir ve odaya şık bir atmosfer katar. Odanın herhangi bir köşesine konumlanabilir, boyunun yüksek olmasıyla etrafına hafif ve loş bir ışık sağlar. Işığı güçlüdür ancak gölgeliği sayesinde gözleri yormayan bir aydınlatma haline gelir. Ürün okuma köşesi aydınlatması olarak kullanılabilir. Ayrıca her odada kullanılabilir, odanın tasarımına modern bir hava verir.

Lambader ve Köşe Aydınlatması Çeşitleri

Lambader ve Köşe Aydınlatması Çeşitleri

Lambader seçenekleri 3 ayaklı, tek ayaklı ve sarkıt şeklinde çeşitlerden oluşuyor. Alternatifler arasından seçiminizi dekorasyonunuza uyumlu olacak şekilde yapabilirsiniz. Tek ayaklı modeller bir sütun, lamba ve gölgelikten oluşuyor. Lambader çeşitleri arasında bulunan 3 ayaklı modeller 3 adet sütundan destek alan lamba ve gölgeliğe sahiptir. Ahtapot çeşitler ise birden çok lambaya sahip ürün modelidir. Lambader modelleri gölgelik şekli ve rengi ile ayakların yani sütunların rengi ve yapıldığı malzeme açısından farklı iç mekan, oda dekorasyonlarına yönelik olarak çeşitli tasarımları ile bulunuyor. Gölgelik şekli klasik abajur tarzında, koni veya küre şeklinde çeşitli seçeneklerde bulunuyor. Oda dekorasyonunu daha modern ve ferah hale getiren dekoratif aydınlatma, sarkıt şekli ile koltukların üzerinden sarkıtılarak bir okuma köşesi de yapılabilmesini sağlıyor. Ayrıca sahip olduğu lamba göz sağlığına uygun bir ışık verir ve gölgelik ile daha loş bir aydınlatma ortaya çıkar. Lambası genellikle evdeki lambalardan farklı olarak E14 yani ince uçlu olarak bilinen ampullerdendir. Bu sebeple evdeki lambaları ürün için kullanamazsınız. Birden fazla lamba kullanılabilen çeşitleri de alternatifler arasında bulunuyor. Lambader ve köşe aydınlatması çeşitleri tasarımlarıyla dekoratif aydınlatma kategorisine giriyor. Ürünler ev içerisinde aydınlatmaya ihtiyaç duyulan köşelere konumlandırılabilir. Dekorasyonu daha göz alıcı hale getiren küçük tasarım detayları ile lambader şapkası farklı renklerde seçenekleri ile evinizin dekorasyonunu bir dokunuşlu değiştirebilecek şık alternatifler sunuyor. Uzunluğu 1 ila 2 metre aralığında olan farklı seçenekler bulunuyor. Ürünün uzunluğunu dekorasyonunuza ya da yerleştireceğiniz odaya göre seçebilirsiniz. Modern, klasik ve kâğıt gölgelikli çeşitleri arasında gold lambader sade bir dekorasyonu canlandıracak ışıltılı rengi ile göz dolduruyor. Raflı, şamdan ve avize şeklinde çeşitleri de tasarım açısından farklı ve şık alternatifler sunuyor. Raflı modellerin rafına dekoratif eşya veya kitap koyarak değerlendirebilirsiniz. Gold tasarımlı çeşitleri ile ev dekorasyonunuza altın ışıltısı ile canlı bir dokunuş yapabilirsiniz. Seçenekler arasından dekorasyonunuza en uygun ürünü bulmak için sayfamızı inceleyebilir, 1001 Hediye lambader ve köşe aydınlatmaları ürünleri ile dekorasyonunuz için fikir edinebilirsiniz.

Dekorasyon ile Uyumlu Lambader ve Köşe Aydınlatması Seçimi

Dekorasyon ile Uyumlu Lambader ve Köşe Aydınlatması Seçimi

Lambader ve köşe aydınlatması dekoratif aydınlatma ürünleri olduğu için dekorasyonu büyük ölçüde biçimlendiriyor. Bu sebeple dekorasyona uygun ya da dekorasyonu istediğiniz hale getirebileceğiniz köşe lambasını tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Model seçimi ürünü nerede konumlandırmak istediğiniz ile de doğrudan ilgilidir. Bir koltuk üzerini aydınlatmak istiyorsanız sarkıt veya ahtapot modeli tercih edebilirsiniz. Aydınlatmayı koltukların arasına konumlandırmak istiyorsanız 3 ayaklı lambader modelleri ile hoş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Kitaplık veya masayı aydınlatmak için tek ayaklı kısa modelleri veya köşe lambalarını kullanabilirsiniz. Boş bir köşe için uzun ürünler tercih edebilir, tek ayaklı ya da 3 ayaklı çeşitler ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sade bir köşeyi daha canlı hale getirmek için renkli veya ahtapot tasarımlı ürün tercih edebilirsiniz. Dekorasyonunuzda beyaz renkleri ağırlıklı olarak kullandıysanız siyah, gold veya ahşap ayaklı modelleri uyumlu olarak dekorasyona katabilirsiniz. Siyah renk veya ahşap ağırlıklı dekorasyonunuz için gümüş, gold veya beyaz renk metal ayaklı çeşitleri tercih etmeniz daha şık bir görünüm verecektir. Lambader metal ayaklı seçenekleriyle yapacağınız dekorasyonu ağırlıklı olarak beyaz renkli koltuk ve eşyalar ile tamamlayabilirsiniz. Lambader ahşap ayaklı modelleri ile klasik bir dekorasyonun en güzel parçasını tamamlayabilirsiniz. Ayrıca modelin uzunluğu da dekorasyonu etkileyeceği için salonda ve oturma odasında uzun ve orta boy uzunlukta seçenekler tercih edilebilir. Yatak odası veya çocuk odası için seçeceğiniz modelin boyunun orta veya nispeten daha kısa olması hem dekorasyon hem de konforunuz açısından daha uygun olacaktır. Ayrıca yatak odası ve çocuk odası için lambader ve köşe aydınlatması lambasının ışığının kısmen daha zayıf olması ya da gölgeliğinin daha kalın olması uykuya geçişi kolaylaştıran bir detay olacaktır. Lambader dekorasyon için çok tercih edilen bir aydınlatma ürünüdür. Ancak dekorasyonu doğru bir şekilde yapabilmek için ürünün eşyalarınız ile uyumu konusuna dikkat etmelisiniz. Hem renk hem tasarım açısından Avonni lambader ve köşe aydınlatmaları ile her odaya ve her ofise uygun çeşitler bulabilirsiniz.

Lambader ve Köşe Aydınlatması Kullanımı

Lambader ve Köşe Aydınlatması Kullanımı

Lambader ve köşe lambaları elektrikli aydınlatmalardır. Destek veren ayaklar, lamba ve gölgelikten oluşan dekoratif aydınlatma çeşitleridir. Köşe aydınlatması ise ayakları olmayan ya da gövdesi ve ayakları daha kısa olan dekoratif aydınlatma ürünüdür. Bu ürünler alternatif ve dekorasyon amaçlı aydınlatmalardır. Kitap okumak, loş bir aydınlık sağlamak için ya da dekorasyon amacıyla tercih edilebilir. Köşe lambası gece lambası olarak da kullanılabilir. Bu tür aydınlatmalar elektrik kablosu ve açma kapama düğmesi ile çalışır. Farklı modellerin üzerinde açılması için çekme zinciri de bulunabiliyor. Çekme zinciri bulunan modelleri zinciri çekerek ile pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Lambader kurulumu için öncelikle gölgelik kısmının başlığına bir arada bulunan duy ve kablo seti yerleştirilir. Daha sonra ürünün ayakları başlığa takılarak vidalar ile sabitlenir. Ayakları üzerinde konumlandırıldıktan ve sabitlendikten sonra lamba, duy bölümüne yerleştirilebilir. Lamba takıldığında kullanıma hazır hale gelir. Kurulumu bittikten sonra fişini bir prize takabilir ve ardından açma kapama düğmesi ile açabilirsiniz. Ürünün ampulleri genellikle evdeki ampullerden farklıdır. Evde kullanılan lambaların ampulleri E27 türüdür. Dekoratif aydınlatma ürünlerinin ampulleri ise E14 türü ince uçlu ampullerdir o yüzden evde kullandığınız ampuller lambader ampul yerine kullanılamaz. Kurulumunu yaptıktan sonra evin dilediğiniz köşesine taşıyarak aydınlatmanızı dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Tasarımlar arasında ayaklar sabitken baş kısmının yerini farklı konumlayabileceğiniz seçenekleri de bulunuyor. Hareket edebilen modeller oda dekorasyonunda koltuk üzerini ve ofis dekorasyonunda masa üzerini aydınlatacak şekilde dekore edilebilir. Bu modeller ayak bölümü sabitken baş kısmı ayarlanabilen özelliktedir. Ağaç lambader tasarımlarıyla evinize otantik bir hava da katabilirsiniz. Ürün çeşitlerinin cam sarkıt modelleri ise Selçuklu motifleriyle bezenmiştir ve dekore edildiği odaya geleneksel bir atmosfer sağlar. Lambader yeşil renkli modelleri ile odanın dekorasyonuna ferah bir dokunuş yapabilirsiniz. Yeşil rengi bej, beyaz, bebe mavisi gibi tonların ağırlıklı kullanıldığı dekorasyon için tercih edebilirsiniz. Işık ayarı bulunan çeşitler sayesinde aydınlatma seviyesini de ayarlayabilirsiniz. Köşe aydınlatmasını masa veya sehpa arasında kurabilir ve daha sonra fişe takarak kullanabilirsiniz.

Lambader ve Köşe Aydınlatmasını Nasıl Konumlandırabilirsiniz?

Lambader ve Köşe Aydınlatmasını Nasıl Konumlandırabilirsiniz?

Lambader ve köşe aydınlatması her oda için uygun bir şekilde konumlandırılabilir. Odanın tasarımına uygun olarak yerleştirilip dekorasyona şık bir dokunuş yapılabilmesini sağlar. Konumlandırma için öncelikle ürünü hangi odaya yerleştireceğinizi belirlemelisiniz. Oturma odası için koltukların arkası, koltukların arası veya odanın boş bir bölümü konumlandırmak için ideal olabilir. Köşe aydınlatması kullanacaksanız sehpa, komodin veya kitaplık üzerine köşe aydınlatmasını yerleştirerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Çocuk odası için köşe aydınlatmalarını tercih edebilirsiniz. Çocuklarınıza masal okurken ya da onların uyumasını beklerken köşe aydınlatması veya loş ışıktan yararlanabilirsiniz. Çocuk odasında aydınlatmayı komodin üzerine ya da çocuk yatağının yakınlarında bir yerlere konumlandırabilirsiniz. Yatak odasında ise abajur köşe aydınlatması gibi kısa gövdeli aydınlatma seçenekleri kullanılması yerinde olacaktır. Yatak odasında komodin üzerine abajur veya köşe aydınlatması konumlandırabilirsiniz. Yatak odasında komodin bulunmuyorsa yatağın yüksekliğinden biraz daha yüksek gövdeye sahip ürünler kullanılabilir. Yatak odasında yatağın sağ ve sol köşelerinde konumlandırabilirsiniz. Konumlandırma için modelin tasarımı ve oda dekorasyonu ile uyumu da oldukça önemlidir. Odanızda fazla boş alan yoksa koltuk arkasına konumlandırmak daha uygun olabilir. Lambader modern bir dekorasyonda olmazsa olmaz bir parçadır. Odanın aydınlatmasına ek dekoratif amaçlara da sahip bir aydınlatma türü olan lambader, modern ofisler için şık bir tercihtir. Ofis içerisinde çalışma masası arkasına, kenarına veya koltuk arkasına konumlandırabilirsiniz. Evinizin veya ofisinizin boş bir köşesine konumlandıracaksanız ahtapot tipi çoklu lambası olan şapka ya da avize tipi bir ürün tercih ederek canlı bir hava katabilirsiniz. Lambader fiyatları oldukça ekonomiktir ancak fiyatlar modele ve modelin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Alternatif aydınlatma modelleri, modellerin özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamıza göz atarak evinizin dekorasyonuna uygun bir ürünü satın alabilirsiniz.

Lambader ve Köşe Aydınlatması ile Kendinize Özel Bir Köşe Tasarlayın

Lambader ve Köşe Aydınlatması ile Kendinize Özel Bir Köşe Tasarlayın

Dekoratif aydınlatma türüne giren bu ürünler için dekorasyona hoş bir dokunuş sağlar. Aydınlatmanın verdiği loş ışık, boş zamanlarınızı değerlendirmeniz ve rahatlamanız için uygun ortam hazırlamanız için yardımcı olur. Loş ışığın altında kitap okuyabilir, film izleyebilir veya meditasyon yapabilirsiniz. Köşe aydınlatmasını veya lambaderi evde veya ofiste sevdiğiniz bir köşeye konumlandırarak kendiniz için rahatlatıcı ve ferah bir köşe tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız özel köşeye kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtacak bir model ile farklı eşyalar yerleştirerek motivasyon sağlayabilirsiniz. Köşe tasarımında ferah veya vintage renkler tercih ederek dönemin trendlerinden faydalanabilirsiniz. Tek başınıza veya sevdiklerinizle geçirdiğiniz dinlenme anlarını köşe aydınlatması ile daha rahatlatıcı ve daha sakin bir hale getirebilirsiniz. Alternatif aydınlatma seçeneklerini kullanarak evinizde romantik bir atmosfer de sağlayabilir, sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz. Lambader dekor olarak kitaplık, komodin veya masa üzerinde konumlandırılarak farklı dekorasyonlar ile kullanılabilir. Çalışma odanız için motive edici bir dekorasyon tasarlamak için köşe aydınlatması ya da lambader kullanabilirsiniz. Gölgelik kısmı ise farklı tasarımları ile köşenizin dekorasyonu için uygun seçenekler sunuyor. Tasarıma uygun bir model ile ev ve ofis gibi alanlarda modern ve şık bir hava da oluşturabilirsiniz. Açık renkli bir lambader siyah rengin ağırlıklı kullanıldığı bir dekorasyonu daha modern ve daha göz alıcı hale getirebilir. Çeşitli tasarımları ile köşe led aydınlatma seçenekleri ev ve ofisleri dekore ederek motivasyon sağlayabileceğiniz bir görünüm sağlayabilir, dinlenme alanları elde edebilirsiniz. Sayfamızdan LED ampul modellerine de ulaşabilirsiniz. Köşe aydınlatması modelleri gölgelik ve gövde tasarımlarında zarif detaylar kullanılarak üretilmiştir. Köşe aydınlatması modellerinin her evin dekorasyonuna ve her tarza uygun geleneksel, otantik ve modern tasarımlarda farklı seçenekleri bulunuyor. Kaliteli, uyumlu ve göz alıcı bir dekorasyon için köşe aydınlatması seçimi büyük önem arz ediyor. Evinizin ve ofisinizin dekorasyonuna uygun köşe aydınlatma lambaları ve lambader modelleri için sayfamızı inceleyerek fikir sahibi olabilir ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lambader Nasıl Kurulur?

Lambaderin kurulumunu yapmak için ürün ile beraber gelen kablo ve duy seti ürünün başlığına yerleştirilir. Ardından ayakları başlığa takılır ve başlık vida aracılığı ile sabitlenir. Bunun ardından duy kısmına lamba yerleştirilebilir. Lambası yerleştirilen ürün kullanıma hazırdır. Konumlandırılmak istenilen yere taşınılarak yakınlardaki bir prize fişi takılır ve açma kapama düğmesi yardımıyla kullanmaya başlanılabilir.

Lambadere Hangi Ampul Takılır?

Lambaderin ampulü evdeki ampullerden farklıdır. Genellikle evde kullanılan ampuller E27 tipi ampullerdir. Alternatif aydınlatmaların lambası çoğu zaman ince uçlu, E14 tipi lambalardır. Bu sebeple evlerde kullanılan ampuller kullanılamayabilir. Kurulumu tamamlayabilmek için E14 tipi lambaları tercih etmelisiniz. Lamba takmadan önce ürünün kullanım talimatı bulunuyorsa kullanım talimatını okumanız doğru lambayı seçebilmeniz için önem arz ediyor.

Lambader Nerede Kullanılır?

Lambaderin kullanım alanı oldukça fazladır. Evlerde ve ofislerde ya da dekoratif amaç güdülen her yerde kullanılabilir. Kullanım alanlarını belirlerken dekoratif ve estetik açıdan değerlendirerek hayal gücünüz ile istediğiniz hemen her yere yerleştirebilirsiniz. Koltuk arkalarında veya aralarında, komodin, kitaplık veya sehpa üzerine yerleştirilerek aydınlatmaya uygun bulunan her yerde kullanılabilir. Ev ve ofislerde uyumlu veya marjinal bir atmosfer oluşturmanıza da yardımcı olur.

Lambader Ne Renk Olmalı?

Ayak ve gövde rengini oda dekorasyonunuza uyumlu olacak şekilde tercih etmelisiniz. Ürünü kullanacağınız odanın, dekorasyonunda tercih ettiğiniz renkler ağırlıklı olarak koyu ise beyaz gümüş ve gold gibi açık renklerde modeli seçmeniz uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız odanın dekorasyonunda tercih ettiğiniz renkler ağırlıklı olarak açık ise lacivert, siyah ve yeşil gibi koyu renklerde bir ürün tercih etmeniz daha yararlı olacaktır.

Lambader Hangi Ağaçtan Yapılır?

Lambaderin yapılışında modelin rengine ve türüne bağlı olarak gövde ve ayak kısmı için birçok farklı ağaç türü tercih edilebiliyor. Kullanım alanı gereği, kullanılan ağacın estetik, modele uygun bir hava katması açısından farklı modeller farklı ağaç türleri ile üretiliyor. Ürünün yapılışında kullanılan ağaçlar genel olarak koyu renklerde ceviz açık renklerde ise meşe ile yapılmaktadır. Ancak bazı modellerinde ise çam ve zeytin ağaçları da kullanılmaktadır.

Lambader Ne Kadar Elektrik Yakar?

Lambader tercih edeceğiniz modelin gücüne ve kullanım sürenize göre değişmekle birlikte çok fazla elektrik kullanmaz. Ürünü kullandığınızda elektrik faturanızda çok büyük bir değişim olmayacaktır. Özellikle LED köşe aydınlatmaları modelleri daha az elektrik tüketmektedirler.