Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LEGO

için 3,102 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

LEGO

Hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirmeye katkı sağlayan LEGO oyuncakları, her yaş grubuna özel seçenekler sunar. Örneğin 1,5 yaş üstü için uygun olan seriler, daha büyük formlu tehlike arz etmeyecek parçalar içerir. Yetişkinler için üretilen özel serilerdeki LEGO parçaları oldukça küçüktür. Bebekleriniz için zararlı olabilecek bu ürünlerde herhangi bir sorun yaşanmaması için yaşa uygun olan seçeneği seçmeye dikkat etmeniz gerekir. Çocukların yaş grupları için uygun olan modeller, motor gelişimini en az bir anne ve babalar kadar iyi düşünür. Bu modellerde, diğer modellere nazaran daha büyük parçalar kullanılır. LEGO oyuncak çeşitleri aynı zaman da yüksek renk skalası ile renkleri tanımaya, ve hayal gücünün ileriye taşımasına katkı sağlar. +4 yaş için uygun olan ve üretilen modellerin ise renkleri daha canlı ve dikkat çekici şekildedir. Çocukların yeteneğini keşif etmesi, bir şeyi tamamlamanın verdiği mutluluk ile birleşince keyifli etkinlik saatleri ortaya çıkacaktır. Bu oyuncak çeşitleri, ünlü çizgi film karakterleri ve kurgusal kahraman figürleri ile dikkat çekmektedir. +6 yaş için üretilen modellerde ise yaratıcılığa ve çocukların hayal gücüne göre şekillenmeye önem verilmiştir. Genellikle bu oyuncak daha küçük yaş gruplarına hitap eden seçeneklere göre biraz daha komplike olacaktır. Böylelikle 6 yaş üstü çocuklar keyifli vakit geçirirken, sorun çözme yetenekleri de güçlenecektir. +9 yaş için üretilen modellerde ise daha çok pratik zekayı kullanmaya ve gittikçe artan beceriyi sergilemeye yönelik modeller buluşmaktadır. Bu yaş aralığından sonraki tüm modeller ince işçilik gerektiren genç ve yetişkin kişilere uygun olabilecek seçenekleri sunmaktadır. Yeteneğini keşfetmiş ve sabırla iş yapmayı benimsemiş kullanıcılar için üretilmiştir. Satışa sunulan seçeneklerdeki yaş aralığına dikkat ederek kendinize, sevdiklerinize veya çocuklarınıza özel bir seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz.

LEGO Oyuncaklarının Faydaları

LEGO Oyuncaklarının Faydaları

Bu ürünler okullarda tercih listesinin her daim ilk sırasında yer almaktadır. Uzman pedagoglar tarafından da kanıtlanmış olan gerek ruhsal gerek ise gelişim dikkat çekici faydaları bulunmaktadır. LEGO ürünleri çocuğunuzun yaratıcılığı geliştirir. Yetişkinler için de bir hobi seçeneği olarak son derece keyifli ve eğlencelidir. Puzzle seviyor iseniz, bu oyuncakların yetişkinler için özel üretilen ürünlerine göz atabilirsiniz. Sevdiğiniz kurgusal film karakterleri, araba maketleri, sıradışı binalar, ünlü yapıların maketleri ve daha seçebileceğiniz birçok çeşit sizler için üretilmiştir. LEGO Türkiye oyuncak seçenekleri çoğunlukla kurgusal karakterler içerir. Bu doğrultuda LEGO çeşitleri arasından favori karakteriniz ve o karakterin dünyası ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. LEGO oyuncak çeşitlerinden en bilinen LEGO City serisidir. Artık bir efsane haline gelmiş bu LEGO serisi, en çok tercih edilen oyuncakları sizlere sunar. Kendi içinde de birçok kategoriye ayrılan LEGO City ürünü, tasarım olarak birçok çeşidiyle karşınıza çıkar. İçinde insan figürleri de barındıran ürünler, genellikle maket model araçlar, inşa yapılar ve benzeri ürünler barındırır. Modeller sizin ve çocuklarınızın hayal gücü ve yaratıcılığı ile çalışır. Size yardımcı olmak, LEGO yapımı ve tasarımını daha keyifli hale getirmek için kutunun içine bir adet yapım kılavuzu yerleştirilmiştir. Maket araçların çoğunda sportiflik ve şıklık baz alınmıştır. Yol tutuşu üst düzey olan lastikler ve tasarım harikası jantlar ile kız erkek fark etmeksizin, çocuklarınızın beğenisi için üretilmiştir. Ayrıca ürünlerin yapım talimatlarını sadece kutunun içinden çıkan kağıtta değil, akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz LEGO yapım talimatları uygulamasında da bulabilirsiniz.Satın almadan önce ambalaj kutularının üzerinde yer alan yaş aralığını incelemeye özen gösterin. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için gerekli ve mühimdir. Ürünler genelde çok parçadan oluşur. Parça sayısı yaş skalasına göre değişiklik gösterse de 2000 parça ürünler dahi mevcuttur. Yaş aralığı daha küçük olanlar için satışa sunulan seçenekler ortalama 20 parçalıdır. LEGO City ürünleri inşa binaları ile de oldukça ünlüdür. Bunlar inşa aile evlerinden, farklı dizayn yapılara veya lunaparklara kadar birçok modeli bünyesinde barındırır. LEGO oyuncakları, aile evleri ürünlerinde siz ve çocuklarınıza evin sıcaklığını hissettirmeyi kendine hedef belirlemiştir. İçinde küçük ev aletlerine kadar ince detaylar barındıran bu seçeneklerin mutfağı, aile sıcaklığını oyunlarına yansıtır. Oyunlarda aile bireylerini bir araya toplanacağı bir oturma odası bile kurulabilir.

Birbirinden Kaliteli LEGO Çeşitleri

Birbirinden Kaliteli LEGO Çeşitleri

Yapı oyuncakları içinde tüm ihtiyaçlar için hazırlanmış modern bir banyosu, bahçesin de ise gerek yetiştiricilik gerek ise dinlenmek için tasarlanabilecek özel alanlar yaratılmıştır. Çocuğunuz böylelikle talimatlara uygun inşa ettiği yapılarda aile değerlerini oyuncaklarına yansıtabilir. LEGO City bunun gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş birçok yapı ve maket barındıran bir seridir. LEGO markasının bir diğer serisi ise LEGO Friends serisidir. Çocuklarınıza zevk ile arkadaşlık edecek olan bu ürünler, kendi içinde arkadaşlar ve bunların isimleri ile birlikte satılır. Örneğin bu oyuncak karakterlerinin kendine ait evleri ve yaşamları vardır. Sizleri bu dünyaya arkadaşlık etmeniz için davet ederler. Olivia, Mia, Stephanie ve daha birçok karakter çocuklarınızı bekler. LEGO Technic ise sizin hayal gücünüzü harika araçlar ile birleştirir ve harika yapılar ortaya çıkar. Bu araçların en büyük özelliği gerçeğe oldukça yakın olmasıdır. Böyle bir merakı olan geleceğin mühendisleri için harika bir seridir. Ünlü yarış arabalarından havalı kamyonlara, pek meşgul iş makinelerinden yarış uçaklarına birçok ürün çeşidine sahiptir. Yetişkinlerin bile oldukça ilgisini çeken, cinsiyet ayrımı yapmadan herkesin ilgisini çekme potansiyeli olan, araba severlerin favorisi haline gelmiş bir seridir. LEGO araba ürünlerini en küçük ayrıntısına kadar sizin için işler. Bazı modellerinde uzaktan kontrol etmek için bir panel bile bulunmaktadır. Bu serideki tüm araçlar için gerçeğe yakın kesitler denilebilir. Genelde 10 ve 18 yaş arasında değişen yaş skalası ile yetişkinler ve gençlere daha çok hitap eden bir seridir.LEGO Ninja kendi karakterlerini ve kendi alanlarını barındıran bir seridir. Karakterler ’den, kullanılan araçlara, karakter alanlarından, savaş alanlarına birçok opsiyonun olduğu bu seri +8 yaş için üretilmektedir. Ninjago çizgi dizisinden büyük heyecanlar ile izlediğiniz kesitleri canlandırmanızı sağlar. Ninjago hayranlarının büyük bir heves ile satın aldığı bu ürünler yüksek sayıda ki parçaları ile de gerçeğe neredeyse en yakın modeller olarak beğeninize sunulur. Hayal gücünüz de ki savaşın coşkusunu arttırmak adına havalı silahlara sahip karakterler, çizgi dizi de yer alan alanlar ve çizgi dizide ki gibi bire bir üretilen ejderha ile size Ninjago dan bir sahne canlandırır. Ejderha'nın hareketli kanatları, oynayabilen uzuvları ve açılıp kapanır çene yapısı ile kendinizi Ninjago çizgi dizisinde hissetmeniz oldukça olağandır. İsterseniz Zane ile Nindroid arasındaki savaşın yöneticisi olabilirsiniz. Yüksek aksiyonlu düellolar yapabilir bunun için özel ve ergonomik üretilen ürünlerden yardım alabilirsiniz. Element ustaları ile bir araya gelebilir, ninja olmak için gerekli antrenmanların tümünü yapabilirsiniz. Cesur yanınızı konuşturup topaçlı silah kullanabilir, paten giyebilir ve dönen silahların karşısına korkusuzca dikilebilirsiniz.

Eğlenceli LEGO Serileri

Eğlenceli LEGO Serileri

Eğlenceli seriler ile elementler turnuvasındaki büyük ödül olan yeşim kılıcının sahibin kim olacağına karar verebilirsiniz. Deniz Savaşına katılabilir askerlerinizi dizi mızrak, kılıç ve kalkan ile donatabilirsiniz. Kötü adamlar ile savaşabilir ulu galibiyetin sahibi olabilirsiniz. Büyük LEGO Ninja figürlerinden Zane ile tüm güçlerinizi bir edebilir, tüm savaşçılara karşı büyük bir savaş yapabilirsiniz. Kokpitte seyahat edebilir, savaşa en ön safhalardan liderlik edebilirsiniz ama küçük bir tavsiye tırpan, yay ve oklara karşı dikkatli olun. Ninja figürlerini zafere ulaştırabilirsiniz. Siz başrolde hangi sahnede olmak isterseniz o sahne için özel bir LEGO oyuncakları vardır. Kötülüğün kol gezdiği bu dünyaya iyilik değneği çocuklarınızın maharetli parmakları ile gelecektir. Dünyaca ünlü film olan Star Wars için üretilmiş bir seri de bulunmaktadır. LEGO Star Wars serisi, film içinde barınan tüm karakterleri bu seride LEGO oyuncakları olarak işlemiştir. Anakin'den, Jedi’lara, Luke Skywalker'dan, Darth Vader'a birçok karakterin LEGO marka oyuncağı bu ürün serisinde mevcuttur. Kullandıkları araçlar ve silahlar da seri de vardır. Yıldız Savaşlarının başrolünde olmanızı ve hayal gücünüzün uzaya ulaşmasını sağlayan Star Wars serisi, sizi bu oyunun içine dahil eder. Hangi tarafta olursanız olun oyunun hakimiyeti ve galibiyeti sizin ellerinizdedir. Güçlü ölüm yıldızı ile gizli bir göreve çıkabilir. Yardımcınız Obi-Wan Kenobi ile vereceğiniz mücadele de en ön safhalarda yer alabilirsiniz. Ölüm Yıldızı nişancısının yanından gizlice geçerek kurtulmanızın en büyük anahtarı olan çekici ışını devre dışı bırakabilirsiniz. Milenyum şahinine binebilir, Kylo Ren'in mekiği ile yolculuk yapabilirsiniz. Satın alabileceğiniz mini Star Wars figürleri ile oyunun yöneticisi her daim siz olabilirsiniz. Bembeyaz bir yolculuk yapmak, karların arasında kendinden emin bir yolculuk geçirmek için Kar motoruna bile binebilirsiniz. Yapı ustalığınız ile bu seriye kendi hayal gücünüzde yeni roller verip kendi yıldız savaşlarınızı yapabilirsiniz. Bu serilerin tümünde çocuklarınız ve yetişkinlerin sağlığı, motor becerileri ve ehemmiyeti öne çıkmıştır. Hayranı olduğunuz ne var ise bu seriler de bulabilir ve satın alabilirsiniz. Yıllardır küçük büyük herkesin büyük bir heyecanla takip ettiği, savaşlarında, aşklarında , galibiyetlerinde ve hüzünlerinde beraber duygu değişiklikleri yaşadığınız Harry Potter serisi de sizlere sulunur. Yıllardır kahramanca savaşına gerek filmlerden gerek ise kitaplardan şahit olunan Harry Potter, hayranlarının büyük ilgi gösterdiği bir seridir. İçinde Hogwarts binasından, mini Harry Potter figürlerine, Harry Potter filmindeki önemli kesitlerden, ilgi çekici alanlara kadar birçok oyuncak çeşidi mevcuttur.

Lego Harry Potter Serisi

LEGO Harry Potter Serisi

LEGO Harry Potter ve diğer Hogwarts öğrencilerinin bulunduğu mini figür setleri en uygun ve en çok satın alınan ürünlerdendir. İhtiyaç odası, canavar kitap hatta hızır otobüs için bile bir LEGO oyuncağı vardır. Harry Potter'ın sihirli dünyasının en derinlerinde kendinizi bulmak, karakterler ile beraber yasak ormana gitmek, binalar da gezmek mümkün olur. Bununla birlikte bu seride Quiddicth maçına dahi katılabilirsiniz. Hatta hayal gücünüzün sizi bile aşmasını isterseniz sonsuz şöhret ödüllü üç büyücü turnuvasına bile katılma şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik sizin için küçük bir sır, ateş kadehinden kesinlik ile sizin isminiz çıkacak. Satın alacağınız bu seri ile sizi rahatsız eden ruh emicilere patronus yapma imkanı sunuyor. Siz patronusunuzun hangi hayvan olduğunu merak ediyor iseniz bu seriye göz atmak için bir sebep daha buldunuz demektir. Bu savaşta Harry Potter ile mi yoksa Ölüm yiyenler ile mi savaşacaksınız karar vermelisiniz. Hatta hangi bina da olacaksınız buna da karar vermelisiniz. Büyük düşman Lord Voldemort'u parmağınız da oynatabilirsiniz. Tabii bunun için ilk olarak Harry Potter ile hortkuluk arayışına çıkmalısınız. Harry Potter ve takım arkadaşlarına bu serüvende yardım edebilir, büyük düşmanı ve 7 hortkuluğu etkisiz hale getirebilirsiniz. Hortkuluk çok güçlü bir büyüdür. Bu sebep ile parçalanması da bir o kadar zordur. Bu yolda Gryffindor’un kılıcını ve bir Basiliks’in dişini kullanabilirsiniz. Bu yolda kurallarına uygun oynadığınızda eğlenceli bir maceranın sizleri beklediğini göreceksiniz. Eğer Harry Potter hayranı iseniz, bu oyuncaklar mutlaka satın alınacaklar listenizde yer almalıdır. LEGO parçaları birleştikçe serinin içinde kendinizi daha çok bulacak, ortalıkta asası ile dolaşan bir Hogwarts öğrencisi olacaksınız.LEGO serileri, sevdiğiniz bütün kurgusal karakterler ve filmlerin oyuncakları ile koleksiyon yapma imkanını sizlere sunar. LEGO oyunları tamamen size göre şekillenir. Tercih ettiğiniz sahnenin başrolü olabilir veya kendi filminizi yazabilirsiniz. Bu oyuncaklar, yıllardır sizin hayal gücünüze katkıda bulunmak ve sizin hep ön sıralarda ilerlediğinizi görmek için var olur. Doğru yönlendirme ile tamamladığınız ürünler sayesinde eğlenceli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu eğlenceli yolculukta size yoldaşlık edenler hep en sevdikleriniz ve en hayran olduğunuz karakterler olacaktır. LEGO fiyatları, parça sayısına ve oyuncakların çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Ancak tüm oyuncaklar, koleksiyonluk parçalar olarak sizlere uzun yıllar eşlik edecektir.

LEGO’dan Neler Yapılabilir?

LEGO’dan hayal gücü baz alınarak birçok şey yapılabilir. Arabalardan evlere, ünlü yapılardan film sahnelerine birçok seride ve seçenekte ürün mevcuttur. Bunlardan seçebileceğiniz herhangi biri ile istediğinizi yapabilirsiniz.

Küçük LEGOlar ile Neler Yapılabilir?

Küçük LEGOlar ile farklı boyutlarda istenilen ürün yapılabilir. Birleştirerek devasa oyuncaklar, büyük objeler ve minimal ürünler tasarlayabilirsiniz..

Büyük LEGOlar ile Neler Yapılabilir?

Büyük parçalı LEGOlar genellikle ilk oyuncağım olarak geçen bebekler için üretilen setlerde bulunur. Bebeklerin yutamayacağı derecede büyük parçalar ile motor becerileri gelişir ve renk skalası ile temel renk hafızası artar.

LEGO Kaç Yaş İçin Uygundur?

LEGO belirli yaş skalası için farklı ürünler üretir. Parça büyüklükleri ve ürün içeriği yaş aralığı arttıkça farklılık gösterir. Bu sebeple yaş grupların göre uygun bir ürün bulmanız mümkündür.