Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Lego

için 26,364 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Lego

Oyun oynamak Oyun oynamanın çocukların hem bedensel, hem zihinsel hem de duygusal gelişimleri için son derece önemlidir. Çocuk gelişim uzmanları da bu konuya sık sık dikkat çekmektedir. Legolar çocukların elinde kimi zaman bir arabaya kimi zaman da bir uçağa dönüşebiliyor. Ayrıca bu oyuncaklar çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmenin yanı sıra sayı saymayı, toplama ve çıkarma yapmayı, renkleri öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

LEGO Kaç Yaş İçin Uygundur?

LEGO Kaç Yaş İçin Uygundur?

Legolar, farklı yay gruplarının birlikte oynayabileceği ender Çocuk Oyuncakları & Parti ürünlerinden birisidir. Önemli olan çocuğun yaşına uygun lego setleri arasından seçim yapılması. Minikler için büyük bloklar olan ve yutma riski bulunmayan Duplo çeşitlerinin 1,5 ile 5 yaş arasındaki çocuklar tarafından kullanılması söz konusu olabiliyor. Yaşları ilerledikçe daha çok beceri isteyen setler çocuklar tarafından tercih ediliyor. Legoların kutusunun üzerinde hangi yaş üzerindeki çocuklara uygun olduğuna yönelik ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün. Geniş yaş aralığında olan çocuklara hitap eden oyuncak seti, özellikle birden çok çocuklu olan evler için de uygun. Çocukların yıllarca sıkılmadan oynadıkları oyuncaklar arasında bulunan bu oyuncak seti dayanıklı bir yapıya sahip ve bu sayede nesilden nesle aktarılabiliyor. Hayal gücünü zorlayan Ninjago setleri ile birlikte birbirinden heyecanlı maceralar yaşanabiliyor. Birbirinden farklı setlerin bir araya getirilmesi ile koleksiyondaki araç ve karakterlerin sayısının artırılması, kötülere karşı verilen mücadelede daha da güçlenilmesi mümkün. Bunun için tek yapılması gereken, bu oyuncak setlerini satın almak. Bu oyunlar çocukların kendi şehirlerini kurmasına da olanak veriyor. Bu sayede çocukların yaratıcılıklarına destek olunuyor. Tüm bu oyunlarla çocukların yepyeni keşifler yapması ve hayal gücünü geliştirmesi mümkün olabiliyor. Serinin Friends’in sevimli figürleri de çocukların en yakın arkadaşları arasında yer alıyor.

Hem Yaratıcılıkları Hem Hayal Gücü Gelişsin

Hem Yaratıcılıkları Hem Hayal Gücü Gelişsin

Çocukların yaratıcılığının yanı sıra hayal gücünü de geliştiren lego oyuncakları, oyuncaktan çok daha fazlası olarak nitelendiriliyor. Eğlence ile ve yaratıcılığı bir araya getirerek evreni canlandırdığı şeklinde tanıtılan markanın oyuncakları, çocukların hayal gücünü geliştiriyor ve meraklarını artırıyor. Ayrıca markanın oyuncakları bir yandan sistematik yaratıcılığı teşvik ederken bir yandan da bunu destekliyor. Bebekler ve okul öncesi çocuklara hitap eden setlerin, “küçük eller ve büyük hayaller” için yapıldığı vurgulanıyor. Lego’nun dünyasına aşama aşama girmek mümkün. Öncelikle Duplo ile başlaşıp ardından Juniors' ile devam edilebiliyor. Lego’da Star Wars’ın epik savaşlarının tetrar canlandırılması mümkün. Lego’nun dünyasında bir anda geçmiş dönemlere giderek kovboy olurken bir anda da kendisini gelecekteki yıldız savaşının içinde görebilirsiniz. Örneğin masal kahramanıyken bir anda pilot olmanız da söz konusu. Markanın adı, Danca “İyi oyna” anlamına gelen lsquo;LegGodt’ cümlesinin kısaltmasından geliyor. Markanın oyuncak setleri çocuklara eğitici ve eğlendirici oyuncaklar sunuyor. Birbirinden farklı büyüklük ve şekillerdeki parçaların birbirleriyle ile birleşerek farklı şekillere ve araçlara dönüştüğü bu oyuncaklar, çocuğunuzun gelişimine sağlan en eğlenceli oyuncakların arasındadır. Set içinde yer alan parçalarla farklı şekiller oluşturarak çocukların oyun oynarken hayal dünyasının gelişmesini sağlar. Kendi içinde birçok farklı gruba ayrılan lego oyuncak tasarımları, çocukların yanı sıra gençlerin ve yetişkinlerle ileri yaş grupları için üretilmiş olanları da vardır. Bu sayede oyuncağın tasarlanması zorlaşarak koleksiyona uygun modeller geliştirilir. Her yaş grubuna göre farklı sınıflara ayrılan modeller, çıkarıp takılabilen çeşitli boyutlara sahip parçalardan meydana gelir. Çocuklara ilk başlarda yaşlarına uygun büyük parçalı renkli modelleri seçildiğinde renkli parçaların çocuğun ilgisini çektiğini göreceksiniz. Çocuk büyüdükçe Lego’ları takma ve çıkarma ile doğru parçayı bulma yetenekleri artmakta, böylece çözüm yolları geliştirmektedir.

Temalı Lego Çeşitleri Çocukları Mutlu Ediyor

Temalı Lego Çeşitleri Çocukları Mutlu Ediyor

Eğitici setlerden meydana gelen Lego oyunları, çocukların ilgi alanındadır. Çocukların bu oyuncak setini istemesi durumunda kabul edilmeli ve onlarla hoş bir vakit geçirmek için markanın tasarımı olan bu oyuncak seçilmelidir. Büyüyen çocukların merak alanları da gelişir ve markanın temalı modelleri ilgisini daha çok çeker. Her çocuğun kendi yaşına uygun bir modeli bulması mümkündür. Lego fiyatları sanıldığı gibi ok yüksek değildir. Oyuncağı armağan edeceğiniz kişinin yaşı ve özel zevkleri bilindiğinde, bu setlerle çok mutlu etme imkanını elde edebilirsiniz. Lego’nun fiyatları, modelin büyüklüğüne, parça sayısına ve ürün çeşidine bağlı olarak değişir. Bu değişkenlik olsa da her tür setin cazip koşullarda satın alınması mümkündür. Marka oyuncaklarındaki renkli tasarımlarıyla dikkat çeken çıkan bu setlerde tatilde aktiviteler sunuyor. Tek yapılması gereken çocuk için bu oyuncak setinin satın alınması. Özellikle erke çocukların dikkatini lego arabalar çekiyor. Birbirinden farklı renklerle tasarlanan bu arabalar çocukların gelişimine de katkı sağlıyor. Arabanın oyuncaklarla tasarlanması, erkek çocuklar için son derece önemli. Marka da bu önemi bildiği için çocukların farklı el becerisi kazanması için birbirinden özel oyuncakları piyasaya sunuyor. Markanın tüm oyuncak tasarımları, bir yandan çocukların mutlu saatler geçirmelerini sağlamak, diğer yanda da çocukların beyinlerindeki yaratıcılık kısmını geliştirerek ileride çok daha duyarlı bir birey olmasını sağlamak. Ana hedef olarak kendisine bu misyonu yükleyen markanın farklı zamanlarda çocuklara yönelik aktiviteleri de oluyor. Bu aktiviteler de çocukların gelişimine katkı sağlıyor. Marka, yüklendiği misyonu ile dünyanın hemen her ülkesinde çocuklara destek veriyor. Lego & Puzzle kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (12)
4M (7)
Akar (74)
Ausini (160)
Baby Toys (1)
Babycom (8)
Banbao (8)
Barbie (1)
Bemi Toys (1)
Birlik (21)
Can (2)
CC Oyuncak (35)
Chicco (2)
Clementoni (47)
CLICKS (1)
Cubic Fun (3)
Debbi (3)
Dede (528)
Disney (2)
Diytoy (7)
(3912)
Dolu (15)
EFG (1)
Eko (1)
Enhoştoys (11)
Falcon (1)
FO (65)
Frozen (15)
Furkan Toys (130)
Güçlü (2)
Hama (6)
Hasbro (6)
HiQ Toys (7)
K'nex (32)
K-nex (4)
Kanz (5)
Kawai (6)
KING KIDS (7)
KS Games (10)
Lego (8504)
Logon (1)
Magformers (27)
Marvel (1)
Mattel (3)
Meccano (1)
Mega Bloks (69)
Miniland (3)
Noris (1)
Pilsan (78)
Playmobil (6)
PlayWood (2)
Plus-Plus (1)
Revell (4)
Samatlı (40)
Sunman (95)
Toys Home (1)
Toystoys (2)
UniCare (1)
Vardem (5)
Woodoy (3)
Zoob (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(4553)
(995)
(571)
(534)
(109)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (8180)
Erkek (389)
Kız (132)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(938)
ve üzeri (1,214)
ve üzeri (1,304)
ve üzeri (1,335)
ve üzeri (1,377)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL