TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uçurtma

için 183 sonuç bulundu.

Uçurtma

Uçurtma çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çeken bir oyuncak çeşididir. Ebeveynler ve çocukların birlikte yapabilecekleri en güzel aktivitelerden biri olan uçurtma uçurma pek çok etkinliğe göre oldukça uygun maliyetlidir de. Kategorimizde pek çok farklu uçurtma çeşidi bulabilir ve bu uçurtmalarla çocuğunuzla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Uçurtma ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Uçurtma ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Uçurtma; genellikle üzeri renkli kağıtlarla ya da bezle kaplanmış ve hafif çıtalar kullanılarak yapılan çokgen biçimindeki bir gövde ve süslü bir kuyruktan oluşan, sicimle bağlanarak ve rüzgardan destek alınarak uçurulan bir tür oyuncak çeşididir. Genel uçurtma tanımı bu olsa da farklı uçurtma çeşitleri bulunmaktadır. Üç çıtalı (altıgen) uçurtma, iki çıtalı kuyruksuz (baklava biçimli) uçurtma ve kutu uçurtmalar farklı uçurtma çeşitlerinden bazılarıdır. Tek düzlemi bulunan uçurtma çeşitlerinden dengeyi kuyruk sağlamaktadır. Özellikle bu tip uçurtmalarda kuyruk bulunması oldukça önemlidir. Çünkü kuyruk havaya direnç gösterme işlevine sahiptir. Ancak uçurtmanın denge düzeneği uygun bir şekilde düzenlenmişse uçurtmalar kuyruksuz da uçabilir. Uçurtmalar rüzgarda havalanır, yönünü rüzgar ve uçurtmanın ipini elinde tutan kişi ayarlar.

Uçurtma Modelleri

Uçurtma Modelleri

En sevilen uçurtma modelleri arasında; katlanabilir uçurtmalar, fiber kumaştan üretilmiş uçurtmalar ve figürlü uçurtmalar yer almaktadır. Figürlü uçurtmalardan bazıları; uçak şeklinde tasarlanmış uçurtmalar, kartal kuş desenli uçurtmalar, bayraklı ve takım bayrakları desenli uçurtmalar, süper kahraman ve çizgi film karakterleri bulunan uçurtmalardır. Katlanabilir uçurtmaları pikniğe, tatile ya da geziye çıkarken yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Uçurtmalar; çocuklarn el ve göz koordinasyonunu güçlendirmenin yanı sıra yönlendirme kabiliyetinin gelişmesine de yardımcı olur. Bu yüzden çocuğunuza uçurtma uçurmayı öğreterek onun bu becerilerinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Kategorimizde aynı zamanda uçurtma ipi ve ipsiz hazır uçurtmalar da satılmaktadır. Dilerseniz bunlardan alarak uçurtma yapımını çocuğunuzla birlikte tamamlayabilirsiniz.

Uçurtma Fiyatları

Uçurtma Fiyatları

Uçurtma, uygun fiyatlı bahçe ve plaj oyuncakları arasında yer almaktadır. Tatilde, piknikte, bahçenizde ya da denizde çocuğunuzla birlikte uçurtma uçurtmak için yapmanız gereken tek şey çocuğunuzun seveceğini düşündüğünüz bir modeli hemen sipariş etmek. Uçurtma fiyatları genel olarak uçurtmanın malzemesine, büyüklüğüne ve markasına göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her zevke ve her bütçeye uygun uçurtma modeli bulunmaktadır. Uçurtma markalarından bazıları ise; Disney, Frozen, Pulpy, Sunman gibi markalardır. Bu markaların ve daha fazlasının uçurtma modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Uçurtmaların yanı sıra; bahçe oyun seti, salıncak, kaydırak, tahterevalli, topi frizbi, yoyo gibi bahçe ve plaj oyuncaklarını da incelemek isterseniz Bahçe & Plaj Oyuncağı kategorimize göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (1)
Art Craft (1)
AVPPARK (2)
(85)
DJECO (3)
Frozen (1)
Spiderman (2)
Sunman (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (45)
Kız (6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(18)
(9)
(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (52)
ve üzeri (66)
ve üzeri (75)
ve üzeri (83)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL