Oyun Çadırı

için 1,626 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oyun Çadırı

Tıpkı yetişkinler için üretilen kamp çadırları gibi çocuklar için üretilmiş olan kamp çadırları da vardır. Çocuk kamp çadırlarının dış tasarımı Disney karakterlerinin resimleriyle süslenerek eğlenceli hale getirilmiştir. Çocuk oyun çadırı olarak da bilinen bu çadırların boyutu yetişkin kamp çadırlarına göre daha küçüktür. Çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirebilmesi ve doyasıya eğlenmesi için evinize veya bahçenize kamp çadırı alabilirsiniz. Kamp çadırları, dışarda veya içeride kullanım için uygundur. Üstelik çocuklar yer ile temas etmesin diye çadırların tabanında branda bulunur. Su geçirmez kamp çadırlarının geniş iç hacmi sayesinde çocuğunuz arkadaşlarını da çadırının içinde ağırlayabilecek, birlikte oyunlar kurabilecek ve uzun süre vaktini oynayarak değerlendirebilecek.

Kız çocukları için Sindy ve Barbie karakterlerinin basılı olduğu pembe renkli kamp çadırları tercih edilirken; erkek çocukları için Ben10 ve Spiderman tasarımlı kamp çadırları tercih ediliyor. Çocuğunuzun cinsiyetine göre oyun çadırının ne renk olacağına kolayca karar verebilirsiniz. Tatile veya kampa gittiğinizde çocuğunuzun sürekli gözünüzün önünde olmasını sağlamak için ona da özel bir kamp çadırı alabilir ve orada oyuncaklarıyla oynamasını sağlayabilirsiniz. Su geçirmez kamp çadırları ile yağmurlu günlerde çocuğunuz kamp çadırını bir sığınak olarak kullanabilecek. İsterseniz salonunuza, isterseniz de çocuğunuzun odasına kurabileceğiniz oyun çadırları ile çocuğunuzun evde sıkılmadan vakit geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuk çadırı modelleri arasında arabalı oyun çadırı, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Arabalı çadırı istediğiniz her yere kolayca kurabilir ve istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Üstü açık olduğu için çocuğunuz istediği zaman rahatça ayağa kalkabilecek.

Bahçeli bir evde oturuyorsanız, çocuğunuz arkadaşlarıyla birlikte doyasıya oynasın diye kamp çadırından yararlanabilirsiniz. Üstelik çocuğunuzun oyuncaklarının etrafı çok dağıttığını düşünüyorsanız, oyuncaklarını oyun çadırına yerleştirmesini isteyebilirsiniz. Böylece çocuğunuz kendine özel oyun alanı oluşturacak ve siz de derli toplu evinizde misafirlerinizi kolayca ağırlayabileceksiniz. Kız çocuğunuz varsa, ona Barbie oyun çadırı alabilirsiniz. Hafif ve kolay taşınabilir yapısı sayesinde gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Leke tutmaz ve yıkanabilir özelliği sayesinde çocuk oyun çadırını istediğiniz her an yıkayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(481)
Sunman (101)
İntex (22)
Pop It Up (21)
Vardem (17)
DenkoSekka (13)
Disney (13)
Barbie (12)
Kanz (12)
Frozen (11)
Hot Wheels (11)
Ben10 (10)
Meccano (8)
Bestway (6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (196)
Kız (119)
Erkek (63)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(317)
(37)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(85)
ve üzeri (160)
ve üzeri (190)
ve üzeri (196)
ve üzeri (198)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL