TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kaydırak

için 450 sonuç bulundu.

Kaydırak

Park oyuncakları deyince akla gelen ilk oyuncaklardan biri kaydırak oluyor. Kaydırak modelleri farklı boyut ve şekillerde her çocuğun seveceği biçimde tasarlanmıştır. Çocuklar için hareketli oyunlar ve özellikler park oyuncakları gelişimlerini tamamlama açısından oldukça faydalıdır. Ancak eğer siz de çocuğunuzu sık sık parka götürmeye vakit bulamıyorsanız bahçenizde, eğer büyükse balkonunuzda ya terasınızda kullanılabilecek kaydıraklardan birini hemen sipariş edebilirsiniz.

Kaydırak Modelleri

Kaydırak Modelleri

Kategorimizde de bulabileceğiniz kaydırak modelleri hayli çeşitlidir. En sevilen çocuk kaydırak modellerinden bazıları; plastik kaydırak , ev içinde de kullanabileceğiniz ev kaydırağı, salıncaklı kaydırak olarak da bilinen kaydırak seti gibi ürünlerdir. Salıncak ve kaydırak setinde bir adet salıncak, bir adet kaydırağın yanı sıra basketbol potası gibi ilave ürünler de bulunabilmektedir. Eğer eviniz bahçeliyse bu setleri tercih edebilirsiniz. Salıncak ve kaydırak setleri aynı anda birden fazla çocuğun oynamasına imkan sağladığından çok daha kullanışlıdır. Ayrıca Pilsan kaydırak modellerinden bazıları minyatür evli olarak tasarlanmıştır. Bu kaydıraktan kaymak için çocuğunuzun öncelikle minyatür eve girmesi gerekir. Çocukların çok seveceği bu kaydırak modelleri farklı renk seçeneklerinde sunulmaktadır.

Hareket Etmenin Çocuklara Faydaları

Hareket Etmenin Çocuklara Faydaları

Kaydıraklar çocuklar için geniş hareket alanı ve imkanı sunmaktadır. Çocuk kaydırak modelleri çocukların oyun kurmasını ve hareket kabiliyetini geliştirmeye yardımcı olur. Çocyukların özellikle 2 yaşından sonra hareket özgürlüğü artar. Bu yaş itibariyle çocuklar, hareket alanlarının gelişmesini isterler ve çok daha hareketli olurlar. Park ve bahçelerde özgürce koşup zıplamak, kaydırak ve salıncak gibi oyuncaklarda vakit geçirmek isterler. Bu durumun onlar için hem sosyallik, hem daha çabuk hareket edebime kabiliyeti hem de daha hızlı düşünebilme gibi kazanımları olur. Aslında oyun çocuk için eğlendirici olmanın yanı sıra eğiticidir de. Özellikle park ve bahçe oyunları çocukların biriken enerjisini dışarı atmasını sağlar. Bilindiği gibi dışarı atılamayan enerji saldırganlık ve içe kapanıklık gibi sorunlar doğurabilir. Bu yüzden çocuğunuzun çok hareket etmesini sağlayacak park ve bahçe oyuncakları onların gelişimi açısından son derece önemlidir.

Kaydırak Fiyatları

Kaydırak Fiyatları

Kaydırak fiyatları genel olarak ürünün boyutuna, fonksiyonlarına ve markasına göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde bulabileceğiniz kaydırak markalarından bazıları; Pilsan, Avppark, BabyHope, Bestway, Bircan Oyuncak, Dolu Toy Factory, Fisher Price, Nerf, Prego, Vardem gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının kaydırak modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda ya da çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz kaydırak modelleri bu mekanlar için farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Çocuğunuzun yaşına ve ağırlığına uygun bir kaydırak modelini siz de hemen kategorimiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Bahçe & Plaj Oyuncağı kategorimizi göz atarak daha fazla oyuncak çeşidini görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (2)
B.TOYS (1)
Debbi (1)
(45)
Dolu (18)
KING KIDS (2)
Pilsan (94)
Vardem (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (112)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(38)
(8)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (32)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL