TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tahterevalli

için 130 sonuç bulundu.

Tahterevalli

Çocuklarınızın en sevdiği park ve plaj oyuncakları arasında yer alan tahterevalli geniş bir ürün yelpazesiyle kullanımınıza sunuluyor. Çocuklarınızı oyun parklarına götürebilmek için vakit ayıramıyorsanız ev bahçenizde, balkonunuzda veya terasınızda tahterevalli kullanabilirsiniz. Tahterevalliler her iki uç kısmına da çocuklarınızın bindiği ve birbirlerini karşılıklı olarak sırayla havada yükseltebildikleri bir oyundur. Tahterevalli oyuncak modellerinin orta kısmında destekli ve yatay bir şekilde konumlandırılan kalaslar bulunmaktadır. Sıklıkla demir materyallerle üretilen tahterevallilerin tahta veya plastikten üretilen modelleri de bulunuyor. Çocuklarınızın eğlencenin doruklarına ulaşabilmesi için park veya bahçelerinizde kullanabileceğiniz tahterevallilerin tasarımları da çocuklarınızın ilgisini çekecek unsurları barındırmaktadır. Ürün kategorimizde yer alan tahterevalli modelleri arasından çocuğunuzun ilgisini çeken çeşitleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Tahterevalli Modelleriyle Çocuklarınız Eğlensin

Tahterevalli Modelleriyle Çocuklarınız Eğlensin

Tahterevalli modellerinin tamamı aynı yönteme dayanarak üretilir. Çocuklarınızın yalnız başlarına binebilmesini mümkün hale getiren, daha küçük boyutlardaki tahterevalliler çocuklarınızın ilgisini çekecek figürlerle tasarlanır. Çocuğunuz tırtıl, kaplumbağa, ejderha veya balık figürlü tahterevallilerle vakit geçirmekten büyük bir keyif alır. Küçük boyutlardaki tahterevallileri evinizin içerisinde de rahat bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Bahçeli eviniz varsa büyük tahterevallileri de kullanarak Bahçe & Plaj Oyuncağı ile bahçelerinizde çocuklarınız için daha ilgi çekici bir görünüme kavuşabilir. Üretilen tahterevalli model çeşitliliği de oldukça fazla olduğu için tahterevalli fiyat aralığı da bir hayli geniştir. Tahterevalliler çocuklarınızın eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmesi ve motor becerilerini geliştirebilmesi için büyük bir öneme sahiptir. Çocuğunuzun gelişimi için birçok işlevsel nitelikleri bulunduran tahterevalliler çocuğunuzda denge kavramını oturtur. Çocuklarınız arkadaşlarıyla birlikte vakit geçireceği tahterevallilerle sosyalleşerek eğlenceli vakitler geçirebilir. Tahterevalli oyun parkı üzerinde oturan çocuklarınız görünmez iplerle birbirlerine bağlılardır. Tahterevallinin her iki ucunda oturan kişiler de birbirlerine güvenmeyi öğrenirler. Alttaki kişiler dilediği zaman karşısındaki kişiyi yükseltebilir. Karşısındaki kişiye ne kadar güveneceğini de belirleyen ürünler taraflardan yalnızca birini eğlendirmek yerine iki kişinin de keyifli vakit geçirmesini sağlar. Tarafların sorumluluk alarak hassas bir denge oluşturabileceği tahterevalliler çocuklarınıza insanlara güven duygusunu aşılar. Karşılıklı olarak hassasiyet gerektiren bir Çocuk Oyuncakları & Parti ürünü olan olan tahterevallilerde taraflar birbirlerine ihtiyaç duyarlar. Merhamet, adil, tölerans ve sabır duygularını geliştiren tahterevallilerle çocuğunuz adrenalin de salgılayarak keyifli vakit geçirir. Tahterevallilerle çocuklarınız uyum ve denge konularında da yeni bilgiler öğrenirler. Kapalı mekan veya dış mekanlarda kullanıma uygun tahterevalliler kanserojen madde içermeyen ham maddelerle üretilir. Çocuğunuz tahterevallilerin üzerinde yeri geldiğinde uzun süre vakit geçirebileceği için sağlık konusu büyük bir önem taşımaktadır. Çocuğunuzun tek başına binerek sallanabileceği motosiklet veya at tasarımlarının kullanıldığı modeller de tahterevalliler olarak bilinir. Çocuklarınızın ilgisini çekecek mavi, yeşil, pembe veya kırmızı gibi renkleri tercih ederek tahterevalliyi daha eğlenceli bir hale getirmek sizin elinizde. Hemen hemen kullanacağınız bütün alanlar için dekoratif bir oyuncak olan tahterevallilerde çocuğunuzun tehlikelerle karşı son derece güvende olabilmesi için tutma aparatı ve oturma zemini bulunur. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Tahterevalli Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tahterevalli Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni doğan bebeklerinizin de doyasıya eğlenebilmesi için kullanacağınız tahterevalli plastik modelleri de yeni doğan bebekleriniz için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Doğumdan hemen sonra yoğun bakım gereken süreçte bebeğinizin yanınızda yatabilmesini sağlayan, sallanabilen tahterevalliler ergonomik bir kullanım alanı vadeder. Tekerlekleri sayesinde bebeğinizi rahatlıkla hareket ettirebileceğiniz modeller ile bebeğinizi uykusundan uyandırmadan dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Sallama mekanizmalarında sabitlenme özelliği bulunan tahterevallilerde bebeğinizi gönül rahatlığıyla uyutabilirsiniz. Sabitleme özelliği sayesinde uyku sırasında bebeğiniz hareket etse dahi o her zaman sabit durur. Bebeğinizin ne kadar sallanmak istediğini belirleyebileceğiniz ayarlanabilen ön ayaklara yer verilmektedir. Tahterevalli park alanlarında kullanabileceğiniz modellerde 4 kişilik alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Çeşitli renk seçimlerinde bulunabileceğiniz tahterevalli modelleri 3+ veya 2-4 yaş arası kullanımlar için uygundur. Tahterevallileri modelleri arasından yapacağınız seçimlerde ahşap modelleri kullanabilirsiniz. Yüksek taşıma gücüne sahip ahşaplar çelikten daha fazla yük taşıyabilmektedir. Depreme ve farklı iklim koşullarına karşın dayanıklı olan ahşaplar böcek tahribatı veya çürümeyi önleyebilen bir yapıdadır. Böylelikle çocuklarınız tahterevallileri uzun süre boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilir. Ahşap tahterevalli modelleri aynı zamanda bahçenizde daha doğal ve estetik bir hava katacaktır. Yenilenebilir nitelikteki ahşaplar üst düzey ısı yalıtımı sağlar ve böylelikle güvenli bir kullanım sağlar. Ergonomik bir şekilde dizayn edilen tahterevallileri açık veya kapalı alanlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişinin binebileceği tahterevalliler çocuklarınızın duyu bütünleme sürecini desteklemektedir. Çocuğunuzun eğlenebilmesi için tasarlanan tahterevalliler çocuklarınızın oynamaktan zevk almasını sağlar. Dayanıklı ve güvenlik parçalarına yer verilen oyuncaklarda çocuğunuz endişe duymadan gönül rahatlığıyla eğlenebilecek. Kayın ağacı ile üretilen tahterevalliler nemli ortamlarda aşınma gibi problemlerin meydana gelmesini engeller. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla tahterevallilerde sıklıkla tercih edilen ham maddeler arasında yer alarak çocuğunuzun güvenli bir şekilde eğlenmesi sağlanır. Uzun ömürlü bir yapıya sahip olan kayın ağacından yapılan tahterevallilerin çeşitli renk ve tasarım özelliklerine sahip olması da doğal yapısına herhangi bir zarar vermez. Böylelikle çocuğunuzun seveceği renk ve tasarım özelliklerini kullanarak çocuğunuzun eğlenceyi doruklara taşımasını sağlayabilirsiniz.

Tahterevalli ile Eğlenceyi Evinize Taşıyın

Tahterevalli ile Eğlenceyi Evinize Taşıyın

Emzirme sürecindeki çocuğunuzun keyifli olması beslenme alışkanlığı konusunda da büyük bir önem taşırlar. Doğum sonrasında bebeğinizi emzirirken rahat etmesini sağlayabileceğiniz, sallanma özelliği bulunan tahterevalli emzirme koltuklarını tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin uyku geçişlerine yardımcı olan tahterevalli koltuklarda sağlıklı ve sık dokulu tomruklar bulunur. Ürünün üretim aşamalarında tabii tutulduğu aşamalar tahterevallilerin kullanım süresini büyük oranda uzatır ve koltuğun dayanıklılığını artırır. Bebeğiniz için bebek seçimlerinizde portatif tekerlekli tahterevalli beşikleri kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebeler için uygun olan tahterevalli beşiklerde durdurulabilen tekerlek ile hareket kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin güvenle uyuyabilmesini mümkün hale getiren çeşitli kademelerde ayarlanabilen yatak derinliği de konforu en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Sıcak yaz aylarında haşereler bebeğinizin hassas cildine büyük zararlar verebilir. Buna bağlı olarak cibinlik sistemine yer verilen tahterevalli beşikler ile bebeğinizi sinek ve haşerelerden koruyabilirsiniz. Yan korkuluklarını çıkarabileceğiniz çocuk tahterevalli modelleri aynı zamanda çocuk karyolası işlevi de görür. Yan korkuluklarla birlikte çocuğunuz güvenli bir şekilde sallanabilir. Yan korkulukları çıkardığınızda ise yalnızca saniyeler içerisinde yatağa dönüşen tahterevallileri çocuk odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahçe tahterevalli fiyat aralığı ürün skalası geniş olduğu için aralık da fazladır. Ürünün yapı malzemeleri, özellikleri ve kullanım alanlarına bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çocuklarınızın tahterevallilerle vakit geçirmesi onun; sosyal, fiziksel ve kavramsal gelişimini büyük ölçüde destekler. Başka çocuklarla iletişime geçerek çevrelerini kontrol edebilmesini, rekabet edebilmeyi ve eğlence duygusunu geliştirirler. Beyin fonksiyonlarıyla her bir yeni oyun arkadaşında yepyeni deneyimler kazanarak arkadaşlarıyla bütünleşirler. Çocuğunuzun sosyal dünya içerisindeki temel bilgileri öğrenebilmesini sağlayabilmesi için tahterevalliler önemli bir görev üstlenirler. İyi tasarlanan ve doğru bir şekilde kullanılan tahterevalliler çocuklarınız için pozitif duygu gelişimi yaratırlar. Küçük yaştaki çocuklar yeni oyun yöntemleri keşfeder, risk alırlar. Çocuklarınız için son derece güvenli tasarım özelliklerinin kullanıldığı tahterevallilerle eğlence sırasında herhangi bir müdahalede bulunmanız gerekmez. Tahterevalliler çocuğunuzun yeni şeyler keşfetmesini ve hayal gücünü geliştirmesini mümkün kılar. Entelektüel gelişim için de kullanacağınız tahterevallilerle çocuklarınız eğlenirken sosyalleşmeyi öğrenir. Evinizde veya bahçelerinizde çocuğunuzun arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmesini sağlayabileceğiniz tahterevalli modellerine sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (1)
(46)
Eko (2)
KING KIDS (1)
Lino (1)
Mattel (1)
Micro (1)
Pilsan (27)
Sakar (1)
Selay (1)
STEP2 (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (45)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(11)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL