TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Salıncak

için 528 sonuç bulundu.

Salıncak

Salıncaklar çocukların en sevdiği park ve bahçe oyuncaklarından biridir. Hem küçükler hem büyükler için oldukça keyifli bir oyuncak olan salıncaklar çocukların kullanımı için elverişli modelleriyle kategorimizde beğeninize sunulmaktadır.

Salıncak Modelleri

Salıncak Modelleri

En çok tercih edilen salıncak modelleri arasında; bahçe salıncağı, ev salıncağı, balkon salıncağı, tavan salıncağı gibi modellerdir. Eğer bahçeli bir eviniz varsa bahçe salıncaklarını tercih edebilirsiniz. Böyle bir alana sahip değiseniz ise eve ya da balkona salıncak kurarak çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Demir ayaklı salıncak modelleri bahçe ve teraslarda konumlandırmak için uygundur. Bu salıncaklarda emniyet kilidi ve rulmanlı sallanma sistemi bulunmaktadır. Bir başka model olan tavana asılan salıncaklar ise ev içinde ya da balkonlarda kullanmak için uygundur. Bazı salıncak modelleri ise hamak şeklinde tasarlanmıştır. İsterseniz bunlardan tercih ederek çocuğunuzun uzanma pozisyonunda sallanmasına da olanak sağlayabilirsiniz.

Salıncakta Sallanmanın Faydaları Nelerdir?

Salıncakta Sallanmanın Faydaları Nelerdir?

Çocukların motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olan salıncakların daha pek çok faydası bulunmaktadır. Özellikle 4 yaşından sonra çocuklar salıncağı hızlandırmak ya da yavaşlatmak için ileri geri hareket yaparlar. Kişinin motor becerileri büyük vücut kaslarıyla yapılan hareketlerle geliştiğinden salıncak çocuklar için oldukça önemlidir. Ayrıca salıncaktayken çocukların bacakları da ileri-geri yönde hareket ettirildiğinden bu hareket esnasında da denge kabiliyeti gelişir. Bunun yanı sıra 6. ayını dolduran bebeklerde odak derinliği de gelişmeye başlar. Salıncağa binen bebekler ileri-geri hareketlerde etrafını izlediğinden görsel algıları da gelişmiş olur. Sallanırken etrafındakilere ve yanında duran insanlara bakan bebeğin odak derinliği sürekli değiştiğinden bu duygusunun gelişmesi olumlu yönde etkilenir. Siz de çocuğunuz için bir salıncak sipariş ederek onun hem motor becerilerinin hem de görsel algısının gelişmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Salıncak Fiyatları

Salıncak Fiyatları

Salıncak fiyatları ürünün materyaline, markasına ve modeline bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kategorimizde geniş ürün çeşitliliği bulunduğundan aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun salıncak modeli sayfamızda sizleri bekliyor. En çok tercih edilen salıncak markalarından bazıları; BabyHope, Pilsan, Sunny Baby, Dolu, Bestway, Dede gibi markalardır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının salıncak modellerini inceleyerek çocuğunuzun seveceğini düşündüğünüz bir salıncak modelini kolayca sipariş edebilirsiniz. Evin içine, balkona, çocuk odasına ya da bahçelere kurularak kullanılabilecek olan salıncak modelleri her çocuğun en sevdiği oyuncaklardır. Hemen sipariş ederek siz de çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Salıncakların yanı sıra Bahçe & Plaj Oyuncağı kategorimizi ziyaret ederek daha fazla oyuncağı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (2)
BabyHope (1)
Barbie (1)
Dede (37)
Disney (1)
(169)
Dolu (8)
Funny (4)
KING KIDS (2)
Pilsan (44)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (220)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(77)
(28)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (96)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)
ve üzeri (104)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL