Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Salıncak

için 451 sonuç bulundu.

Salıncak

Salıncaklar çocukların severek oynadığı park bahçe oyuncaklarının başında gelir. Salıncaklar sadece park ve bahçelerde bulunan ürünler değildir. Evlerde de yerini almaya başlamıştır. Salıncaklar çocuklar için eğlence aracıdır. Bu ürün sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu ürünün birden fazla çeşidi bulunur. Farklı seçenekleri olan bu ürünlerden ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Birbirinden fazla ürün çeşidi bulunur. Bahçe için ahşap modeller yine balkon için de bu modeller tercih edilebilir. Ahşap olması nedeniyle de sağlığa zararlı maddeler içermez. Çocuğunuz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürün alırken ürünün malzemesine dikkat etmeniz gerekir. Özellikle çocuğunuz için ürün alırken sağlığa zararlı malzemeler içermediğinde dikkat etmeniz gerekir. Ürün seçiminden sonra güvenlik için montajını yaparken de dikkat etmelisiniz. Bu seçeneklerdeki çeşitlilik öncelikle ürünün boyutlarından kaynaklanır. Salıncakların kaç kişilik oldukları bu konuda önemli bir etkendir. Yatırabilme özelliği olup olmamasına göre de farklı ürün çeşitleri bulunur. Yine sallanma mekanizması ve ürünün malzemesi de yelpazeyi genişleten unsurlardandır. Salıncaklar için nasıl bir alana sahip olduğunuz önemlidir. Bahçe gibi olan açık alanlar için ürün tercih edecekseniz sudan etkilenmeyen malzemede olmasına ve üzeri kapalı bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Belirli mekânlara yerleştirilecek olan bu ürünlerin proporsiyonuna önem vermek güzel bir alan tasarlamak için önemlidir. Ürünü konumlandıracağınız yer dar ise tekli modeller ve yuvarlak modeller ile alanı daraltmadan ve boğmadan hareketlendirebilirsiniz. Ürünü seçerken tüm bahçe ve plaj oyuncağı özellikleri dikkate alınmalıdır.

Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Salıncak Modelleri

Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Salıncak Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen salıncak modelleri arasında bahçe salıncağı, bebek salıncağı, balkon salıncağı, ev salıncağı, tavan salıncağı gibi modeller gösterilebilir. Bu ürünlerden ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Çocuğunuz için düşünüyorsanız benek salıncağı alabilir tüm aile için düşünüyorsanız ve yeterli alanınız varsa balkon salıncağı tercih edebilirsiniz. Yine bahçeli bir evde oturuyorsanız ve bahçenizde uygun alanınız varsa bahçe salıncağı tercih edebilirsiniz. Ev salıncağı modelleri de uygun yeri olan insanlar için alınabilecek alternatifler arasındadır. Ev içerisinde tavan salıncağı da kullanılabilir. Ürünün dikkatli bir şekilde monte edilmesine özen gösterilmesi gerekir. Bahçe salıncakları konusunda çok çeşitli alternatifler bulunur. Bunun başlıca çeşitliliği ürünün boyutundan kaynaklanmaktadır. Salıncağın kaç kişilik olduğu ve birtakım özellikleri seçenekleri arttıran unsurlardır. Salıncağın konumlandırılacağı alan önemlidir. Bahçe gibi alanlar için alınacak olan ürünün üstünün kapalı olmasına sudan etkilenmemesine ve güneşten zarar görmemesine dikkat edilmesi gerekir. Ürünün üzerinde tente bulunan modeller ya da koruma bulunan modellerden biri tercih edilebilir. Burada önemli olan başka bir nokta ise bu korumanın tentenin malzemesidir. Ürünün malzemesi hem yağmurdan hem de güneşten etkilememelidir. Güneş zamanla ürünün aşınmasına neden olabilir. Bahçenizde üstü kapalı bir alan veranda gibi bir bölgemiz varsa iç alanda kullanılan modellerden de seçim yapabilirsiniz. Evinizde bahçe gibi bir alanınız yoksa balkon için olan modellerden de yararlanabilirsiniz. Evde balkonunuzda yeterli alanınız varsa bu ürün sayesinde eğlenceli bir alan oluşturabilirsiniz. Demir ayaklı olan modeller bahçelerde ve teraslarda konumlandırma açısından uygun olan modellerdir. Bir başka model olan tavana asılan modeller ise ev içinde ve balkonda kullanılabilir. Bu ürün montajı sırasında özenli davranılması gereken bir üründür. Hamak şeklinde olan modellerde uzanarak sallanabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok çeşidi olan bu ürünlerden istenilen model tercih edilebilir. Salıncaklar aynı zamanda çocukların motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Çocuklar salıncağı sallamak için ileri geri hareketler ederler. Küçük yaş grubundaki çocuklar için bu motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Çocuğunuz için en keyifli oyuncaklardan oyun çadırı seçeneklerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Rahat Kullanıma Uygun Salıncak Çeşitleri

Rahat Kullanıma Uygun Salıncak Çeşitleri

Salıncak birden fazla modeli olan bir üründür. Bu ürün grupları farklı ihtiyaçlara uygun modeller barındırır. Bahçe, balkon gibi alanlarda kullanılan farklı ürünler olduğu gibi teras salıncağı, oda salıncağı, hamak salıncağı, piknik salıncağı gibi farklı alanlarda kullanılan modeller de mevcuttur. Salıncak çeşitleri fazla olan bir üründür. Rattan bahçe salıncağı da bu çeşitlerden biridir. Salıncak kurarken önemli olan bir nokta yeterli bir alana sahip olmaktır. Ürünün nereye konumlandırılacağı önemlidir. Yeriniz kısıtlıysa hamak tipi olan modellerden faydalanabilirsiniz. Çeşitli ölçülerde boyutlarda salıncaklar satın alınabilir. Balkon, teras gibi dar alanlar için daha küçük boyutlardaki salıncaklara yönelebilirsiniz. Yaşantınızı tek kişi olarak sürdürüyorsanız tek kişilik bir salıncak tercih edebilirsiniz. Bu ürün hem daha az yer kaplayacak hem de daha ekonomik olacaktır. Ahşap olan modeller şık bir görünüme sahip olduğu için çok tercih edilen modellerdendir. Salıncakların iskeletleri de önem verilmesi gereken bir unsurdur. Bir denge kaybı yaşanmaması için iskeleye dikkat etmek gerekir. Her zemin her iskeleye uygun değildir. Ev için alınan modelle bahçe için alınan modelde aynı iskelet kullanılmaz. Metal aksamlı olanlar dış alanlar için daha uygun iskeletlerdir. İskelet güvenlik açısından dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Yine dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da güvenliktir. Kenarları korunaklı olan modeller özellikle çocuklar için kullanılması gereken ürünlerdir. Korunaklı olmasının yanı sıra emniyet kemerli ve ayarlı yatma pozisyonu olan modeller hem bebekler hem de çocuklar için güvenle kullanılabilecek modellerdir. Çocuklar için alınacak ürünlerde kolay temizlenebilen bir malzeme seçilirse temizlik konusunda kolaylık sağlanmış olur. Yine üretilen malzemenin sağlığa bir zararı olmamasına da dikkat edilmesi gerekir. Bu özelliklere sahip olan ürünlerden çocuklarınız için rahatça seçim yapabilirsiniz. Salıncaklar bebek ve çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olurken sizlerin de hayatına kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle rahat bir şekilde çocuklarınız için bu ürünlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda uçurtma modelleri ile de onları sevindirebilirsiniz.

 Güvenli Çocuk Salıncağı Modelleri

Güvenli Çocuk Salıncağı Modelleri

Çocuk salıncağı modelleri çeşitlilik gösterir. Her yaş grubu aynı üründen aynı verimle yararlanamaz. Bebekler için daha çok uzanmalı ayarı olan modeller tercih edilebileceği gibi çocuklar için de oturulabilir olan modellere yönelebilirsiniz. Bebekler için sağlığa zararlı olmayan ürün seçimine dikkat etmek gerekir. Bu nedenle ahşap bebek salıncağı modellerinden faydalanılabilir. Yine bebekler için ahşap bahçe salıncağı kurularak da bahçede bebeğiniz için bir alan yaratabilirsiniz.Çocuk salıncağı bebek salıncaklarına göre daha fazla fonksiyonu olması gereken ürünlerdir. Sadece çocuklar için değil yetişkin salıncağı modelleri de oldukça kullanılan modellerdir. Plastik salıncak dış alanlarda hava olaylarına karşı kullanımı kolay olan ürünlerdir. Ancak bu ürünler bebek ve çocuklarda kullanılmamalıdır. Ahşap olan modeller tercih edilmelidir. Salıncak iskeleti de dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Özellikle bebek ve çocuklar için kullanılacak olan modellerde güvenlik açısından sağlam devrilmeyecek iskeletler olmasına dikkat edilmesi gerekir. En çok tercih edilen salıncaklardan çocuk salıncakları çok fazla yer kaplamayan ürünlerdir. Ekonomik olan bu ürünler kolayca alınabilir. Kullanımı uzun süreklidir. Bu sayede ilk çocuktan sonra kaldırıp diğer çocuklar için tekrar kurulabilir. Ürün bu özelliği sayesinde paylaşıma da açıktır. Çocuğunuza kullandıktan sonra çocuğunuz ürünü kullanamayacak kadar büyüdüğünde başka insanlara verebilirsiniz. Ürün bu sayede çok fazla kişi tarafından kullanılabilir. Burada önemli olan noktalar güvenliğine dikkat etmektir. Ürünün sağlamlığına iskeletin yapısına, varsa emniyet kemeri gibi koruma aksesuarlarına dikkat edilmelidir. Ayrıca ürünü satın alırken konumlandıracağınız yer de önemlidir. İlk önce ölçü alıp daha sonra ürün seçmek doğru bir yol olacaktır.

Her Yaşa Uygun Salıncak Ölçüleri

Her Yaşa Uygun Salıncak Ölçüleri

Birden fazla ürün çeşidi olması özellikle farklı ölçüler olduğu içindir. Salıncağın kaç kişilik olduğu ve aynı zamanda hangi özelliklere sahip olduğu seçenekleri arttıran etmenleridir. Ürünün aynı zamanda konumlandırılacağı yer de önemlidir. Bahçe gibi alanlar eğer genişse büyük ölçülerdeki ürünler kolaylıkla tercih edilebilir. Salıncağı konumlandıracağınız geniş bir alan bulunuyorsa yeriniz darsa hamak salıncağı ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bu ürün daha dar alanlar için kullanıma uygun bir üründür. Salıncağı balkon, teras gibi alanlar için tercih edecekseniz bu alanlar daha dar ve kısıtlı olabilir. Bu nedenle salıncağı almadan önce konumlandıracağınız alanın ölçüsünü almanız gerekir. Aldığınız ölçüye göre tekli, ikili, üçlü olan modellere rahatlıkla göz atabilirsiniz. Yaşamınızı tek başınıza sürdürüyorsanız tek kişilik salıncak modellerinden kullanabilirsiniz. Hem daha az yer kaplayacak olan bu model hem de daha ekonomik bir seçim olacaktır. Sadece kullanım değil aynı zamanda dekora da önem veren bir kişiyseniz daha şık olan modellere göz atabilirsiniz. Burada öne çıkan modeller daha ahşap yapıda olan ürünlerdir. Ahşap olan ürünler çok şık bir görünüme sahiptir. Bu ürünlerde genellikle tik, sarıçam, rioko gibi yüksek kalite olan ağaçlar kullanılır. Bu ürünler dikkatli kullanılması ve bakım yapılması gereken ürünlerdir. Özellikle bahçe gibi açık alanlarda konumlandıracaksanız yağmur ve güneş gibi etmenler ürünün bakıma ihtiyacını arttırabilir.

Bütçe Dostu Salıncak Fiyatları

Bütçe Dostu Salıncak Fiyatları

Salıncaklar ürün yelpazesi geniş olan ürünler olduğu için salıncak fiyatları da çeşitlilik gösterir. Salıncak bahçe için alınacaksa daha kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilir. Bu durum da fiyatın artması anlamına gelmektedir. Yine çocuk salıncak fiyatları diğer ürün gruplarına göre daha uygun fiyatlı olan ürünlerdir. Asma salıncak modelleri ve dönen salıncak modelleri de çok çeşitli ürünlerdir. Her bir ürünün sahip olduğunu fonksiyona göre farklı fiyatlar oluşumu söz konusudur. Ürünü sadece satın alırken değil salıncak kurulumuyaparken de özenle davranılması gerekir. Güvenlik açısından kuruluma dikkat etmek gerekir. Ürün fiyatları kullanılan ürünün materyalin göre markasına ve modeline de bağlı olarak farklılıklar gösterir. Kategoride geniş ürün yelpazesi bulunduğundan aradığınız fiyat ve modelde ürünü kolayca bulabilirsiniz. Her bütçeye ve zevke uygun ürün modelleri bulmak mümkündür. Eviniz için, balkon unuz, terasınız, bahçeniz için birbirinden çeşitli ürünleri inceleyebilir zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ahşap ve doğal rattan olan modeller sağlığa zararlı madde barındırmadıklarından ve şık bir görünüm sağladıklarından daha fazla bütçe ayrılması gereken ürünlerdir. Metal olan modeller sağlamlık açısından en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu ürün grubu ahşap olan modellerden daha uygun fiyatlıdır. Ancak ürün alırken metal kalınlığına dikkat etmek gerekir. İskelet dengeyi sağlayabilecek kalınlıkta olmalıdır. Bu nedenle ürün seçimi yaparken materyalin kalitesine dikkat etmek gerekir. Açık havada kullanılacak olan modellerde sert rüzgâra dayanabilen bir yapıda olmasına ve güneşin yıpratıcı özelliğine karşı dayanıklı olmasına yağmur gibi hava olaylarına karşı korunaklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu durumlardan etkilenmemek için akasya ve teak gibi suya dayanıklı olan materyallerden üretilen ahşap salıncak modelleri de rahatça tercih edilebilir. Teras, balkon ve bahçe gibi hatta havuz başlarındaki geniş alanlarda yerleştirebileceğiniz modelleri büyük boyutlardaki modellerden tercih ederek keyifli bir alan yaratabilirsiniz. Her salıncakta aynı özellikler bulunmaz. Kimisinde sallanma özelliği farklı bir mekanizma barındırır. Bazılarında uzanma imkânı olabilirken bazılarında olmaz. Ürün satın alırken bu özelliklere dikkat ederek ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda sizlere en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Siz de bu ürün gruplarını kolayca incelemek ve salıncak fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Salıncak Nasıl Kurulur?

Salıncak ürünleri birbirinden çeşitli modelleri içerir. Bu nedenle tek bir ürün olmadığı için tek bir kurulum yöntemi de söz konusu değildir. Her ürünle birlikte kurulum da değişmektedir. En doğru kurulum bilgisine ürünle birlikte gelen kurulum talimatlarını inceleyerek yapabilirsiniz. Farklı salıncak modellerinin farklı kurulumu olur. Bazı ürünler montajı yapılmış halde gelir siz sadece ürünü belirlediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Tavana asılacak olan modellerde tavana asma aparatı bulunur. İlk önce bu aparatın montajını yaparak daha sonra salıncağı bu aparat yerleştirmeniz gerekmektedir. Salıncak kurulumu kolayca yapabileceğiniz bir kurulumdur.

Salıncak Ne İşe Yarar?

Salıncak özellikle küçük yaş grubundaki çocukların motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Çocuklar salıncakta sallanırken ürünü hızlandırmak veya yavaşlatmak için ileri geri hareketler ederler. Bu hareketleri yaparken vücut kaslarını etkin bir şekilde kullandıkları için çocukların motor becerilerini gelişir. Yine salıncakta sallanırken ileri ve geriye doğru hareketler yapıldığında da denge sağlanmaya çalışılır. Bu durum çocukların denge kabiliyetini geliştirir. Bebekler de salıncakta sallanırken odan derinliği gelişimi sağlarlar. Etrafı izler ve ileri ve geri hareketler sayesinde odak derinliği değişeceğinden bu duygunun gelişimi sağlanır. Motor gelişimi ve görsel algının gelişmesine katkıda bulunur. Salıncaklar aynı zamanda hem çocukların hem de büyüklerin eğlenceli vakitler geçirmesine yardımcı olur.

Evde Salıncak Nereye Kurulur?

Evde salıncak kurmak isteyenler evinde boş bulunan bir alana bu ürünü rahatça konumlandırabilir. Burada dikkat edilmesi gereken mevcut olan kullanılacak alana uygun bir model tercih etmektir. Oda, salon gibi alanlarda hem tavan salıncak modelleri kullanılabilirken hem de iskeleti olan normal bir salıncak da tercih edilebilir. Balkon, teras gibi alanlarınız daha genişse daha büyük olan ikili, üçlü koltuk bulundurulan salıncak modelleri kolayca tercih edilebilir. Evde salıncak kurabilmek seçeceğiniz ürüne göre farklılık gösterecektir. Alanınız yetersizse daha küçük boyutlarda olan modelleri tercih edebilir yine yuvarlak formdaki ürünleri tercih ederek daha şık bir görüntü elde ederken yerden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bahçe Salıncak Kaç Kilo Taşır?

Bahçe salıncak modelleri birbirinden çeşitli ürünleri barındırır. Tek bir ürün olmadığı için bir ürün üzerinden belirli bir ağırlık taşıma oranı verilemez. Metal aksamlı olan modeller diğer modellere göre daha fazla ağırlık taşıyabilir. Tek kişilik olan modeller birden fazla kişi tarafından aynı anda kullanılmamalıdır. Seçeceğiniz ürünün açıklama kısmında kaç kilogram taşıyacağı bilgisine rahatça ulaşabilirsiniz.

Salıncak Nasıl Bağlanır?

Salıncak modelleri çeşitlilik gösterir. Bazı salıncaklar ipli modellerdir. Bu modellerde ipleri geçirmek için alanlar bulunur. Bu alanlardan ipleri ürünle birlikte gönderilen kurulum şeması dikkate alınarak geçirmek gerekir. Ürünün bağlantı yerleri de yine kurulum şeması da gösterilir. Salıncağı montajının nasıl yapılacağı da üründen ürüne göre farklılık gösterir. En doğru bağlanma yöntemini ve montajı yapmak için ürünle birlikte gelen kurulum kâğıdını inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (2)
Babyhope (6)
Barbie (2)
Cars (1)
Dede (46)
Disney (1)
(111)
Dolu (6)
Enhoş (2)
Funny (4)
KING KIDS (1)
Pilsan (24)
Saban (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (187)
Kız (13)
Erkek (10)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(53)
(30)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (76)
ve üzeri (83)
ve üzeri (83)
ve üzeri (86)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL