Bahçe Oyun Seti

Bahçe oyun parkı ürünleri genellikle plastik malzemeden üretilmektedir. Bu sayede kolayca taşınabilir ya da yerleri değiştirilebilir. Plastik oyun parkı fiyatları, diğer oyun parkalarına göre daha uygundur. Bahçe oyun parkı setlerini dilerseniz bahçenize, dilerseniz de evinizin içine yerleştirebilirsiniz. Böylece çocuğunuz istediği zaman tek başına veya arkadaşlarıyla hiç sıkılmadan oyunlar oynayabilecek. Özellikle soğuk havalarda üşümesin diye çocuğunuzu parka götürmekten çekiniyorsanız, oyun parkı setleri ile bu durumu çözebilirsiniz. Böylece çocuğunuz soğuk havalarda eve hapsolup mutsuz olmak zorunda kalmayacak.

Oyun parkı malzemeleri arasında: kaydırak, salıncak, sallanan at, bank gibi çocukların konforu ve eğlencesi için düşünülmüş birçok ürün bulunuyor. Bahçe oyun parkı setleri, içerisinde bulunan parça sayısına göre oluşmaktadır. Tercihinize göre 6 parçalık ya da 8 parçalık bahçe oyun parkı seti alabilirsiniz. Pilsan spor ve aktivite setini bahçenize kurabilir ve çocuğunuzun güzel havaların tadını doyasıya çıkarmasına katkıda bulunabilirsiniz. Setin zemini, çocuklar üzerinde güvenle oynayabilsin diye yumuşak alandan oluşmuştur. Ayrıca bu zemin üzerinde top havuzu kullanılabilir. Puzzle şekli ve 3D şekli oluşturularak zeka gelişimini destekler. Bahçe oyun parkı setinin içerisinde trafik işaret levhaları bulunduğu için çocuğunuz küçük yaşta trafik kurallarına aşina olacak. Arkadaşlarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilmesi için set içerisinde kale, basket potası ve bowling seti bulunur.

Pilsan oyun parkı modelleri arasında bulunan birçok seçenekten birini, çocuğunuzun keyifle oynayabilmesi için tercih edebilirsiniz. Bahçe oyun parkı fiyatları, markalara ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Çok geniş bir alanınız yoksa, Pilsan mini park setini tercih edebilirsiniz. Set içerisinde, çocuğunuz basketbol ve futbol oynayabilsin diye basket potası & kale bulunuyor. Tek başına oyun oynarken sıkılmasın ve eğlenceli vakit geçirsin diye kaleye şut çekebilir ya da basket potasına sayı atmayı deneyebilir. Böylece çocuğunuz küçük yaştan itibaren spor dallarına ilgi duymaya başlayabilir. Yorulduğunda dinlenebilmesi için oyun setinin içerisinde bir de bank bulunuyor. Bu bank üzerinde çocuğunuz boyama kitaplarını boyayabilir, yorulduğunda dinlenebilir ya da arkadaşlarıyla oturup sohbet edebilir. Set içerisinde bulunan tahterevalli ile çocuğunuz arkadaşlarıyla keyifli oyunlar oynayabilir.

Bahçe Oyun Seti

için 3,359 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(2)
Akar (10)
Audi (19)
BabyHope (7)
(5)
Bestway (15)
(1)
(1)
Dede (32)
DenkoSekka (15)
Disney (6)
(599)
Dolu (39)
Eko (9)
(5)
(3)
Faro (13)
Feber (21)
(2)
(2)
(2)
Hasbro (50)
(4)
(4)
(4)
İntex (25)
(2)
(2)
(2)
(1)
Nerf (35)
(1)
(1)
Pilsan (239)
(1)
(4)
(3)
(2)
(1)
(2)
STEP2 (29)
Sunman (21)
(1)
Vardem (86)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (763)
Kız (54)
Erkek (22)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(535)
(48)
(6)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (139)
ve üzeri (149)
ve üzeri (152)
ve üzeri (156)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL