Uzaktan Kumandalı Araba

Uzaktan kumandalı arabalar, her yaş grubundaki insanlara hitap ediyor. Birçok yetişkin ve birçok çocuk uzaktan kumandalı araba ile oynamayı fazlasıyla keyifli buluyor. Biraz stres atmak ve kafanızı dinlendirmek için çocuğunuzla birlikte uzaktan kumandalı arabalarla oynayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı arabayı evinizin salonunda kullanabileceğiniz gibi, dışarıda düz bir zemin üzerinde de kullanabilirsiniz. Dışarısı daha geniş olduğu için uzaktan kumandalı arabayı dışarıda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hem daha rahat olur hem de salondaki mobilyalara çarparak zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Uzaktan kumandalı şarjlı arabaların kullanımı çok kolaydır. Şarjı bittiği zaman yeniden doldurulabildiği için uzun süre kullanım imkanına sahiptir. Araba tutkunuz varsa, kendinize uzaktan kumandalı Mercedes satın alabilirsiniz. Uzaktan kumandalı araba çeşitleri arasında yer alan Maisto Ferrari F138 Formula arabası, birçok yaş gurubundaki erkekler tarafından çok seviliyor. Siz de çocuğunuza uzaktan kumandalı Ferrari alabilir ve oyun oynamayı keyifli hale getirebilirsiniz.

Çocuğunuzun çok çabuk sıkıldığını düşünüyorsanız ve onu oyalamak için çareler arıyorsanız, uzaktan kumandalı araba sizin için iyi bir seçenek olabilir. Birçok farklı model uzaktan kumandalı araba arasından çocuğunuz istediğini seçebilir ve uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabilir. Uzaktan kumandalı araba kadar uzaktan kumandalı tır da çocukların ilgisini çeker. Çocuğunuz tırlarla oynamayı seviyorsa, ona uzaktan kumandalı tır satın alarak mutluluğunu katlayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı arabalar, adından da anlaşılacağı gibi bir kumanda yardımıyla uzaktan kontrol edilebilir yapıdadır. Uzaktan kumanda sayesinde arabayı süratli kullanabilir ve ya da arkadaşlarınızın arabalarıyla yarıştırabilirsiniz. Erkek çocuk babasıysanız, hem kendinize hem de çocuğunuza uzaktan kumandalı araba alabilir ve birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Böylece çocuğunuzla oynarken sıkıcı çocuk oyunlarına katlanmak zorunda kalmayacak, sizin de hoşunuza giden bir aktiviteyi birlikte yapmış olacaksınız.

Uzaktan kumandalı araba fiyatları, özelliklerine ve çeşitliliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bütçenizi zorlamayacak şekilde uygun fiyatlı uzaktan araba satın almak istiyorsanız, kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve sizin için uygun olanını tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı araba çeşitleri arasında Mini Cooper, Mercedes, BMW, Bugatti, Ferrari gibi markaların araçları yer alıyor. Ayrıca uzaktan kumandalı arabaları nereye koyacağınızı düşünüyorsanız, evinizin dekorunu tamamlamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Araba

için 6,457 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (68)
(1)
(1)
(5)
(1)
(4)
Birlik (15)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
Disney (6)
(4)
(884)
(1)
(1)
(1)
(1)
Ferrari (9)
(1)
(1)
(1)
Hot Wheels (12)
(1)
(1)
Maisto (165)
(2)
(3)
(1)
(1)
(1)
PlayTape (56)
(1)
Rastar (35)
(1)
Revell (6)
(5)
(1)
(2)
Samatlı (6)
Simba (25)
(1)
(1)
(1)
Sunman (30)
(1)
(2)
Vardem (282)
(1)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (561)
Unisex (465)
Kız (107)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(783)
(87)
(63)
(46)
(17)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(136)
ve üzeri (204)
ve üzeri (236)
ve üzeri (245)
ve üzeri (266)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL