Uzaktan Kumandalı Araba

için 7,477 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Uzaktan Kumandalı Araba

Çocuklara özel olarak üretilen uzaktan kumandaları arabalar, yalnızca çocuğunuzun araba sürme isteğini ve hevesini tatmin etmekle kalmaz, aynı zamanda eğitici birer oyuncak olup fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerini de kamçılamak üzere tasarlanan oyuncaklar olarak karşımıza çıkar. Birbirinden afilli ve eğlenceli uzaktan kumandalı araba çeşitlerini kategoimiz üzerinden incelemeniz mümkün.

Uzaktan Kumandalı Araba Seçerken...

Uzaktan Kumandalı Araba Seçerken...

Uzaktan kumandalı arabalar arasında seçim yaparken hem çocuğunuzu aktif olarak hareketli tutacak bir yapıda olmasına, hem zihinsel gelişimine katkıda bulunmasına, hem de bilim ve teknolojiye dair az da olsa ipucu veiriyor olmasına dikkat etmeniz gerekir. Uzaktan kumandalı araba modelleri, çocuğunuzun hız ve el koordinasyon algılarını perçinleyeceği gibi aynı zamanda keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesine vesile olur. Uzaktan kumandalı araba kumandası da satın alma aşamasında dikkat etmeniz gereken bir diğer parça. Kumandanın üzerindeki tuş ve göstergeler net, anlaşılır ve kolay kullanılabilir olmalı. Pille çalışan ya da elektrikle çalışan uzaktan kumandalı oyuncak arabalar arasında tercih yaparken de hangisinin sizin için daha uygun olacağını göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir. Güvenli malzemelerden üretilmiş olması, kaliteli bir oyuncak markasına ait olması, çocuğunuzun yaş aralığına uygun olması ve elbette fiyatının bütçeniz dahilinde olması da göz önünde bulundurulması gereken diğer faktörlerden.

Uzaktan Kumandalı Araba Kullanımında Bunlara Dikkat!

Uzaktan Kumandalı Araba Kullanımında Bunlara Dikkat!

Hem sizin, hem çocuğunuzun beğeneceği bir uzaktan kumandalı araba seçtiğiniz, beğendiniz ve satın aldınız; şimdi onu kullanmayı öğrenme ve öğretme zamanı. Oyuncak olsa dahi teknolojik bir alet olduğu için uzaktan kumandalı arabanın kullanım talimatlarına alışmanız bir miktar zaman alabilir. Bu konuda endişe etmeyin ve kullanım talimatlarını içeren kitapçığı, çocuğunuz ile birlikte incelereyek bir yandan öğrenirken diğer yandan ona öğretmeye çalışın. Böylece daha oynamaya başlamadan bile çocuğunuzu uzaktan kumandalı araba ile tanışık hale getirecek ve zihinsel olarak beynini çalıştırmasına vesile olacaksınız. Bu kılavuz size aynı zamanda uzaktan kumandalı araba motoru başta olmak üzere oyuncağın en temel parçaları ile ilgili gerekli olan bilgileri de verecektir. Eğer açık havada uzaktan kumandalı araba sürmesini istiyorsanız çocuğunuzu en güvenli gördüğünüz alanlarda oynatmalı ve daima trafiğe kapalı alanlarda bulunmasını sağlamalısınız. Arabanın ufak çıkabilir parçaları varsa çocuğunuzun onları ağzına götürmemesine dikkat etmeli ve uzaktan kumandanın pil mekanizmasını mümkün olduğunca kurcalamamsını tembihlemelisiniz. Kısacası uzaktan kumandalı araba hediye ettiğiniz çocuğunuzu, bu oyuncağı ile yalnız bırakmadan önce birkaç seans gözlem altında tutmanızda fayda vardır.

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri & Fiyatları Neler?

Uzaktan Kumandalı Araba Modelleri & Fiyatları Neler?

Kategorimizde pek çok farklı oyuncak markasına ait, çeşitli uzaktan kumandalı araba modeli ile karşılaşmanız mümkündür. Off-road tarzı cipler, traktör ve dozerler, 360 derece dönebilen oyuncak spor arabalar ve miniğinizin yeşermeye başlayan hız tutkusunu tatmin edecek daha pek çok model, bu kategoride beğeninize sunuluyor. Hot Wheels, RC, Bircan Oyuncak, Furkan Toys, Road Rippers, Rastar, Degar Oyuncak, Vardem gibi oyuncakçıların çeşitli uzaktan kumandalı arabaları burada heyecanlı anne babaları ve çocuklarını bekliyor. Uzaktan kumandalı araba fiyatları ise elbette satın alacağınız arabanın markasına ve sahip olduğu fonksiyonel özelliklerine göre farklılık gösterecektir. Kategorimiz üzerinden en beğendiğiniz uzaktan kumandalı arabayı satın aldıktan sonra çeşitli uzaktan kumandalı araba oyunlarını araştırabilir, çocuğunuz ile birlikte kaliteli ve keyifli bir oyun vakti geçirebilirsiniz. Daha fazla oyuncak için sizi Çocuk Oyuncakları & Parti kategorisine bekliyoruz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yaş

(1045)
(99)
(57)
(56)
(45)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Erkek (965)
Unisex (501)
Kız (62)
Başka bir kelime deneyin

Marka

2Kids (3)
Abra (4)
Air Hogs (3)
Air Ocean (2)
Akar (2)
Aliş (1)
Amigo (1)
Audi (1)
Bakugan (1)
Birlik (62)
Bmw (3)
BSD Racing (13)
Cars (5)
CAT (30)
Denver (1)
Disney (2)
(1473)
EO (1)
Eseras (2)
Fame (1)
Ferrari (11)
Hasbro (1)
Hot Wheels (22)
Hpi (31)
Kanz (1)
Maisto (139)
Mattel (4)
Mercedes (10)
Mjx (4)
New Toys (1)
Nikko (2)
Pilsan (16)
Potex Toy (1)
Rastar (57)
Rcx (1)
Sakar (2)
Simba (17)
Star Wars (1)
Sunman (362)
Tech Deck (1)
Toystoys (4)
Trefl (1)
Unimax (2)
Unipower (1)
Vardem (485)
WABAFUN (1)
Walkera (1)
X-Stream (1)
Xpeed (1)
Xq Toys (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(150)
ve üzeri (235)
ve üzeri (276)
ve üzeri (297)
ve üzeri (325)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL