TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kamyon & Tır

için 2,824 sonuç bulundu.

Kamyon & Tır

Oyuncak tır, kamyon, çöp arabası gibi oyuncak arabalar çocukların oynamayı en çok sevdiği araba modelleri arasında yer almaktadır. Oyuncak kamyon ve tırlar; gerçeklerinin küçültülmüş ve oyuncak haline getirilmiş versiyonlarıdır. Gerçekleriyle birebir benzer olan bu oyuncaklar çocukların motor kabiliyetini geliştirmede oldukça etkilidir. Kategorimizde yer alan oyuncak kamyon ve tır modellerini inceleyerek siz de çocuğunuz için sipariş verebilirsiniz.

Oyuncak Tır Modelleri

Oyuncak Tır Modelleri

Oyuncak tır modelleri arasında Cars markasının mini arabaları taşıyan tır modeli, metal tır modeli, plastik oyuncak tır modeli, uzaktan kumandalı tır modelleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı tırların ses ve ışık özellikleri bulunmaktadır. Bu da çocukların oyun oynarken çok daha keyif almalarını sağlar. Ayrıca bazı tırların açılabilir arka kapakları bulunmaktadır. Taşıyıcı oyuncak tırlar olarak da bilinen yük tırlarının oyuncağı olan araçlar mini arabalarla birlikte satılmaktadır. Mini araba taşıyan bu tırlara ayrıca çocuğunuzun kendi mini arabalarını da yerleştirebilir. Mini araçlar için kasasında özel bölmeli alanları bulunan bu tırlar en sevilen tır modelleri arasındadır. Bazı tırlar ise helikopter taşımaktadır ve bunlar da minyatür helikopterlerle birlikte satışa sunulmaktadır.

Oyuncak Kamyon Modelleri

Oyuncak Kamyon Modelleri

Oyuncak kamyon modelleri arasında; oyuncak çöp kamyonu, oyuncak kamyon kepçeler, damperli kamyonlar, damperli kamyon ve dozer seti gibi modeller bulunmaktadır. Özellikle 3 yaşından büyük çocukların motor becerilerini geliştirmede oldukça faydalı olan oyuncak kamyonlar uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Farklı teker sayıları, farklı boyut ve farklı renklerde tasarlanan oyuncak kamyonlar hem kız hem de erkek çocuklarının severek oynadığı oyuncaklar arasındadır. Damperli kamyonlar özellikle plajda kum doldurmak ve kum taşımak için de çocuklar tarafından kullanılır. Oyuncak kamyonların arasında ayrıca itfaiye kamyonu, vinç, forklift gibi araçların oyuncakları da bulunmaktadır.

Oyuncak Kamyon & Tır Fiyatları

Oyuncak Kamyon & Tır Fiyatları

Oyuncak kamyon fiyatları ve tır fiyatları ürünlerin markasına, malzemesine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her çocuğun çok seveceği ve her bütçeye uygun oyuncak tır ve kamyon modelleri yer almaktadır. Çocukların motor becerisini geliştirmenin yanı sıra denge kurmasını da kolaylaştıran kamyon ve tır gibi oyuncaklar ayrıca onların oyun kurmalarına da yardımcı olur. Oyuncak tır & kamyon markalarından bazıları; Bruder, Hot Wheels, Pilsan, Road Rippers, Sunman, Simba, Vardem, Disney, Cars gibi markalardır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının oyuncak tır & kamyonlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Oyuncak tır ve kamyonların yanı sıra uzaktan kumandalı araba, helikopter, araba seti, araba yarış seti, uçak, tren gibi oyuncak araçları da görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (4)
4M (1)
Air Hogs (1)
Birlik (8)
Bruder (141)
Cars (2)
CAT (29)
Dede (22)
Disney (2)
(410)
Dolu (9)
Eseras (18)
Frozen (2)
Hasbro (2)
Hot Wheels (36)
i2teker (3)
Johnson (1)
Kanz (15)
Maisto (10)
Matchbox (1)
Mattel (10)
Max Steel (5)
Miniland (2)
Pilsan (50)
Plan Toys (1)
Play-Doh (2)
Polesie (1)
Rcx (1)
RMZ City (2)
Samatlı (7)
Siku (67)
Simba (4)
Sunman (48)
Vardem (35)
Yo Stick (1)
ZamaZuma (1)
Zoob (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (386)
Unisex (227)
Kız (6)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(504)
(23)
(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(83)
ve üzeri (112)
ve üzeri (132)
ve üzeri (139)
ve üzeri (154)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL