Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo

için 1,185 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo

Deniz ve havuz gibi çeşitli su aktivitelerinde tercih edilen bikini ve mayo çeşitleri kız çocuklarına hitap etmektedir. Özel tasarımları ile kız çocuk mayo çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Lisanslı veya çeşitli tasarımları ile yer alan mayo çeşitleri tüm vücudu sarmaktadır. Jimnastik gibi çeşitli spor dallarında tercih edilebilmektedir. Söz konusu kız çocuklarına hitap eden mayoların beden seçenekleri şu şekildedir; 5-6 yaş, 6-7 yaş, 7-8 yaş, 8-9 yaş, 9-10 yaş, 10-11 yaş, 11-12 yaş ve 12-13 yaş gruplarındaki kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Mayoların boyutları uzun kollu veya kısa kollu seçenekleri ile yer almaktadır. Ultra gelişmiş teknoloji ile üretilen mayo tasarımları vücut ısı dengesini düzenlemektedir. Kumaşının içeriğinde yer alan materyaller sayesinde terleme gibi durumların önüne geçmektedir. Kız çocukları için tasarlanan mayo ve bikini çeşitleri su tutmayan, ıslak hissi bulundurmayan özellikleri ile çeşitlenmektedir. Kullanıcıların sorunları, çeşitli gereksinimleri dikkate alınarak birçok mayo ve bikini modelleri yer almaktadır. Aynı zamanda geniş renk yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yüzme, jimnastik gibi çeşitli sporlarda tercih edilen mayo ve esnek yapılı kıyafetler vücudu tam anlamı ile sarmaktadır. Kullanıcıların beden seçenekleri doğrultusunda esneme payları değişiklik oluşturmaktadır. Spor esnasında kız çocuklarının vücudunu kavrayan yapısı hareket kabiliyetini kolaylaştırmaktadır. Özenli bir şekilde üretilen kız çocuk bikini modelleri birçok renk ve model tasarımı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kız çocuklarının deniz ve havuz aktivitelerinde tercih edebilmesini sağlayan kıyafetler iki parçadan oluşmaktadır. Alt ve üst kısımları olmak üzere iki farklı parçası kullanılmaktadır. Tasarımlar doğrultusunda alt ve üst takımlar aynı renkte veya birbirine yakın renk seçenekleri ile yer almaktadır. Kullanıcı tercihi doğrultusunda bikini parçalarını farklı renkler kullanarak karma kombin görünümleri sağlayabilmektedir.

 Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo Modelleri

Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo Modelleri

Kız çocuklarına özel olarak tasarlanan mayo ve bikini modelleri fırfırlı, payetli, işleme, dantel, çeşitli simge, emoji ve lisanslı renk çeşitleri ile yer almaktadır. Kız çocuklarının dikkat etmesini sağlayan çeşitli bikini modelleri yer almaktadır. Kullanım sırasında söz konusu bikiniler çözülebilmektedir. Bağlama ve çıt çıt aparatı yer alan bikini modelleri kullanıcı tarafından ayarlanmaktadır. Bu doğrultuda kullanıcı istediği modelde bikinilerini bağlayabilmektedir. Mayoların ise bağlanmasına gerek yoktur. Çünkü söz konusu mayolar kız çocuklarının vücudunu sararak, kalıp şeklinde giyilmektedir. Mayo ve bikinilerin birbirinden belirli farkları bulunmaktadır. Bikiniler iki parçadan oluşmaktadır. Ancak kız çocuklarına hitap eden mayolar tek parçadan oluşmaktadır. Alt üst parçadan oluşan bikiniler ayrı bir şekilde yer almaktadır. Mayolar kol giyme seçenekleri doğrultusunda çeşitlenmektedir. Söz konusu mayoların tek omuzlu, düşük omuzlu, fırfır askılı, full boy kol detaylı, kalın askılı ve benzeri modelleri yer almaktadır. Kullanıcının kendi beden aralığındaki mayo ve bikini seçeneklerini tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Kız çocuk pareo modelleri ise birçok model ve kumaş seçeneği ile yer almaktadır. Pareolar, deniz veya havuz sonrası güneşlenme esnasında vücudu saran geniş çaplı şallardan oluşmaktadır. Pareolar çeşitli amaçlara hitap etmektedir. Aynı zamanda pareoların kumaş seçenekleri çeşitlilik göstermektedir. Transparan bir görünüme sahip olabildiği gibi opak renkli seçenekleri de yer almaktadır. Geniş boyutlardaki şalların görevini sergileyen pareolar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu pareoları kullanıcılar bellerine sarabilmektedir. Bağlanabilen hazne kısımları yer almaktadır. Bazı pareo modelleri sabahlık tarzı geniş giyilebilen modelleri ile bulunmaktadır. Aynı zamanda pareolar kol detayı bulundurmadan elbise tasarımlarıyla da yer almaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda pareo modelleri çeşitlenmektedir. Birçok renk, model ve tasarım seçenekleri sunmaktadır. Kız çocuk mayo modelleri kullanıcıların ortalama proporsiyonları çerçevesinde şekillenmektedir.

 Farklı Tasarımlarda Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo Çeşitleri

Farklı Tasarımlarda Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo Çeşitleri

Kullanıcı gereksinimleri göz önüne alarak pareo, mayo ve bikini modelleri çeşitlenmektedir. Havuz ve deniz aktiviteleri sonrası bikini ve mayolar ıslak olarak kalmaktadır. Ve söz konusu ürünler uzun sürede kurumaktadır. Bu gibi durumlar kullanıcıları rahatsız etmektedir. Kullanıcıların karşılaştığı sorunları önlemek için su tutmayan bikini ve mayo çeşitleri yer almaktadır. Bu sayede kullanıcı bikini veya mayosunu değiştirmek zorunda kalmamaktadır. Kız çocuk mayo fiyatları model ve marka seçenekleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Pratik bir şekilde giyilebilen mayo ve bikiniler kullanıcılara konforlu bir deneyim sağlamaktadır. Aynı zamanda anne - kız çocuk kombinleri ile yer alan mayo ve bikini modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Birçok renk ve model seçeneği sunan anne – kız bikini kombinleri kız çocuk giyim sayfamız üzerinde yer almaktadır. Çoğunlukla 7 ile 15 yaş grubunda yer alan kız çocuklarına hitap eden mayo ve bikinileri bulunmaktadır. Söz konusu ürünler eğlence aktivitesi olarak kullanılmasının yanı sıra kişisel yüzme derslerinde de tercih edilmektedir. Mayo ve bikinilerin birbirini tamamlayıcı aksesuarları bulunmaktadır. Kız çocuklarına hitap eden mayo ve bikini modelleri, genellikle deniz ve havuz aktivitelerinde tercih edilmektedir. Ancak kız çocukları evde su ile aktivite geliştirmek istediklerinde de giyebilmektedir. Çok yönlü kullanım imkânı sunan bikini modelleri güneşlenme aktiviteleri sırasında da tercih edilmektedir. Yüzme kurslarında sık sık değiştirilmesi gereken mayo ve bikini çeşitleri kullanıcılara konforlu bir yüzme deneyimi sunmaktadır. Dolayısıyla birkaç çift bikini ve mayo yedek bulundurulması tavsiye edilmektedir. Bazı kız çocuk mayo çeşitleri payet, taş, sim ve benzeri detayları bulundurmaktadır. Kız çocuklarına hitap eden tasarımlar genellikle kırmızı, pembe, yeşil, turuncu, sarı, mavi, mor ve benzer renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.

 Kullanışlı Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo Tasarımları

Kullanışlı Kız Çocuk Mayo, Bikini, Pareo Tasarımları

Vücut proporsiyonuna uyum sağlayan bikini ve mayo tasarımları kız çocuklarına hitap edecek şekilde düzenlenmektedir. Tüm kullanıcılar tarafından tercih edilen bikini, mayo ve pareo çeşitleri birçok renk opsiyonu ile yer almaktadır. Genellikle deniz ve havuz sonrası bikini veya mayoların değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Söz konusu ürünler ıslak olarak kaldığı ve zor kuruduğu için kullanıcıları rahatsız etmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için ıslaklık hissi bırakmayan mayo ve bikini çeşitleri yer almaktadır. Söz konusu bikini ve mayo modelleri, çeşitli kategori ve alt kategori adı altında bulunmaktadır. Kategori grupları şu şekildedir; giyim & ayakkabı, çocuk giyim & aksesuar, kız çocuk ve son olarak mayo, bikini, pareo bölümlerinden oluşmaktadır. Kız çocuk bikini bedenleri model seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Mayo ve bikinilerin kalıpları birbirinden farklı özelliktedir. Bazı bikiniler esnek kalıplı olabildiği gibi dar kalıplı da olabilmektedir. Aynı zamanda söz konusu ürünlerin çeşitli yıkama talimatları yer almaktadır. Genellikle 30 derecede yıkanabilir özellikte olan bikini ve mayolar kız çocuklarına özel olan kumaşlardan meydana gelmektedir. Kız çocuk bikini temizliği yıkama talimatlarında yer almaktadır. Ürünün elde yıkanması kullanım ömrünü uzatmaktadır. Denizin tuzlu suyu veya havuzun klorlu suyu bikini ve mayolarda çeşitli hasarlara, renk solmasına sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için kullanım sonrası yıkanması tavsiye edilmektedir. Aynı şekilde kız çocuklarına hitap eden pareolarda güneşin zararlı ışınlarının etkisi ile renk deformasyonuna uğrayabilmektedir. Ürünlerin renk canlılığını korumasını sağlamak için güneşin altında bırakılmaması gerekmekte ve çeşitli sular ile teması sonrası yıkanması tavsiye edilmektedir. Keza güneş kremleri de bikini, mayo ve pareoalarda leke bırakabilmektedir. Kullanım sırasında leke oluşturabilecek ürünler su ile yıkanmalıdır. Sizler de Sunset çocuk mayo, bikini ve pareo sayfamızdan birçok farklı seçeneğe göz atabilirsiniz.