Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Miktar

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadınlar İçin

için 4,904 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kadınlar İçin

Kadınlar için özel olarak cinsel ürünler cinsel ürünler onların tek başlarına veya partnerleriyle daha keyifli deneyimler yaşamasına yardımcı olur. Birçok farklı markanın imzasını attığı bu cinsel fantezi ürünleri model ve fiyat çeşitliliği ile herkese hitap edebilecek parçalar içeriyor.

Vibratör & Dildo

Vibratör & Dildo

Vibratör haz veren erotik uyarım için vücut üzerinde kullanılan titreşimli bir cinsel üründür. Vibratör modelleri genellikle fallik bir görünüme sahip olsalar da titreşim ritmi, şekli, rengi, dokusu ve malzemesi gibi birçok açıdan değişiklik gösterebilirler. Dildo ise vibratörden daha eski olan titreşimsiz bir cinsel üründür. Silikon, plastik, çelik, cam ve ahşaptan dildolar mevcut. Bu ürünlerin uygun bir kayganlaştırıcıyla birlikte kullanılması gerekmekte.

Anal Ürünler

Anal Ürünler

Anal ürünler anal bölgede kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunların en popüleri anal plug, diğer adıyla anal tıkaç, dildoya benzeyen ama ondan daha kısa bir cinsel üründür. Ayrıca bir ucu tıpaya benzer şekilde yayvandır. Genital bölgeye benzer şekilde anal bölgeye özel vibratörler de bulmanız mümkün. Anal bölge kuru olduğu için daha da bol miktarda kayganlaştırıcı kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Erotik Masaj Yağı, Sprey, Krem

Erotik Masaj Yağı, Sprey, Krem

Standart masaj yağlarından farklı olarak erotik masaj yağı, vücut genelinde ciltte ısı yaratarak ve kan akışını arttırarak daha uyarım sağlar. Bu yağlarda çeşitli bitki özleri veya meyveler kullanılabilir. Kadın istek arttırıcı kremler de benzer etki yaratır ama bunlar sadece genital bölgede kullanılır. Koltuk altı, genital bölge ve anal bölgedeki için beyazlatıcı kremler direkt cinsel ürün değil ama buralardaki koyulukları geçirerek görüntüyü açma iddiasında.

Kayganlaştırıcı & Jel

Kayganlaştırıcı & Jel

Kadın genital bölgesi kendi kayganlaştırıcısını kendi üretebilir. Ama bazen ekstra destek gerekebilir. Kayganlaştırıcı jel ve kayganlaştırıcı krem tam da bunun içindir. Kayganlaştırıcı jeller su bazlı kayganlaştırıcı ve yağ bazlı kayganlaştırıcı diye ikiye ayrılır. Su bazlı olanlar daha hafiftir ve genelde prezervatifle birlikte kullanılabilir. Yağ bazlı olanların etkisi daha uzun sürer ama prezervatifle birlikte kullanılamayabilir.

Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak parfüm içerisinde feromon denen bir kimyasal madde içerir. Feromon hayvanlar ve insanlarda bulunur, aynı türün birbirine sosyal ve cinsel tepki vermesini tetikler. Afrodizyak parfüm etkilerini herkes fark etmeyebilir. Fark eden insan sayısı azdır. Kimisi de onu misk kokusuna benzetir. İşe yarayıp yaramadığını görmek için denemeniz gerekecek. Normal bir parfümden pek farkı olmadığı için onu dikkat çekmeden kullanmak mümkün.

Şişme Bebek

Şişme Bebek

Kadınlar için şişme bebek modelleri realistik erkek mankenlere yoğunlaşır. Bu mankenler nefesle veya pompayla şişirilebilir. Strapon gibi ek parçaları olabilir ve bu parçalar mankenden bağımsız olarak da kullanılabilir. Şişme bebek ile keyifli deneyimler yaşamak için kayganlaştırıcılara başvurmayı unutmayın. Diğer cinsel ürünlerde olduğu gibi kullandıktan sonra ürünü kullanım kılavuzuna uygun şekilde temizlemeniz hijyen açısından önemli.