Erotik Masaj Yağı, Sprey, Krem

Cinsel ürünler kendi başınıza veya partnerinizle keyifli anlar yaşatabilecek özel bir ürün yelpazesidir. Bu cinsel ürünleri kullanmadan önce veya kullanırken erotik masaj yağlarından ve istek arttırıcı kremlerden her zaman destek alabilirsiniz.

Erotik Masaj Yağı

Erotik Masaj Yağı

Masaj yağı aslında sıklıkla rastlanabilecek bir ürün. Masaj salonlarında kasları gevşetmek, cilt tahrişini önlemek ve hoş koku vermek için kullanılır. Fakat erotik masaj yağı veya diğer adıyla afrodizyak masaj yağı hem kokusuyla hem de dokusuyla haz vermeyi amaçlayan bir cinsel fantezi ürünüdür. Cinsel ürün markalarının farklı çeşitlerde masaj yağlarını bulmanız mümkün. Bitki özleri bu yağlarda sıklıkla kullanılır. Masaj yağlarının birçoğu ovuşturulduğunda cilde ısı verir, bu da hazzı artıran bir unsurdur. Çok fazla yağ da çok az yağ da hazzı olumsuz etkileyebilir. O yüzden masaj sırasında dengeyi tutturmak önemlidir. Bazı su bazlı jeller de masaj yağı olarak kullanılabilir. Bunların hissi daha geçicidir ama kalıntı bırakmazlar, hoş kokulu hatta hoş lezzetli olurlar ve prezervatifin yapısını bozmazlar. Bunları kayganlaştırıcı kategorisinde daha ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

İstek Arttırıcı Kremler ve Sprey

İstek Arttırıcı Kremler ve Sprey

Kadınlarda istek arttırıcı ürünler aslında dört tiptedir. Bunlar hap, damla, sprey ve kremdir. Hap ve damlalar konusunda doktorunuza danışın. Krem ve spreylerde içeriklerinde alerjiniz olan bir madde bulunmadığından emin olun. Kadın istek arttırıcı kremler ve spreyler genital bölgeye dışarıdan uygulanır ve cinsel isteksizliği gidererek libidoda artış sağlamayı amaçlar. Kadın uyarıcı krem veya sprey, orgazm kremi veya spreyi olarak da anılan bu ürünler genellikle kan akışını artırarak etki gösterirler. Bu spreyler ve kremler aslında masaj yağı ve çok yönlü kayganlaştırıcılarla benzer özellikleri taşır ama cilt tarafından biraz daha fazla emilirler. Herhangi bir yan etki, mesela tahriş görürseniz onu kullanmayı hemen bırakın. Bu krem ve spreylerin mucize yaratmadığını, her şeyin sizde ve partnerinizde bittiğini unutmayın.

Beyazlatıcı Kremler

Beyazlatıcı Kremler

Beyazlatıcı krem doğrudan zevk vermeye yönelik bir ürün değil. Ama elde edilen estetik görüntünün kullanan kadının özgüvenini yükseltme ve partnerin gözüne hoş görünme ihtimali var, bu da yaşanan deneyimi daha keyifli hale getirmeye katkıda bulunabilir. Bunlar, cilt geneli yerine koltuk altı, anal bölge veya genital renk açma için ufak tefek koyuluklarda denenebilir. Genital bölge beyazlatıcı krem almadan önce mutlaka içeriğini gözden geçirin, hatta cilt doktorunuza danışın. Beyazlatıcı krem fiyatı ortalama bir cinsel ürün veya kozmetik ürün civarındadır. Dilerseniz Kadınlar İçin Cinsel Ürünler kategorimizi ziyaret ederek erotik masaj yağları, istek arttırıcı kremler ve beyazlatıcı kremlerin yanı sıra vibratör ve dildolar, anal ürünler, kayganlaştırıcılar ve jeller, afrodizyak parfümler ve şişme bebeklere de göz atabilirsiniz

Erotik Masaj Yağı, Sprey, Krem

için 112 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baile (7)
(3)
Drlove (5)
Hot Kiss (1)
Loveshop (10)
Lovetoy (63)
V-Gold (3)
Viaxi (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (42)
ve üzeri (54)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL