Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Lovetoy (216)
Lilitu Shop (369)
Loveshop (79)
Pretty Love (260)
Baile (165)
Xise (52)
Truva Shop (230)
LoveX (434)
LoveXShop (301)
Erofoni (95)
Drlove (74)
Shequ (48)
Crazy Bull (31)
BDM Group (6)
Allure (3)
C-String (3)
Chisa (3)
G Spot (3)
Perfect (3)
Pinkat (3)
Climax (2)
Cordless (2)
Fairy (2)
G-Spot (2)
Luoge (2)
Adela (1)
Adora (1)
Aimee (1)
Anna (1)
Anne (1)
Bella (1)
Billy Bol (1)
Billy Boy (1)
Emily (1)
Liberty (1)
Love Vibe (1)
MM Rock (1)
Mr. Play (1)
Romance (1)
Slim Jim (1)
Un-Sex (1)
bai (1)
lili (1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (326)
4 yıldız ve üzeri (543)
3 yıldız ve üzeri (573)
2 yıldız ve üzeri (577)
1 yıldız ve üzeri (583)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vibratör & Dildo

için 2,728 sonuç bulundu.

Vibratör & Dildo

Cinsel ürünler bireysel olarak kendi hayatınıza veya partnerinizle olan ilişkinize renk katmaya yardımcı olan ürünlerdir. Bu ürünlerden ilk akla gelenler arasında, çeşitleri ve renkleriyle muazzam bir çeşitliliğe sahip olan vibratörler ve dildolar sayılabilir. Bu cinsel fantezi ürünleri hakkında merak ettikleriniz burada.

Vibratör Nedir?

Vibratör Nedir?

Vibratör, keyif verici erotik uyarım meydana getirmek için vücut üzerinde kullanılan bir cinsel üründür. Titreşimli cinsel ürünler olarak arama yaptığınızda karşınıza çıkan ürünlerin birçoğu vibratör olacaktır. Teknolojinin gelişmesiyle vibratör modelleri ile şekilleri de çeşitlilik ve etki yönünden zenginleşmiştir. Vibratörler kadınların erojen bölgelerinde titreşim veya nabız tarzı vuruşlar gerçekleştiren elektrikli bir alet içerir. (Erkeklerin erojen bölgelerine özel olan vibratörler de var.) Erotik uyarım penetrasyon veya dışarıdan dokunma yoluyla sağlanır. Vibratör boyutları da modelleri kadar çeşitlidir. Kadınlar için üretilen bazı vibratörler aynı anda hem klitoris hem de vajinayı uyaracak şekilde tasarlanmıştır. (Vibratör halka gibi bazı modeller erkekler içindir.) Bazı vibratörler ise çiftlerin her ikisinin genital organlarını uyarmak için tasarlanmıştır. Kullanım kılavuzunda aksi belirtilmediği sürece hayal gücünüzü de dahil edebilirsiniz.

Vibratör ve Dildo Farkı

Vibratör ve Dildo Farkı

Dildo aslında vibratörün çok daha önceden icat edilen orijinal halidir. Vibratörden en büyük farkı titreşimsiz olması olan dildolar tarih öncesi çağlarda bile çeşitli malzemelerden üretilmiştir. Günümüzde silikon, plastik, cilalı paslanmaz çelik, ateşe dayanıklı cam ve hatta cilalı ahşaptan dildolar bulmanız mümkün. Plastik cinsel ürünler arasında da dildolar yer alabilir. Bunların hepsinin verdiği hisler farklıdır. Mesela, silikon vücuda daha nazik davranır, cam ise alışılmışın dışında duyumlar yaşatır. Dildolar genelde fallik bir görünüme sahiptir. Sıklıkla penetrasyon yoluyla kullanılırlar ama tabii ki yine kullanım kılavuzuna uymak kaydıyla hayal gücü faktörü katılabilir. “Vibratörün zararı var mıdır?” diye merak ediyorsanız onların güvenilir cinsel ürünler olması size bağlı diyebiliriz. Bir vibratör veya dildo aldığınızda paketi ilk sizin açtığınıza emin olun. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu okumanız sizi risklerden büyük ölçüde koruyacaktır.

Vibratör ve Dildo Fiyatları

Vibratör ve Dildo Fiyatları

Vibratör ve dildo fiyatları ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genelde vibratörler elektrikli alet sayıldıklarından biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir ama dildo da kaliteli bir malzemeden imal edildiyse fiyatları vibratörlere yakın olacaktır. Cinsel ürünler arasında fiyat çeşitliliği en fazla olanlardan ikisi vibratörler ve dildolar olduğu için bütçenize uygun bir ürün bulmakta zorlanmazsınız. Her kullanım sonrasında ürünü temizlemeniz gerekmekte. Dildoları temizlerken daha rahat davranabilirsiniz ama vibratörlerin elektrikli kısımlarına su kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olduğunuz sürece bu ürünler de daha uzun ömürlü olacaktır. Pembe cinsel ürünler arayışındaysanız tercihinizi vibratörler ve dildolardan yana kullanabilirsiniz. Vibratör ve dildoların yanı sıra anal ürünler, erotik masaj yağı, sprey ve kremler, kayganlaştırıcı ve jeller, afrodizyak parfümler ve şişme bebekleri de Kadınlar İçin cinsel ürünler kategorimizde sizi bekliyor.