Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bisiklet Giyim

için 2,772 sonuç bulundu.

Bisiklet Giyim

Hangi hava koşulunda olursa olsun bisiklet sürmekten asla vazgeçmem diyorsanız, sürüş rahatlığınız ve güvenliğiniz için tasarlanıp üretilen bisiklet giyim malzemeleri mutlaka edinmeniz gereken ürünler arasında yer alıyor. Blackfish, Shimano, Adidas, Sedona, Giro, Taymory, Santini ve Kron gibi ünlü markaların bisiklet giyim ve aksesuarlarına kategorimiz üzerinden en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bisiklet Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

Bisiklet Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

Bisiklet sürerken en önemli unsurlardan biri rahatlığınız. Özellikle hemen hemen her gün bisiklet kullananlar arasındaysanız, bisiklete rahat kıyafetlerle binmenin önemi sizin için çok daha büyük. Bu nedenle, hangi bisikleti ne amaçla kullanıyor olduğunuz fark etmeksizin kendinize bisiklet kıyafetleri satın almalısınız. Bisiklet giyim ürünleri öncelikle terletmeyen ve teri emen kumaştan üretilmiş olmalı. Aynı zamanda vücudunuzu sararak size hareket kolaylığı sağlamalı. Vücudunuzu sarmasının bir diğer amacı da bisiklet sürerken güvenliğinizi sağlamak. Dar kıyafetler bisiklet sürerken takılmaları önler ve dolayısıyla da daha güvenli bir sürüş gerçekleştirirsiniz.

Çocuk Bisiklet Giyimi Nasıl Olmalı?

Çocuk Bisiklet Giyimi Nasıl Olmalı?

Elbette çocuklarınızın da bisiklet sürerken rahat etmeye ihtiyaçları var. Hem rahatlık hem de güvenlik açısından çocuklarınızın da uygun bisikletçi giyim ürünlerinden giymesi elzem. Kategorimizde çocuklar için özellikle güvenli bisiklet sürmelerini sağlayacak olan çok çeşitli bisiklet giyim ürün ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. Örneğin dizlik, dirseklik ve bileklik çocuklarınız bisiklet sürerken mutlaka giymeleri gereken koruyucu ürünler arasında yer alır. Öte yandan asıl önem vermeniz gereken nokta, çocuğunuzun baş kısmını tamamen sarmak yoluyla düşme esnasında darbelerden koruyacak çocuklar için üretilmiş bir bisiklet kaskı almaktır. Çocuğunuz bisiklet sürerken üzerinde rüzgâr tarafında uçuşma ihtimali olan aksesuarlar bulundurmamaya özen göstermelisiniz. Mümkün olduğunca sade ve dar kıyafetler çocuğunuzun güvenliğini artıracaktır.

Temel Bisiklet Giyim Malzemeleri

Temel Bisiklet Giyim Malzemeleri

Kategorimizde yer alan bisiklet giyim malzemeleri, bir bisikletçinin gardırobunda mutlaka yedekleriyle birlikte bulunması gereken ürünlerdir. Örneğin, bisiklet taytı modellerini ele alalım. Jelli ve pedli modelleriyle bisiklet taytları ve bisiklet şortu uzun süre bisiklet sürmekten kaynaklanan sele rahatsızlığını ortadan kaldıracaktır. Yetişkinler için de, çocuklar için olduğu kadar gerekli olan bisiklet kaskı çeşitlerimiz her zevke uygun tasarım ve renkleriyle kategorimizde yer alıyor. Ellerin terlememesi için takabileceğiniz bisiklet eldiveni çeşitlerimiz de gidonu yönlendirmede ve sıkı tutmada yardımcı ürünler. Rüzgârlı ya da güneşli havalarda bisiklet kullanıyorsanız, göz sağlığınızı koruyacak ve görüş yetinizi destekleyecek bisikletçi gözlüğü modellerimizi mutlaka incelemelisiniz. Bisiklet üst giyim olarak ise bisiklet forması çeşitlerimiz hem şık hem de dayanıklı ürünler olarak öne çıkmakta.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

19 (3)
3T (5)
Action (2)
Activa (7)
Aim (2)
Alex (5)
Arena (1)
Bell (45)
Bianchi (46)
BIEMME (3)
Bontrager (54)
Btwin (1)
Buff (2)
BV Sport (1)
Carraro (39)
CARRARO (4)
CRATONI (3)
Crivit (3)
Cube (10)
(1225)
ECHOWELL (2)
Fizik (3)
Giant (114)
Giro (86)
Jing Yi (1)
Kali (2)
Karspor (1)
KASK (23)
Kawasaki (2)
KED (7)
KOO (4)
KRON (1)
Ktm (1)
Lazer (54)
MAVIC (27)
MERIDA (6)
Merida (1)
Monero (1)
Moon (2)
Mosso (5)
Neco (1)
Oakley (30)
Oem (5)
Orbea (3)
OXC (1)
Plus (1)
Poc (4)
Polisport (5)
PRO (1)
PROCYCLE (4)
Protech (2)
RACE FACE (4)
ROCK SHOX (1)
Salcano (2)
SANTINI (330)
Scott (180)
Sedona (6)
SEDONA (1)
Shimano (171)
Sidi (142)
Spinoton (9)
SRAM (1)
Sway (1)
Tec (1)
TRANS (1)
Vaude (13)
Velosock (1)
VELOTOZE (9)
Vertech (7)
Voit (2)
Vona (4)
Woolstar (1)
XLC (11)
Xrider (10)
Zero (1)
Zoom (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (1116)
Erkek (285)
Çocuk (43)
Kadın (27)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(306)
(105)
(71)
(31)
(22)
(10)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (164)
ve üzeri (183)
ve üzeri (184)
ve üzeri (190)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL