Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Başlık & Kask

için 134 sonuç bulundu.

Başlık & Kask

Boks gerekli boks ekipmanları olmaksızın yapıldığında oldukça tehlikeli bir spor haline dönüşebilir. Bu nedenle, fiziksel korunma sizin için öncelikli olmalıdır. Kategorimizde yer alan koruyucu başlık ve boks kaskı modelleri size bu korumayı sağlayacak.

Boks Kaskı Nedir, Ne İşe Yarar?

Boks Kaskı Nedir, Ne İşe Yarar?

Boks kaskı ya da bilinen diğer adıyla boks başlığı adı verilen bu ürünler amatör sporcuların ve profesyonel boksörlerin hem antrenmanlarında hem de boks maç ve müsabakaları esnasında mutlaka kullandığı koruyucu ürünlerden biridir. Boks antrenman kaskı çeşitleri, boks pratiği yaptığınızda ya da maça çıktığınızda baş kısmınıza isabet edecek olası sert darbeleri engellemek ve kalıcı hasar oluşumunu önlemek için kullanılır. Hayati bir malzeme olan boks kaskı, boks eğitiminden geçen ve boks konusunda yeterli bilgisi olan herkesin mutlaka tercih ettiği bir malzemedir. Boks ya da kick boks öğrenme sürecinizde pratiklerinizi boks kasklarıyla yaptığınızda yüz bölgenizde oluşabilecek yaralanmalar ve morlukların önüne büyük oranda geçmiş olacaksınız.

Boks Kaskı Modelleri

Boks Kaskı Modelleri

Kategorimizde yer alan koruyucu başlık ve boks kaskı modelleri pek çok farklı ihtiyaca uygun olarak çeşitli tasarım ve boyutlarda üretilmektedir. Örneğin, çocuğunuz boks sporu ile ilgileniyorsa ve ona uygun bir boks başlığı arayışındaysanız, kategorimizde yer alan çocuklar için boks kaskı modellerini inceleyerek çocuğunuzun baş ölçülerine uygun ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Yetişkin boksörler ve sporcular için de sunulan ürünler geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Boks kaskı burun korumalı modelleriyle burnunuzu ve çevre kısmını da korumayı hedefler. Yüz korumalı boks kaskı ve tam korumalı boks kaskı tercih ederek, yüz bölgenizde eksiksiz bir koruma sağlamış olursunuz. Ayrıca kapalı kask ve açık kask modelleri de sizlerin gereksinimleriyle paralel olarak sunduğumuz diğer boks malzemeleri arasında yer almakta.

Boks Kaskı Seçiminde Önemli Noktalar

Boks Kaskı Seçiminde Önemli Noktalar

Öncelikle boks kaskının türüne karar vermelisiniz. Genelde boks başlığı çeşitleri yüz kısmınızın ¾’ünü korur. Ancak tam korumalı bir ürün istiyorsanız, tam korumalı boks kaskı çeşitlerinden yana tercih yapabilirsiniz. Hafifliğe ve ergonomik bir ürün seçmeye de özen göstermelisiniz. Bir diğer önemli mesele de, satın alacağınız boks kaskının yüz bölgenizde kendi başına bir baskı oluşturmamasıdır. Aynı zamanda boks kaskınızı taktığınızda, kafanızı sağa sola rahatça hareket ettirebildiğinizden emin olmalısınız. Kaskın çene kısmındaki ve başın arka tarafındaki bağ kısımlarının kolaylıkla ayarlanabilir olması da önemlidir. Bir diğer unsur ise, taktığınız boks kaskının görüş açınızı kapatmayacak tasarımda ve boyutta olmasıdır ki gelen darbeleri görüp savunma ve atak yapabilin. Kategorimizde bütün bu kriterlere uygun, Dragon, Adidas, Leon ve Everlast gibi markaların en iyi boks baskı modelleri yer almaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Action (1)
Activa (1)
Adidas (4)
Altis (8)
Avessa (3)
Busso (1)
Conquer (1)
Cyclone (5)
(35)
(23)
Do-Smai (6)
Dragon (3)
Dynamic (1)
Evox (7)
Excalibur (1)
Fuse (1)
Hattrick (4)
Leon (1)
Liggo (3)
Protech (1)
Topten (3)
Tryon (5)
WhiteFace (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL