Palet

için 1,197 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Palet

Yüzme sporu için gerekli olan malzemelerden biri de palet olarak adlandırılan ve yüzücünün suyun içinde daha hızlı ve daha rahat ilerlemesini sağlayan tamamlayıcı ürünlerdir. Hem denizde hem de havuzda kullanabileceğiniz palet yüzme becerilerinizi geliştirme aşamasında da bir hayli yardımcıdır. Bu nedenle amatör ve profesyonel yüzücüler tarafından sıklıkla kullanılır. Kategorimizde sizler için listelediğimiz yüzücü paleti çeşitlerimiz en avantajlı palet fiyatları ile kapınıza kadar geliyor!

Ayak Paleti

Ayak Paleti

Yüzme ve palet denildiğinde akla ilk olarak gelen ayak paleti çeşitleridir. Yüzme sporunda yeni başlayanların eğitiminden, profesyonel yüzücüler tarafından yüzme antrenmanı ve yüzme yarışları için kullandığı, havuz ve denizde kullanıma uygun modeller barındıran ayak paleti çeşitleri hem suda durmayı ve hem de hızlı yüzmeyi ve suda rahatça ilerlemeyi sağlar. Bu nedenle, yüzme öğrenme aşamasında olan kişilerin eğitmenleri tarafından kısa bir süre sonra kullanımı tavsiye edilmektedir. Ayak paleti modelleri, bildiğimiz turuncu renkli o çok yaygın modellerinin yanı sıra, plastik ve silikon palet olarak daha ileri seviye yüzücülere uygun ürünler de barındırır.

El Paleti

El Paleti

Profesyonel olmayan yüzücülerin ya da yüzme sporuna yeni başlayanların belki de daha önce hiç duymadığı bir ürün olarak el paleti çeşitlerine de geniş ürün yelpazemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. El paleti ne işe yarar diye merak ediyorsanız, ilk olarak yine yüzme esnasında hızı artırmasının ilk özelliği olduğunu söyleyerek başlayalım. Aynı şekilde, eğer uzun mesafe yüzme yapacaksanız, ayak paletinin yanı sıra el paleti kullanımı da önerilmektedir. Bu şekilde daha uzun mesafeleri daha hızlı ve dolayısıyla da daha kısa sürede kat edebilirsiniz. Ancak yine de sürekli el ve ayak paleti kullanımı sizi kolaya alıştıracağından eğitmenlerin çok önerdiği bir alışkanlık değildir. Arada sırada kullanılan ayak ve el paletleri tekniğinize de yardımcı olacaktır.

Yüzme Paleti Nasıl Olmalı?

Yüzme Paleti Nasıl Olmalı?

Yüzücü paleti satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemli. Öncelikle kısa palet mi, uzun palet mi alacağınıza karar vermelisiniz. Palet ne kadar uzun olursa, su içinde daha dirençli ilerlersiniz. Serbest yüzme ya da sırt üstü yüzme antrenmanları ve eğitimleri için ise kısa palet kullanımı uygundur. Deneyimli bir yüzücü iseniz, kısa palet çeşitleri daha ideal seçimler olacaktır. Yüzme paleti satın alırken iyi markaların ürünlerini tercih etmek de önemlidir. Delta, Selex, Dunlop, Speedo ve Star gibi ünlü markaların en kaliteli yüzücü paletlerini satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altis (14)
Apnea (4)
Arena (35)
ARENA (3)
Avessa (113)
BAYSPOR (1)
Bermuda (4)
Beuchat (1)
Busso (2)
Cameleon (1)
Delta (45)
(510)
(174)
Dolphin (39)
Dunlop (36)
Fınıs (3)
Free Sub (1)
Head (1)
Labrax (6)
Leki (1)
Lotto (7)
Mares (2)
Marka (5)
povit (1)
Pure (1)
Samick (2)
Scubapro (2)
Seac (2)
Seftil (6)
Selex (89)
Speedo (31)
Sportive (2)
STAROYUN (1)
Swimfit (2)
Tryon (24)
uhlsport (1)
Vertex (2)
Voit (1)
Yuko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (198)
Çocuk (32)
Erkek (20)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(97)
ve üzeri (137)
ve üzeri (145)
ve üzeri (145)
ve üzeri (153)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL