Sandisk, USB Flash Bellek

için 2.014 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sandisk USB Flash Bellek

Mobil depolama üreticileri arasında öne çıkan markalardan biri olan SanDisk tasarladığı SanDisk flash bellek ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalar arasına girmeyi başarmıştır. Flash bellekler veri depolamaya, saklamaya veya bir cihazdan başka bir cihaza veri aktarmaya yarayan araçlardır. Kapasite bakımından 1 GB’den 1 TB’ye kadar çeşitli kapasitede flash bellekler bulunur. Günümüzde en yaygın kullanılan kapasiteler 8, 16 ve 32 GB’lik flash belleklerdir. SanDisk flash bellek çeşitleri 16 GB’den 256 GB’ye kadar olan kapasiteleri ile sizin için önemli olan verileri en güvenli şekilde depolar. Verilerinizi güvenli bir şekilde depolamak istiyorsanız sayfamızı inceleyerek SanDisk flash bellek modelleri arasından size uygun olan ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

SanDisk Flash Bellek Özellikleri

SanDisk Flash Bellek Özellikleri

SanDisk flash bellek özellikleri sayesinde fotoğraflarınızı, sevdiğiniz müzik parçalarını ve önemli diğer dosyalarınızı bilgisayar, telefon, tablet ve akıllı cihazlar arasında aktarabilirsiniz. SanDisk flash bellek kapasiteleri 16 GB ile 256 GB arasında değişir. Hızlı USB 3.0 performansı gösteren ürün geri çekilebilir olarak tasarlandığından kullanmadığınız zamanlarda USB 3.0 bağlantısını kir ve hasardan korur ve bağlantınız güvende olur. SanDisk Secure Access yazılımıyla 1 parola koruması sağlayarak özel dosyalarınızı güven içinde saklar. Ürün, USB 2.0 bağlantı noktalarıyla geriye dönük olarak uyumludur. Flash belleklerin kapasitesini neyi ne kadar depolamak istediğinize göre seçebilirsiniz. Flash bellekte full video saklamayı düşünüyorsanız kapasitesi yüksek olan SanDisk flash bellek çeşitlerinden birini seçmeniz gerekir. Sadece Word dosyaları depolamayı düşünüyorsanız en düşük kapasiteli bellek yeterli olacaktır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz SanDisk flash bellek inceleme sayfalarını okuyabilirsiniz. Yeni bir flash belleğe ihtiyacınız varsa sayfamız üzerinden SanDisk flash bellek modelleri arasından kullanımınıza uygun bir ürünü satın alabilirsiniz.

SanDisk Flash Bellek Kullanımı

SanDisk Flash Bellek Kullanımı

Sevdiğiniz müzik parçalarına, sevdiklerinizle çektirdiğiniz fotoğraflara, videolara, kişisel ve iş dosyalarınıza SanDisk flash bellek sayesinde uygun olan her cihazdan ulaşabilirsiniz. SanDisk flash bellek kullanımı oldukça basit bir araçtır. Uyumlu olduğu cihazlarda bulunan USB yuvalarına yerleştirerek verilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. SanDisk flash bellek modelleri dizüstü bilgisayarlar, tabletler, televizyonlar, oyun konsolları, araç ses sistemleri ve daha pek çok cihaz için tak ve bırak depolama olarak tasarlanmıştır. Ürünü kullanmak istediğiniz cihaza takarak bütün verilerinize erişebilirsiniz. SanDisk flash bellek sayesinde dosyalarınızı 130 MB/sn okuma hızıyla aktarabilirsiniz. Standart USB 2.0 sürücülerinden 15 kata kadar daha hızlı yazma hızı bulunan ürüne uzun metrajlı bir filmi 30 saniyeden daha kısa bir süre içinde taşıyabilirsiniz. SanDisk flash bellek, RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme teklifiyle sunulur. RescuePRO Deluxe yazılımı yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılmasını kolaylaştıran bir yazılımdır. Sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz SanDisk flash bellek yorum alanlarından ürün hakkında kullanıcı değerlendirmelerini okuyarak ürün hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz.

SanDisk Flash Bellek Fiyatları

SanDisk Flash Bellek Fiyatları

SanDisk flash bellek fiyat skalası oldukça geniştir. Ürünün fiyatı modelden modele ve kapasitesine göre değişiklik gösterir. Ürünün modeli, USB 3.0, USB Type-C olması ve ürünün depolama kapasitesi gibi faktörler ürünün fiyatında değişiklik göstermesine yol açar. Ürünün ileri düzeyde olan teknik donanımı da farklı fiyatlandırmaya neden olur. Ürünün beraberinde bulunan SanDisk Secure Access güvenlik yazılımı ve RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı fiyat skalasının değişmesine neden olan en büyük etkenler arasında gelir. SanDisk Secure Access yazılımı bir parola koruması sağlayarak özel dosyalarınızı güven içinde saklarken RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanıza yardımcı olur. Donanımı yüksek bir flash bellek almayı planlıyorsanız SanDisk flash bellek fiyat bilgisi için USB Flash Bellek kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Sandisk
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adata (56)
BARCO (2)
BayCHIP (125)
Bigboy (9)
Codegen (1)
Concord (55)
Corsair (16)
(3099)
emtec (2)
Hi-Level (89)
HP (3)
Kingston (1026)
Lexar (22)
Linktech (143)
Philips (12)
Samsung (104)
Sandisk (2014)
Sony (42)
STORMAX (11)
Sweex (17)
Team (4)
Toshiba (494)
Transcend (3)
Verbatim (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapasite

(339)
(313)
(291)
(267)
(210)
(208)
(194)
(103)
(31)
(30)
(13)
(10)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Usb Veri Hız Tipi

(632)
(433)
Başka bir kelime deneyin

Usb Tasarımları

(340)
Anahtarlık (309)
Sürgülü (229)
Kapaklı (78)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(392)
ve üzeri (496)
ve üzeri (508)
ve üzeri (509)
ve üzeri (511)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL