Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

USB Flash Bellek

için 157 sonuç bulundu.
Bellek Kapasitesi seçiniz

SanDisk USB Flash Bellek

Hareket halindeyken verilerini yanında taşımak isteyen, cihazlarını verilerle dolu olmasından hoşlanmayan ya da her zaman yedekli olmanın mutluluk verdiği müşterilere hitap eden SanDisk flash bellek çeşitleri birbirlerinden farklı özellikleriyle öne çıkıyor. Veri işleme hızı, depolama kapasitesinin yanı sıra bu bellekler boyutları ve görsel farklılıklarıyla da kullanıcılara alternatifler sunuyor. Gelişmiş özellikleri ile her zaman hızlı ve etkili olmayı hedefleyen SanDisk USB alanındaki yenilikleri de takip ediyor. Markanın ürünleri arasında en hızlı ve gelişmiş USB girişlerine uyum sağlayabilen alternatif de yer alıyor. Depolama işlemini olabildiğince minimal boyutlara indiren ve veri taşımayı kolaylaştıran Flash bellekler sunduğu geniş seçenekler ile farklı kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SanDisk Flash Bellek ile Verileriniz Her Zaman Yanınızda

SanDisk Flash Bellek ile Verileriniz Her Zaman Yanınızda

Fotoğraflar, sunum dosyaları, ses klipleri ve birçok farklı formatı rahatlıkla taşıyabilen SanDisk USB bellek çeşitleri özellikle sundukları depolama kapasitesi ile birbirinden ayrılıyor. Gelişen teknoloji sayesinde artık çok ufak boyutlardaki bellekler çok geniş depolama alanları sunabiliyor. 2 TB alan sunan Flash bellekler farklı sektörde çalışan kullanıcılar için büyük adımlar olsa da cihazların kullanım amaçları seçim yaparken öne çıkıyor. Kullanıcıların Flash bellekleri satın alma sebepleri, depolayacakları belgelerin formatları ve kapladıkları alan değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle SanDisk müşterilerine oldukça geniş ürün yelpazesi sunarak onlara farklı depolama kapasitesine sahip ürün seçme sansı sunuyor. SanDisk 16 GB Flash bellek fotoğraf ve video yedeklemek ya da taşımak için iyi bir alternatif olarak öne çıkarken daha yüksek kapasiteye sahip ürünler daha büyük projeleri yedeklemek için tercih edilebiliyor. Ancak markanın ürünleri sadece performansları ile değil görünüşleriyle de adından söz ettiriyor. Minimal yapısı ve şirin görünüşüyle kendinden beklenenden çok daha fazlasını veren ürünler özellikle büyük yer kaplayan formatlara sahip dosyaları taşımak için geniş alanları müşterilerine sunuyor. Film ve oyun gibi büyük formatlı dosyaları depolamak ya da başka bir cihaza aktarmak isteyen kullanıcılar SanDisk USB 128 GB ve üzeri ürünlerini tercih edebiliyor. Geniş depolama alanına sahip bu gelişmiş modeller için kapasite kadar veri işleme hızı da önemli bir unsur olarak öne çıkıyor. Büyük dosyalarla iş gören ve onları bir yerden başka bir yere taşıma durumunda olan müşteriler için verilerin aktarılma süresi ve belleğin verileri yazma süresi kritik önem taşıyor. Bu nedenle marka ürünlerini her zaman olabilecek en hızlı şekilde çalışacak donanımsal özelliklerle piyasaya sürüyor. Farklı USB Flash bellek girişlerine uygun özellikler taşıyan ve gelişmiş bilgisayar ya da mobil cihazlarla uyum içinde çalışabilen bu bellekler, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için görsel olarak da alternatifler sunuyor. Oldukça minimal yapısını karizmatik renklerle zenginleştiren marka müşterilerinin tarzlarını da tamamlıyor. Hem işlevsel hem de görsel olarak kullanıcılarını mutlu eden SanDisk, piyasaya sunduğu her yeni modelle beraber müşterilerinden tam not almayı başarıyor.

SanDisk USB Flash Bellek ve Geniş Ürün Yelpazesi

SanDisk USB Flash Bellek ve Geniş Ürün Yelpazesi

SanDisk sunduğu geniş depolama alternatifleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor. Markanın ürettiği ürünler arasında küçük dosyaları taşımaya yönelik uygun fiyatlı minimal ürünler kadar geniş depolama alanına sahip ve en gelişmiş donanımsal teknolojileri destekleyen modeller de yer alıyor. SanDisk USB 3.0 ile uyumlu modelleri 2.0 modellere göre 10 kat daha hızlı veri işleyebiliyor. Farklı cihazlarda yer alan USB 3.0 ile uyumlu olarak çalışabilen bu cihazlar çok büyük dosyaları çok kısa sürede yazabiliyor. Üstelik markanın ürettiği bellekler arasında hem bilgisayarlara hem televizyon gibi eğlence aletlerine hem de telefon tablet gibi mobil cihazlara bağlanabilme özelliği bulunan tasarımlar da yer alıyor. SanDisk USB 64 GB kapasiteli alternatifleri arasında hem bilgisayara hem de mobil cihaza bağlanabilme özelliği bulunan ürünler büyük ilgi görüyor. Bu ürünler sayesinde kullanıcılar telefonlarında ya da tabletlerinde yer alan dosyaları çok kısa süre içerisinde Flash belleğe aktarabiliyor ve uygun gördükleri anlarda kendi özel depolama alanlarına aktarabiliyorlar. Özellikle hafıza alanı dar olan ve kolaylıkla dolarak kullanılması güçleşen telefonlar için hızlı ve etkili bir çözüm sunan bu tasarımlar minimal boyutları nedeniyle de hemen her yere rahatlıkla götürülebiliyor. SanDisk Flash bellek 64 GB, depolama alanı sunduğu alternatifleri ile mobil cihazların yanı sıra ev eğlence sistemleri içinde tercih ediliyor. Birkaç filmi rahatlıkla saklayabilen bu Flash bellekler istenilen yere istenilen filmi ya da video gösterisini kolaylıkla taşıyamaya olanak sağlıyor. Kullanıcılar genellikle ev içi ya da telefonları için tercih ettiği modeller arasında 8, 16 ya da 32 GB’lik alternatifler de bulunuyor. SanDisk Flash bellek 32 GB alana sahip alternatifleri arasında 3.0 ve 2.0 uyumlu modeller büyük ilgi görüyor. Ev eğlence sistemleri, telefon depolama alanının yanı sıra sunumlar ve ödevler içinde kullanılan bu belleklerin geniş renk ve boyut alternatifleri de göz dolduruyor. Kullanıcıların istek ve önerilerine göre şekillendirdiği ürün yelpazesi içinde üstün performansıyla öne çıkan modeller uzun yıllar boyu gösterdiği yüksek performansla da müşterilerden tam not alıyor. Verileri korumak ve saklamak için güvenli bir ortam sağlayan bu yedekleme ürünleri uzun süreli yoğun kullanımlardan sonra bile ilk gün gösterdikleri performansı korumaya devam ediyor.

Yüksek Performans ve SanDisk USB Flash Bellek

Yüksek Performans ve SanDisk USB Flash Bellek

Akıllı mobil cihazlarında yer açmak ve bu cihazların arasında dosya aktarırken yüksek hızdan yararlanmaktan isteyenlerin tercihi SanDisk USB Type C oluyor. En gelişmiş aktarma aygıtlarını kullanan özel seri yüksek performansıyla müşterilerden tam not alıyor. Oldukça hızlı ve etkin bir aktarım için gelişmiş donanımlarla desteklenen ürünler hem Android hem de iOS özellikli cihazlarla uyumlu çalışabiliyor. Mobil cihazlarda sıklıkla karşılaşılan depolama sorunlarının önüne geçmek için tasarlanan ürünler arasında yer alan hem tersine hem de normal aktarım yapan tasarımlar çok amaçlı kullanımı ile dikkat çekiyor. SanDisk USB mini serisi ise performansı kadar modern duruşu ve şık görünümü ile öne çıkıyor. Geniş renk alternatiflerine sahip bu seri, minimal tasarımları sayesinde olabildiğince az yer kaplıyor. Hacim olarak oldukça minik olsa da performans olarak beklenenden fazlasını sunan mini seri, üzerinde yer alan delikler sayesinde anahtarlık gibi eşyalara da takılabiliyor. SanDisk Flash bellek özellikleri arasında en güncel USB teknolojisini kullanması da bulunuyor. Sürekli güncellenen ve yenilenen ürün yelpazesi içinde marka olabilecek en yeni teknolojilere yer veriyor. Ürünler arasında 256 GB depolama alanı sunan cihazlar aynı zamanda 150 MB/saniye gibi yüksek hızla aktarım yapabiliyor. Görünüşü ile oldukça minimal çizgi yakalanan bu Flash bellekler oldukça büyük dosyaları çok kısa süre içinde işleyebilmesiyle öne çıkıyor. Daha çok profesyonel kullanımda tercih edilen bu hızlı ve geniş depolama alanına sahip belleklerin yanı sıra marka günlük kullanıma uygun alternatifler de üretiyor. SanDisk Flash bellek fiyatları da ürünlerin sahip oldukları özelliklere, hitap ettikleri kitleye ve tasarımsal farklılıklarına göre değişkenlik gösteriyor. USB 2.0 ile uyumlu, 16 GB depolama alanı sağlayan klasik bir Flash disk oldukça ulaşılabilir fiyatlarla piyasa sunulurken wireless aktarıma izin veren ya da USB 3.1 ile uyumlu gelişmiş modeller daha yüksek fiyat etiketleriyle satışa çıkıyor. Ancak Sandisk her bütçeden müşterinin rahatlıkla ulaşabileceği ürün alternatifleriyle öne çıkıyor. Yüksek kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla piyasaya sunması ile bilinen markanın ürünleri uzun yıllar boyunca kullanılabilmesiyle de beğeniliyor. Şimdi siz de verilerinizi her an yanınızda taşımak ve SanDisk’in kalitesini uzun yıllarda deneyimleyebilmek için siparişinizi verebilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

SanDisk
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adata (19)
Apacer (4)
Auris (33)
Baseus (1)
Baychip (28)
Concord (117)
Corsair (3)
Cullera (1)
Everon (7)
Flash (1)
Goodram (5)
Gosmart (3)
Hello (22)
Hi-Level (4)
Hikvision (41)
HP (1)
Hytech (55)
Idiskk (14)
Iforce (4)
Intenso (1)
Kensa (11)
Kingmax (2)
Kingston (488)
Kioxia (190)
Kodak (9)
Ledger (7)
Lenovo (1)
Lexar (69)
Linktech (160)
Longline (7)
Megatech (1)
Mislina (1)
Netac (62)
Oem (1)
Philips (3)
Platoon (3)
Pny (20)
Powerway (106)
Pqi (5)
Roller (1)
S-Link (1)
Samsung (6)
Sandisk (596)
SanDisk (157)
Secux (8)
Shandian (1)
Simex (13)
Sony (9)
Streak (1)
Subzero (1)
Sunix (33)
Syrox (262)
Team (2)
Toshiba (59)
Transcend (1)
Trezor (2)
Twinix (1)
Usams (3)
Verico (9)
Womsis (1)
Xiaomi (1)
Y&E Tech (1)
Zore (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bellek Kapasitesi

(36)
(34)
(30)
(28)
(27)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

USB Versiyonu

(66)
(55)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (96)
ve üzeri (100)
ve üzeri (100)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL