USB Flash Bellek

için 7,532 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

USB Flash Bellek

Bilgisayarlarımız ya da tabletlerimizde depolama alanlarımız yetmediğinde birtakım cihazlara ve donanımlara ihtiyaç duyabiliriz. Özellikle elektronik cihazlar arasında veri taşıma ya da verilerimizi yedekleme işlemleri için kullanabileceğimiz bu aygıtlar arasında en çok kullanılan ürünler olan USB bellek aygıtlarını en uygun fiyatlarla web sitemizden satın alabilirsiniz.

USB Flash Bellek Nedir?

USB Flash Bellek Nedir?

USB flash bellek adını verdiğimiz aygıtlar ekstra hafıza sunan veri depolama aygıtlarıdır. Gelişen teknoloji sayesinde veri aktarma ve veri depolama teknolojilerinin en gelişkin örneklerinden biri olan USB bellek çeşitleri, her yaştan ve her profilden bilgisayar kullanıcısı için günümüzde en elzem teknolojilerden biri olma özelliğini taşır. USB belleklerin sıklıkla tercih edilme sebepleri öncelikle gerçekten de büyük avantaj sağlayan fiziksel boyutlarıdır. Bilgisayarınızdan USB flash bellek içine aktardığınız dosyaları başka bir bilgisayara hiç de ağır olmayan, küçük bir aygıt ile kolayca taşımak USB bellekleri oldukça popüler hale getirmiştir. USB bellek, USB girişi olan her tür elektronik aygıtta çalışabilir. Verilerinizi bir ortamdan diğer ortama aktarmak, uzun süreli veri depolamak ya da verilerinizi güvenilir bir biçimde saklayıp rahatlıkla her yere taşıyabilmek için cüzdanlarınıza bile sığabilen USB bellek çeşitleri en avantajlı ürünlerdir.

USB Bellek Çeşitleri Nelerdir?

USB Bellek Çeşitleri Nelerdir?

USB flash bellek adını verdiğimiz bu küçük ancak mucizevi veri depolama alanları sağlayan aygıtlar artık terabayt ile ölçülen boyutlarda veriyi saklama, depolama ve aktarma özelliklerine sahiptir. Farklı desenlerde, tasarımlarda ve boyutlarda bulabileceğiniz USB flash bellek çeşitleri arasından seçiminizi yaparken hangi boyutlarda veri depolamak istediğinize göre bir yörünge izlemelisiniz. Web sitemizde bulunan USB flash bellek çeşitleri her türden ihtiyaca uygun olarak çeşitlenmektedir. Farklı veri depolama kapasitelerine sahip USB flash bellek çeşitleri arasında sayabileceğimiz ürünleri sırasıyla örneklemek gerekirse: 1 TB USB bellek, 2 TB USB flash bellek, 4 GB USB bellek, 2 GB USB bellek gibi en yüksek kapasitelerde USB bellekler bulunmaktadır. 64 GB, 32 GB, 16 GB, 8 GB, 4 GB ve 2 GB kapasiteli USB belleklere de kategorimizden ulaşabilirsiniz. Depolama alanının yanı sıra USB bellek hızı da önemlidir. USB 3.0 flash bellek, USB 3.1 flash bellek gibi USB bellek çeşitleri sayesinde veri aktarım hızı da daha artacaktır.

USB Flash Bellek Fiyatları

USB Flash Bellek Fiyatları

USB bellek satın alırken yukarıdaki çeşitler arasından size en uygun kapasiteye sahip aygıtlar arasından seçim yapacak olmanızın yanı sıra ayıracağınız bütçe de önemlidir. USB flash bellek fiyatları kapasitesine, markasına, hızına ve modeline göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak bütçe dostu bir çizgi izler. Kingston, Toshiba, Sandisk, Philips gibi ünlü markaların en uygun fiyatlı USB bellek çeşitlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Diğer yedekleme ve depolama aygıtlarımızı görmek için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

USB Bellek Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Hangi boyutta bir USB bellek satın almanız gerektiğine karar verirken, ne tür veriler taşıyacağınızı düşünmelisiniz. Eğer dosya, fotoğraf gibi düşük boyutlu verilerse daha az kapasiteli bir USB bellek işinizi görecektir.
 • Eğer USB bellek ile saklayıp yedekleyeceğiniz veriler yüksek boyutlu programlar ya da film gibi medyalar ise, terabaytlık USB flash bellekler daha uygundur.
 • Yüksek veri güvenliğine ihtiyaç duyuyorsanız, şifreli kullanım için geliştirilmiş USB bellekler size daha uygundur.

USB Flash Bellek Hakkında İlginç Bilgiler

 • Dünya üzerinde 10 milyardan fazla USB flash bellek bulunmakta ve kullanılmaktadır.
 • 1990’lı yılların sonunda piyasaya sürülmüş olan USB belleklere bugünkü adı 2005 yılında Microsoft tarafından verilmiştir.
 • IBM’in ürettiği ilk USB bellek 8 GB kapasiteliydi ve o dönemki kompakt disklerin kapasitesinden 5 katı fazla kapasiteye sahipti.
 • USB bellekler -84 derece ile +185 derece arasındaki sıcaklık koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilirler.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kapasite

(1239)
(1104)
(711)
(702)
(657)
(650)
(586)
(558)
(410)
(311)
(228)
(228)
(34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Adata (55)
BARCO (2)
BayCHIP (93)
Bigboy (9)
Codegen (1)
Concord (55)
Corsair (16)
(3093)
emtec (2)
Hi-Level (97)
HP (3)
Kingston (997)
Lexar (23)
Linktech (139)
Philips (12)
Samsung (123)
Sandisk (2134)
Sony (42)
STORMAX (11)
Sweex (16)
Team (4)
Toshiba (471)
Transcend (3)
Verbatim (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Usb Veri Hız Tipi

(1600)
(1499)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Usb Tasarımları

(1097)
Anahtarlık (945)
Kapaklı (375)
Sürgülü (360)
Saat (22)
Bileklik (14)
Kalem (14)
Oyuncak (7)
Kolye (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(897)
ve üzeri (1,189)
ve üzeri (1,240)
ve üzeri (1,247)
ve üzeri (1,261)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL