Şerit (Yazıcı)

Evlerimizde, iş yerlerimizde ve ofislerde kullandığımız yazıcıların doğru çalışabilmesi için birtakım yazıcı aksesuarlarına sahip olmamız gerekir. Bazı yazıcı çeşitleri bu türden aksesuarlar olmadan çalışmazlar. Örneğin, kartuşlu yazıcılar için kartuş kullanımı yazıcıdan baskı almanın en temel koşulu ise, nokta vuruşlu yazıcılar için de şerit aynı işleve sahiptir.

Yazıcı Şeridi Nedir, Ne İşe Yarar?

Yazıcı Şeridi Nedir, Ne İşe Yarar?

Yazıcı şeridi, nokta vuruşlu yazıcılar için kullanılan bir baskı aracına verilen addır. Nokta vuruşlu yazıcı kullanımı şimdilerde yeni yazıcı teknolojilerinin egemenliğiyle biraz gölgede kalmış olsa da, fiş, çek, makbuz gibi malzemelerin baskısında hâlâ en ideal yazıcı olarak görülen sektörlerde nokta vuruşlu yazıcılar kullanılmaktadır. Seri çıktı almak için kullanılan nokta vuruşlu yazıcılar yazıcı şeridi ile çalışırlar. Yani seri biçimde yazıcıdan çıktı alabilmeniz için gerekli olan en temel malzeme bir yazıcı şeridi olacaktır. Çok sayıda fiş, fatura, makbuz ve çek gibi malzemelerin çıktılarına ihtiyaç duyduğunuzda ekonomik ve hızlı olması nedeniyle tercih edebileceğiniz nokta vuruşlu yazıcıların kullandığı bu mürekkep deposu, yazıcıdan baskı alırken mürekkebi nokta vuruşlu yazıcıların iğnelerine iletir. Aynı zamanda rulo filmler halinde de bulunabilen yazıcı şeridi, bir diğer adıyla ribon ya da yazıcı ribonu, termal baskı almada da kullanılır. Yani barkod ve etiket yazarken de ihtiyacınız olan ürünler yazıcı şeridi adını verdiğimiz bu ürünler olacaktır. Baskı yapmayı sağlayan kartuşlar olarak değerlendirebileceğimiz yazıcı şeridi çeşitlerine web sitemiz ile anlaşmalı mağazaların seçkin, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerini inceleyerek kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Yazıcı Şeridi Çeşitleri

Yazıcı Şeridi Çeşitleri

Kategorimiz her türden yazıcı kullanıcısının ihtiyaçlarını gözeterek tüm yazıcı aksesuarlarını bünyesinde barındırmaktadır. Bu aksesuarlardan biri de yazıcı şeridi olarak karşımıza çıkar. Eğer kullandığınız yazıcı modeli bir şeritli yazıcı modeliyse, bir şerit yazıcı aksesuarına ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacınızı kategorimizde bulunan yazıcı şeridi çeşitlerini inceleyerek karşılayabilirsiniz.Web sitemiz üzerinde bulunan yazıcı şeridi çeşitleri hem kalite hem de uzun ömürlü kullanım açısından sizleri tatmin edecek özelliktedir. Eğer baskı alırken kağıt üzerindeki mürekkepte bir tür silikleşme görüyorsanız, yazıcı şeridi bitmek üzeredir ve bu esnada yazıcı şeridini değiştirmeniz gerekebilir. Her zaman bir yedek yazıcı şeridi bulundurmak bu tür durumlarda işe yaracaktır. Örneğin bu tür durumlar için Oki yazıcı şeridi çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Yazıcı Şeridi Fiyatları

Yazıcı Şeridi Fiyatları

Sitemizde bulabileceğiniz Oki, Panasonic, Brother, Epson gibi markaların yazıcı şeridi ürünlerini en uygun yazıcı şeridi fiyatları ile satın alarak hızlı ve kârlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları genel olarak marka, model ve özelliğe göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu geniş ürün yelpazesi içinden siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. Böylece ister evinizde isterseniz de ofisinizde dökümanlarınızı kolayca taratabilir ve büyük kolaylık elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra dilerseniz diğer yazıcı, tarayıcı ve aksesuar çeşitlerimizi görmek için buraya tıklayarak bu ürünlerin ait olduğu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Şerit (Yazıcı)

için 2,953 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(171)
ve üzeri (203)
ve üzeri (210)
ve üzeri (214)
ve üzeri (218)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL