Filtreleri Temizle
Marka
Brother

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği

Başka bir kelime deneyin

Tarayıcı Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ethernet Desteği

Başka bir kelime deneyin

Faks Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Baskı Türü

Başka bir kelime deneyin

Siyah Beyaz Baskı Hızı

Başka bir kelime deneyin

Renkli Baskı Hızı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

için 14 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Yazıcılar, hayatın birçok alanında ihtiyaç duyulan teknolojik aletlerdendir. Okul, ofis gibi alanlarda en sık kullanılan ürünlerin başında gelir. Bu kadar sık kullanıldıkları için satın alınmadan önce iyi bir araştırma yapılmalıdır. Satın alacağınız yazıcının özellikleri kadar önemli olan bir diğer unsur, kaliteli olmasıdır. Brother, alandaki tecrübesiyle yazıcı konusunda da kalitesini ortaya koyar. Brother yazıcı modelleri potansiyelinizi en üst düzeye taşımayı hedefler. Gelişen teknolojiyle farklı özelliklere sahip birçok yazıcı çeşidi bulunur. Bunlar arasından tercih yaparken kullanımınıza uygun özellikte yazıcı tercih etmelisiniz. Hem düşük maliyetli hem de profesyonel düzeyde kaliteli fotoğraf baskısı yapan bir yazıcı arıyorsanız Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı sizin için en uygun seçenekler arasındadır. Inkjet olarak da bilinen mürekkep püskürtmeli yazıcılar evde kullanım için ideal bir seçenektir. Diğer yazıcı modellerine göre daha sessiz bir şekilde çalışır. Bununla birlikte yüksek baskı kalitesiyle öne çıkar. Son yıllarda kullanım kolaylığı verimliliğiyle evler ve ofisler için en çok tercih edilen yazıcı modellerindendir. Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcılar özellikle hızlı bir şekilde çıktı almak için kullanışlıdır. Mürekkep püskürtmeli yazıcıların çalışma prensibi olarak, yazdırma işlemini gerçekleştiren yazıcı kafası üzerinde siyah ve 3 farklı renkte renkli mürekkep kartuşları bulunur. Bu kartuşlar sayesinde farklı belge, fotoğraf çıktıları renk kalitesi bozulmadan çıktı alınabilir. Siz de çıktılarınızda baskı kalitesinden ve hızından ödün vermek istemiyorsanız Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerini inceleyebilirsiniz.

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Çeşitleri

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Çeşitleri

Brother, yenilikçi ürün ve kullanıcı memnuniyetine dayalı anlayışıyla seçkin bir konuma sahiptir. Marka, her anlamda kapsamlı çözüm önerileriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama kaygısı taşır. Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitleri basit ve anlaşılır arayüzüyle kullanışlı seçeneklere sahiptir. Her geçen gün daha iyisini elde etmek için yaptığı yeniliklerle ürün çeşitliliğini artırarak yeni Brother mürekkep yazıcı özelliğine sahip modeller üretir. Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri standart yazılara göre farklı bir çalışma prensibinde hareket eder. Diğer yazıcılardaki vurma işleminin yerini bu yazıcılarda mürekkep püskürtme alır. Teknolojideki gelişmelerle birlikte yazıcılardan alınan baskı kalitesi de yüksek çözünürlüktedir. Bu yazıcılarda kağıt üzerine baskı yapabilmek için sıvı mürekkep kullanılır. Normal kağıtlara baskı yapabilmesinin yanı sıra aydınger, asetat ve Brother tarafından üretilen özel kağıtlar kullanılarak dilediğiniz kalitede baskı yapabilirsiniz. Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri arasında fotoğraf veya yüksek kaliteli baskı yapabilmek için geliştirilmiş bazı özel modeller bulabilirsiniz. Brother mürekkep yazıcı modellerinin birçoğunda mürekkep kartuşlarını tekrardan doldurabilirsiniz. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kartuşların takıldığı yer olan yazma kafası kağıtla temas etmez. Yazma kafası baskı yapacağı kağıda mürekkep damlacıkları püskürterek baskı işlemini gerçekleştirir. Baskı işlemi sırasında yazıcının püskürtücü ucundan kağıda küçük noktalar halinde püskürtme işlemi yapılır. Bu püskürtücü uçların çapı 1 milimetrenin 20’de 1’i oranında küçüktür. Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcılar, kendilerine has özellikleri sayesinde oldukça sessiz çalışırlar. Dikkat dağınıklığının önüne geçmek istediğiniz durumlarda ya da sessiz bir ortam için özen gösterdiğinizde en uygun yazıcı seçenekleri arasındadır. Baskı hızı mürekkep püskürtmeli sistemi sayesinde alternatiflerine oranla oldukça yüksektir. Böylece çok kısa bir sürede daha fazla sayfa yazdırmanız da mümkündür. Markanın mürekkep püskürtmeli yazıcıları ile renkli baskılarınızı da hazırlayabilirsiniz. Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcıların birçoğu çok fonksiyonludur. Çift taraflı baskı, fotokopi, faks ve tarama gibi birçok özelliği tek bir üründe bulabilirsiniz. Mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerinden kendinize en uygun olana sahip olmak için sayfamızdan araştırma yapabilirsiniz.

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Yazıcı seçerken ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda seçim yapmalısınız. Sadece mevcut ihtiyaçlarınızı düşünerek değil olası tüm kullanımlarınızı değerlendirmelisiniz. Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı özellikleri, modellere göre farklılık gösterir. Her bir modelin sahip olduğu teknik aksam ve özel tasarıma göre çeşitli özelliklere sahip yazıcı çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Mürekkep püskürtmeli yazıcı satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellikler arasında çözünürlük bulunur. Çözünürlüğünün kalitesi belge ya da fotoğraf çıktısı alırken en büyük yardımcılarınızdan olacaktır. Kaliteli bir baskı için dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur mürekkep püskürteçlerinin değerleridir. İdeal bir mürekkep püskürteç değeri 1 pl veya 2 pl gibi ibarelerle ifade edilir. Bu değerler kağıda püskürtülen mürekkep damlacıklarının boyutunu gösterir. Bu değerin küçük olması baskı kalitesiyle de aynı şekilde orantıya sahiptir. Değer küçüldükçe kalite aynı oranda yükselir. 1 pl olarak kısaltılan 1 pikolitre bir yağmur damlasından 2 milyon kat daha fazla küçüktür. Fotoğraf basmak için mürekkep püskürtmeli yazıcı satın almak istiyorsanız kaç pikolitre mürekkep püskürtecine sahip olduğuna dikkat etmelisiniz. Yazıcınızı kullanırken size kolaylık sağlayacak bir özelliği ise bağlantı seçenekleridir. Brother püskürtmeli yazıcılar USB kablo, ethernet veya kablosuz bağlantı seçeneklerine sahiptir. Bu özellikleri nasıl kullanacağınız konusunda kararsızsanız yazıcıyı nerede ve hangi amaçla kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Kablolarla uğraşmak istemiyorsanız ve kolay taşınabilir bir yazıcı kullanmak istiyorsanız kablosuz yazıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Kablo kısıtlaması olmadığı için Brother yazıcınızı dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Brother markalı püskürtmeli yazıcı modellerinin sahip olduğu bir diğer özellik ise USB bellek ve hafıza kartı üzerinden baskı yapabilmesidir. Bu özelliğe sahip yazıcılar sayesinde bilgisayarınıza bağlamaya gerek kalmadan USB bellek ya da hafıza kartı üzerinden çıktı alabilirsiniz. Siz de markanın mürekkep püskürtmeli yazıcıları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları

Brother Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları

Birbirinden kullanışlı Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı fiyatları sahip olduğu özellikler doğrultusunda değişiklik gösterir. Kendinize en uygun olan Brother yazıcıyı seçmek için öncelikle beklentilerinizi belirlemelisiniz. Bu süreçte mürekkep püskürtmeli yazıcınıza dair özellikler üzerinden bütçeniz için en uygun fiyat aralığını da belirlemiş olursunuz. Yazıcılar kullanım alanlarına göre birkaç kategoriye ayrılır. Ev, ofis ve ev dışı, bu kullanım alanlarının başlıcalarıdır. Ev için tercih edeceğiniz yazıcının çıktı kapasitesi ofis kullanımı için olanlara göre daha azdır. Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcılar, evde kullanım için ideal bir seçenektir. Bu yazıcı çeşitleri alternatiflerine göre daha ekonomik ve kullanışlıdır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, çok fonksiyonlu çeşitlere de sahiptir. Böylece tek bir ürün konforunda fotokopi, tarayıcı, faks gibi birçok farklı işlevi de gerçekleştirebilirsiniz. Ev dışı ve ofis gibi daha çok baskı almanızı gerektirecek bir durum için yazıcı satın almak istiyorsanız Brother markasının mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerinin hız ve yazdırma kapasitelerini dikkate alarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Yazıcı satın almadan önce aylık kağıt basım sayınızı tahmini olarak belirlemeniz de modeller arasında seçim yapmanızı kolaylaştırır. Yazıcıdaki hangi özelliklerin işinize yarayacağını kesinleştirmeniz de faydalı olacaktır. Örneğin faks numarası bulunmayan bir yer için faks özelliğine sahip yazıcı satın almanıza gerek yoktur. Hangi özellikleri istediğinizi belirlemenize rağmen satın alacağınız ürün konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde kullanıcı memnuniyeti hakkında fikir sahibi olabilir ve satın alacağınız ürün hakkında ipuçları öğrenebilirsiniz. Brother mürekkep püskürtmeli yazıcı yorum kısmı da karar verme süreciniz için oldukça faydalı olabilir. Sayfamızdan Brother markalı mürekkep püskürtmeli yazıcılara en uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.