Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Microsoft Yazılımları

için 29 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Microsoft Yazılımları

Microsoft yazılımları, birçok özellik sağlayan ve bilgisayarlarda kullanılan işlevsel özellikli tasarımlara sahiptir. Birçok bilgisayar içerisine sonradan Microsoft yazılımları kurularak kullanılabiliyor. Yazılımlar, farklı paketler halinde satılabildiği gibi çeşit olarak da farklılaşıyor. Microsoft yazılımları sayesinde bilgisayar içerisinde program formatında birçok farklı özellik kullanılabilir durumda oluyor. Bu Microsoft yazılımları ürünleri içerisinden iş yeri için veya bireysel çalışmalarınız için kullanacağınız ürünler seçebilirsiniz. Yazılımlar, genellikle dönem dönem güncelleniyor. Böylece güncellenen içerikler için yeni paketler tercih edebileceğiniz gibi eski Microsoft yazılımını da kullanabiliyorsunuz. Microsoft yazılımları birçok çeşit içeriyor. Bu çeşitler içerisinde kendi ilgilendiğiniz programları inceleyebilirsiniz. Ayrıca Microsoft yazılımları avantajları oldukça fazla. Bu yazılımlar sayesinde ofis içerisinde veya dışarıda gerekli ve düzenleyici programlarlar çalışabilirsiniz. Ek olarak dünya genelinde Microsoft yazılımları oldukça popüler. Dosyalar, düzenlemeler bu yazılımlara göre şekilleniyor. Sizler de kendinize uygun Microsoft yazılımları çeşitleri içerisinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Microsoft yazılımları çeşitleri içerisinde Microsoft office, Microsoft SQL Server ve Microsoft Office Visio oldukça fazla kullanılıyor. Üç yazılım da birbirinden farklı paketler içeriyor. Bu çeşitler içerisinde kendi ofis çalışmalarınıza veya bireysel alanlarınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Yazılımlar, bilgisayarın aktifliğini ve işlevini genişletiyor. Microsoft yazılımları birçok avantı ile insanlara sunuluyor. Bu yazılımları inceleyerek uygun olan içerisinde bir tercih yapabilirsiniz. Bu yazılımlar, indirilebilir lisanslar olarak piyasada bulunuyor. Satın aldığınız Microsoft yazılımlarını cihazınıza indirerek aktif hale getirebiliyorsunuz. Bu lisanslar içerisinde kendi isminiz ile bir kullanıcı hesabı oluşturmanız yeterli olacaktır. Ofis içerisinde çalışanlar için oldukça yarar sağlayan bu yazılımlar, genellikle standart fiyatlarda piyasada bulunuyor.

 Microsoft Yazılımları Çeşitleri

Microsoft Yazılımları Çeşitleri

Microsoft yazılım çeşitleri oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Ayrıca güncellenen yazılımlar da bu çeşitliliği çoğaltıyor. Microsoft yazılımlarını üç ana kategoride incelememiz mümkün. Orijinal lisans çeşitlerinden olan Microsoft office yazılımları SQL Server lisansı ve Microsoft Office Visio yazılımı olarak belirtebiliriz. Bu üç yazılım da satın alındıktan sonra kolay bir kurulum ile kullanılabilir hale geliyor. Microsoft office yazılımı, ofis ortamında çalışanlar için vazgeçilmez bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft 365 yazılım dünya genelinde oldukça popüler olarak kullanılan bir yazılım çeşididir. Microsoft office lisansı, içerisinde farklı programlar içeriyor. Bu programları kendi iş şeklinize göre kullanabiliyorsunuz. Microsoft Office programının içeriğinde Microsoft Office Word, Microsoft Office PowerPoint, Microsoft Office Excel gibi ek programlar bulunuyor. Word programı sayesinde yazı işlerinizi halledebilir, yazı düzenlemelerini oluşturabilirsiniz. Excel programı daha çok hesaplamalar ve tablolar için kullanılıyor. Bunun yanı sıra PowerPoint ise slayt oluşturulması ve düzenlemesinde kullanılıyor. Bu programlar dünya genelinde oldukça aktif kullanılıyor. Microsoft yazılımlarından bir diğer çeşit ise SQL Server çeşididir. Bu program tam olarak bir uygulama formatında değildir. Cihazınızın içerisindeki verilerin işlenmesine yardımcı olur. SQL Server ile verilerin analizi ve modellenmesi sağlanıyor. Yazılımcılar için Microsoft yazılım tavsiyeleri içerisinde bulunan bu program da dünya genelinde oldukça kullanılıyor. Bir diğer Microsoft yazılım çeşidi ise Microsoft Office Visio’dur. Bu yazılım, bilginin işlenmesi ve analizinde kullanılır. Bilgilerin, kavramsallaşması ve modelleşmesini sağlayan temel yazılımlardan biridir. Ayrıca Microsoft Office programı içerisine dahil edilebilir. Ek olarak çizim yapmanızı da sağlayan bu program ile farklı diyagramlar da oluşturmanız mümkün. Farklı çeşitlerde olan Microsoft yazılımları kullanımı oldukça kolaydır.

 Microsoft Yazılımları Avantajları

Microsoft Yazılımları Avantajları

Microsoft yazılımları farklı çeşitlerde piyasada bulunuyor. Bu çeşitler, farklı işlevlere sahip olmakla beraber birçok avantaj da içeriyor. Birçok kullanıcı Microsoft yazılımları kullanıyor. Böylece, ofis içerisinde ve bireysel işlerde Microsoft yazılımları oldukça kullanışlı programlar olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft yazılımları içerisinde bir seçim yaparken dikkat edilmesi gereken nokta programların nerelerde kullanılacağıdır. Ofis işleri için Microsoft Office Yazılımı kullanılabilir. Ayrıca ofis içerisinde yapılan işleri, Word, Excel gibi programlar kolaylaştırıyor. Microsoft yazılımları içerisinde bir seçim yapmak için yazılımların içeriklerini inceleyebilirsiniz. Farklı Microsoft yazılımları önerisi ile seçeneklerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Microsoft yazılımları en son sürümleri ile beraber piyasada bulunuyor. Bu yazılımların fiyatlarını karşılaştırarak bir seçim yapabilirsiniz. Microsoft yazılımları insanların işlerini kolaylaştıracak birçok özellik içeriyor. Bu avantajlar içerisinde kendi işinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Microsoft yazılım çeşitlerinden biri olan Microsoft SQL server paketi ise verilerinizi analiz edebilir, onları inceleyebilirsiniz. Veri düzenlemeleri, incelemeleri için paket formatında olan bu yazılım piyasada güncel hali ile bulunuyor. Bir diğer Microsoft yazılımı olan Microsoft Office Visio ise çizim yapmanızı kolaylaştırıyor. Sizler de bu yazılım sayesinde bilgiyi modelleyebilirsiniz. Microsoft Yazılım avantajları ile işleriniz kolayca halledebilirsiniz. Ayrıca Microsoft yazılımları tercih ederken Microsoft yazılımları kullananlar bölümünü incelemeniz oldukça fayda sağlayacaktır. Microsoft yazılımlarında güncellemelerle gelen program içi iyileştirmeler de mevcut oluyor. Bu nedenle yazılımların güncel hallerini tercih etmeniz hem cihazınız hem de yapacağınız iş için daha uygun olacaktır. Yazılımların kurulumu ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Satın aldıktan sonra kayıt olmak ve bazı ayarları yapmak yeterli olacaktır.

 Microsoft Yazılımları Fiyatları

Microsoft Yazılımları Fiyatları

Microsoft yazılımları piyasada farklı çeşitlerde bulunur. Bu çeşitler içerisinde alanınıza ve işinize göre bir tercih yapabilirsiniz. Microsoft yazılımları dünya genelinde oldukça sık kullanılan yazılımlardır. Bu kadar popüler olmasının nedeni hem işlevsel olarak kolaylık sağlaması da hem de çok özellikli olmasından kaynaklanıyor. Microsoft yazılımları fiyatları çeşitlere göre farklılık gösteriyor. Aynı yazılımlar genellikle standart fiyatlarda piyasada bulunuyor. Bu fiyatlar, yazılımın güncelliğine ve bazı özelliklerine göre değişebiliyor. Sizler de piyasadaki Microsoft yazılım fiyatları içerisinde karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Microsoft yazılımların popülaritesi de fiyatları etkiliyor. Bu yazılım çeşitlerinden biri olan Microsoft outlook yazılım paketi oldukça sık kullanılan yazılımlar arasında. Bu sebeple belirli dönemler fiyatlarında değişiklikler olabilir. Microsoft yazılımlarının kullanım süreleri de fiyatları etkiliyor. Bazı paketler, bir yıllık kullanım süresine sahipken bazıları iki yıllık veya daha fazla kullanım sürelerine sahip. Microsoft yazılım fiyatlarının değişikliklere sahip olmasının yanı sıra standart fiyatlar etrafında çeşitleniyor. Sizler de piyasadaki Microsoft yazılımları çeşitlerini inceleyebilir, fiyatlar arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Microsoft yazılımları insanların işlerinde ve çalışmalarında kolaylık sağlayan programları içeriyor. Ayrıca cihazlar içerisinde program düzenlemeleri gibi bazı noktalar Microsoft yazılımları sayesinde gerçekleştiriliyor. Microsoft yazılımları birçok çeşit içeriyor. Bu çeşitler içerisinden iş alanınıza göre bi seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Office yazılımı gibi temel olarak her zaman kullanılabilen programlar da insanlara çok fazla kolaylık sağlıyor. Bu yazılım, içerisinde farklı alanlarda kullanılabilecek programlar içeriyor. Microsoft yazılım çeşitlerini incelerken Microsoft yazılımları yorumları bölümünü incelemeniz kolay bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza özel Microsoft yazılımlarını bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL