Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Microsoft Yazılımları

için 21 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Microsoft Yazılımları

Microsoft yazılımları, pek çok ofis, işletme ve bireysel olarak kullanılan yazılımlardır. Kategorimizde yer alan Micrrosoft dijital indirilebilir lisanslarını satın alarak ihtiyacınız olan yazılımı bilgisayarınıza kolayca kurabilirsiniz. Microsoft yazılımları arasında en çok kullanılan yazılımların başında Microsoft Office indirilebilir lisansları, SQL Server lisansları, Microsoft Windows 7 Ultimate orjinal lisanslarıdır. Tüm bu yazılım lisanslara ve daha fazlasına kategorimizden bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Microsoft Office

Microsoft Office

Microsoft Office programları, ofis ve işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan ve bir bilgisayar için adeta olmazsa olmaz haline gelen paketlerdir. Yapılan araştırmala göre günümüzde ticari işletmelerin %80’i Microsoft Office programlarını kullanmaktadır. Microsoft Office, değişik programlar barındıran bir programlar paketidir. Bu paket içerisinde en çok kullanılanları ve halk arasında da en çok bilinenleri Microsoft Office Excel, Microsoft Office Word ve PowerPoint’tir. Microsoft Excel programları genellikle muhasebe, kayıt, tablolama gibi işlemler için kullanılmaktadır. Her işletmenin bunları yapmaya gereksinim duyduğunu düşünürsek, Excel Office programının işletmeler için çok mühim olduğunu söyleyebiliriz. Word ise bir metin editörüdür ve belgelerinizi kolayca düzenlemenize yardımcı olur. PowerPoint ise sadece işletmelerde değil özellikle öğrencilerinde sıklıkla kullandığı bir Office programıdır. PowerPoint ile kolay bir şekilde slayt sunular hazılayabilirsiniz.

Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server de Microsoft yazılımları arasında yer almaktadır. SQL (Structured Query Language – Yapılandırılmış Sorgulama Dili) Server, aslında bir uygulama gibi değerlendirilemez. MS SQL Server sahip olduğu tüm bileşenleri ile komple bir hizmet bütünü olarak kabul edilir, diyebiliriz. SQL Server temel olarak, verile modellemek ve yönetmek için kullanılan bir dildir. SQL ile veritabanı depolanan veriler birbirleriyle ilişkili veri tabloları içinde saklanır ve yapısal sorgu dili ile yönetilir. Ve veriler, satırlar ve sütunlar halinde tablolarda saklanır. Ardından bu tablolara birbirleriyle yakın ilişkisi bulunan veriler kaydedilir. Tablo satırlarında verilerin ortak kümesi, sütunları ise farklı bir nesnenin özelliklerini temsil eder. Microsoft SQL Server standart 2014 dijital lisanslarına kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microsoft Office Visio

Microsoft Office Visio

Misrosfot yazılımlarından biri de Microsoft Office Visiodur. Office Visio, Office programının içerisinde yer alan bir paket programdır. Microsoft Office Visio nedir diye merak eden kullanıcılar için hemen yanıtlayalım. Office Visio, özellikle bilgi teknolojileri ve işletme uzmanlarının karmaşık olan bilgileri görselleştirmesini, kavramasını ve diğerlerine iletmesini kolaylaştıran bi programdır. Visio, çizim yapmanızı sağlayan bir yazılım olmakla beraber şema çizimleri ve programcılıkta sınıf diagramları oluşturmanıza da yardımcı olur. Microsoft Office Visio’yu çalışma hayatınızda iş süreçlerinizi görselleştirmek ve akıcılık kazandırmak, proje ve kaynakları izlemek, kuruluş şeması çizmek, ağ haritaları oluşturmak, inşaat alanlarını diyagrama dökmek gibi işler için kullanabileceğiniz çok çeşitli şablonlar sağlamak için kullanabilirsiniz. Visio ve çok daha fazla Microsoft yazılımını incelemek için kategorimizde gezinebilirsiniz. Ayrıca diğer dijital indirilebilir lisanslara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL