Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tablet

için 118 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

Alcatel Tablet

Kişisel bilgisayar kullanım alışkanlıklarımızı baştan yaratan elektronik cihazlar olarak tabletler, günlük yaşantımızı hızlandıran ve kolaylaştıran araçlardır. Akıllı telefon sektöründeki performansını genele yayan Alcatel markası, tabletlerle de kullanıcılarına dokunuyor. Alanında beğeni toplayan marka Alcatel tablet modelleri ile iş hayatınızı ellerinizde tutabilmenizi sağlıyor. Tüm yönleri ile Alcatel tablet modellerini keşfetmek ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için markanın ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Alcatel Tablet ile Kreatif Çalışma Alanınız Elinizde

Alcatel Tablet ile Kreatif Çalışma Alanınız Elinizde

Masaüstü ağır bilgisayarlar ve yerleştirme alanına ihtiyaç duyulan dizüstü bilgisayarlar karşısında büyük bir kullanım avantajı sağlayan tabletler, zaman ve hız tasarrufunu büyük ölçüde arttırabiliyorlar. Bu yönden değerlendirildiğinde Alcatel marka tablet serileri ile tabletlerin kullanımında yenilikçi standartları keşfedebiliyorsunuz. Farklı ekran genişlikleri ve ağırlıklardaki modelleri kullanıcılarına sunan marka, tasarım yönünden yaratıcı bir çizgide ilerliyor. 7 inç ve 10.1 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip modeller tasarlayan Alcatel, mobil kullanımda kontrolü iyi bir şekilde elde tutabilmenizi sağlayan tasarım özellikleri ortaya koyuyor. Hafifliği ve portatif kullanım çizgileri ile dikkat çeken Alcatel Pixi tablet serisi, klavyeli kullanım özelliği ile öne çıkıyor. Markanın tüm modelleri, suya, toza, çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklı yönleriyle de piyasada fark yaratıyor. Sade tasarım özelliklerini, kullanışlı ara yüzü ile tamamlayan marka bütünleşik performans başarısını günlük yaşamınıza kazandırıyor.

Alcatel Tablet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alcatel Tablet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kitap okumak, müzik dinlemek, ofis uygulamalarını kullanmak veya oyun oynamak için kullanılabilecek olan tablet modellerinde, donanım performansı önemli bir rol oynar. Uzun pil ömrü, başarılı grafik performansı ve işlemlerin hızı gibi kritik hususlara etki eden donanımların kapasitesi tabletlerin fiyatlarını da etkilemektedir. Alcatel tablet fiyatları modellerde bulunan ekran genişliği, çözünürlüğü ve modeli gibi faktörlerin de paralelinde artabilmektedir. Markanın tabletlerinde Android işletim sisteminin Oreo, Lollipop ve Marshmallow sürümleri kullanılmaktadır. Kullanışlı ara yüzü ve sistem performansı yaratan Android yazılımı, dört çekirdekli MTK ve Allwinner işlemci markaları desteklemektedir. Kullanım hızını etkileyen sistem belleği yönünden modellerde 1 GB’a kadar RAM kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede uygulamaları kullanırken ve uygulamalar arasında geçiş yaparken takılma, duraklama gibi sorunlarla karşılaşmamaktasınız. Alcatel tablet yorumları markanın modellerindeki depolama alanı kapasitesine işaret etmektedir. 64 GB’a kadar arttırılabilir hafızaya sahip modelleri kullanıcılarla buluşturan marka, fotoğraflar, videolar ve uygulamalar için uzun vadeli stoklamaya imkân veren depolama alanı sağlamaktadır.

Alcatel Tablet ile Tüm İşler Gözünüzün Önünde

Alcatel Tablet ile Tüm İşler Gözünüzün Önünde

İş için tercih edilen tabletlerde, kullanışlı fonksiyonlar önem arz etmektedir. Bu yönden Alcatel One Touch tablet modelinin de içerisinde bulunduğu Pixie serisi özellikle hareketli iş ortamlarında organize işler yaratmak için ideal özellikler sunmaktadır. 415 gram gibi düşük ağırlık standartlarındaki modeller, HD görüntü kalitesiyle elde kullanımda üstün performans sağlamaktadır. Eye Care özelliğine sahip modeller, uzun süreli okuma ve veri düzenleme işlerinde göz sağlığını koruyan ışık senaryolarını otomatik olarak ayarlar. BT klavye ile birleştirilerek, notebook gibi kullanılabilen modeller ile yazılı metinler kolaylıkla oluşturulabilmekte, mailler gönderilip alınabilmektedir. 5 MP’ye kadar çözünürlük kalitesine sahip arka kameralı Alcatel tablet kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleriyle de anlaşıldığı üzere yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilmeye olanak sağlamaktadır. Fiziksel ortamdaki belge ve evrakları, yazılı doküman haline getirmenize gerek kalmadan fotoğraflanarak tablet içerisinde saklanabilmektedir. 3.5 mm’lik jak girişi ile sesli ve görüntülü görüşmelerde kulaklık kullanarak kaliteli ses çıkışı elde edebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Alcatel tabletlerin yanı sıra tüm marka ve model tabletlere iPad & Tablet kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Alcatel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (183)
Apple (169)
Lenovo (164)
Huawei (113)
Casper (71)
Hometech (105)
Alcatel (118)
Vorcom (52)
Asus (1)
Everest (85)
Reeder (48)
Concord (40)
Hegitech (24)
Technopc (22)
Vestel (20)
Amazon (19)
Sunny (18)
Ixtech (14)
Philips (14)
Redway (11)
Vankyo (11)
Tcl (10)
Denver (8)
Osmart (7)
Piranha (6)
Regal (6)
Wenn (5)
Redline (4)
Tenplus (4)
Turkcell (4)
Xiaomi (4)
Jedi (3)
Quadro (3)
Smartab (3)
Chuwi (2)
C5 Mobile (1)
Cbtx (1)
Elephone (1)
Korax (1)
Microsoft (1)
Powerway (1)
Quake (1)
Safir (1)
Soultech (1)
Techstorm (1)
Teclast (1)
Ultrapad (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(47)
(39)
(22)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Dahili Hafıza

(91)
(22)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL