Hometech, iPad & Tablet

için 49 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Hometech iPad & Tablet

Kolay ve kullanışlı teknolojik cihazların hayatımıza hızlı bir şekilde girdiği modern dönemde, tablet bilgisayarlar sağladıkları kullanım faydalarıyla öne çıkıyorlar. Mobil olarak hareket halinde olsanız dahi, bilgisayar üzerinden gerçekleştirebileceğiniz çeşitli işlemleri kontrol altında tutmanıza olanak tanıyan tabletler ile iş, eğitim ve eğlence alanlarında hızınızı arttırabilirsiniz. Bilgisayar sektöründe yarattığı ürünlerle dikkat çekici sonuçlara imza atan Hometech tablet modelleriyle de başarılı bir imaj ortaya koyuyor. Performans yönünden fark yaratan ve tasarım açısından yenilikçiliği tüketicilerle buluşturan Hometech tablet modelleri dijital dünyanın ellerinizin arasına sığmasını sağlıyorlar. Markanın ürün kategorisinde yer alan modellere göz atarak, kişisel ihtiyacınıza uygun seçeneği hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hometech Tablet Sade, Şık ve Modern Görünümler Sunar

Hometech Tablet Sade, Şık ve Modern Görünümler Sunar

Teknolojiyi taşınabilir kılan tabletler, elde kullanıma uygundur. Hafif olmaları yönünden, notebooklar veya masaüstü bilgisayarlar gibi stabil kullanım alanı gerektirmeyen tabletler sizinle birlikte gittiğiniz her yere gelebilir. Bu yönden de eğlenceyi ve işleri gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hometech tablet ekran boyutları yönünden ayrılan alternatiflerle kullanıcılara sunulmaktadır. Ekran boyutunun düzeyi, farklı kullanım ihtiyaçları için uygun ekran genişliği standartlarına sahip olunmasını sağlamaktadır. Markanın ürün kategorisi içinde dört farklı ekran boyutuna sahip model alternatifi yer almaktadır. 7”, 7.85”, 8” ve 10.1” olarak standardize edilen ekran ölçüleriyle kullanıcılara sunulan Hometech marka tablet modelleri arasından, kullanacağınız alana uygun genişliğe sahip alternatifi tercih edebilirsiniz. 7 ve 7.85” ölçülerinde ekrana sahip olan modeller, multimedya ve günlük kullanım için ideal genişlik sağlar. Herhangi bir düz alana kolayca yerleştirilerek de kullanılabilen Hometech markasının bu küçük tablet modelleriyle film izleyebilir, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, oyunlar oynayabilir veya ofis uygulamalarını kolayca yönetebilirsiniz. İş ve eğitim alanları için ise markanın 8 ve 10.1” ekran genişliğine sahip alternatifleri değerlendirilebilir. Sunumlar ve projeler için kullanılabilecek Hometech tablet dokunmatik ekranda daha geniş kullanım alanıyla, verimliliğinizi arttırarak, görüntüleme performansınızı yükseltir. Hometech hem tablet hem laptop olarak kullanılan modellerinde ise daha büyük ekran seçenekleri yer almaktadır. 11.6 inçe kadar ekran genişliğine sahip ikisi bir arada modellerle, daha profesyonel bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz. Klasik çerçeve tasarımıyla şekillendirilen ekranlarıyla markanın tablet modelleri suya, toza ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Sahip olduğu ekran özelliği sayesinde ekranda çıkıntısız kullanım mümkündür. Çerçeve üzerinde yer alan düğmelerle ise tabletinizin kontrolünü her an elinizde tutabilir ve yönetebilirsiniz. Hometech PC tablet ve standart tablet modelleri fiziksel bütünlükleriyle şık bir görünüme sahiptir. Oval ince kenar hatlarını, kavisli arka bölümle birleştiren tasarım özellikleri elde kullanımda tutuş performansını arttırmaktadır. Modern bakış açısıyla dizayn edilen kreatif tasarım özelliklerinin işlendiği tablet modelleri arasından beğendiğiniz alternatifi satın almak üzere markanın ürün kategorisine göz atabilirsiniz.

Hometech Tablet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hometech Tablet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bilgisayarlarda kullanımı kolaylaştırarak, başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan donanımsal özellikler, tabletlerde de benzer şekilde bulunmaktadır. Hangi alanda kullanacak olursanız olun, tercih ettiğiniz tabletin donanımsal özellikleri ile ihtiyacınız olan performans düzeyini sağlıyor olması gerekir. Ancak bu sayede tabletinizden kullandığınız alanda gerçekten verimli sonuçlar alabilirsiniz. Donanımsal faktörler arasında işlemciler, RAM ve ROM kapasitesi, ekran çözünürlüğü gibi farklı etkiler yaratan parçalar yer alır. Bu parçalar doğal olarak sundukları kapasite standartlarıyla fiyatları da farklılaştırır. Hometech tablet fiyatları modellerdeki donanımların kapasite düzeylerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Markanın modelleri, sundukları hızı ve bütünleşik performansı sahip oldukları işlemcilere borçlulardır. 1.3 GHz düzeyine kadar dört çekirdekli işlemci tipine sahip modeller, verimli pil kullanımı ve üstün uygulama performansı sağlarlar. Farklı seçeneklerde ise çift çekirdekli işlemci tipleri de bulunmaktadır. Kullanım alanını eğer yüksek performans özellikleri gerektiriyorsa markanın dört çekirdekli modellerini tercih edebilirsiniz. Daha standart bir kullanım amacınız varsa bu durumda çift çekirdekli tablet Hometech ürün kategorisinde bulunmaktadır. Intel, Mediatek ve Rockchip marka işlemcilerin yer aldığı modeller performans açısından kullanıcılarını mutlu etmektedirler. RAM kapasitesi, tabletlerde uygulama akışını ve uygulama geçişlerini etkileyen unsurdur. RAM’in bir donanım olarak bilgisayarlarda üstlendiği önemli işlev, tabletlerde de önem arz etmektedir. Hometech tablet kullananlar ve kullanmak isteyenler için 1 GB veya 2 GB olmak üzere iki farklı RAM kapasitesi seçenekleri bulunmaktadır. İş ve okul ortamı için proje benzeri görevlerde kullanılacak bir tablet istiyorsanız 2 GB RAM kapasitesini sunan modelleri tercih edebilirsiniz. RAM’e paralel olarak, tabletlerde kullanıcıların tercihlerini etkileyen bir diğer faktör de ROM’dur. Dahili depolama alanı olarak tasvir edebileceğimiz ROM kapasitesi, cihazınızda hangi boyuta kadar veri saklayabileceğinizi belirler. Hometech tablet özellikleri incelendiğinde, modellerde 8 GB ile 16 GB arasında değişen depolama alanının bulunduğu görülmektedir. Eğer yüksek boyutlu uygulamalar kullanacak, çok sayıda fotoğraf, video stoklayacaksanız ve 16 GB depolama alanının da yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, microSD hafıza kartı desteği ile alanınızı 64 GB’a kadar genişletebiliyorsunuz.

Hometech Tablet ile Tarzınızı Farkınızla Ortaya Koyun

Hometech Tablet ile Tarzınızı Farkınızla Ortaya Koyun

Kreatif tasarım, ergonomik kullanım ve yüksek performans özellikleriyle Hometech tablet modellerinin yanı sıra bir notebook gibi kullanabileceğiniz ikisi bir arada modellere de göz atabilirsiniz. 360 derece katlanabilir Hometech klavyeli tablet ile kullanım amacınıza uygun görünümleri yaratıcı bir şekilde yaratabilirsiniz. Standart tabletler Android işletim sistemiyle çalışmaktadır ancak ikisi bir arada modellerde Windows işletim sisteminin özelliklerinden yararlanmak mümkündür. HDMI çıkışına sahip Hometech laptop tablet modellerini kullanarak, derste veya işte çalışmalarınızı perdeye yansıtabilir; ev ortamında merak ettiğiniz filmleri projeksiyon ile yansıtarak sinema standartlarında izleyebilirsiniz. Pil ömrü, bataryalı elektronik cihazlarda önemli bir unsurdur. Kullanım esnasında işlerinizin yarım kalmasına, eğlencenizin duraklamasına neden olabilecek yetersiz şarj olasılıklarını ortadan kaldıran Hometech tablet PC modellerinde 9000 mAh’a kadar pil kapasitesi bulunmaktadır. Bu seviyedeki bataryaya sahip modellerle 10 saate kadar lityum iyon performansından yararlanarak çalışmalarınızı sürdürebilir, eğlenceye asla ara vermezsiniz. 1.84 GHz’a kadar işlemci hızına sahip ikisi bir arada modellerle, standart tabletlere kıyasla daha yüksek hız performansıyla çalışabilir, gelişmiş performans özellikleri gerektiren uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Markanın tablet modellerinde yer alan kamera özelliklerinden yararlanarak, yazılı hale getirmek için vakit harcamadan belgelerinizi tabletinizde depolayabilirsiniz. 5 MP’e kadar çözünürlüğe sahip arka kamerayla, yaratıcı fotoğraflar çekebilir veya belgelerinizi tabletinizde saklayabilirsiniz. 2 MP çözünürlüğe sahip ön kameralı modellerle görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Hometech tablet pc fiyatları seçeneklerin sundukları özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada ikisi bir arada özelliğe sahip alternatiflerin fiyatları, standart tabletlere kıyasla biraz daha yukarıdadır. Ancak her iki alternatif grubunda yer alan modeller de sundukları performansla alanlarında fark yaratmaktadır. Pek tabii ki tüketiciler açısından tabletlerin kullanılacakları alanlar birbirlerinden farklı olmaktadır. İş, okul, ev, oyun ya da multimedya alanlarında kullanım için tercih edilecek modeller birbirlerinden farklı özellikler taşımaktadırlar. Siz kendi kişisel kullanım alanınıza göre markanın ürün kategorisindeki ürünleri inceleyebilir; kişisel kullanım alanınız için Hometech tablet iyi mi ve yeterli mi keşfedebilirsiniz. Eğer tüm markalara ait tablet modellerini incelemek isterseniz iPad & Tablet kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hometech
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (9)
Alcatel (47)
Apple (345)
Artes (1)
Asus (3)
C5 Mobile (4)
Casper (65)
Codegen (1)
Concord (35)
Dark (6)
Dell (1)
Dente (1)
(489)
Everest (106)
Exper (9)
Ezcool (1)
Fluo (1)
Goldmaster (25)
Grundig (1)
HCL ME (1)
Hometech (49)
HP (8)
Insignia (1)
Jedi (6)
Kawai (2)
Lenovo (134)
Microsoft (82)
Mobee (1)
Next (2)
Nextbook (4)
Oblio (1)
Piranha (1)
POLYPAD (1)
Probook (1)
Quadro (4)
Reeder (64)
Samsung (287)
SMARTTAB (1)
Sony (1)
Sunny (4)
Toshiba (3)
TTec (5)
Ultrapad (6)
Vestel (19)
Volar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(19)
(18)
(10)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sabit Disk Kapasitesi

(27)
(18)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bellek (Ram) Kapasitesi

(29)
(4)
Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

3G/4G Desteği

(33)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Gps Desteği

(8)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (12)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL