TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mouse

için 17 sonuç bulundu.
Mouse Bağlantı Tipi seçiniz

Piranha Mouse

Bilgisayarlarda kullanılan donanımlardan olan mouse çeşitli özelliklerde üretilmektedir. Bilgisayar ekranındaki imleç ile çeşitli kontrol yapılmasını sağlayan mouse, üzerlerinde çeşitli tuş ve tekerlekler bulunmaktadır. Piyasada en çok tercih edilen mouse ürünleri arasında Piranha yer almaktadır. Piranha marka mouse ürünler farklı özellikler ile dikkat çekmektedir. Piranha mouse, kablolu ve kablosuz şekillerde üretilmektedir. Kablosuz mouse ürünleri son zamanlarda sık sık tercih edilmektedir. Çip ile birlikte kullanan ürünlerin özellikleri değişiklik göstermektedir. Piranha markasının üretmiş olduğu ve piyasada kullanılmakta olan birçok mouse ürünü mevcuttur. Normal bilgisayar kullanıcıları için üretilen ürünler olduğu gibi oyun bilgisayarlarında kullanılabilecek ürünler de mevcuttur. Oyun bilgisayarları için üretilen oyun mouse ürünleri son zamanlarda sık olarak tercih edilmektedir. Bu tür ürünlerin oyuncular için üretilmiş olan farklı özellikleri bulunmaktadır. Kumaş kablosu ve farklı LED ışıkları ile oyuncular için önemli olan ürünler farklı tuş ve tekerlek özellikleri ile satışa sunulmaktadır. Piranha mouse kablosuz ürünleri bilgisayar oyuncuları tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Oyun Bilgisayarları İçin Piranha Mouse

Oyun Bilgisayarları İçin Piranha Mouse

Teknolojinin gelişmesiyle bilgisayar ve donanımlarının üretilmesi de gelişmiştir. Üstün özelliklere sahip bilgisayarlar ve bilgisayar donanımları farklı markalar tarafından üretilmektedir. Son zamanlarda popüler hale gelen Bilgisayar oyunculuğu ve e-spor oyunculuğu nedeniyle oyun bilgisayarları ve oyun donanımları alanında üretimler sıklaşmıştır. Markalar, oyunculara özel özelliklerde ürünleri üretip satışa sunmaktadır. Bilgisayar oyuncuları için üretim yapan markalardan biri de Piranha olarak karşımıza çıkmaktadır. Piranha üstün özellikli mouse ürünlerini satışa çıkarmaktadır. mouse’lar farklı özelliklere sahiptir. Son zamanlarda en çok kullanılan Piranha mouse ürünü olan X7 üstün özellikleriyle dikkat çekmektedir. Piranha mouse Gaming ürünleri arasında yer alan X7 uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. X7 marka mouse ürünün üzerindeki 7 tane tuş özelliği dikkat çekmektedir. Bu tuşlar Sol ve Sağ basma tuşu, fare tekerliği tuşu, ileri tuşu, geri duşu, DP tuşu ve çift basma tuşu şeklindedir. Bu tuşların çeşitli kullanım özellikleri bulunmaktadır. Klavye & Mouse ürünlerine farklı hassasiyet ve kullanım ayarları yapılabilmektedir. Fare üzerinde çeşitli aydınlatma özellikleri de bulunmaktadır. LED aracılığı ile yapılan aydınlatmalar estetik açıdan güzel bir görünüm olmasını sağlamaktadır. Renk değişimi özelliği ile dikkat çeken ürünün 8 ve 9 farklı renklerde değişim özelliği bulunmaktadır. X7 Mouse ürünü birçok kişinin eli ile uyumlu olmaktadır. El rahatlığı ve sağlığı düşünülerek üretilen ürünün farklı avantajları bulunmaktadır. Piranha markası ürünleri kolay çalıştırılma özelliğiyle de dikkat çekmektedir. mouse ürünlerinde bulunan tek çalışma özelliği ile kurulum ve ayar gerektirmeden bağlantınız hazır olmaktadır. Çeşitli fonksiyon tuşlarıyla da dikkat çeken ürünün Piranha mouse macro ayarı da yapılabilmektedir. Farklı renklerde satışa sunulan ürünler yüksek hassasiyet özelliği ile öne çıkmaktadır. USB 2.0 giriş özelliği bulunan ürünler hafif ve ele uyumlu özellikler de taşımaktadır. Windows sisteminde kullanılan Piranha mouse’lar, uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garantili bir şekilde satılmış olması müşteriler için diğer bir avantaj olarak söylenebilir. Piyasada bulunan en ucuz bilgisayar fareleri arasında yer alan Piranha ürünleri düşük fiyata kaliteli müşteriler ile buluşturmaktadır.

Kaliteli Piranha Mouse Ürünleri

Kaliteli Piranha Mouse Ürünleri

En çok tercih edilen bilgisayar fareleri arasında bulunan Piranha marka farelerin kaliteli özellikleri bulunmaktadır. Aydınlatma özelliği müşteriler tarafından tercih edilmesinin nedenleri arasındadır. Kablolu ve kablosuz bağlantılı bilgisayar mouseları bulunmaktadır. 2400 DPI ve 7 adet butonuyla dikkat çeken fareler oyun ve ofis amaçlı olarak kullanılabilmektedir. El kullanımı için rahat olan ürünlerin uzun süre dayanıklı olduğu da bilinmektedir. Kaliteli olarak üretilen fareler, düşme ve kırılma gibi risklere karşı yüksek dirençlidir. Kablolu olarak üretilen Piranha marka farelerin kablo uzunluğu ortalama olarak 150 cm civarındır. Ürünlerin ağırlığı ise 130 gram olarak söylenebilir. Kurulum gerektirmeden kolaylıkla çalışan farelerin düşük bütçeli müşteriler için uygun olduğu belirtilebilir. LED aydınlatmalarıyla şık bir görünüm kazanan farenin fonksiyonel tuşları da dikkat çekmektedir. Piranha mouse fiyatları oldukça uygundur. Oyuncular için üretilen Piranha marka Gaming mouse kalitesi ile öne çıkmaktadır Kablosuz özelliğiyle tercih edilen farenin bağlantısının güçlü ve sürekli olması oyun oynayan kişilerin sorun yaşamamasına ve keyifli bir oyun keyfi yaşamasına destek olmaktadır. Bilgisayar oyunlarının gelişmesiyle kullanılan donanımlarında gelişme göstermesi gerekmektedir. Oyunlarda olan ve oyuncular için önemli olan hızlı tepki verme işlemleri için kolaylık sağlayan Piranha fareler, sorunsuz ve güvensiz oyun oynanmasını sağlamaktadır. Oyun farelerini kullanmak için ek bir yazılım veya eşleştirme programına gerek duyulmamaktadır. mouse ürünü aldıktan sonra cihazınıza takıp çalıştırmanız mümkündür. USB bağlantısıyla çalışan ürünlerin rahat ve kaliteli kullanım sağlaması dikkat çekmektedir. Çeşitli renk seçenekleri bulunan ürünler kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Bu konuda yapılan çeşitli Piranha mouse yorum konuları bulunmaktadır. Oyun amaçlı kullanımının yanında ofislerde ve evlerde de kullanılabilecek ürünlerin garantili olması avantajları arasındadır. Kullanırken eli yormaması nedeniyle de tercih edilen ürünler hem kız hem de erkek kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir. Erkekler için çeşitli modellerde üretilen fareler olduğu gibi kızlar için üretilen fareler de bulunmaktadır. Kablosuz özellikli üretilen pembe renk mouse ürünü kızlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 2.4 GHZ frekans özelliği bulunan ürünün nano USB alıcı özelliği de mevcuttur. Sürücü yüklemeden çalışması nedeniyle de avantajlı olan ürünün enerji tasarrufu özelliği ve fonksiyonel tuşları bulunmaktadır. Notebook ve masaüstü bilgisayarlar için uyumlu olan ürün şık ve mini tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Piranha Mouse

Her Bütçeye Uygun Piranha Mouse

Piranha markasının üretmiş olduğu bilgisayar fareleri farklı özelliklerinin yanında uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Düşük fiyat ile uzun süreli kullanım avantajı sağlayan mouse’lar, bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Tercih edilen Piranha mouse ürünleri arasında kablosuz mouse, Kablolu mouse ve Piranha bluetooth mouse bulunmaktadır. Uzaktan kontrol edilebilmesi ve yüksek frekans özellikleri ile kullanışlı olan Piranha Bluetooth fareler, düşük fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Çin tarafından üretilen ürünlerin garanti özelliği de bulunmaktadır. Kablosuz fareler üzerinde çözünürlük değişim tuşu bulunmaktadır. DPI özelliği 1200 ile 2400 arasında olan farelerin en çok beğenilen özelliği ise tak çalıştır özelliğidir. Paketlerde 2 tane AA pil ve Nano alıcı da bulunmaktadır. Piranha markası fare ürünleri sunarken kullanma kılavuzu ve garanti belgesi desteği de sağlamaktadır. Ergonomik ve estetik tasarımlarla dikkat çeken ürünler birçok cihaz için uyumludur. Bilgisayarlarına Piranha farelerinden almak isteyen veya almış olan kişiler, farenin nasıl çalıştığını merak etmektedir. Bu konuda ‘Piranha mouse nasıl çalışır?’ gibi araştırmalar yapılmaktadır. Ürünlerin çalışma prensipleri oldukça kolaydır. Kablolu özelliklere sahip olarak alınan ürünler kabloların USB girişinin cihazlara takılması ile çalışmaktadır. USB girişine takıldıktan sonra bir süre beklenilmesi yeterlidir. Ardından ek bir yazılım veya program yüklemeden kullanıma hazır olacaktır. Kablosuz özellikli fareler de ise paket içerisinde bulunan alıcının USB girişine takılması gerekmektedir. USB girişine takıldıktan sonra kablosuz fare çalışmaya hazır olacaktır. Kablosuz mouse’lar belli bir çekim alanı boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyatlı ve garantili ürünlerden faydalanmak isteyen kişiler, Piranha mouse ürünlerinden yararlanmaktadır.

Arama Kriterleriniz

Piranha
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

6Renk (1)
A4-Tech (570)
Aerocool (11)
Apple (12)
ASSMANN (1)
Asus (81)
Avec (23)
Benq Zowie (16)
Bloody (151)
BOOLEX (3)
Casper (6)
Classone (31)
Codegen (3)
Concord (40)
COOPER (1)
Corsair (56)
Dark (18)
DEEP COOL (1)
Dell (16)
Dexim (12)
Disney (2)
(2236)
Everest (1039)
Fantech (3)
Fg Tech (2)
FLAXES (25)
Frisby (151)
Gamepower (57)
Gigabyte (4)
Glorious (22)
Grennpc (5)
Hadron (196)
Havit (9)
Hiper (39)
HP (215)
Hp (1)
HyperX (3)
Inca (296)
Izoly (1)
K340 (2)
Leader (6)
Lenovo (59)
LogiLink (5)
Logitech (1202)
Meetion (5)
MF PRODUCT (11)
Microsoft (153)
mila (4)
Mionix (1)
Monster (4)
Motospeed (19)
Msi (67)
Nexus (2)
Oem (14)
Panther (3)
Philips (84)
Piranha (17)
Platoon (56)
Polygold (49)
Powergate (37)
Rampage (187)
Razer (27)
Redragon (32)
Roccat (8)
Rush (23)
Semper (1)
Tigoes (43)
Trilogic (8)
Trust (220)
TT (12)
TTec (1)
Tucano (1)
WYSE (1)
Xiaomi (43)
XPG (7)
Zalman (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mouse Bağlantı Tipi

Kablolu (8)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Arayüzü

USB (16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Mouse Hassasiyeti (Dpı)

(6)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL