Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Acs
Ece
HP
Hp
YKA
Jms
Hd
Msi
BNC
Sma
IBM
MSI
PCB
PWM
BFT
Plm
Cas
HTC
NTC
PNY
ADC
Acl
Boe
Cem
EFS
Gp
HY
ICE
Kyd
Mag
Pal
RS
Rog
SMD
STC
WSL
Xeo
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kablo Türü

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kablo Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Kapasite (VA)

Başka bir kelime deneyin

Kanal Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer

için 8,592 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer Bilgisayar Bileşenleri

Hayatı önemli bir ölçüde kolaylaştıran çeşitli elektronik cihazlar bulunur. Bu ürünler genel itibariyle bilgisayar ve türevi ürün tasarımları olmaktadır. İş dünyasından eğlence dünyasına kadar bilgisayarlardan eşsiz faydalar elde edilir. Dünya ile etkileşime geçmek de aynı şekilde bilgisayarlar üzerinden her zaman için fayda sağlar. Ancak bu ürünler kadar önem arz eden bir diğer ürün çeşitleri ise bilgisayarlarınızın güvenle ve daha iyi çalışabilmesi bakımından geliştirilen çeşitli teknolojiler olur. Bilgisayar bileşenleri olarak adlandırılabilecek bu teknolojik tasarımlar, sayfada sizlere geniş bir yelpazede sunulur. Bir yedek parça, destekleyici bir donanım olarak veya yazılımsal açıdan daha fonksiyonel bir kullanım elde edilebilmesi bakımından birbirinden nitelikli ürünler bulundurabilir. Bu bilgisayar parçaları özellikleri bakımından her zaman için bilgisayarlarınızı mevcut durumundan daha iyi çalışır bir hale getirmeleri için geliştirilmiş ürünler oluşturur.

Sizlere En Nitelikli Yapılarıyla Sunulan Başlıca Bilgisayar Donanım Bileşenleri

Sizlere En Nitelikli Yapıtlarıyla Sunulan Başlıca Bilgisayar Donanım Bileşenleri

Bilgisayarlarınızı çok daha iyi bir kondisyona taşıyabilecek olan bu ürünleri, donanım parçaları ve yazılım parçaları olmak üzere ikiye ayırmak gerekir. Her iki ürün grubu da sizlere eşsiz faydalar sunan tasarımlar olarak kategoride yer alır. Öncelikle donanım ürünlerine dair bilgiler vermek gerekirse, bu tasarımların en başında oyuncu klavyelerini saymak gerekir. Klasik olarak bilinen bilgisayar donanımlarından ziyade farklı spesifik bir alan için geliştirilmiş nice çeşitli ürün aparatları hizmetinize sunulur. Bu ürün çeşitlerinden biri olan bu oyuncu klavyeleri ise, eğlence dünyasında, oynadığınız oyunlarda çok daha büyük bir başarı elde edebilmeniz bakımından özenle düşünülerek detaylandırılmış fonksiyonel ürün modelleri oluşturur. Bilgisayar ana bileşenleri arasında yer alan bir ürün olmasına nazaran bu klavyelerin oyun evreninde çok daha farklı bir yere sahip olduklarını belirtmek gerekir. Son model bir teknolojiye sahip olan bu tasarımlar, tamamıyla Türkçe karakterlerden meydana gelen tuşlara sahip olup, büyük bir Enter tuşu ile imal edilmiş ürün çeşitleri olmaktadır. Profesyonel gaming oyuncu mekanik klavyesi olarak geçen bu ürünler, spesifik RGB aydınlatmasına da sahip olmaktadır. Bu aydınlatma sistemi odanızın ambiyansına da çok farklı etkiler yapar. Tarzınıza uygun lan animasyonu bir düzineden fazla olan ışık efekt ayarları arasından seçebilirsiniz. Bu ürünlerde deri bilek desteği gibi aparatlar da yer alır. Bu tasarımları ister suni bilek desteği ile isterseniz de bu destek ürünü olmadan kullanabilirsiniz. Üretiminde yer alan bu detaylar, ergonomik açıdan incelikle düşünülerek beğeninize sunulur. En konforlu kullanım deneyimlerini bu ürünler ile elde edebilmek oldukça mümkündür. Sizlere güvenli ve sağlıklı bir kullanım olanağı daha sunan ürün çeşidi ise fan sistemleri olur. Bilgisayarınız için ideal boyutlarda, uzun ömürlü ve güçlü yapılarda bulunabilen bu soğutma sistemleri bilgisayar donanım bileşenleri arasında temel ürünlerden biri sayılmasa da, bu fanlar, eğer uzun süreli çalışmalarınızda veya oyun deneyimlerinizde bilgisayarınızı derliyorsanız eşsiz bir öneme sahip olmaktadır. Donanım kapsamında daha başka olarak; kablolar gibi yardımcı ürünler, akım ölçer gibi farklı niteliklerde ürünler ve HDMI – EDİD dönüştürücü gibi pratik ve çok kullanışlı tasarımlar da bulunabilir.

Diğer Fonksiyonel Bilgisayar Bileşenleri ve Özellikleri

Diğer Fonksiyonel Bilgisayar Bileşenleri ve Özellikleri

Bilgisayarlarınız ile kullanım deneyimi elde etmekten büyük bir keyif alabileceğiniz daha nice ürün çeşitleri bulunabilir. Özellikle yazılımları bakımından cihazlarınızı güçlendirecek fonksiyona sahip tasarımların yeri ayrı bir öneme sahiptir. Cihazınızı maksimum bir performans seviyesine çekecek olan bilgisayar bileşenleri ve özellikleri ile ilgili olarak kategoride oldukça faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Bu ürünler içinde en değerlilerinden biri olan bilgisayar işlemcileri, yüksek performans gereken işlerinizde sizlere kusursuz bir kullanım olanağı sunar. Bu ürünleri hem profesyonel oyun deneyimlerinde hem de profesyonel iş hayatınızda kullanabilmeniz mümkündür. Sonuç olarak en zorlu ve kapasite gerektiren uygulamalar veya oyunlar doğrultusunda bilgisayarınızın performansı yetersiz kalabilir. Dolayısıyla bu işlemciler üstün bir performans deneyimi sunabileceklerinin garantisini veren teknolojiler oluşturur. Bu işlemcilerin özelliklerinden kısaca söz etmek gerekirse, 3.6 GHz CPU saat hızlarının ve 4.1 GHz turbo saat hızlarının bulunduğunu belirtmek gerekir. 6 çekirdekli bir tasarım olan ürün 65W TDP’ye sahiptir. 7 nm üretim teknolojisine sahip olan bu ürün modelleri bellek arabirimleri DDR4 ve maksimum bellek hız destekleri de 3200 MHz olur. Bu niteliklere sahip farklı markaların üretiminde olan çeşitli birçok işlemci modeline sayfadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tak çalıştır özelliği ile pratik bir kullanım imkânı tanıyan bir başka ürün modeli ise Ethernet kartları olmaktadır. Bu teknolojiler PCI Gigabit Ethernet ağ denetleyici kartı adıyla kategoride kolaylıkla bulunabilir. Bu tasarımların genel özellikleri hakkında da kısaca bilgi vermek gerekirse, 1000 Mbps’ye kadar aktarım hızlarının bulunduğunu belirtmek gerekir. Bu kartlar sayesinde bilgisayarlarınızın performansında etkili bir artış gözlemleyebilirsiniz. Bu ürün modelleri ile ilgili veri transfer oranları, express aktarım hızları ve çip takımı gibi detaylı bilgileri merak ederseniz sayfada çok daha kapsamlı bir şekilde bu bilgilere yer verildiğini görebilirsiniz. Son olarak ise bu kartların WİN 7, Win 8 ( 64 Bit ), Windows 2000, XP, Server 2003 ve Vista işletim sistemlerinin her birini desteklediğini de belirtmek gerekir. Bilgisayar yazılım parçaları arasında en önemli bileşenlerden oldukları da aşikardır.

Eşsiz Bir Kullanım Zevki Sunacak Olan Bazı Diğer Donanımlar ve Genel Bilgisayar Parçaları Fiyatları

Eşsiz Bir Kullanım Zevki Sunacak Olan Bazı Diğer Donanımlar ve Genel Bilgisayar Parçaları Fiyatları

Bütün bu ürünlerin yanı sıra daha başka faydalar kazandırabilecek çeşitli birçok tasarımlar da mevcut olmaktadır. Özellikle oyun klavyelerinin yanında deneyimlemekten büyük bir memnuniyet duyacağınız oyuncu fareleri, takımı tamamlayan ve performansını en üst seviyeye çekmeyi başaran ürün modelleri olmaktadır. Raht bir tutuş hissi vermesi ile elinizde hiçbir surette ağrı hissi meydana getirmeyen bu ürün çeşitleri, özellikle gaming alanında kariyer planlayanlar için olmazsa olmaz niteliklere sahiptir. Bir oyuncu bilgisayarı için bu aparatlar, bilgisayar temel bileşenleri kapsamında bulundurulması gereken donanımlar olmaktadır. Fareler yerine alternatif olarak farklı tasarımlarda donanımların da oyuncular için üretilmekte olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle oyuncuların deneyimlemekten büyük bir keyif aldığı ürünlerden biri olan klasik konsollar, en modern tasarımları ile kategoride beğeninize sunulan ve bilgisayarınız üzerinden kullanım olanağı sağlayan ürünler olmaktadır. Bütün donanımlar ve yazılım ürünleri pek tabii ki sadece oyunculara yönelik geliştirilmemektedir. Farklı faaliyetler gerçekleştiren kişiler için de işlemci gibi ürünler büyük bir öneme sahiptir. Örneğin; programlama üzerinde bir iş ile meşgulseniz, video editlemek gibi bir işiniz bulunmaktaysa ya da çeşitli profesyonel görsel tasarım programları ile bir faaliyetler yürütmekteyseniz, bilgisayarınızın performansının iyi bir seviyede olması sizlere çok daha pratik bir kullanım deneyimi sunar. Birbirinden farklı çalışma özelliklerine sahip ve çeşitli avantajlar sunan bilgisayarlar, bilgisayar parçaları fiyatları bakımından geniş bir çeşitliliğe de sahiptir. Farklı fonksiyonlarda ve yapılarda bulunan bu ürün çeşitlerinin farklı maliyetlerde bulunabilmesi oldukça normaldir. Bir ürün özellikle farklı detayları ve fonksiyonlarının etkisi doğrultusunda mali açıdan daha değerli olabilir İki tane aynı kalite ve fonksiyonda çalışma prensibine sahip olan iki farklı markanın ürünleri arasında dahi fiyat farkları söz konusu olabilir. Bu farklılığın ise marka faktöründen kaynaklanması olası bir durumdur. Her marka aynı popülerlik seviyesinde olamayacağı gibi, her zaman için bir markanın ürünlerine daha çok talep olabilir ve bu doğrultuda o ürünlerin değerlerinde yükselme gözlemlenebilir. Yine de bu durum uygun maliyetli olan tasarımın kalitesiz olduğu anlamına kesinlikle gelmez. Eğer sizler de bilgisayarlarınız için bu nitelikli ürünlerden birine veya birkaçına gereksinim duymaktaysanız sayfada incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınız olan bilgisayar bileşenleri için de sayfamızı inceleyebilirsiniz.